MS Apollo modding

poruka: 11
|
čitano: 5.555
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
MS Apollo modding

 

 

Pozz.

Poceo sam s moddingom navedenog kucista.Za pocetak sam bio farbao kuciste s necem neobicnim da otkrijem najljepsu kombinaciju.Tempere ...Za sad je najbolja crveno plava(posle cu stavit slike).

Dok sam to farbao iz starog kompa sam iscupo 80mm fan koji radi na 5v radi tisine.

I onda je bila stanka od mjesec dana zbog crknutog napajanja.I na kraju tog perioda mi uvale ms napajanje.

Uradio sam mali cable managment koriste rupe za pricvrscivanje maticne(vezice cine cuda).

Kupitn cu rm550w najvjerojatnije ili sleevat ove kablove.Mislio sam izrezati bocnu stranu kucista za mali prozor ali cisto sumnjam da ce to biti(imam 13 god) i roditelji su mi jedva ovo dopustili.

Uskoro cu stavit slike.

 

 

Dosadan
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2015 18:04 (X_G1).
Moj PC  
2 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Re: MS Apollo modding

Nakon 3 dana zezanja s cable managmentom,crknutim fanom i malim gledanjem najj kombinacije boja odlucio sam seza kombinaciju crveno plave.

 
 
 
 
 

Uskoro cu pocet(kad prodje Bozic) s farbanjem unutrasnjosti kucista i vanjstine i vjerojatno rezanjem bocne stranice za prozor ako najdem pleksi i rupe za cable managment su u planu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2015 20:01 (X_G1).
9 godina
neaktivan
offline
Re: MS Apollo modding

Imam jedno pitanje.Dali mi je bolje staviti ovaj 80mm fan stavit da nazad izvlaci ili da naprijed uvlaci zrak.

Negdje sam cito da je bolje imati vise negativnog pritiska(kako se vec zove) tj da ih vise izvlaci nego uvlaci.

Dali bi imo neke razlike izmedju 12v i 5vsto se tice temp ?

 

Nemam pojma...
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2015 16:13 (X_G1).
11 godina
offline
MS Apollo modding

Imamo skoro isto kuciste pa bi ti savjetovo da skratis hdd drzace i okrenes ih kontra ( vidi na slikama ) imat ces bolji protok zraka od prednjeg venta a i lijepse izgleda, sto se tice cable management-a pokusaj kablove zgurat iza stranice od MBO ako sam uspio ja hrpu kablova od Chieftec napajanja trebao bi i ti moc. Napred sam si ugradio prekidac za zadnja dva venta da ne stvaraju buku i kada nisu potrebni. LP!

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: MS Apollo modding

Nema u mene ni mozda cenat prostora,uguro sto sam mogo i probacu jos koji.

Hvala na prijedlog napravicemo.

Nemam pojma...
9 godina
neaktivan
offline
MS Apollo modding

Malo se priprema za farbanje unutrasnjosti kucista i vanjstine.

Fino sve ocisceno i premjesten vent naprijed da uvlaci i stavljen na 12v.

Ne radi uvijek posto je dosta bucan pa se pali na jednom prekidacu.

Probacu nac one kao pilotske prekidace (ona crvena cuda sa zastitom).Mislio sam ih satvit u onaj dio gdje ide optika(izbusit onaj cover).

Jedan za paljenje,pored njega za ledice i ventove.

Slike cu stavit kad ofarbam.Najvjerojatnije sutra ili prekosutra dok nije pocela skola(i ako kisa prestane padat).

 

Nemam pojma...
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: MS Apollo modding

Uvijek je bolje imati pozitivnog tlaka u kucistu, to jest imati vise upuha unutra nego ispuha jer zrak pronalazi prirodne rupe i izlazi sam. Bolje da uvlaci nego da izvlaci u svakom slucaju...

8 godina
neaktivan
offline
MS Apollo modding

Htio bih da pitam od koliko mm ventilator može stati sa lijeve strane navedenog kučišta.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MS Apollo modding
Niksi123 kaže...

Htio bih da pitam od koliko mm ventilator može stati sa lijeve strane navedenog kučišta.

Mislim da je ovo 80 mm ako dobro vidim.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
11 godina
offline
MS Apollo modding

Da iza 2x 80mm ( bar kod mene ) naprjed 120mm

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
MS Apollo modding

Cool,jedva cekam viditi krajne rezultate

The world is not enough...Imam samo 11g.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice