Najjeftiniji internet+TV

poruka: 8
|
čitano: 13.420
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Najjeftiniji internet+TV

Pozdrav,

Zanima me gdje se može uzeti najjeftinije paket interneta+televizije da je bez ugovorne obveze može i s ugovorom al da ne prelazi 230 kn?

Prethodna iskustva bi mi dobro pomogla kod odabira jer nije za mene već za strica koji je na selu pa bi trebao to.

Hvala unaprijed!

Poslano sa Lenovo Vibe K5
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Najjeftiniji internet+TV

Mislim da će ti najviše ovisiti o lokaciji strica, ne pružaju svi usluge svagdje. T-com imaš po cijeloj hrvatskoj praktički dok ostali kako gdje. Daj nam lokaciju

Ja imam bnet od kad je došao valjda i zadovoljan sam, flat internet plus prošireni paket tv-a za 219kn. Od početka su besplatno povećavali brzinu neta, tj dok nije Vip preuzeo, od onda ništa (bar zasad). Mislim da je kao novom korisniku to malo skuplje ili tu negdje ali bez proširenog paketa je 189kn kolko vidim na njihovoj stranici. upitno je samo dal pokrivaju područje.

12 godina
offline
Najjeftiniji internet+TV

Probaj vidjeti s Iskonom... Zadnjih dana im onaj njihov plan selector ne radi, no znam da je Internet + telefon 189,99 bez ugovorne obveze. Ukoliko se odlučiš za njih, morat ćeš još dodatno platiti 62,50 (jednokratno).

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Najjeftiniji internet+TV

Pitao sam Iskon i Vip po  njima moj stric je u vuko****** (Okolica grada Trilja)

eh sad neznam b net je pod vipom ,vip me već odbio dakle ta solucija odpada,HT je preskup (305 kn im je paket) ehh

Poslano sa Lenovo Vibe K5
9 godina
neaktivan
offline
Re: Najjeftiniji internet+TV

Da, to će ti bit glavni problem jer imaš malo izbora, ili nikakav izbor ako samo ht daje uslugu tamo

9 godina
neaktivan
offline
Re: Najjeftiniji internet+TV

Jedino mi preostaje pokućni internet od Tele 2 i Evo tv

Poslano sa Lenovo Vibe K5
8 godina
neaktivan
offline
Najjeftiniji internet+TV

Pogledaj na H1 ponudu, jeftini su..

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Najjeftiniji internet+TV

ništa nažalost ni oni ne podržavaju :(

Poslano sa Lenovo Vibe K5
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice