Google Pixel 7/Pro

poruka: 298
|
čitano: 143.907
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Witcher94 kaže...
love2ml86 kaže...
PiXeLsss kaže...
Root ili?

Ne ne, origigi samo sam prešao s bete na public sada kada je izašla normalna android 14 verzija.

 Jesu li prema ovome otključali 5G mrežu za one zemlje u kojima nije dostupan Google Pixel

Tako izgleda ili pak je neki glitch ali i kolega kaže da ima 5G pa se nadam da svi imaju sad po novome.

16 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Kod mene isto, neki dan sam s bete presao na public verziju. 

Jel to neki glitch pa smo samo mi koji smo s bete presli na public verziju ili su svi sad dobili 5G?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro

Hm, aj nek neko pokuša napraviti speed test okkla.
Ili  *#*#4636#*#*, i zatim status IMS

Kod mene je trenutno ovako:
Bonbon

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2023 21:46 (PiXeLsss).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Google Pixel 7/Pro

Ekipa,ima li netko problema sa drop call ili mrežom? Trenutno sam na Telemach al cu prec na A1 . Moze li netko poslat APN postavke . Na Telemach sam sa njihove stranice skinio postavke al mi se opet desava da me druga strana ne cuje i da mi pucaju pozivi/veza. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Imao sam sličnih problema dok nisam ugasio VoLTE
8 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro

Na kojoj si mrezi? Ja nemam volte na Telemach a  kad sam stavio službeni sim od A1 i nazvao volte mi je bio ukljucen i nije mi mreza padala sa LTE na H. Ili je možda do postavka APN 

7 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Na t-mobile sam.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro

Ja sam bio na T mobilu e sim i pucala veza stalno. Mozes li molim te poslat screenshot postavki APN ?

7 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Slike
8 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro

Hvala puno!

14 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
love2ml86 kaže...

Tako izgleda ili pak je neki glitch ali i kolega kaže da ima 5G pa se nadam da svi imaju sad po novome.

 A1, još uvijek ništa, LTE vrti

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
7 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Vama kojima se 5G pojavio, jeste li išli ručno pretraživat mrežu ili se automatski spojilo? Ja sam na bonbonu i imam Pixel 7a i probam svaki dan ručno pretražit mrežu i/ili resetirat mobitel, ali zasad i dalje LTE

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Kod mene je automatski bilo, ništa nisam mijenjao na mobu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Dolazi Android 14. Ja sam jučer, u Njemačkoj dobio update na 7 Pro. Velikih razlika nisam primjetio, ali nisam ni imao vremena igrati se s mobitelom, tako da ne znam sve promjene. Kamera je dobila kozmetički update.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.10.2023 11:02 (Moth).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Tko zeli odmah update na android 14 neka samo stavi VPN na USA i aktivirati ce se odmah

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Imam 14 pro jos od dana kada je predstavljen Pixel 8. Baterija značajno bolja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 mjeseci
neaktivan
offline
Google Pixel 7/Pro
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Google Pixel 7/Pro

Prije par dana Pixel 7 je napravio update i od tada imam 5G oznaku uz jačinu signala. Mreža je HT. Speedtest mjerenje su oko 180/70 Mbps na punom signalu. Radi li se o stvarnoj 5G mreži?

U nastavku nekoliko screenshota.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2023 11:45 (SophosLab).
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Pravi 5g je, došlo je svima sa novim update-om. Ja ga držim ugašenim jer mi je nepotreban, a dodatno troši bateriju.

Btw. Sad u about phone imaš battery information di možeš vidjet koji je broj ciklusa punjenja baterije.

 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Google Pixel 7/Pro

Pozdrav svima...

Prije dva mjeseca sam kupio mobitel Pixel 7.

Vrlo brzo nakon toga mobitel je postao neupotrebljiv za zvanje budući da čim nekog nazove mobitel izgubi signal, čuju se čudni zvukovi i automatski se poklopi. Moja mreža je Telemach, imate li neko rješenje za moj problem.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Probaj karticu druge mreže.

Na A1 i na HT-u pixeli imaju i 5G, na Telemachu ništa.

 
0 0 hvala 0
13 mjeseci
offline
Google Pixel 7/Pro

fino razbijen ekran na pixel 7 pro. Jel našao netko riješenje? Mijenja li neki servis, ili naručiti s alija ili od nekud pa tko bi mogao promijeniti i za kolko love ako netko zna. hvala

 

Ili ako nekog zanima za 200e. Ni mj. dana nije bo korišten pao i otišao ekran, kamera, poleđina, okvir kao novi, bio u maskici, samo ekran je fino otišao odmah. Ili riješenje kako ga najeftinije popraviti. Jer novi mob je već u upotrebi a ovaj stoji. poz

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.1.2024 12:58 (Nescafe).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro

Ako imaš nekoga u Njemačkoj, pošalji njima mobitel neka šalju ovlašteni servis, ali to ćeš naravno morati platiti.

6 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Meni su tražili tu u HR 230€ za promjenu display-a na Pixelu 6, na kraju sam ga prodao razbijenog a lik si je sam zamijenio display koji je kupio na aliju za 110€.

Servis dere bijesno, ako si sam ne znaš promijeniti banana.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
ninz kaže...

Meni su tražili tu u HR 230€ za promjenu display-a na Pixelu 6, na kraju sam ga prodao razbijenog a lik si je sam zamijenio display koji je kupio na aliju za 110€.

Servis dere bijesno, ako si sam ne znaš promijeniti banana.

Deru jer konkurencije nemaju.

6 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Evo i moj osvrt na Pixel 7 Pro mada je već i 8 Pro vani ali jbg tek sad sam ga uspio nabaviti po normalnijoj cijeni (kupio od kolege s ovog foruma:). Uglavnom imao sam 2XL pa prešao na 6, pa na 7 i za sada me ovaj 7 Pro ugodno iznenadio.

Kamere rade besprijekorno, na 2x zoom on odma prešalta na telefoto pa je slika kvalitetnija nego mi je bila na P6 i P7, zoom 5x isto top, to mi je nekako uvijek falilo, baterija uz moj način korištenja mob-a završi dan sa 45%. Nemam

uključen always on, 5G je disejblan, furam na 4G. Bilo me strah da će mi smetati zaobljeni ekran ali ok je, blago je zakrivljen tako da ne smeta. Refresh rate od 120Hz se isto osjeti napram 90 na p7, ekran se vani vidi ok i po najjacem suncu, što mi na p6 recimo nije bio slučaj.

Anyway za mene najbolji Google mob do sada što sam probao. Mogu samo nagađati ako je onda 8 pro dobar sa full flat ekranom, više nits i extra features u aplikaciji photos. :)

 
1 0 hvala 0
13 mjeseci
offline
Google Pixel 7/Pro

gdje su te tražili 230 e za promjenu displaya? Koji servis uopce ima org ekrane kod nas i voljan ih je mijenjati?

 

Kupljen je u smartlabu kod nas, slali ga u ovlasteni u njem il di vec, odbili popraviti/zamijeniti ekran. Nema tu kruha, narucit cu ekran , pa naci di zamijeniti ili solo probati nek bude za igrice. Totalni drek je ta podrska i servis za google. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Preporucam ovaj gcam

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-BigKaka/f/dl39/

 

i ovaj config

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/configs-bigkaka-05/

 

Prednosti ovog gcama:

pro mode u kameri

mozete odabrati koju lecu telefon da koristi bez da sam salta izmedju glavne i 5x kad nema dovoljno svitla

 

Ugl stock kamera u 90% situacija, al kad ocete nocni nacin bas sa telefoto lecom ili se zezat s pro modom, onda ova.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice