Iphone 5c

poruka: 33
|
čitano: 4.930
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Iphone 5c

pozz zanima me ima mjesec dana kupio ga i danas primjetio plavu tockicu na ekranu na crnim podlogama pixel onaj i odnio ga u t com kaze zena servis 15 dana ocu dobit novi ili ce mi ga popravljat mob napisala je nema znakova otecenja cilo vrime u maski i folija naprid 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 5c
augi80 kaže...

pozz zanima me ima mjesec dana kupio ga i danas primjetio plavu tockicu na ekranu na crnim podlogama pixel onaj i odnio ga u t com kaze zena servis 15 dana ocu dobit novi ili ce mi ga popravljat mob napisala je nema znakova otecenja cilo vrime u maski i folija naprid 

 

Koliko sam ja upoznat, kod Apple-a politika lijepljenja pa je poteškoća kod rastavljanja, daklem, vjerujem da ti slijedi novi mob!
ATJ Lučko
16 godina
offline
Iphone 5c

Apple daje garanciju za samo 1 pixel???

Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Iphone 5c

Još najbolje da ne daje, za te pare mora dati i tri djevice.

Svi smo mi Mentalist.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Iphone 5c
Jakovp kaže...

Još najbolje da ne daje, za te pare mora dati i tri djevice.

Pa bilo bi u redu, al mi je sumnjivo, to rijetki daju...

14 godina
odjavljen
offline
Iphone 5c

Ne znam, meni se čini da je u zadnje vrijeme trend da sve više proizvođača daje takvu garanciju.

Svi smo mi Mentalist.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Iphone 5c
Jakovp kaže...

Ne znam, meni se čini da je u zadnje vrijeme trend da sve više proizvođača daje takvu garanciju.

Ma tko to??? LG, Samsung i Sony daju takve garancije jedino za televizore TOP klase koji dođu prek 10 000kn, neki daju i za TOP klasu monitora i to je to... Inače do 3 pixela mislim ne priznaju garanciju.

13 godina
offline
Iphone 5c

jos se nisu ajvili dao sam u ponediljak a iritantno je na sredini je nije u redu da tako ostave ja sam mobitel kupio u njih i dodatno platio osiguranje 1100kn za gubitak kradu sve kvarove i još druge gluposti da dobijen novi mobitel i to traje 2 godine s tim da drugu godinu kod zamjenje moram nadoplatit 299kn prvu nista ali nisam to htio koristit , jel mobitel je star od 23 12 i vec dobio pixel na sebi =(.. i za koji bi mi se mob isplatilo ga mjenjat nexux 5 ili g2 ili s4 iso bi malo na android 

Moj PC  
0 4 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 5c

danas zvali nakon tocno tjedan dana i rekli da je dosa mobitel ,,ja doli ona meni kaze nazalost vas mobitel nismo mogli popravit dobili ste novi uredaj =)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 5c
Cisto sumnjam da nisu mogli popravit, vec je Applova politika da se dobije novi uredaj.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
12 godina
offline
Iphone 5c

Iphone 5c ili Iphone 4s? Hitno, iskustva nešto?

Let it be
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 5c
iPhone 5c bez ikakvog razmisljanja.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s
12 godina
offline
Re: Iphone 5c

Zašto, evo iskreno ne sviđa mi se plastika kod 5c tp mi je jedini problem.

Let it be
13 godina
offline
Re: Iphone 5c
Puno jaci, 1gb rama, nesto bolja kamera, veci ekran, bolja baterija, imat ce duzu podrsku...
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s
11 godina
online
Iphone 5c

Dali je netko imao iskustva sa padom 5c i kakve su posljedice?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 5c

Ekipa ima li gdje za kupiti samo kućište od telefona,ne zaštita,ne bumper,nego baš kućište.

 

Sony Z1 kontakt:evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Iphone 5c

Do sada nisam bio nešto lud za smartfonima, više sam old school tip što se toga tiče tako da sam do sada koristio Nokiu C5.

Prije par dana sam na poklon dobio Iphone 5C  i pošto koristim Nokiu C5 i želim je nastaviti koristiti namjeravao sam prebaciti čitav imenik na Iphone putem bluetootha, no nisam uspio. 

 

Kako ide prebacivanje imenika na Iphone? Da li može bluetotoothom? 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2015 14:09 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Iphone 5c

Lol ne

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Iphone 5c

Možeš kopirati kontakte na SIM karticu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Iphone 5c

Exportaj kontakte u vcf format na starom mobu. Odi na icloud.com pa pod contacts samo importaj te kontakte. Voila, na iPhoneu su ti.

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Iphone 5c
maks0806 kaže...

Lol ne

 Šta je smješno?

tLeon kaže...

Možeš kopirati kontakte na SIM karticu.

 Nažalost ne mogu jer mi je u Nokiji C5 SIM kartica normalne veličine i trebao bi je sjeći da ubacim u Iphone, tako da je ne mogu vratiti u Nokiju nakon toga, a u Iphonu je druga SIM kartica koja je već izrezana.

Sestra me je iznenadila i kupila mi je Iphone i stavila odmah novu SIM karticu u njega (micro sim), a da sam bio svjestan ovih komplikacija oko Iphone preduhitrio bih rezanje SIM-a.

Hann kaže...

Exportaj kontakte u vcf format na starom mobu. Odi na icloud.com pa pod contacts samo importaj te kontakte. Voila, na iPhoneu su ti.

 Ma imam taj Iphone tek par dana i treba mi malo da se naviknem na sve te budalaštine. Probat ću.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
odjavljen
offline
Iphone 5c

Odi u settings, ako si vec nisi napravio iCloud account, imas unutar settingsa icloud. Napravi si account.

icloud.com - ulogiraj se sa tim accountom, pod contacts importas vcf i to je to. U roku od par sec imas sve kontakte na iPhoneu.

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Iphone 5c

Zanimaju me dvije stvari:

1) Ima li na Iphone kvalitetan offline GPS app? Išao bih na odmor u Hr pa da ne lutam u slučaju radova i zaobilaznica kao prošli puta.

2) Da li je moguće putem wifi streamti video (npr. divx, xvid, avi, mp4, mkv) na Iphone?

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Iphone 5c

1) Imas app koja se zove maps.me odlicna je, spremi cijelu kartu hrvatske (oko 50mb), ima i navigaciju i karte su dosta tocne (koristi OpenStreetMap).

2) LINK

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iphone 5c
Hann kaže...

Odi u settings, ako si vec nisi napravio iCloud account, imas unutar settingsa icloud. Napravi si account.

icloud.com - ulogiraj se sa tim accountom, pod contacts importas vcf i to je to. U roku od par sec imas sve kontakte na iPhoneu.

 Pomaži, neće, probao sam dvadesetak puta i neće. Imam 300 kontakata za prebacit.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2015 19:37 (boxer).
13 godina
offline
Re: Iphone 5c
Boxer, pa skini provjerene Nokijine mape, aplikacija se zove Here maps, drugo ti ne treba.
15 godina
offline
Re: Iphone 5c
jurica_m kaže...
Boxer, pa skini provjerene Nokijine mape, aplikacija se zove Here maps, drugo ti ne treba.

 Ne razumijem kakve nokijine mape? Šta će mi to?

 

Pokušavam prebaciti kontakte sa nokije na iphone, putem bluetootha sa nokije na iphone ne može nikako. Preporučili su mi da prebacim kontakte sa nokije na kompjuter (vcard) što sam i uradio pa da ih improtam na icloud, no icloud ne želi importati nokijine kontakte sa kompjutera jer prijavljuje neku grešku.

 

Tako da i dalje imam nerješen problem kako prebaciti 300 kontakata sa nokije na iphone?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
offline
Iphone 5c

Izdvoji jednu večer i deri jedan po jedan :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iphone 5c
maks0806 kaže...

Izdvoji jednu večer i deri jedan po jedan :P

 Heh i onda kad na forumu pročitam hvalospjeve za Ipnone ovo, ono,  - pa da sebi pucam u koljeno koliko su zakomplicirali stvari. 

 

Na tragu sam rješenja problema sa uvozom kontakata, da li ću ga na kraju riješiti ostaje misterija. 

 

Uglavnom prebačeni vcard kontakti su version 2.1 a za icloud treba version 3.0. Probao sam editirati u notepadu verzije kao što im piše na forumu, ali uzalud trud svirači, opet isto. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
offline
Iphone 5c

Napravi si google + stavi na njega kontakte i na iphonu instaliraj google + i to je to 5 minuta posla. 

 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice