Eronet dual-sim

poruka: 4
|
čitano: 4.834
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Eronet dual-sim

Planiram kupiti dual sim mobitel u Eronetu (sa prepaid karticom) pa me zanima da li su obje kartice zaključane na Eronet mrežu, ili mogu u drugi slot ubaciti karticu od drugog operatera, bez da moram dekodirati mobitel. Znam da svi telefoni dolaze kodirani na njihovu mrežu, ali bi bilo logično da ostave jedan slot otključan. Možete napisati i svoja iskustva sa drugim operaterima

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Eronet dual-sim

Najbolje da si nazvao Eronet službu za korisnike i to pitanje riješio u 10 sekundi. http://www.hteronet.ba/podrska-korisnicima/kontakti

 

Imao sam dva telefona iz Eroneta i oba su zaključana na njihovu mrežu, pa bi meni bilo logično za očekivati da će i dual-sim biti, ali opet nisam siguran jer ne koristim dual sim mobitel. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Eronet dual-sim

Kontaktirao sam njihovu podršku. Kod dual-sim telefona na njihovu mrežu je zaključan samo jedan utor, dok je drugi slobodan za bilo koju mrežu (kao što je i logično). Ali uvijek je bolje provjeriti prije kupovine.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Eronet dual-sim
uss kaže...

Kontaktirao sam njihovu podršku. Kod dual-sim telefona na njihovu mrežu je zaključan samo jedan utor, dok je drugi slobodan za bilo koju mrežu (kao što je i logično). Ali uvijek je bolje provjeriti prije kupovine.

 Naravno, no svakako ćeš ići u njihovu poslovnicu da kupiš telefon pa i tamo na licu mjesta možeš dobiti informaciju i provjeriti. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice