Google Play - Error 403 | Cubot GT-99

poruka: 9
|
čitano: 3.640
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Google Play - Error 403 | Cubot GT-99

Stigao danas Cubot GT-99, sve na njemu radi, osim Google Play marketa.
 
Kod pokušaja instalacije izbacuje grešku:
"BlablablaPrimjer" could not be downloaded due to an error(403)

 

 

Ista greška vrijedi i za pokušaj updatea:
 Update for "BlablablaPrimjer" could not be downloaded due to an error(403)

 

 

Pokušano putem webstranice od Google play, pokušana promjena accounta pa čak i factory reset. Problem i dalje.

Imao sam identičan problem na Huaweiu i HTC Hero, ali je nestao do idućeg dana.


Zna mozda itko sta bi bilo najbolje ciniti? Kako rijesiti ovaj problem? Nadam se da će se stvari riješiti same od sebe bas kao u gore navedenom slucaju.

Molim bez prijedloga za reklamaciju. Na telefon se čekalo da stigne 3 mjeseca... 

Unaprijed hvala. 

I don't care that they stole my idea . . I care that they don't have any of their own. — Nikola Tesla
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2014 22:44 (xZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Google Play - Error 403 | Cubot GT-99

Rootaj mob i stavi Custom rom, pa gappse flashaj i to ti je to.

A da li ti radi gmail apk na mobu? 

Pogledaj si u mobile network setings dali ti je odabran proxy jer ne treba biti. Samo default u proxy-u ili ništa.

"Just A Dream ".
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2014 22:55 (Fero).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Google Play - Error 403 | Cubot GT-99

Provjeri si datum na telefonu :)

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google Play - Error 403 | Cubot GT-99

Izgleda da je u pitanju bio privremeni problem s Google Play Storeom. Danas je 189 ljudi tu prijavilo problem. 
Link

Inace stvar je proradila nakon reseta APN-a na default postavke. Mozda samo slucajnost.... Jer se problem pokoji put i nakon toga pojavljivao.

I don't care that they stole my idea . . I care that they don't have any of their own. — Nikola Tesla
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.2.2014 0:19 (xZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Google Play - Error 403 | Cubot GT-99

Dobar dan svima...Trebam hitno pomoć u svezi Google Play-a!!! Ovako, imam mobitel samsung galaxy i9100-s2! Mobitel je rootan, ima trenutno sustav verzije Jelly Bean 4.1.2. Jučer, bez ikakvih problema, danas ujutro sam zadnji puta bio, oko pola 9 ujutro... Odjednom, više nemogu da pristupim Google Play-u na mobitelu!!! Neznam zašto... Pokušao sam i da napravim novi račun ali bezuspješno... Nakon mnogo pokušaja i pokušaja nisam uspio da pristupim google play-u... Čak sam i izvršio takozvani "glavni reset", vratiti mobitel u tvorničko stanje, te sam opet nanovo krenuo da napravim svoj račun ili se ulogiram u postojeći, opet nemogu na google play...ZAŠTO?! ZBOG ČEGA??? Evo slika dolje: (molim pomoć)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Google Play - Error 403 | Cubot GT-99

Je l' tebi to uključen flight mode? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google Play - Error 403 | Cubot GT-99

Naravno,da! To obavezno "stavim" jel ga ne koristim za pozive i poruke, niti malo... Spojim se na Wi-fi, hehe, od susjeda... Na internet, na njega, mogu bez ikakvih problema...Ali, na Google Play neće i neće, nemogu više da pristupim... Nemam karticu u njemu. Danas ujutro sam mogao ići bez problema te kasnije malo - ZLO, sve naopako... NE RAZUMIJEM! Jel me to mobitel zafrkava ili?!

16 godina
offline
Google Play - Error 403 | Cubot GT-99

Ne znam kako je kod tebe, ali meni Airplane Mode ubije WiFi, pa bih pokušao bez njega. Ionako mislim da nemaš neke vajde od onemogućavanja GSM mreže ako unutra nemaš SIM karticu.

 

Jesi li siguran da ti komšiji radi net i da ti nije blokirao MAC adresu telefona? {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google Play - Error 403 | Cubot GT-99

Internet radi 100%. Mogu na mobitelu otići na primjer, na google chrome, pa recimo, "face"...mogu otići na mobitelu i na youtube, slušati, gledati itd...bez problema se spojim...Samo, neće mi više na Google Play! Joj,da, to mi se desilo, odkada sam na mobitel instalirao aplikaciju "FreeDom"... Pa sam ju kasnije malo deinstalirao jel mi nije, ajmo reći pasala...nakon što sam ju uklonio iz mobitela i to doslovno, odonda nemogu na Play?!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice