LG l70 rasprava

poruka: 7
|
čitano: 2.450
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
LG l70 rasprava

-tema namjenjena raspravljanju o lg l70


Ima li tko iskustva s lg l70 , cijena je msm 800 ili 900 kn u vipu aj pls ak ima tko iskustva s njim nek pise ?? :XD

OCJENA ZA LG L70

0 odlican
7 dobar
0 los
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG l70 rasprava

ok je. Polovno se da naći bolje, ali skroz korektan mob za 800kn

Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
LG l70 rasprava

Prije par dana sam dobio mobitel LG l70 i nikako ne mogu naći u postavkama kako se naštimava glasovni poziv preko handsfree slušalica.Kad me netko nazove pritisnem tipku na slušalicama i mogu pričati, a kad ja hoću nekoga zvati dok vozim pritisnem tipku i ništa se ne dešava.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
LG l70 rasprava

zena mi ga koristi vec nekih 2mj, ona je prezadovoljna! ono sto sam uspio viditi je stvarno zadovoljavajuce za te pare! no koliko sam vidio dosta cest problem mu je neobjasnjivo gasenje i paljenje...

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
LG l70 rasprava

Koliko drzi baterija , kako mislis gasenje i paljenje?  vrati sam mob koji sam bio uzeo nazad i sad trazim nest novo jer onaj nije bio zadovoljavajuc a gledao sam ovaj prije kupnje onog drugog... hvala

shadow
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: LG l70 rasprava
maxi 135 kaže...

Koliko drzi baterija , kako mislis gasenje i paljenje?  vrati sam mob koji sam bio uzeo nazad i sad trazim nest novo jer onaj nije bio zadovoljavajuc a gledao sam ovaj prije kupnje onog drugog... hvala

 dakle "treba" u trgovini je rekla da su neki vracali mob jer se random gasio i palio odma u pocetku, i ako se to bude desavalo da ga odma zamjeni za drugi! zena po cijele dane visi na njemu i dura cijeli dan bez beda!

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG l70 rasprava
Stjepanj kaže...
maxi 135 kaže...

Koliko drzi baterija , kako mislis gasenje i paljenje?  vrati sam mob koji sam bio uzeo nazad i sad trazim nest novo jer onaj nije bio zadovoljavajuc a gledao sam ovaj prije kupnje onog drugog... hvala

 dakle "treba" u trgovini je rekla da su neki vracali mob jer se random gasio i palio odma u pocetku, i ako se to bude desavalo da ga odma zamjeni za drugi! zena po cijele dane visi na njemu i dura cijeli dan bez beda!

 bio sam uzeo doogee i palio se gasio bio na servisu ko popravili i opet počelo i ja vratim... nez uzet cu njega pa ću vidit k ne radi vratim...

shadow
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice