Vaš Desk

poruka: 4.813
|
čitano: 2.041.006
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Vaš Desk

trenutno je ovako, stigao je G27, ali u izradi je drveni stol, pa do kraja godine u planu uzeti sportsku koznu stolicu i ultrawide curved ekran od 29"

Moj PC  
16 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
mujog kaže...

Evo moj setup u nekoliko varijacija.  Još uvijek korsitim mX1000 i neke cheap tastature, možda to promijenim. I moram se pozabaviti kablovima definitivno. :D

 

Strojarstvo?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Castel kaže...
mujog kaže...

Evo moj setup u nekoliko varijacija.  Još uvijek korsitim mX1000 i neke cheap tastature, možda to promijenim. I moram se pozabaviti kablovima definitivno. :D

 

Strojarstvo?

 Da, ili ti ga mašinstvo u Sarajevu. Studiranje još uvijek. :)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
mujog kaže...

Evo moj setup u nekoliko varijacija.  Još uvijek korsitim mX1000 i neke cheap tastature, možda to promijenim. I moram se pozabaviti kablovima definitivno. :D

 uvik mi je draze vidit radne monitore i konkretnu primjenu umisto vjecitih igrica na petnaest monitora... odlicno izgleda!

9 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

UPDATE: new chair DXRacer King chair :'D

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.6.2016 12:36 (siick_bubble_gumm).
Moj PC  
32 0 hvala 4
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
siick_bubble_gumm kaže...

UPDATE: new chair DXRacer King chair :'D

 

video

 izgleda predobro, svaka cast 

kolko ti je inace bucan komp (i jel ga drzis otvorenim ili zatvorenim)? mislim vidim da imas hrpu ventova ...

9 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
etnes kaže...
siick_bubble_gumm kaže...

UPDATE: new chair DXRacer King chair :'D

 

video

 izgleda predobro, svaka cast 

kolko ti je inace bucan komp (i jel ga drzis otvorenim ili zatvorenim)? mislim vidim da imas hrpu ventova ...

 hvala kolega :)

 

komp mi nije nimalo bucan, zahvaljujuci Noctui :) 

10 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Znaci ipak si me bio "poslusao" uvezi nove crno bijele dx stolice :)

 

ajde sad jos jedno, yamaha hs7 ili hs5 mjesto Rokit zvucnika ;)

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Hs5-ice su maltene isto loši kao i krk rp5. Ni jedni nemaju dobar bas jer su premali a zvučna slika im jako slična pa tko što preferira.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
dax-lax kaže...
Hs5-ice su maltene isto loši kao i krk rp5. Ni jedni nemaju dobar bas jer su premali a zvučna slika im jako slična pa tko što preferira.

 Radi se o tome da ce mu se bolje uklopiti u crno bijeli setup ;)

10 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

dax-lax kaže...

Hs5-ice su maltene isto loši kao i krk rp5. Ni jedni nemaju dobar bas jer su premali a zvučna slika im jako slična pa tko što preferira.

 

KRK los..? daj se nemoj sramotiti.. nemaju "bas" jer ga ni netrebaju imati - to su monitoring zvucnici..

 

ako ti je do "basa" u malim dimenzijima - uzmi nesto iz sdj serije od Pioneera..   

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Ma krk je mrak. Nisi me dobro shvatio. Ja sam se divanio s kolegom iznad da yamahe nisu ništa bolje od krk-a. Pobogu pa i sam imam rp5 g3 i monitori su mrak ali jesi čuo bilo koji rp iznad 5ice jer bas imaju dosta moćniji. Ja sam čak razmišljao da uzmem 10s sub od krka. Čak i ne volim prejak bas ali sub jako upotpuni zvučnu sliku kod monitora tak malog drivera. Sad sam zasumporio temu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Vaš Desk

Predlažem adminu da napravi posebnom temu MOJ DESK - PITANJA I ODGOVORI... ovo stvarno nema smisla... moj desk.. jedna fotka pa onda 3 slajda tekstova....

Fool for a day, King for a lifetime...
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Vaš Desk

kupljeno drvo za custom stol, najjednostavniji moguci, ali sa jednim vaznijim featureom - tj nosacem za mjenjac G27...postavljen 30cm nize od stola :) slike uskoro kad se slozi (iako ce biti jos stari ekran 19" i kuhinjska stolica - nakon toga ide kupovina 29" ultrawide curved ekrana i postavljanje prave trkace skoljke na postolje za stolicu ili u jednostavnijem (skupljem) slucaju kupovina racing uredske stolice

Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

dax-lax kaže...
Ma krk je mrak. Nisi me dobro shvatio. Ja sam se divanio s kolegom iznad da yamahe nisu ništa bolje od krk-a.

 

sorry..

 

dax-lax kaže...
Pobogu pa i sam imam rp5 g3 i monitori su mrak ali jesi čuo bilo koji rp iznad 5ice jer bas imaju dosta moćniji.

 

nekome mocno, drugome mutno  govorim za model od 8incha.. 6 i 10 nisam imao priliku cuti..

 

dax-lax kaže...
Ja sam čak razmišljao da uzmem 10s sub od krka. Čak i ne volim prejak bas ali sub jako upotpuni zvučnu sliku kod monitora tak malog drivera.

 

 

dax-lax kaže...
Sad sam zasumporio temu

 

moj grijeh 

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Vaš Desk
siick_bubble_gumm kaže...

UPDATE: new chair DXRacer King chair :'D

 

 

 

 

Lijepo,lijepo :)

 

Moram i ja napraviti jedan video

 

Jesi zadovoljan sa tom Corsairovom tipkovnicom. Sviđa mi se jako :)

12 godina
offline
Vaš Desk

ekipa, sry off-topic, može se i obrisat kasnije - ali vidio sam još prije nekog vremena - sada ne mogu naći netko je imao crnu foliju za radnu površinu stola, nešto tipa karbonski uzorak, pa me zanima jel netko zna gdje bi to mogao kupiti u hr?

mkay?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Hornet_93 kaže...

ekipa, sry off-topic, može se i obrisat kasnije - ali vidio sam još prije nekog vremena - sada ne mogu naći netko je imao crnu foliju za radnu površinu stola, nešto tipa karbonski uzorak, pa me zanima jel netko zna gdje bi to mogao kupiti u hr?

There u go - hit me hard

Stjepan je radio to 

Batllelog: sudy_freak
7 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Hornet_93 kaže...

ekipa, sry off-topic, može se i obrisat kasnije - ali vidio sam još prije nekog vremena - sada ne mogu naći netko je imao crnu foliju za radnu površinu stola, nešto tipa karbonski uzorak, pa me zanima jel netko zna gdje bi to mogao kupiti u hr?

 

možeš probati sa auto folijama, one su 'dobre' i zbog održavanja... Pitaš bilo kog auto limara ili tako nešto, košta oko osam eura po kvadratu... :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Napokon :)
Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
14 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
drakula789 kaže...
Napokon :)

Kaj bude bilo tek kad nabaviš pošteni stol.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Imam lijevo odlican kutni veliki,ali se internet radio za ovaj stol tako da moram se drzat njega,sto i nije prelose.Jos mi samo fali hdd u kompu i optika.Kasnije mozda neka dobra stolica.
Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
12 godina
offline
Re: Vaš Desk
drakula789 kaže...
Imam lijevo odlican kutni veliki,ali se internet radio za ovaj stol tako da moram se drzat njega,sto i nije prelose.Jos mi samo fali hdd u kompu i optika.Kasnije mozda neka dobra stolica.

Možeš pojasnit što ovo znači?

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
16 godina
protjeran
offline
Vaš Desk

Biće mu je tu utičnica za telefon i ruter pa bi morao provlačiti kabel preko sobe do drugog stola, a to se da riješiti nekom WLAN karticom.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
O ovome pricam,sorry na neredu renoviranje je u toku.I ne znam kako bi tu ukljucio sve,morao bi vjerojatno produzni..
Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
8 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Evo malo i mog napretka u setupu: Novi zvučnici koji su odlicni po izgledu i zvuku, bijeli Ikein nosač za monitor (znam da ju cesto ljudi koriste ali zbilja je odlicno rjesenje za dektop), Mx master kao drugi miš. 

 

Budem iduci puta slikao sa boljom kamerom da bude ljepši dojam (btw ovaj forum uzas smanji kvalitetu slike). Skroz sam zadovoljan na sta sve liči, jedino mozda bi stol mjenjao (upstand desk) ali nezurim, naravno i cable managment :)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2016 14:43 (Haremzg).
Moj PC  
26 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk

Koji su to zvučnici ?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
GLaD0S kaže...

Koji su to zvučnici ?

 Presonus Eris 4,5 monitori

9 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

Pozdrav svima, evo samo mali update i fora fotke koje sam danas uradio.
Na slikama hardvera su ostale slike, ali evo ovdje samo ove vezane za cijeli desk.

Pozdrav uživajte 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.7.2016 18:10 (siick_bubble_gumm).
Moj PC  
35 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Di si uzeo stol?

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice