Pixel 2 i Pixel XL 2

poruka: 422
|
čitano: 95.770
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
ocean77 kaže...
https://www.flickr.com/photos/91060809@N05/shares/EpkoXc

Strasna je kamera na Pixelu, sinoc sam fotkao ove munje iznad Zadra i to ne rafalno vec sam ih lovio na momente, a strasna je upravo jer omogućava da to radim na taj nacin...zero shutter lag.
Imao sam kod sebe zenin Oneplus 6 koji ima i vise rama i jos brzi i noviji procesor, ali kod njega ne ide trenutno okidanje pa je uhvatiti ovakve snimke koje zahtijevaju doslovno trenutak treptaja oka nemoguce.

Automatski mode ili?

10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Da,cista automatika.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
To mi je brutalno kod kamere zero shutter lag što kažeš.
Evo pri vožnji slikano 50 kmh, brzinski dok sam vozio.

https://photos.app.goo.gl/NXEVsMhbTURJtByU9
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
To mi je brutalno kod kamere zero shutter lag što kažeš.
Evo pri vožnji slikano 50 kmh, brzinski dok sam vozio.

https://photos.app.goo.gl/NXEVsMhbTURJtByU9
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Tko prodaje Pixel 2 XL? Ima li neko volju mijenjati za OnePlus 6 silk white?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Da imas P20 PRO ja bi se mijenjao.
Prodavat cu jos kratko Pixela, ako nitko ne kupi prodat cu onda ženin OP6, a njoj dati Pixel... zapravo sam sve vise za tu opciju jer je Pixel definitivno bolji mob od OP6...da apsurd bude veci da ih oba prodajem OP6 bi prodao u roku 48h... iako imaju slicnu cijenu...ljudi misle da je OP6 bolji.😛
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.7.2018 14:13 (ocean77).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
ocean77 kaže...
Da imas P20 PRO ja bi se mijenjao.
Prodavat cu jos kratko Pixela, ako nitko ne kupi prodat cu onda ženin OP6, a njoj dati Pixel... zapravo sam sve vise za tu opciju jer je Pixel definitivno bolji mob od OP6...da apsurd bude veci da ih oba prodajem OP6 bi prodao u roku 48h... iako imaju slicnu cijenu...ljudi misle da je OP6 bolji.😛

 koliko pitas za pixel?

10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Baterija na ovoj zadnjoj praktički finalnoj beti 9 je vrhunska za mob sa takvim kapacitetom...na 50% mi je SOT skoro 3 sata sto znaci da ukupno bude gotovo 6 sati...na godišnjem sam pa malo vise koristim mob.
Na Oreu nisam imao toliko trajanje jer je Android P uveo neke novine vezane za bolju kontrolu sustava nad određenim app.
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2

Battery saver ti je uključen??

10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Da, zasto ne jer ne remeti rad bas nicega sto koristim.
Imam ukljucen i adaptive brightness jer na Pixelu odlicno funkcionira.
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.7.2018 14:26 (ocean77).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Također i kod mene baterija odlična na P.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2

Mislim ok, ali nije onda baš objektivni battery life bez obzira što tebi ne utječe na stvari koje koristiš. 

12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
ocean77 kaže...

 

Hvala na odgovoru za cijenu, bas si fin i kulturan momak.

Ne brini, evo cekat cu jos par dana, mozda se udostojis odgovoriti 

10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
C3c1l kaže...
ocean77 kaže...

 

Hvala na odgovoru za cijenu, bas si fin i kulturan momak.

Ne brini, evo cekat cu jos par dana, mozda se udostojis odgovoriti 

 

 

Pridrzavam se pravila foruma koja kazu da ovakve teme nisu namjenjene trgovanju i raspravama o kupnji ili prodaji, a ti da si zainteresiran poslao bi PM i odgovorio bih ti u najkracem mogucem roku.

12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
ocean77 kaže...
C3c1l kaže...
ocean77 kaže...

 

Hvala na odgovoru za cijenu, bas si fin i kulturan momak.

Ne brini, evo cekat cu jos par dana, mozda se udostojis odgovoriti 

 

 

Pridrzavam se pravila foruma koja kazu da ovakve teme nisu namjenjene trgovanju i raspravama o kupnji ili prodaji, a ti da si zainteresiran poslao bi PM i odgovorio bih ti u najkracem mogucem roku.

 Ovo potvđujem iz vlastitog iskustva, pitao ocean-a preko pp za cijenu, dobio uskoro odgovor, usput zahvaljujem na informaciji.

12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
ocean77 kaže...
C3c1l kaže...
ocean77 kaže...

 

Hvala na odgovoru za cijenu, bas si fin i kulturan momak.

Ne brini, evo cekat cu jos par dana, mozda se udostojis odgovoriti 

 

 

Pridrzavam se pravila foruma koja kazu da ovakve teme nisu namjenjene trgovanju i raspravama o kupnji ili prodaji, a ti da si zainteresiran poslao bi PM i odgovorio bih ti u najkracem mogucem roku.

 

Ne vidim gdje je problem ako javno napises cifru, ipak nas ima malo vise koji smo u potrazi za njim.

Makar evo igrom slucaja ja vise nisam jer sam ga nasao u italiji.

lp

16 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Imao sam priliku da malo koristim Pixel 2 XL i mogu reći da kao korisnik Note 8 nisam impresioniran. Vjerojatno sam više očekivao jer mi je Pixel bio visoko na listi prilikom kupovine, ali je dostupnost bila problem u trenutku kupovine. Par mogućih razloga zbog kojih bih eventualno išao na Pixel u odnosu na Note 8 je bolja kamera što se tiče fotografija. Video način mi se nije svidio. Još to nije na razini jednog iPhonea recimo. Eventualno baterija koja bi trebala biti bolja ali nisam ga toliko dugo koristio da bi mogao nešto reći na tu temu. I ukoliko se kupuje novi, neograničena pohrana na Google Photos je odličan bonus. 

 

Ekran je definitivno lošiji od Note 8, posebno kad se nalaziš vani na dnevoj svjetlosti. Postoji ta promjena u plavu boju pod kutem i to je izuzetno primjetno. Brzina rada je tu negdje... Možda malo fluidnije sučelje na strani Pixela, ali je sve to dosta pojednostavljeno. Postoji mogućnost da nekome kome se sviđa bogatije sučelje može brzo doći u fazu da mu je Pixel dosadan. Da sad ne nabrajam već poznate nedostatke tipa da nema priključak za slušalice, nema SD karticu, situacija oko servisa itd... 

 

Nije to loš uređaj i tko god ima jedan ili drugi, nema pretjeranog razloga razmišljati ići na drugi uređaj. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Sve sto si napisao se slazem, ali meni osobno Pixel ima bolji video od iPhone 8 i to za jednu veliku razinu. Jedina prednost na iPhonu je 60fps, ali Pixel ima bolji noise reduction i video u svim uvjetima bolje izgleda.

 

A imao sam i N8 i Pixel, N8 je definitivno kompletniji uredaj

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
MARKOZD15 kaže...

Sve sto si napisao se slazem, ali meni osobno Pixel ima bolji video od iPhone 8 i to za jednu veliku razinu. Jedina prednost na iPhonu je 60fps, ali Pixel ima bolji noise reduction i video u svim uvjetima bolje izgleda.

 

A imao sam i N8 i Pixel, N8 je definitivno kompletniji uredaj

 Kad gledam na Google Photos video zapise koje sam snimio sa iPhone 8 Plus, uvjerljivo su mi prirodniji i stabiliziraniji od ostalih uređaja koje sam imao. Naravno, 60 fps. Note za 60 fps treba dosta svjetla da video ispadne ok za razliku od iPhonea. Nisam se dugo igrao s Pixelom. Snimio sam svega par video zapisa i svi su imali određenu trzavost prilikom recimo rotiranja kamere... To kod iPhonea nisam primjetio. Kod Samsunga jesam. :)

13 godina
odjavljen
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

To je sve zbog tih 60fps, on cak odaje dojam da je video stabiliziraniji. Meni je video na S9+ najbolji koji sam ikada vidio, cak snima i u HDR-u, nesto nevjerojatno za gledati. Po meni najbolji video na mobitelu trenutno

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Meni je kod Pixela bas video jedan od najboljih stvari i razlog zasto bih ga izabrao ispred prakticki svih ostalih.
Stabilizacija je toliko dobra da nekada imam osjecaj da koristim gimbal koliko je video miran.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Kaže kolega da je više očekivao od Pixela naspram Note 8.

A šta ce ti više od čistog Androida, Androida P, Oled zaslona, stereo zvucnika, IP67, najbolje auto kamere, neograničene pohrane fotografija, sinkronizacije svega i svačega itd...

Od kad je došao Android P to je drugi mob.

 

Ja sam uvijek srao protiv mobitela i nalazio im mane ali za Pixel nemam što reći.

Ako hoćeš mob koji sve sam radi (sinkronizacija) i kod kojeg je to sve pojednostavljeno bez puno komplikacija onda je Pixel taj.

Ako hoćeš mob na kojem sve i svašta možeš namjestit onda ne biras Pixel.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
ocean77 kaže...
Meni je kod Pixela bas video jedan od najboljih stvari i razlog zasto bih ga izabrao ispred prakticki svih ostalih.
Stabilizacija je toliko dobra da nekada imam osjecaj da koristim gimbal koliko je video miran.

Baš sam bio u petak na svadbi i snimao i slikao.

Vidio snimanje je fantazija, kao i slikanje.

 

Nisam ni znao koliko je prednja kamera dobra...

13 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
R36 kaže...

Kaže kolega da je više očekivao od Pixela naspram Note 8.

A šta ce ti više od čistog Androida, Androida P, Oled zaslona, stereo zvucnika, IP67, najbolje auto kamere, neograničene pohrane fotografija, sinkronizacije svega i svačega itd...

Od kad je došao Android P to je drugi mob.

 

Ja sam uvijek srao protiv mobitela i nalazio im mane ali za Pixel nemam što reći.

Ako hoćeš mob koji sve sam radi (sinkronizacija) i kod kojeg je to sve pojednostavljeno bez puno komplikacija onda je Pixel taj.

Ako hoćeš mob na kojem sve i svašta možeš namjestit onda ne biras Pixel.

 

OLED zaslon, ali jako u los u usporedbi sa Samsungovim zaslonima. To sam tek skuzio kad sam sa Pixela na S9 otisao. Ali za sve ostalo se definitivno slazem

12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
MARKOZD15 kaže...
R36 kaže...

Kaže kolega da je više očekivao od Pixela naspram Note 8.

A šta ce ti više od čistog Androida, Androida P, Oled zaslona, stereo zvucnika, IP67, najbolje auto kamere, neograničene pohrane fotografija, sinkronizacije svega i svačega itd...

Od kad je došao Android P to je drugi mob.

 

Ja sam uvijek srao protiv mobitela i nalazio im mane ali za Pixel nemam što reći.

Ako hoćeš mob koji sve sam radi (sinkronizacija) i kod kojeg je to sve pojednostavljeno bez puno komplikacija onda je Pixel taj.

Ako hoćeš mob na kojem sve i svašta možeš namjestit onda ne biras Pixel.

 

OLED zaslon, ali jako u los u usporedbi sa Samsungovim zaslonima. To sam tek skuzio kad sam sa Pixela na S9 otisao. Ali za sve ostalo se definitivno slazem

Baš sam stavio izgled ekrana "zasićeno" i više mi to ne odgovara kao prije na Samsungu.

 

Kad bi ocjenjivao kvalitetu ekrana onda bi po meni bilo:

Amoled 5 (Samsung), Oled 4 (Pixel/LG) i svi ostali 3 (ostali mobiteli koji koriste starije verzije amoled-a i IPS ekrana.)

 

Ja sam imao skoro sve modele S serije i nisam razočaran Oled ekranom, čak naprotiv - prirodnije boje naspram Samaunga i ovdje je crna crna., a ne siva niti blijedo crna.

 

 

 

13 godina
odjavljen
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Po meni iPhone X je broj jedan sto se displaya tice, pa onda idu S9/N8 i ostala Samsung bagra.

 

Sto se tice Pixela, ima jako hladan ton i to me najvise smeta. Na zasiceno mi izgleda ok ali i dalje predramaticno za taj display. Ali sasvim je ok kad se naviknes na njega

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Ja na ekran nemam nikakve zamjerke i boje su bas zasicene, a ne isprane.
U usporedbi sa P20 PRO koji sam imao prije njega ovo je znatno bolji ekran.
Zena mi ima OP6 i u odnosu na taj amoled meni ekran na Pixelu opet bolje izgleda....sto se ostalog tice OP6 nema sto traziti pored Pixela osim sto ljepse izgleda.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Kakve izjave.OP6 nema šta tražit pored Pixela 😂
svašta se može ovdje pročitat...
Kao da slušam vlasnike Golfova....
Moj PC  
3 3 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Imam oba i ne pisem bezveze.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Pišeš bezveze jer nisi objektivan....

To sam vidio u OP temi puno puta i to ne samo ja.
Moj PC  
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice