Ne radi nijedan browser

poruka: 11
|
čitano: 7.779
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Ne radi nijedan browser

Evo, naime frend me zvao; veli da mu ne radi nijedan browser.

Kaže; išo je instalirat neki add on za FF, ono na Fejsbuku što ima; da se promijeni kao boja sučelja itd na fejsu....

Sad, kako sam razumio nakon toga mu više ni mozzila ni IE, ni opera čak neće radit...

Probao je nanova instalirat FF, novu verziju, veli ništ ne pomaže.

 

Važno je napomenuti da mu MSN, Limewire i sl. programi i dalje normalno rade!

 

Neznam ni sam gdje bi mogao biti problem; možda da skenira komp na viruse, ili pobriše sve u install folderu mozzile; obriše cookije?

 

Možda je nešto do opcija u Control Panelu pod Internet options..neznam stvarno...

Molim pomoć!!!!

 

 

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ne radi nijedan browser

vjerovatno je neki virus "odradio svoju zadacu".

od miline tresu mi se jaja u gacama budi se azdaja
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ne radi nijedan browser

Ne vjerujem, inače frend nije informaticki nepismen, i pazi na takve stvari. Koristi Avast ako se ne varam. Jako pazi na viruse.

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ne radi nijedan browser
FlyBoy kaže...

Ne vjerujem, inače frend nije informaticki nepismen, i pazi na takve stvari. Koristi Avast ako se ne varam. Jako pazi na viruse.

šta mu vrijedi ako ima loš antivirus. možda baš sad ima 10 nekih gamadi ali ima antivirus sa lošom detekcijom, pa on misli da nema ništa, a kad ono rusvaj...

 

nek skenira komp sa avirom i malwarebytes antimalwareom

Bubamara na steroidima. # # # http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
15 godina
odjavljen
offline
RE: Ne radi nijedan browser
jurluk kaže...
FlyBoy kaže...

Ne vjerujem, inače frend nije informaticki nepismen, i pazi na takve stvari. Koristi Avast ako se ne varam. Jako pazi na viruse.

šta mu vrijedi ako ima loš antivirus. možda baš sad ima 10 nekih gamadi ali ima antivirus sa lošom detekcijom, pa on misli da nema ništa, a kad ono rusvaj...

 

nek skenira komp sa avirom i malwarebytes antimalwareom

Slazem se,

primjetio sam cesto kod frendova, koji paze na viruse, i imaje avast, da cesto popuse viruse...

 

S AVIROM nema problema, i naravno malwarebytes treba da bude tu

16 godina
neaktivan
offline
Ne radi nijedan browser

Ma znam, i meni je avast loš AV, ali ne surfa on uopće po sumnjivim stranicama, a ni ne skida ništa....tako da malo vjerojatno.

 

No, uglavnom, poslao mi je poruku da je nekako uspio riješit problem, a taman sam listo CD-e koje ću mu sutra ponijeti na reinstall winsa.

Sutra još kad doznam detalje javim u čemu je bio problem, pa postam ako slučajno netko naleti na sličan problem.

 

Inače   hvala na dobrim namjerama ;)

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Ne radi nijedan browser

Avast je sasvim OK za onoga tko ga zna koristiti...

Je da zna biti musicav kao i svi ostali, ali nista strasno.

Uglavnom, ne vjerujem da je bio virus. Simptomaticno je sto kada god postoji neki problem svi vicu - virus, virus, virus...

To je valjda ona generacija koja je evoluirala iz - hocu internet, hocu internet, hocu internet Smijeh.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne radi nijedan browser
jurluk kaže...
FlyBoy kaže...

Ne vjerujem, inače frend nije informaticki nepismen, i pazi na takve stvari. Koristi Avast ako se ne varam. Jako pazi na viruse.

šta mu vrijedi ako ima loš antivirus. možda baš sad ima 10 nekih gamadi ali ima antivirus sa lošom detekcijom, pa on misli da nema ništa, a kad ono rusvaj...

 

nek skenira komp sa avirom i malwarebytes antimalwareom

Izvini ali nebi se s tobom slozio. Ako osoba pazi na svoje aktivnosti, tj. ne posjecuje svakakve stranice te pazi sta downloada, ili barem ako se trudi downloadat s sluzbenih stranica autora programa, bilo koji bi mu av bio dovoljan a mozda cak mu nebi ni trebao av (mozda jedino za zastitu od potencijalne prijetnje koja dolazi od vanjskih uredjaja npr. USB stick, externi HDD i sl.) no nebi ulazio u to sada. Glavno je jedino drzati ga update-anim, sada koji je to av, bilo NOD, KAS, Avira itd. nema veze.

 

Izvinjavam se zbog malog offtopica.

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne radi nijedan browser

I ja sam to imao pa sam sa system restore-om vratio i popravio :)

A meni se dogodilo jer sam zamjenio dva processa pa sam krivi endo Cool (njub :D)

scio me nihil scire!
15 godina
offline
Ne radi nijedan browser

neka deinstalira taj addon ako moze.Jest da avast mozda nije tolko los,no neka ipak provjeri PC s boljim antivirusnim softverom (NOD32,Kaspersky etc.).Ili neka proba simple reinstal IE ili FireFox.Ako bas nista ne pomaze,format ftw.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne radi nijedan browser
ma ni najbolji antivirusi nisu pouzdani.......ako je virus ili tako nešto undetectable, nema koristi od AV.........
treba paziti........
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice