Batch image processing

poruka: 4
|
čitano: 2.829
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Batch image processing

Poštovani,

 

trebam malu pomoć u pronalaženju besplatnog softvera koji će mi omogućiti masovnu obradu fotografija različitih dimenzija, prema zadanim postavkama.

 

Vršim migraciju jedne web prezentacije sa joomle na custom rješenje, koje ima responzivni web dizajn. Imam problem sa uploadovanim fotografijama koje su različitih dimenzija i često ručno cropanih bez pridržavanja 4:3 proporcija.

 

Što želim, od postojećih fotografija kreirati zamagljenu pozadinu dimenzije 800x600px i na nju u sredinu nalijepiti originalnu fotografiju, da bi dobio efekt kao na priloženoj slici..

 

Hvala

All software has bugs.Any developer who claims that his or her software is always bug-free is living in a fantasy world.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Batch image processing

S obzirom da se(prema tvom stavu nagadam) radi o izoliranom slucaju prvo sto mi pada na pamet je photoshop trial verzija, traje mjesec dana. :)
par klikova i sve se odradi. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Batch image processing
Nix kaže...

Poštovani,

 

trebam malu pomoć u pronalaženju besplatnog softvera koji će mi omogućiti masovnu obradu fotografija različitih dimenzija, prema zadanim postavkama.

 

Vršim migraciju jedne web prezentacije sa joomle na custom rješenje, koje ima responzivni web dizajn. Imam problem sa uploadovanim fotografijama koje su različitih dimenzija i često ručno cropanih bez pridržavanja 4:3 proporcija.

 

Što želim, od postojećih fotografija kreirati zamagljenu pozadinu dimenzije 800x600px i na nju u sredinu nalijepiti originalnu fotografiju, da bi dobio efekt kao na priloženoj slici..

 Jesi pronasao rijesenje/program?

http://www.pci-z.com/
16 godina
offline
Batch image processing

Da, našao sam.

 

http://image.intervention.io/  + ručno napisana shell skripta za cakephp 3

 

 

All software has bugs.Any developer who claims that his or her software is always bug-free is living in a fantasy world.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice