HTC Evo 3D

poruka: 1.617
|
čitano: 389.852
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar

pravi muski mobitel a daces ga zeni >.<

svako ko imalo igra igrice na mobitelu preporucio bi mu eva jer igrice u 3D su spektakularne takoder kao i ostali 3D sadrzaji.

12 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
jezdovec kaže...

pravi muski mobitel a daces ga zeni >.<

svako ko imalo igra igrice na mobitelu preporucio bi mu eva jer igrice u 3D su spektakularne takoder kao i ostali 3D sadrzaji.

Je, nema mi druge, kad mi ekran ne odgovara. Inače nisam u životu zaigrao igru na mobitelu :)

Fuck me I'm famous.
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
Mitch kaže...

Minusa je dakako više, bugovit softver (ROM) i Launcher, laggovi u 3D igrama zbog softvera, nemogućnost softverskih probijanja (nekih stvari), a najviše je 3D koji je prisutan u sitnicama koje gotovo nitko ne koristi.

  Custom rom i launchera bar ima kolko hoćeš, a samim time i ostali problemi se smanje ili nestanu

 

 

 

I kakvi centri, pa u Tele2 vam je 1945kn 

15 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
stiffler kaže...

I kakvi centri, pa u Tele2 vam je 1945kn 

a taj u tele2 je otključan na sve mreže ili?

16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
Balvan8 kaže...
stiffler kaže...

I kakvi centri, pa u Tele2 vam je 1945kn 

a taj u tele2 je otključan na sve mreže ili?

  Je, otključan je na sve mreže

(da, imam ga iz teleta, a i hrpa ljudi je potvrdila, i sam prodavač u teletu)

12 godina
odjavljen
offline
HTC Evo 3D u interspar

Ček,znači i TELE2 sad ima otključane?

 

Znao sam za BonBon i T-mobile,a ako ima i TELE2 onda je i kod Vipa ista situacija.

SK crew
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC Evo 3D u interspar
Mislim da ti bonbon nema otkljucane mobitele... Kupio sam za bozic sony ericsson live with walkman i zakljucan je
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
domac5 kaže...
Mislim da ti bonbon nema otkljucane mobitele... Kupio sam za bozic sony ericsson live with walkman i zakljucan je

 Tada nisu,sad imaju-izgleda da je novi zakon uzeo maha.

SK crew
15 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
Pranja kaže...

 Tada nisu,sad imaju-izgleda da je novi zakon uzeo maha.

Šta nije po tom novom zakonu da ti ga moraju otključat, ali tek kada ti istekne ugovor?

12 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
Balvan8 kaže...

Šta nije po tom novom zakonu da ti ga moraju otključat, ali tek kada ti istekne ugovor?

 Svaki mob uvezen u HR poslije 11. mjeseca prošle godine mora biti otključan. Tako mi rekao kolega,i nisam mu vjerovao dok mi nije pred očima kupio HTC Explorer u Bonbonu i u njega stavio moju Vip karticu.

SK crew
13 godina
offline
HTC Evo 3D u interspar
A nee nee... Ne mogu vjerovat... Da sam priceko bar jos mjesec dana imao bih otkljucan uredaj... Alaaaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
domac5 kaže...
A nee nee... Ne mogu vjerovat... Da sam priceko bar jos mjesec dana imao bih otkljucan uredaj... Alaaaa

 A desi se. Ja nisam imao pojma,dok mi kolega nije rekao to. On mi je potvrdio za T-mobile i BonBon,a evo sad i potvrde za Tele2. Znači,idem u Tele2 po Evo 3d.

SK crew
15 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D u interspar
Danas sam malo radio usporedbu evo 3d i arc s.
prvo sto sam zamijetio je prekomjerna tezina i velicina, evo je pretezak i glomazan.
sense je malo trzav tak da je arc brzi .
ova 3d kamera je glupost i nepotrebno je to na mobitelu, iako je prvih 5min zgodno.

igre nisam pokretao, tu bi evo trebao biti bolji.
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D u interspar

ako je glomazan neznam sto je arc s buduci da je milimetar kraci, 2 uzi i istina malo tanji meni debljina neznaci puno ali nekima znaci pa ti jedino zbog nje evo moze biti glomazan.

uz neki custom rom evo ima puno veci potencial od arc s jer ipak ima vise rama,jaci procesor i gpu.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D u interspar
Kaj teoretski su i iPhonei sad otkljucani?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC Evo 3D u interspar

dakle vidim da mnogi tražite jesu li mobiteli zaključani li nisu... kao što je netko to već gore napomenu, mobiteli uvezeni nakon 11. mjeseca SU OTKLJUČANI, jer je to novi zakon za potrošaće

a i da nisu otključani, zar je toliki problem dat 50kn za otključavanje, ili ako imate malo volje po

  videu otključat svoj mobitel? (tako sam i ja otključao mob dvojici frendova)

School for money!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D u interspar

To tvorničko zaključavanje mobitela je bio samo trik kako da kupac što prije izgubi garanciju...

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
1995matej kaže...

dakle vidim da mnogi tražite jesu li mobiteli zaključani li nisu... kao što je netko to već gore napomenu, mobiteli uvezeni nakon 11. mjeseca SU OTKLJUČANI, jer je to novi zakon za potrošaće

a i da nisu otključani, zar je toliki problem dat 50kn za otključavanje, ili ako imate malo volje po

  videu otključat svoj mobitel? (tako sam i ja otključao mob dvojici frendova)

 

Ovaj način iz videa nije besplatan a to nije ono što većina ljudi traži ;)

Meni je VIP tražio 500 kuna da mi dekodira Desire prije godinu i pol.

 

Rekao sam nemože i pokušao naći način za besplatno ili barem malo jeftinije.

Na netu sam našao software za HTC veličine 1.5mb koji se boota sa cd-a kad se diže sustav na kompu.

 

na takav način sam dosad dekodirao 3 desire-a a vjerujem da radi i na drugim HTC uređajima, možda čak i sa svim te generacije Androida.

Ne znam točan link potšo je već od toga prošlo, ali znam da je bilo na XDA forumu i sigurno je još negdje otvorena ta tema ako koga zanima.

 

P.S. A jasno, imam i CD na kojem je dotični programčić pa mogu i uploadat.

IGRA ili IGRICA, isti je k***c...odrastite i prestanite se živcirat oko gluposti. Nitko vam nije opsovao majku.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.4.2012 16:16 (mrxa1).
12 godina
odjavljen
offline
HTC Evo 3D u interspar

Može jdna informacija-ovi Evo 3d iz Tele2,kolika im je garancija?

SK crew
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D u interspar

24 mjeseca.

 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
mrxa1 kaže...

Na netu sam našao software za HTC veličine 1.5mb koji se boota sa cd-a kad se diže sustav na kompu.

 

na takav način sam dosad dekodirao 3 desire-a a vjerujem da radi i na drugim HTC uređajima, možda čak i sa svim te generacije Androida.

Ne znam točan link potšo je već od toga prošlo, ali znam da je bilo na XDA forumu i sigurno je još negdje otvorena ta tema ako koga zanima.

 

P.S. A jasno, imam i CD na kojem je dotični programčić pa mogu i uploadat.

  To nije za sve HTC uređaje, čak mislim da je samo za Desire

15 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
stiffler kaže...

  To nije za sve HTC uređaje, čak mislim da je samo za Desire

 

Neću ništa tvrdit, lako moguće...al eto, i to će nekome pomoći ;)

IGRA ili IGRICA, isti je k***c...odrastite i prestanite se živcirat oko gluposti. Nitko vam nije opsovao majku.
16 godina
offline
HTC Evo 3D u interspar

 

Pitanje u vezi Tele2 (mozda je malo OFF, sorry).

 

Ja sam pretplatnik 2 godine, ugovor mi je istekao prije cca 3 mjeseca ali sam nastavio i dalje bit na pretplati (nisam prekidao ugovor).

Recimo da zelim sad kupit taj HTC za 2k bez produzenja ugovora nego samo mob (vjerojatno cu dobit i karticu na bonove ili?), da li mogu taj mob normalno koristit sa svojom sadasnjom karticom ili samo sa karticom na bonove?

 

Tnx {#}

http://av-gurus.blogspot.com/ | https://www.facebook.com/antivirusna.ekipa
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
djigibao kaže...

 

Pitanje u vezi Tele2 (mozda je malo OFF, sorry).

 

Ja sam pretplatnik 2 godine, ugovor mi je istekao prije cca 3 mjeseca ali sam nastavio i dalje bit na pretplati (nisam prekidao ugovor).

Recimo da zelim sad kupit taj HTC za 2k bez produzenja ugovora nego samo mob (vjerojatno cu dobit i karticu na bonove ili?), da li mogu taj mob normalno koristit sa svojom sadasnjom karticom ili samo sa karticom na bonove?

 

Tnx {#}

  Možeš koristit s bilo kojom karticom. Bila ona neka deseta od Tele2, bila od Vipa, Tmobile ili bilo čega

14 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D u interspar

Nemojte me sad 100% držat za riječ ali mislim da je u tele2 cijena za otključani uređaj 2995kn, a zaključani 1995kn.

Kad sam ga kupovao (prije neka 3 tjedna) prodavač me pitao jel želim slobodan uređaj ili na bonove (pošto već imam pretplatu uzeo sam naravno zaključani) i rekao mi takvu razliku u cijeni, sad gledam na tele2 stranicama i zbilja cijena tako piše.

Sad neznam jel se što promijenilo ili?

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
Jesi li probao karticu drugog operatera staviti u svoj uredaj? Kladim se da je i taj "zakljucani" ustvari otkljucan.
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
nicknino kaže...

Nemojte me sad 100% držat za riječ ali mislim da je u tele2 cijena za otključani uređaj 2995kn, a zaključani 1995kn.

Kad sam ga kupovao (prije neka 3 tjedna) prodavač me pitao jel želim slobodan uređaj ili na bonove (pošto već imam pretplatu uzeo sam naravno zaključani) i rekao mi takvu razliku u cijeni, sad gledam na tele2 stranicama i zbilja cijena tako piše.

Sad neznam jel se što promijenilo ili?

  Svi HTC Evo u tele2 su otključani

12 godina
offline
HTC Evo 3D u interspar

Zanimljivo kako ne žele prodati uređaj uz prepaid, samo uz ovu novu tarifu ili neku od pretplata... bio danas u dva centra, u oba ista priča.

Fuck me I'm famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
Sta se ne moze niti preko weba uzet na bonove?!!
http://av-gurus.blogspot.com/ | https://www.facebook.com/antivirusna.ekipa
15 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
guls kaže...

Zanimljivo kako ne žele prodati uređaj uz prepaid, samo uz ovu novu tarifu ili neku od pretplata... bio danas u dva centra, u oba ista priča.

i ovako i onako se ne isplati uzimat na bonove....treba ti neki net 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice