Koji monitor kupiti izdvojena tema

poruka: 19.835
|
čitano: 4.465.168
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav, treba mi što jeftiniji monitor koji se može zarotirati vertiklano. Samo za programiranje. Hvala.

web developer
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

Misliš na pivot funkciju?

 

DELL P2214H
13 godina
offline
Koji monitor kupiti

Kakav je Dellov S2340M u odnosu na U2312HM. Imam ovog zadnjeg i potpuno sam zadovoljan s njim, ali me ovaj agresivan ag premaz sve više i više nervira. Nema recenzije na tftcentralu pa ne mogu direktno usporediti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

Dell S serija ti ima glossy ekran sto nije dobro za osvijetljeni ambijent radi refleksija, po mraku je super jer su boje življe. I ima ti samo tilt funkciju i dva video ulaza(VGA i DVI).

12 godina
offline
Koji monitor kupiti

Kolege evo uskoro namjeravam kupiti novi monitor pa bi zamolio ako mi mozete preporuciti nesto oko 1000-1100 kn ( nema se para za vise ), ako je moguće neki 23-24'' i da nije glossy.Hvala

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.4.2014 9:45 (mikes).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
roby27 kaže...

Dell S serija ti ima glossy ekran sto nije dobro za osvijetljeni ambijent radi refleksija, po mraku je super jer su boje življe. I ima ti samo tilt funkciju i dva video ulaza(VGA i DVI).

Koje su alternative dellu, a da je ips i glossy. Glossy nije problem, ekran je u kutu sobe tako da neće svjetlo direktno padati na njega. Prema ovom članku http://pcmonitors.info/articles/matte-vs-glossy-monitors samsung, dell i ostali stavljaju na određene glossy ekrane dodatne premaze kojima se dosta smanjuje refleksija, ali ne mogu naći koji su to točno modeli.

13 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Cao ljudi, evo da napisem kako planiram prijeci na Dellov u2713HM monitor sa sadasnjeg 2412 modela, pa me zanimaju vaša misljenja o isplativosti s obzirom na 4K monitore, i nove Dellove monitore u seriji sa 4K rezom. Vidio sam da su neki modeli novi izasli, da 4K reza radi na samo 30Hz sto nikako ne dolazi u obzir, a ni cijene ne znam kako se krecu :/, nekako sam i kratak sa vremenom da sve to proucavam sobzirom na vrijeme koje imam. Drugi monitori ne dolaze u obzir posto sam iznimno zadovoljan sa Dell markom, totalno su me osvojili. Stvarno teska srca bi se odvojio od sadasnjeg posto nema apsolutno ni jednu manu. Ali posto nemam vremena za igranje igara, i sve vise vremena ucim programiranje i u odmoru gledam serije i filmove, veci ekran bi mi bio najbolji upgrade. hvala i lp ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
mikes kaže...

Kolege evo uskoro namjeravam kupiti novi monitor pa bi zamolio ako mi mozete preporuciti nesto oko 1000-1100 kn ( nema se para za vise ), ako je moguće neki 23-24'' i da nije glossy.Hvala

http://www.futura-it.hr/katalog/periferija/monitori/20-23/acr-1026/

Griz kaže...

Koje su alternative dellu, a da je ips i glossy. Glossy nije problem, ekran je u kutu sobe tako da neće svjetlo direktno padati na njega. Prema ovom članku http://pcmonitors.info/articles/matte-vs-glossy-monitors samsung, dell i ostali stavljaju na određene glossy ekrane dodatne premaze kojima se dosta smanjuje refleksija, ali ne mogu naći koji su to točno modeli.

Bome neznam koje bi bile alternative, jedino Samsung ima neke modele sa glossy ekranom ali sa TN matricom.

14 godina
online
Koji monitor kupiti

Kupujem monitor. Naravno Dell 23' ili 24', 27 mi je previše, imam FullHD  philips 3100 40' tv za filmove. Od razlike u cijeni, pa do 1 slova u modelu me već boli glava. "Jedan te isti model" - 400 kn razlike.

 

Pa da rezimiram što sam našao o njima.

 

Postoji 5 različitih modela. E model, S model, P model, UltraTouch model i Touch Screen model. Razlike su tolike da za jedan U24' dobijete S27'. Na njihovoj stranici (dell.com) su svi super i nevještom oku poput mojeg svaki izgleda jednako interesantan.

 

Pa šta koji radi:

 

E modeli: E2414H i E2314H (oba su 199$) vidimo da se radi o LCD TFTactive matrix TN monitorima, s razlikom u USB portovima. Brži odziv nauštrb overall kvalitete i kuta. Konektori - DVI-D/HDCP i VGA

 

S modeli: S2340L i 2440L - (169-199$) (ima i touch model - T) tu se pak radi o IPS-23' i VA24' glossy (vertical aligment) monitorima koji za razliku od ovih gore twisted imaju bolju kvalitetu slike i širi kut ali nešto veći lag. Nemaju USB. Konektori  - VGA i HDMI

 

P modeli: P2214H i P2414H - (249$ i 329$) su IPS monitori, daklem super kvaliteta slike, stabilan odaziv, nešto veća potrošnja struje i nešto skuplji za razliku od prijašnjih modela. Konektori DVI-D HDCP, VGA, Display port 1.2a, 4USB 2.0. Ove ekrane možete okrenut "naglavačke" - pivotirati. Još treba spomenuti antiglare sa hard coat 3h - nekom paše nekom ne. Nemaju hdmi kao ni U23, al naoko jednako kvalitetni monitori (doduše "namjenjeni" poslovno - uredskom korištenju) kao i U serija, a za manje love.

 

U modeli: Ultrasharp -  profi monitori, svi su IPS, sve ih okrećete kak vam paše- pivot/swivel/tilt, svi imaju anti glare, ovog zadnjeg neću ni uzimat u obzir jer košta ko svetog petra i sumnjam da je ikome interesantan. Al eto da se zna da postoji. Treba spomenuti i cable management, s obzirom na razne opcije konekcija bilo bi ružno za vidjet tolke kablove "naokolo". Svi imaju kopče i utore za kablove u nosačima - stalku pa spajanjem više kablova nećete unerediti radni prostor.

 

U2414H - (349$) - ovaj je super ak mislite spajat 2 monitora jer ima tanak okvir (6mm). Konektori - 2xhdmi, mini displayport, 1 dp in, 1 dp out, audio out, 4x usb 3.0 (23.8' -16:9) - 1838,97 kn u ADM-u.

U2412M - (369$) - konektori DVI-D HDCP, DP, vga, 4USB2.0, dc za dell soundbar (24' - 16:10)

PremierColor Monitor - U2413 - (549$) - osim cijene, razlika je u kvaliteti slike (duuh), dvi, dp i/o, mdp, hdmi, dc za soundbar, 4USB3.0, audio out. Ima OSD tipkice na touch.

Ultra HD Monitor – UP2414Q - (1299$) - preskupo za moj novčanik

U2312HM - mnogima favorit - 23' model sa dvi dp vga usb2.0 portovima. cijena u ADMu 1498,67kn. Jedino što nema hdmi... deklarirano najjači brightness od 300cd/m2.

 

Usporedba 23'E, S i P modela: ovdje

Usporedba 24' E, S, P, UH i UM modela: ovdje

 

S obzirom da je P2414H 1443,99kn u ADMu, morat ću se vlastitim očima uvjeriti koja je razlika za tih 400kn. Za sada biram između ta 3 modela. P2414H, U2414H, i U2312HM. Ovako na papiru mi P verzija izgleda kao favorit. Odličan monitor (LGdisplay AH-IPS) kao i U24, a 400kn jeftiniji. Jedino da se uvjerim u razliku u brightnessu (250cd/m² P24 i U24, 300cd7m²-U23).

11.0010010000111111011010101000100010000101101000110000100011010001100010011
Moj PC  
8 0 hvala 2
13 godina
offline
Koji monitor kupiti

ja idem iduci tjedan po jedan Dell P2414H model, za 1430kn kolko je u svijetu medija za kešovinu, mislim da nema bolje, ha? :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
Zašto neobratiš pažnju i na P2314 nasljednik U2312HM meni se osobno fullHD reza više dopada na 23" monitorima nego na 24" pošto je slika manje zrnata i prikaz je nešto oštriji.
AMD FX8320@4.5 Ghz,MSI 990FXA GD80 v2.2
10 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti
Pozdrav!Citajuci vase postove imam dojam da se u praksi ne osjeti ili se osjeti jako malo razlika izmedu odaziva od 2ms TN matrice ili 8ms IPS matrice kakvu recimo ima Dell P2414H.
Uzimam novi monitor i jako mi se svida navedeni Dell P2414H ali posto volim online FPS igre tipa BF4 ili AA Proving Grounds zanima me jel mi netko tko je presao sa TN matrice na IPS moze reci jel razlika jako velika za online FPS gaming.Iskreno se nadam da nije jer vidim da Dell ima jako mali input lag e sad je samo pitanje odaziva od 8 ms.Dvoumim se konkretno izmedu http://pcmonitors.info/reviews/dell-p2414h
http://www.lg.com/hk_en/monitors/lg-24EA53VQ
ili TN http://www.displaylag.com/benq-rl2455hm-professional-gaming-monitor-review/5/
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Koji monitor kupiti

Kupio U2414H u ADMu.

 

Vele, stiže sutra.

 

Jedino što mi grafa nema DP nego MiniDP pa sam "bio prisiljen" kupiti i kabel dp›mDP.

 

Put do zagreba mi je taman tolki (krk-zg) da mi je bolje kupit ovaj skuplji.

11.0010010000111111011010101000100010000101101000110000100011010001100010011
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
ivan dragi kaže...

Kupio U2414H u ADMu.

 

Vele, stiže sutra.

 

Jedino što mi grafa nema DP nego MiniDP pa sam "bio prisiljen" kupiti i kabel dp›mDP.

 

Put do zagreba mi je taman tolki (krk-zg) da mi je bolje kupit ovaj skuplji.

Moja kupovina monitora se odužila, isto gledam taj model pa bih te zamolio da napises dojmove kad stigne/stignes

11 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Možete li mi preporučiti neki monitor do 800-900kn u linksu;

http://www.links.hr/?option=katList&id_kategorija=1003&naziv=monitori

 

Hvala unaprijed 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Hurki kaže...

Možete li mi preporučiti neki monitor do 800-900kn u linksu;

http://www.links.hr/?option=katList&id_kategorija=1003&naziv=monitori

 

Hvala unaprijed 

Nemaš nikakav izbor za te novce u linksu, gledaj si ovo klik, klik

14 godina
online
Re: Koji monitor kupiti
Skoll kaže...
Moja kupovina monitora se odužila, isto gledam taj model pa bih te zamolio da napises dojmove kad stigne/stignes

Pa ovako.

 

Danas mi je došla kutija. Jučer sam ga platio tako da je to jedan plus, nisam ušao u skupinu onih koji čekaju po mjesec dana. Nadam se da ne plaćaju prijevoz po kili jer dobiješ dobre tri kile kartona.

 

Monitor je stvarno grdosija. Do sada sam radio na 19' samsung no name monitoru i ovo je stvarno velika razlika. Ogroman je.

 

Sve sam poslikao, al zaista nema ništa posebno, tj sve je u skladu s očekivanjima. Dobio dosta kablova unutra, čak i mDP-DP iako mi je gosp. u admu prodao taj isti kabel za 80kn. Možda čovjek nije znao, uvjeren sam da nije namjerno, bolje tako nego da fali.

 

Prvo sam sve kablove spojio na mjesto, prekrio maskom, zatim stavio stalak koji nema ni jednog šarafa već su tu dve vodilice i jedan klik botunčić kojeg pritisneš ako demountaš monitor sa stalka. Odlična stvar.

 

Kablovi su logički odlično postavljeni, tj utori za iste, prvo je strujni, pa display port, pa još hrpa njih, pa usb za monitr-PC pa još usb portova.. i sve stane kroz rupu na stalak tako da je sve uredno.

 

Taj dio za konekciju prekriješ plastičnom maskom, također bez šarafa samo na klik, i onda spojiš stalak. Stalak je čvrst, ne klizi po stolu.. odlična stvar. Nakon toga proturio sve kroz tu rupu na stalku i spojio s pc-em.

 

Sve se samo updejtalo, nemam cd/dvd player na pcu (dobiješ cd sa drajverom i softwerom), skinuo sam samo nekakv programčić koji zapravo radi sve isto što ima u OSDu monitora uz par razlika. Tu ima cijelo mnoštvo presetova za boju, brightness/contrast.. stavio sam na auto mode u kojem ti on sam "pogađa" sliku s obzirom na šta radiš. Tako je poseban preset za igre, filmove, standard, paper... Tu još ima poseban tab za podjelu/prilagodbu slike na određenim dijelovima - Easy arrange.

 

To radi na način da "prozorčiće" mičeš po ekranu (jer je ekran stvarno velik) i da se slika prilagođava tom prozoru. Em što automatski "resizea" prozorčiće, još i podešava sliku ovisno šta je na njima. Tako da možeš istovremeno radit na do 6 (19 različit kombinacija) otvorenih prozora koje ti program raspoređuje pravilno "geometrijski" po ekranu i ovisno di klikneš tako mjenja sliku. Fora stvar.

 

Tipkice na monitoru su osjetljive na dodir i nema "dedicated" tipke koju bi mogao stiskati. Menì sadrži isto što i "programčić" s još nekim funkcijama (transparentnost menija, zvuk tipki..)

 

Još jedna stvar koja me tjera na prilagodbu jest okvir monitora. Tj nema okvira. Tih 6mm je toliko tanko da je gotovo neprimjetno.

 

Kut gledanja. Odakle god gledao.. sve se vidi. Nema nekih presijavanja, razlika u nijansi.. Jedino je rezolucija velika pa ak se previše pomakneš u stranu ne vidiš drugi kraj monitora jer je predaleko. Al za normalno pomicanje i premještanje. Slika ostaje ista koliko god se migoljio po stolici.

 

Monitor se lako, a opet ne prelako pomiče. U svim mogućim smjerovima. To zaista nije "sfušano" i ne bojim se da će mi se sam pomicat od sebe ako slučajno sleti teža muha.

 

Glupo mi je išta pisat o kvaltieti slike jer je ovo prva stvar koju radim na monitoru, tek sad idem upogonit igre i filmove da vidim našta to liči.

 

Dobio sam "calibration factory report" testirano s Minolta Color Analyzer CA210, i tablice rezultata sRGB, Grayscale trcking i Gamma pa je valjda sve ok.

 

Sad da bi baš rekao da je ovo super odličan monitor i da nema boljeg.. pa nebi znao. Gledam samo u ovog i neznam koja je točno razlika u odnosu na ostale. (P model i U23).

 

Mogu reć da se radi o fenomenalnom monitoru kojeg čeka par dana testiranja pa ću bit pametniji s dojmovima. Za sada Thumb Up, nema greške, kvalitetno di god "pipnem".

11.0010010000111111011010101000100010000101101000110000100011010001100010011
16 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Što mislite o ovom monitoru:

 

BENQ

 

Za filmove i CAD.

 

Tnx

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Zanima me mišljenje u vezi ovog monitora:

 

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/dell_p2714h.htm

http://www.futura-it.hr/katalog/periferija/monitori/24plus/0371015/

 

Pročitao sam recenziju na TFTcentral odnosno postavio sam željene opcije i izbacio mi je taj monitor. Naime imam 22" monitor, a želio bih veći iz više razloga, raspolažem s budžetom od 2500-2700 kuna. Svašta radim na kompu zaista, prosječni sam gamer znači ne visim po cijeli dan na igricama, nekad i po nekoliko mjeseci ništa ne zaigram, koristim često Office, ponekad nešto programiram a možda ću i više ovisno o tome što ću raditi kad završim faks, radio sam u AutoCADu i sličnim programima, veliki sam ljubitelj filmova u fullHD formatu, serija i tako svašta još. Želio bih da se monitor može rotirati, pomicati po vertikali i horizontali, 16:9 i fullHD što taj monitor sve ima. No na tom siteu su zaključili kao jedan od nedostatak manjak HDMI-a. Eto naveo sam sve što radim, manje više i što volim pa me zanima vaše mišljenje ili iskustvo koliki je to zapravo nedostatak.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Koji monitor kupiti
Lik kaže...

No na tom siteu su zaključili kao jedan od nedostatak manjak HDMI-a. Eto naveo sam sve što radim, manje više i što volim pa me zanima vaše mišljenje ili iskustvo koliki je to zapravo nedostatak.

Display port ti je the way to go.

 

Vidi jel ti grafička ima DP ili miniDP.

 

HDMI ti ne podržava više monitora (odnosno kroz HDMI ide samo jedan audio i video signal +/- ethernet). Display port ti podržava čak 4 puta 1920*1200 - odnosno 2 monitora po 2560*1600.

 

HDMI ti je dobar jer skoro sve što ima veze sa videom ima HDMI port (dvdovi, grafe itd) dok je Display port ipak stepenicu iznad, naravno ako imaš grafičku s tim portom (ili portovima). Tu također baci oko na razne HDMi kablove, na mnogima ne piše koje su vrste nego je šturo navedeno "HDMI" iako su razlike enormne.

 

Sve je objašnjeno (više manje jednostavno) ovdje: http://www.pcworld.com/article/2030669/hdmi-vs-displayport-which-display-interface-reigns-supreme-.html

 

Koliko je HDMI manjak ili ne.. zapravo i nije toliki manjak kada se gleda općenito. Za neke specifične stvari je bolji, za neke lošiji.

 

Malo sam gledao razliku između Dellove U i P serije, zapravo je razlika (opipljiva) samo u različitim konekcijama i USB-u (2.0 ili 3.0). P verzija nema nekih boljki niti se razlikuje u kvaliteti slike od U - za prosječnog all-in-one korisnika oba su jednako dobra s time da prihvati činjenicu razlike u broju i vrsti konekcija.

11.0010010000111111011010101000100010000101101000110000100011010001100010011
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
ivan dragi kaže...
Lik kaže...

No na tom siteu su zaključili kao jedan od nedostatak manjak HDMI-a. Eto naveo sam sve što radim, manje više i što volim pa me zanima vaše mišljenje ili iskustvo koliki je to zapravo nedostatak.

Display port ti je the way to go.

 

Vidi jel ti grafička ima DP ili miniDP.

 

HDMI ti ne podržava više monitora (odnosno kroz HDMI ide samo jedan audio i video signal +/- ethernet). Display port ti podržava čak 4 puta 1920*1200 - odnosno 2 monitora po 2560*1600.

 

HDMI ti je dobar jer skoro sve što ima veze sa videom ima HDMI port (dvdovi, grafe itd) dok je Display port ipak stepenicu iznad, naravno ako imaš grafičku s tim portom (ili portovima). Tu također baci oko na razne HDMi kablove, na mnogima ne piše koje su vrste nego je šturo navedeno "HDMI" iako su razlike enormne.

 

Sve je objašnjeno (više manje jednostavno) ovdje: http://www.pcworld.com/article/2030669/hdmi-vs-displayport-which-display-interface-reigns-supreme-.html

 

Koliko je HDMI manjak ili ne.. zapravo i nije toliki manjak kada se gleda općenito. Za neke specifične stvari je bolji, za neke lošiji.

 

Malo sam gledao razliku između Dellove U i P serije, zapravo je razlika (opipljiva) samo u različitim konekcijama i USB-u (2.0 ili 3.0). P verzija nema nekih boljki niti se razlikuje u kvaliteti slike od U - za prosječnog all-in-one korisnika oba su jednako dobra s time da prihvati činjenicu razlike u broju i vrsti konekcija.

Imam Sapphire Radeon 7870 HD grafičku karticu, koja ima 1 DP, kao i HDMI...

 

Znači ovo bi bio dobar potez koliko sam zaključio iz tvog odgovora i kad sam pročitao razlike između HDMI-a i DP-a uzeti taj monitor? S obzirom što nudi i koju dijagonalu za te novce, a i s obzirom za što meni treba. Što će reći također da je to dobar omjer cijene i kvalitete.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.4.2014 19:04 (Lik).
11 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav odličio sam upgradeati pc pa zašto onda nebi kupio i novi monitor..problem je budžet od samo 1000 kn zato što sam malo previše potrošio za ostalo ali monitor netreba biti velik 20" je dovoljno samo neka je slika odlične kvalitete i da se može vidjeti iz svih kutova (da se slika ne zatamni ili zamuti ako netko gleda sa strane)..

I dont have enough bullets for all stupid people
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav ljudi,
Koji Monitor predlazete za Mac Mini(2013 verzija)? treba mi nesto izmedu 23" i 27" ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
rusovan kaže...

Pozdrav odličio sam upgradeati pc pa zašto onda nebi kupio i novi monitor..problem je budžet od samo 1000 kn zato što sam malo previše potrošio za ostalo ali monitor netreba biti velik 20" je dovoljno samo neka je slika odlične kvalitete i da se može vidjeti iz svih kutova (da se slika ne zatamni ili zamuti ako netko gleda sa strane)..

mislim da sa ovim monitorom nećeš pogriješiti. Ja ga isto planiram kupit u neko skorije vrijeme.

 

AOC I2269VWM

13 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti
Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Koji monitor kupiti

ne

13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
mbaksa kaže...

ne

 A ono vidim da je http://www.elipso.hr/informatika/monitori/Samsung-S24A350H/ pa zato pitam., ćini mi se da je to neki stariji model jer ga više nema na http://www.samsung.com/hr/consumer/pc-peripherals/monitors/led ili imaš neki drugi razlog? Naravno računam da ga spusti na cijeni malo (lika s njuškala).

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
16 godina
moderator
online
Re: Koji monitor kupiti

Odgovor je i dalje ne. Zbog čega bi toliko novca dao.za neupravljivi TN monitor? Nema smisla. Za te novce kupiš novi monitor IPS matricom. Malo pogledaj prethodne stranice ove teme - što si zapeo za taj monitor zu oglasnika?

16 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

Taj Samsung zaboravi ko da ga nema,Izlanuo se jer za samo 1400kn tu je Benq GW2760 s napomenom da taj modela nema TN LCD matricu. Tu se radi o novoj Benq AMVA Flicker-Free LCD matrici, ili kratko i jasno puno muzike za prilično malo love.

 

http://www.tftcentral.co.uk/articles/panel_technologies.htm

 

Skuplja verzija Benq GW2760HS ima HDMI(HDMI kabel dolazi u paketu) priključak i ugrađene zvučnike kaj drugo. No kao i obično takvi ugrađeni zvučnici nisu baš prejaki, a i zvuk je prilično mršav no za nezahtjevne korisnike bit če ok.

 

U paketu sa Benq GW2760/GW2760HS ne dolazi DVI video kabel.Bez obzira na to opet nema problema, jer običan ili standardni DVI kabel danas je prilično jeftin proizvod.Za korisnike koji baš i nisu sigurni, kako i na koji način/sa kojim video kabelom treba spojiti LCD monitor tu je dolnji link.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/monitori/koji-monitor-kupiti/156916.aspx?page=93&jumpto=4457330&sort=asc&view=flat

 

 

 

Tu se nema kaj više reči nego plati i nosi, jer navedeni Benq 27 monitori su debeli Bestbuy to sigurno.

 

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/benq_gw2760hs.htm

 

https://pcmonitors.info/reviews/benq-gw2760hs/

 

http://www.prad.de/new/monitore/test/2013/test-benq-gw2760hs-teil8.html#Fazit

 

 

 

Trenutno u hrvatskim dučanima u maloprodaji Benq GW2760 a niti GW2760HS modeli nisu više dobavljivi.No srečom tu su drugi EU web dučani, kao recimo Češki AlzaShop gdje Benq GW2760HS košta 200eura a dostava je besplatna.{#}

 

http://www.alzashop.com/shipping-information--art10385.htm

 

http://www.alzashop.com/27-and-bigger-lcd/18852433.htm#f&cst=0&pg=1&pn=1

 

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.2.2015 2:56 (rambox).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice