Nexus 5

poruka: 2.783
|
čitano: 437.252
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 5
Mitch kaže...

Zanimljivo..

 

 

 

Ja imam DashNotifier addon za Dashclock...widgete na lockscreenu maximize-ane i radi fenomenalno, imam ih 4 u jednom widgetu za svaku od appova gdje najvise dobivam notife.

Ali to nisu oni lock Screen notifications koje možeš uključiti u postavkama (settings-notifications).

Ja sam bio uključio ove u postavkama i stvarno ždere bateriju

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.10.2014 23:23 (stiffler).
13 godina
offline
Re: Nexus 5
Sad mi se upravo pojavila notifikacija u lock screenu, kao na Android L-u, a nista se nije updatealo, dali je jos netko to primjetio?
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
13 godina
odjavljen
offline
Nexus 5

Kad bi trebao izaci sluzbeni Android L za Nexusa?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nexus 5
MARKOZD15 kaže...

Kad bi trebao izaci sluzbeni Android L za Nexusa?

1.11

 

Ali bit ce vjerojatno spreman final build 15.10 sa Nexusom 9

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
13 godina
offline
Re: Nexus 5
gamer34 kaže...
Sad mi se upravo pojavila notifikacija u lock screenu, kao na Android L-u, a nista se nije updatealo, dali je jos netko to primjetio?


Evo samo mali update na ovo, to je ipak samo neka nova funkcija od Facebooka tako da radi samo za to. A bas se nadao da su to neke naznake L-a. {#}

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
16 godina
neaktivan
offline
Nexus 5

Kako sam isprobao Mahdi tako sam i ostao na njemu. Tokom noći mi u stand byu (aeroplane mode uključen) ne ode ni jedan % baterije a i sama baterija je izvrsna.

 

Kombinacija je ova: Mahdi + Code blue kernel (ili ElementalX, svejedno) + Hybrid 1+ Z3 CAF Dalvik + Smooth scrolling + zadnji Adreno GPU update

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Nexus 5
stiffler kaže...

Kako sam isprobao Mahdi tako sam i ostao na njemu. Tokom noći mi u stand byu (aeroplane mode uključen) ne ode ni jedan % baterije a i sama baterija je izvrsna.

 

Kombinacija je ova: Mahdi + Code blue kernel (ili ElementalX, svejedno) + Hybrid 1+ Z3 CAF Dalvik + Smooth scrolling + zadnji Adreno GPU update

Jesi ti vrba08 na xda? bas sam sad vidio post tamo

 

Reci mi ima li i najmanjeg lagga? I kakav je u usporedbi sa Slimkat? Franco kernelom?

15 godina
offline
Nexus 5

Rekoh da je najbolje ;)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Nexus 5

ElementalX mi je previse laggy, neznam zasto mi se to desava al franco mi puno bolje radi, na bilo kojem ROM-u

 

Zasada Slimkat i Franco su mi bogovi stabilnosti i brzine

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 5
MARKOZD15 kaže...
stiffler kaže...

Kako sam isprobao Mahdi tako sam i ostao na njemu. Tokom noći mi u stand byu (aeroplane mode uključen) ne ode ni jedan % baterije a i sama baterija je izvrsna.

 

Kombinacija je ova: Mahdi + Code blue kernel (ili ElementalX, svejedno) + Hybrid 1+ Z3 CAF Dalvik + Smooth scrolling + zadnji Adreno GPU update

Jesi ti vrba08 na xda? bas sam sad vidio post tamo

 

Reci mi ima li i najmanjeg lagga? I kakav je u usporedbi sa Slimkat? Franco kernelom?

Nisam vrba08 tamo, samo imamo istu/sličnu kombinaciju.

 

Zar je N5 imao lag ikad? Što se tiče usporedbe sa Slimkat. Prema opcijama i nije neka razlika, oba imaju dosta opcija. Vizualno glavna razlika je da Mahdi podržava teme. Što se tiče brzine, stabilnosti i rada u praksi isto. Oba su stabilna i obavljaju svoj posao.

Francov kernel ne koristim nikad.

13 godina
odjavljen
offline
Nexus 5

Ima lagga itekako, cak mi ima vise lagga nego Z1 na 4.3, zasto je to ja stvarno pojma nemam.. bilo stock/custom ROM ili kernel, Z1 mi bolje radi (4.3 odex stock)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nexus 5
stiffler kaže...

Kako sam isprobao Mahdi tako sam i ostao na njemu. Tokom noći mi u stand byu (aeroplane mode uključen) ne ode ni jedan % baterije a i sama baterija je izvrsna.

 

Kombinacija je ova: Mahdi + Code blue kernel (ili ElementalX, svejedno) + Hybrid 1+ Z3 CAF Dalvik + Smooth scrolling + zadnji Adreno GPU update

I ja sam na Mahdi, uz Elementalx. Vidio sam xda već ovakve postavke kao tvoje, daj mi reci kako se flashaju ovi fileoviHybrid 1 + Z3 CAF Dalvik + Adreno? Kao .zip datoteke, Kao Gapps? Pretpostavljam da je najbolje to napraviti pri clean installu. Smooth scroling sam već bio flashao. Ako imaš i linkove za download pliz.

 

p.s. našao za dalvik/bionic

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.10.2014 21:29 (mithrandir.online).
13 godina
odjavljen
offline
Nexus 5

Moze preporuka za case? Uvjeti:

-dobar grip

-da ne poveca gabarite previse (dakle sto tanje to bolje)

-fin izgled

 

do cca 15 dolara, ako moze i manje

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 5
MARKOZD15 kaže...

Moze preporuka za case? Uvjeti:

-dobar grip

-da ne poveca gabarite previse (dakle sto tanje to bolje)

-fin izgled

 

do cca 15 dolara, ako moze i manje

RingKe Slim

Ili neki generic quicksand sa ebaya, po dolar-dva su. Na svakom mobu uvijek koristim quicksand i prezadovoljan sa quicksand caseovima

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 5
MARKOZD15 kaže...

Moze preporuka za case? Uvjeti:

-dobar grip

-da ne poveca gabarite previse (dakle sto tanje to bolje)

-fin izgled

 

do cca 15 dolara, ako moze i manje

 

 

http://www.tpu-cases.com/index.php?main_page=product_info&cPath=46_99&products_id=368

12 godina
offline
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Nexus 5
EchoOne kaže...

Preskacem sigurno, N5 mi radi ko avion zasada :)

 

Ja sam alergican na lag a trenutno jedina kombinacija koja me u tom pogledu zadovoljava je Stock ROM ili Slimkat u kombinaciji sa Francom, ElementalX mi je malo laggy, kao i Code blue kernel, Trinity je dobar ali nema kalibraciju boja.. Mahdi i Purity su laggy sa bilo kojim kernelom.. Slimkat nema apsolutno niti jednog trzaja uz Franco kernel, plus baterija je jako dobra.. jao jesam se zapricao, mora da sam zaljubljen u ovog Nexusa :)

10 godina
neaktivan
offline
Nexus 5

http://www.theverge.com/2014/10/15/6982167/google-android-5-0-l-lollipop-announcement-release

 

Znači li to da danas dolazi Android 5.0? Nije li trebao izaći 31.10 zajedno sa Nexus 6?

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.10.2014 18:28 (Simon_says).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nexus 5
Predstavljen Nexus 6, prebrutalne specifikacije i dizajn, ali 6" QHD ekran pa nazalost preskacem.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
12 godina
offline
Nexus 5

^bolje uzmi, da ne bi nexus 7 imao 7 " :) j/k

ja
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 5
gamer34 kaže...
Predstavljen Nexus 6, prebrutalne specifikacije i dizajn, ali 6" QHD ekran pa nazalost preskacem.

Meni odlično.

Ekrana nikad dosta a što se tiče same veličine i nije toliko veći od petice, 2 cm u visinu.

15 godina
offline
Nexus 5

Ne uzimam...ocekujem nesto bolje od konkurencije.

 

Vise smisla sad ima uzetu Note 4 nego Nexus 6 IMHO za istu cijenu

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 5
Mitch kaže...

Vise smisla sad ima uzetu Note 4 nego Nexus 6 IMHO za istu cijenu

Zbog čega?

 

A i nije ista cijena. Note 4 je sto eura skuplji.

13 godina
offline
Re: Nexus 5
stiffler kaže...
gamer34 kaže...
Predstavljen Nexus 6, prebrutalne specifikacije i dizajn, ali 6" QHD ekran pa nazalost preskacem.

Meni odlično.

Ekrana nikad dosta a što se tiče same veličine i nije toliko veći od petice, 2 cm u visinu.

 

Meni osobno je 5 inca jednostavno gornja granica, ovo mi je stvarno pretjerivanje i jednostavno ne vidim potrebu.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
15 godina
offline
Nexus 5

Kod mene su oba 650$...

 

 

Kamera na Note 4 je bolja, 5.7" mi taman pase, izrada je prilicno dobra, puno ljepsi mi je, S Pen je jako koristan i sa Note serijom nakon Nexus serije i iPhone serije imam najbolja iskustva

 

 

Ostalo sve je identicno, a i Note ima istu batku na manjoj dijagonali + AMOLED...razlika je ocita

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nexus 5

Kak znaš da je kamera puno bolja a nema ni fotografija još?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nexus 5

Ovak mi je  jos od prije. Di sam fulal'?

 

edit:slikica ne prolazi, dajte mi 2min

 

edit2:sredeno

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.10.2014 22:49 (Paradox1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nexus 5
stiffler kaže...

Kak znaš da je kamera puno bolja a nema ni fotografija još?

Pa kad je čipset sa Moto X 2014, a Note 4 po recenzijama ima prilicno bolje fotke

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
15 godina
offline
Re: Nexus 5
Paradox1 kaže...

Ovak mi je  jos od prije. Di sam fulal'?

 

edit:slikica ne prolazi, dajte mi 2min

 

edit2:sredeno

L izlazi 29.10.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
11 godina
neaktivan
offline
Nexus 5

Znaci ovo je normalno da je tak napisano?

 

Obicno pise vrijeme i datum

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice