Facebook account crack

poruka: 32
|
čitano: 26.756
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Facebook account crack
pitanje

Evo već jedno mjesec dana bratić mi se žali da mu netko neovlašteno barata facebook accountom. Mislio sam da je to izoliran slučaj dok nisam čuo sličnu stvar prije dva tjedna od prijatelja, pa zaključujem da je to rasprostranjen problem.Obojica su promijenila password ali to nije riješilo problem.

Dali je netko od Vas imao sličnih probllema?

Ima li itko ideju kako se riješiti takvih upada u facebook account?

Bob Rock "ALI NJIH JE DVOJE A MI SMO SAMI"
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook account crack
momak kaže...

Evo već jedno mjesec dana bratić mi se žali da mu netko neovlašteno barata facebook accountom. Mislio sam da je to izoliran slučaj dok nisam čuo sličnu stvar prije dva tjedna od prijatelja, pa zaključujem da je to rasprostranjen problem

 
Mislim da imaš grešku u zaključivanju, dvojica od milijuna korisnika facebooka ne izgleda kao rasprostranjen problem.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook account crack
to mu neko od frendova ziher skuzio sifru
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook account crack
UBIZEC cORPORATION kaže...
to mu neko od frendova ziher skuzio sifru
 Ne vjerujem, ja sam deaktivirao acc na faceu (nitko nije znao moju šifru), pa mi frend rekao da me je par puta vidio na 10-tak minuta i da sam ga izbacio da mi više nije prijatelj. Onda mi opet par frendova i frendica to opet reklo. Ja zbog toga aktiviram opet acc i vidi vraga - neki izbačeni kao prijatelji.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.2.2009 23:39 (Paolo2612).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook account crack
UBIZEC cORPORATION kaže...
to mu neko od frendova ziher skuzio sifru
 slažem se
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Facebook account crack

Nakon dugog nagovaranja od mog frenda da otvorim acc na Facebooku pristao sam.

Stvorio sam acc. i nije mi se svidelo,pogotovo ona mutna podesavanja oko privatnosti.

Nije bitno,mozda gresim. Staromodan sam tip i nikako mi nije jasno sta cu na Facebooku.

Deaktivirao sam acc. ali nakon toga mi je pristigao mail gde mi pise da u svako vreme mogu da ga aktiviram ako se logiram sa istim userom i lozinkom.

Pa kako dovraga su deaktivirali acc kada se mozes ulogirati opet?

Kako je moguce da obrisem acc. na ovom cudu nepovratno?

 

 

Sa frendovima se gledam danju gde idemo na kafu,svi komuniciramo telefonima..sa onima koji su u inozemstvu pricamo preko Skype-a i saljemo si mejlove sa slikama (svakakvim). Ribe ne barimo preko Face-a.

Pa zasto onda sluzi Facebook? (nemojte se smijati! Smijeh  )

"You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking." Dr. House
 
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook account crack
Lazarus Long kaže...

Nakon dugog nagovaranja od mog frenda da otvorim acc na Facebooku pristao sam.

Stvorio sam acc. i nije mi se svidelo,pogotovo ona mutna podesavanja oko privatnosti.

Nije bitno,mozda gresim. Staromodan sam tip i nikako mi nije jasno sta cu na Facebooku.

Deaktivirao sam acc. ali nakon toga mi je pristigao mail gde mi pise da u svako vreme mogu da ga aktiviram ako se logiram sa istim userom i lozinkom.

Pa kako dovraga su deaktivirali acc kada se mozes ulogirati opet?

Kako je moguce da obrisem acc. na ovom cudu nepovratno?

 

 

Sa frendovima se gledam danju gde idemo na kafu,svi komuniciramo telefonima..sa onima koji su u inozemstvu pricamo preko Skype-a i saljemo si mejlove sa slikama (svakakvim). Ribe ne barimo preko Face-a.

Pa zasto onda sluzi Facebook? (nemojte se smijati! Smijeh  )

 Nažalost nikako nemožeš ukloniti račun i nepovratno sve ukloniti.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
Facebook account crack

Može se account obrisati: http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

 

Samo treba malo prošvrljati po helpu...

Međusobna djelovanja i veze među podsustavima zovu se sučelja, ili na hrvatskom interface. Nema potrebe da se strgam od učenja kad i ovak prolazim...
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2009 7:36 (M4r10).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Facebook account crack
autorov komentar
Lazarus Long kaže...

Nakon dugog nagovaranja od mog frenda da otvorim acc na Facebooku pristao sam.

Stvorio sam acc. i nije mi se svidelo,pogotovo ona mutna podesavanja oko privatnosti.

Nije bitno,mozda gresim. Staromodan sam tip i nikako mi nije jasno sta cu na Facebooku.

Deaktivirao sam acc. ali nakon toga mi je pristigao mail gde mi pise da u svako vreme mogu da ga aktiviram ako se logiram sa istim userom i lozinkom.

Pa kako dovraga su deaktivirali acc kada se mozes ulogirati opet?

Kako je moguce da obrisem acc. na ovom cudu nepovratno?

 

 

Sa frendovima se gledam danju gde idemo na kafu,svi komuniciramo telefonima..sa onima koji su u inozemstvu pricamo preko Skype-a i saljemo si mejlove sa slikama (svakakvim). Ribe ne barimo preko Face-a.

Pa zasto onda sluzi Facebook? (nemojte se smijati! Smijeh  )

 
Moj gore navedeni frend je ulovio već dvije ribe prek facebookaSmijeh
Bob Rock "ALI NJIH JE DVOJE A MI SMO SAMI"
16 godina
offline
RE: Facebook account crack
autorov komentar
dekstroza kaže...
momak kaže...

Evo već jedno mjesec dana bratić mi se žali da mu netko neovlašteno barata facebook accountom. Mislio sam da je to izoliran slučaj dok nisam čuo sličnu stvar prije dva tjedna od prijatelja, pa zaključujem da je to rasprostranjen problem

 
Mislim da imaš grešku u zaključivanju, dvojica od milijuna korisnika facebooka ne izgleda kao rasprostranjen problem.
 
Dvoje nepoveznanih ljudi u mojoj okolini (koja nije baš facebookovski nastrojena) sa istim simptomima mi se čini kao prilično dobar pokazatelj kako to nije izolirani slučaj.


Dokaz:

Paolo2612 kaže...
UBIZEC cORPORATION kaže...
to mu neko od frendova ziher skuzio sifru
 Ne vjerujem, ja sam deaktivirao acc na faceu (nitko nije znao moju šifru), pa mi frend rekao da me je par puta vidio na 10-tak minuta i da sam ga izbacio da mi više nije prijatelj. Onda mi opet par frendova i frendica to opet reklo. Ja zbog toga aktiviram opet acc i vidi vraga - neki izbačeni kao prijatelji.
 


gamer2400 kaže...
UBIZEC cORPORATION kaže...
to mu neko od frendova ziher skuzio sifru
 slažem se
 Ne bih se složio jer su nekoliko puta mijenjali šifru.
Bob Rock "ALI NJIH JE DVOJE A MI SMO SAMI"
15 godina
offline
RE: Facebook account crack

Pa jel se netko od tih genijalaca sjetio da promijeni i pass na svom mailu. Situacija je sigurno bila da je ostavio da im cijeli svijet vidi mail adresu, koristio isti pass kao i mail pa skužiš li na jednom mjestu otvoren si (skoro) zauvijek svugdje na postojećim accountima. (Osobito ako je genijalni "haker" koji je to skužio promijenio ili provjerio tajno pitanje za promjenu pass)

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Facebook account crack
M4r10 kaže...

Može se account obrisati: http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

 

Samo treba malo prošvrljati po helpu...

  Veliko hvala!
Deaktivirao sam i kazali mi da ce obrisati u roku od 14 dana ali i opet reaktivirati ako se ulogiram istim userom i pasom (nikad necu)
"You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking." Dr. House
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook account crack
ja sam cuo an vjestima da acc se deaktiviraj ali svejedno ostaju sa svim podacima i slikama na serverima od facebooka i da je to vlasnistvo facebooka i da moze rqspolagat stime ako lazu ovi u dnevniku lazem i aj :S
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook account crack
UBIZEC cORPORATION kaže...
ja sam cuo an vjestima da acc se deaktiviraj ali svejedno ostaju sa svim podacima i slikama na serverima od facebooka i da je to vlasnistvo facebooka i da moze rqspolagat stime ako lazu ovi u dnevniku lazem i aj :S
 Tako je bilo dosad, sada su uveli i potpuno brisanje accounta. Pogledaj gore imaš link za potpuno brisanje (uveden kada i novi ToS).
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook account crack
kako potupono brisanje ako se on ulogira sa istim userom i pasvordomi onda mu ag oped aktiviraju wtf?
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook account crack
UBIZEC cORPORATION kaže...
kako potupono brisanje ako se on ulogira sa istim userom i pasvordomi onda mu ag oped aktiviraju wtf?
 Sada imaš 2 opcije: 

Deactivate account - nema ti traga, ali kada se opet ulogiraš sve se vraća na staro
Delete account - deaktivira ti account, ako se ne ulogiraš slijedećih 15 dana POTPUNO BRIŠE SVE TVOJE PODATKE S NJIHOVIH SERVERA - i nema povratka (jedino novi acc)
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
offline
RE: Facebook account crack
autorov komentar
genije_čudo_prirode kaže...

Pa jel se netko od tih genijalaca sjetio da promijeni i pass na svom mailu. Situacija je sigurno bila da je ostavio da im cijeli svijet vidi mail adresu, koristio isti pass kao i mail pa skužiš li na jednom mjestu otvoren si (skoro) zauvijek svugdje na postojećim accountima. (Osobito ako je genijalni "haker" koji je to skužio promijenio ili provjerio tajno pitanje za promjenu pass)

Oba "genijalca" su promijenila passove na mailu i facebooku.
 
Bob Rock "ALI NJIH JE DVOJE A MI SMO SAMI"
16 godina
offline
RE: Facebook account crack
Lazarus Long kaže...
M4r10 kaže...

Može se account obrisati: http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

 

Samo treba malo prošvrljati po helpu...

  Veliko hvala!
Deaktivirao sam i kazali mi da ce obrisati u roku od 14 dana ali i opet reaktivirati ako se ulogiram istim userom i pasom (nikad necu)
  Blago tebi.....
Ja sam pokusavao jedno 20-ak puta i svaki put mi je izbacivao kao ne valja mi pass ili nisam unio dobro one box rijeci.
Pass je sasvim ok cak sam se ulogirao da provjerim za svaki slucaj a treba biti totalni debil pa ne ukucati rijeci kako treba.
Mislim moze se jednom ili cak dva puta pogrijesiti ali jbg 20-ak puta to je malo previse.
Jednostavno meni nisu dali da izbrisem acc....... 
Fasisti Viče 
15 godina
neaktivan
offline
Facebook account crack

Neko vam je upao na email account s kojim ste se prijavljivali... i sad svaki put kad promjeniš pass on ti ode na FORGOT PASSWORD i ulogira se na tvoj email pa mu dođe poruka sa šifrom...

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Facebook account crack
RoyalBlood kaže...

Neko vam je upao na email account s kojim ste se prijavljivali... i sad svaki put kad promjeniš pass on ti ode na FORGOT PASSWORD i ulogira se na tvoj email pa mu dođe poruka sa šifrom...

 bravo majstore....
istog smo misljenja....
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook account crack
zokiN kaže...
RoyalBlood kaže...

Neko vam je upao na email account s kojim ste se prijavljivali... i sad svaki put kad promjeniš pass on ti ode na FORGOT PASSWORD i ulogira se na tvoj email pa mu dođe poruka sa šifrom...

 bravo majstore....
istog smo misljenja....
 Da ali obojica ste pogrešnog mišljenja jer kad ideš na FORGOT PASS moraš odgovoriti tajno pitanje koje si dobio prilikom registracije ili napisati alternativnu adresu(ako si ostavio) i na nju ti dođe pass..

Dakle ne može tako lako upasti.. jedino ako si provjeravao na nekim stranicama  ko te je obrisao ili blokirao s liste na msn-u i takve stvari... moguće je da su ti hakirali prvo msn pa facebook ako je ista adresa...

Btw: moj pass na msn-u ima 12 simbola( brojeva i slova)
a na facebooku 14
pa nek to hakira.. hahahaSmijeh
Nijedno pravilo bez iznimke!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.2.2009 12:53 (Bellatrix).
14 godina
neaktivan
offline
Facebook account crack

ne radi se o hakiranju nego o dječjoj budalaštini,ako zna hakirat nije bitno koliko je znamenki i slova u passu........

pa kako da se potpisem sunce ti glupo
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook account crack

Neznam dali znate ali ima neka shema, gdje "kao" moreš dobit one bodove/pare(nisan igra pa neznan) za poker na faceu, i tu moras unit email i lozinku i njima to sve ostane tamo i vide i logiraju ti se na acc i rade svasta.
Tako da more bit da je do tog

I don't care...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facebook account crack

Vjerojatno nije ni do hakiranja nego netko tko poznaje osobu kojoj upadne jednostavno odgovori na sigurnosno pitanje pri resetu passworda za mail i to je to.

A curi od mog brata kao i bratovom prijatelju i sestri od jedne moje frendice je samo jednoga dana account bio izbrisan, nestali iz prijatelja i nisu se mogli ulogirati, kao da je račun propao kroz zemlju

 

EDIT:

@markoal

E, vidiš, moguće da je do tog, vidit ću jesu li to probali...

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.7.2009 1:01 (Proz0r).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Facebook account crack
Lazarus Long kaže...

Nakon dugog nagovaranja od mog frenda da otvorim acc na Facebooku pristao sam.

Stvorio sam acc. i nije mi se svidelo,pogotovo ona mutna podesavanja oko privatnosti.

Nije bitno,mozda gresim. Staromodan sam tip i nikako mi nije jasno sta cu na Facebooku.

Deaktivirao sam acc. ali nakon toga mi je pristigao mail gde mi pise da u svako vreme mogu da ga aktiviram ako se logiram sa istim userom i lozinkom.

Pa kako dovraga su deaktivirali acc kada se mozes ulogirati opet?

Kako je moguce da obrisem acc. na ovom cudu nepovratno?

 

 

Sa frendovima se gledam danju gde idemo na kafu,svi komuniciramo telefonima..sa onima koji su u inozemstvu pricamo preko Skype-a i saljemo si mejlove sa slikama (svakakvim). Ribe ne barimo preko Face-a.

Pa zasto onda sluzi Facebook? (nemojte se smijati! Smijeh  )

Pa upravo tome da nemoras koristiti 100 tisuca razlicitih stvari vec imas sve na jednom mjestu. Slike,video,chat(nazalost nema voice, ali ko zna mozda i to uvedu :)), pratis razne evente sto se desavaju u tvom gradu ili okolici, dogovaras se za kavu :), a mos i barit ribe.

Ivo. Govori ti Big Brother. To nije dovoljno dobar razlog.
14 godina
neaktivan
offline
Facebook account crack

Neznam za vas ljudi, ali ja odnedavno dobivam i email-e s porukom da me je netko dodao kako prijatelja na Facebook-u te s linkom za potvrdu. Naravno samo bi budala isao na taj link, te sam se ulogirao na Facebook ubicajno (facebook.com > pa onda tek se ulogiram, nikako preko nekog linka) i nadjem da toj osobe nigdje ni traga.

Iskusniji Internet korisnici prepoznat ce odmah da je rijec o klasicnom 'phishing' mamcu, no vi koji mozda neznate za phishing (toplo se nadam da vas je malo) preporucio bih da se paze takvih poteza te da se informiraju o phishingu.

Ima jos jedna stvar na Facebook-u koja mi smrdi na phishing a to je ona kao reklama s desne strane "Thanks to you, many of your friends are now on Facebook. Connect by importing your contacts from Windows Live Hotmail using (email)", mada nemam dokaza za to.

 

I ono 'Forgot your password', za ovu opciju na FB morate upisati svoju email adresu, tako da nitko nemoze dobit vasu lozinku tako sto ce staviti svoju email adresu ;)

Takodjer za email ovu opciju mozete koristiti ako znate skriveno pitanje i odgovor ocito, ali ni to nije bas lako pogoditi za nekoga (osim ako vam je pitanje tipa "Kako se preziva trenutni predsjednik SAD-a?" :P) tako da se ne brinete za takve podhvate.

Najvise se trebate cuvati onih phishing napade, i mozda ako vam se netko ilegalno poveze na racunalo ali bit cete sigurni ukoliko ne drzite lozinke u passwords.txt (mada moze preko Saved passwords u browseru i keyloggera, ali that's another story ;) Ne zelim ulazit u off topic)

 

Poanta ova price jest: Izbjegavajte linkove gdje se morate logirati s vasim racunima, a ako bas morate provjeriti o cemu se radi, logirajte se na 'staromodni' nacin ;)

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2009 19:52 (NLuthor).
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook account crack
hm....sumnajm da je phishing....
na to mu može ueti šifru jednom......
ali ako promijeni pass od fejsa i od maila, ne vrijedi mu više.....
moguće da likovi imaju keylogger ili stealer koji se pokreće na startup-u......
i kad god promijenu šifru, napadač je odmah dobije..........
nek instaliraju neki sniffer i nek provjere koji se programi spajaju na net i na koje adrese...........
16 godina
neaktivan
offline
Facebook account crack

ja imam slucaj da mi se netko nekad prijavi na facebook... pass mi nije isti na facebooku i na e-mailu, pa me zanima da li postoje kakvi programi za hack sifre jer sam vidio po yu-bi-to dosta videa kako hackirat pass al nijedan ne radi... znam da je nekad bila neka fora s msn da upises svoju e-mail i lozinku pa da vidis koji su te kontakti blokirali ili tako nesto... nesicam se bas jer je to bilo davno...

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Facebook account crack
Fiksy kaže...

ja imam slucaj da mi se netko nekad prijavi na facebook... pass mi nije isti na facebooku i na e-mailu, pa me zanima da li postoje kakvi programi za hack sifre jer sam vidio po yu-bi-to dosta videa kako hackirat pass al nijedan ne radi... znam da je nekad bila neka fora s msn da upises svoju e-mail i lozinku pa da vidis koji su te kontakti blokirali ili tako nesto... nesicam se bas jer je to bilo davno...

Nebi ja više svoju hotmail adresu i pass pisao ni na jednu web stranicu koja nema certifikate i ssl3 uključen.... par ne baš bistrih frendica je došlo do tih stranica pa je bilo čuda... virusi, tone spama njima i njihovim kontaktima... otvorio sam jedan test hotmail račun, instalirao win xp bez sp-a na vpc bez ikakvog sigurnosnog softvera... nakon pola sata i 2 reseta windowsi se više nisu htjeli dignuti... makni se od bilo kakvih stranica koje smrde na phising (pogotovo su sumnjive one koje dobiješ preko maila i koje imaju puno oglasa po sebi).... požalit ćeš. čuvaj svoj hotmail račun i pass ko oko u glavi...

I've seen things that you people wouldn't believe...
16 godina
neaktivan
offline
Facebook account crack

ma cuvam to mi je bilo frendovima hahah... svi navalili ko ludi da vide ko ih je bloka... primjetio sam otkad imam facebook acc da imam 10x vise spama nego inace,,, dobije 10 por dnevno... dok bi prije mozad dobija 1 ili nijednu dnevno...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice