Blokiran USB port na Samsungu

poruka: 7
|
čitano: 976
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 tjedana
offline
Blokiran USB port na Samsungu

 

Pozdrav,
Imam mobitel od firme sa dvije SIM kartice, jedan SIM koristim kao privatni broj, a drugi kao poslovni. Do nedavno je sve dobro funkcioniralo, ali prije koji mjesec je nekome pametnom sinula ideja da bi mogao blokirati prijenos podataka preko USB portova svih mobitela u firmi. Tako sad ne mogu više spojiti mob na comp pa si prebaciti slike ili nešto....
Da li netko ima ideju kako to sjebat?
USB debugging ne mogu uključiti jer uopće ne dozvoljava ulaz u Developer mode, Device Policy ne mogu isključiti niti deinstalirati, a ne mogu niti ući u Safe mode.
Čini se kao da je svaka mogućnost blokirana......ili ja nisam uspio naći neki ulaz koji ipak nije blokiran?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Blokiran USB port na Samsungu
Mikasi kaže...

 

Pozdrav,
Imam mobitel od firme sa dvije SIM kartice, jedan SIM koristim kao privatni broj, a drugi kao poslovni. Do nedavno je sve dobro funkcioniralo, ali prije koji mjesec je nekome pametnom sinula ideja da bi mogao blokirati prijenos podataka preko USB portova svih mobitela u firmi. Tako sad ne mogu više spojiti mob na comp pa si prebaciti slike ili nešto....
Da li netko ima ideju kako to sjebat?
USB debugging ne mogu uključiti jer uopće ne dozvoljava ulaz u Developer mode, Device Policy ne mogu isključiti niti deinstalirati, a ne mogu niti ući u Safe mode.
Čini se kao da je svaka mogućnost blokirana......ili ja nisam uspio naći neki ulaz koji ipak nije blokiran?

 Pošalji si preko we transfera sa moba na email, ili preko vibera, pošalješ slike u moje bilješke na mob,  pa instaliras viber desktop na pc odes u moje bilješke i tamo su ti slike, nemora bit mob uključen preko usb'a da se domogneš slika na bilo koji način.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2024 20:17 (Cryogenic).
5 tjedana
offline
Re: Blokiran USB port na Samsungu

 

Jasno, može se i tako.......al nema tih slika malo, dosta slikam sa mobom pa se toga skupi........ puno jednostavnije mi bilo uštekat se preko USB-a i prebaciti.....

12 godina
offline
Re: Blokiran USB port na Samsungu
Mikasi kaže...

 

Jasno, može se i tako.......al nema tih slika malo, dosta slikam sa mobom pa se toga skupi........ puno jednostavnije mi bilo uštekat se preko USB-a i prebaciti.....

 Naravno, ali trenutno nemožeš i jbg. We tranfer isto jednostavan, dođu ti slike na mail, skineš prebaciš gdje treba i amen. Uz 5g brzine može bit isto brzo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2024 20:30 (Cryogenic).
5 tjedana
offline
Re: Blokiran USB port na Samsungu

.......a kopka me i da razbijem te njihove idiotske zaštite.......jbt, koje budale...... daju ti da koristiš službeni mob i privatno i onda ti sve blokiraju

 

13 godina
offline
Re: Blokiran USB port na Samsungu
Možeš instalirat quick share na komp i pošalji sve preko toga. Brzina ovisi o tvojoj wifi mreži.
Ak su ga zaključali preko knox-a, nisam se previše bavio razbijanjem da ti mogu reći jel moguće
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Blokiran USB port na Samsungu

Na žalost njihovo je vlasništvo pa mogu blokirati što god im prdne u glavu, jbg, kupiš si privatno mob pa u njega staviš obje kartice i radiš šta hoćeš. I ja sam u sličnoj situaciji i upravo zbog toga mi taj samsung koji sam dobio od firme stoji u ladici na poslu i služi samo za 2FA potvrdu logiranja na službeni komp. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice