Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.983
|
čitano: 10.930.454
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Što nakon Mi Note 10 do nekih 500€? Ne bih htio slabiju kameru, razmazio me je :D

Xiaomi 13T? Samsung S21FE?

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Memphis kaže...
Miro62 kaže...
Memphis kaže...

 A koja je to floskula? I koja je to hrpa mobitela?

 Punjači dolaze uz Huawei, Xiaomi, Realme, OnePlus, Poco, Oppo... to je onako iz glave što znam i meni osobno je to i više nego dosta proizvođača koji ionako poseru sve druge.

I ne samo da daju punjač nego gotovo svi navedeni ubace i masku i adapter 3.5 na usb-c.

Pa ne znam odakle izvlačiš nebuloze kako "sutra" neće nitko isporučivat punjač.

Određeni proizvođači uz neke modele daju punjač, a uz neke ne daju, pa i tu treba gledati što se kupuje.

 

Memphis kaže...
Onog zadnjeg šljama koji malo tko kupuje?

 Što je po tebi točno "šljam" ako ti je honor 90 lite kojeg imaš dobar? 

Pa ja bi to bacio iste sekunde u kantu za smeće, kad smo već kod "šljamova" jel...

 

Memphis kaže...
Najprodavaniji model Samsung A14 dolazi bez punjača. A to kaj buš ti je tak nebitno jer si samo još jedno blijedo lice u masi. A da ne pričam o tome kak je isto ekipa srala za 3,5 mm jack pa danas više nitko ne pita za njega ...

 Samsung A14? 

A ništa, ako taj crap dolazi bez punjača onda se svi moramo njemu prilagoditi.

Nedavno sam kupio Poco F4 GT, dobio u kutiji 120W, samsung i ostali ni ne znaju da postoje tako jaki punjači, a kamoli da ih stavljaju u kutiju, tako da ne laprdaj gluposti u svakom postu.

Izbora ima, bilo je i bit će, a tko želi biti ovca nek bude.

 

 

Nema potrebe raspraljvat sa tako nekim nepismenim. Sve to kaj si ti nabrojao sam ja već spomenuo u dvije riječi. A ovo da bbk smeće posere iphone i samsung ...najprodavanije telefone ...  to samo pokazuje tvoje ne znanje na razini nekog buntovnog deteta i privženost smeću od telefona. Samo si zaboravio da ih kod nas još uvijek službeno ne možeš ni kupit tak da ti je izbor ostao na smeće od žaomija i huawei kojeg nitko ne želi te koji se suptilno povlači sa EU tržište te je spao na svega 2 modela. Ne moraš se prilagodit ali masa odlučuje kako će biti a ne ti kao pojedinac tako je u svemu. Pa tako ni najprodavajniji i najpoželjniji telefoni ne isporučuju punjač. To što imam Honor 90 lite ne znači da imam samo jedan telefon, a to kaj bit je tak i tak nebitno jer tebe nitko ništa ne pita. Al vrijeme će pokazat tko je na kraju bio u pravu. Do tad se drži tog smeća i sam sebi tepaj kak si si pametan i prebiraj po onima koji isporučuju punjač dok ću ja i svi ostali beskompromisno birat one najbolje.

 Koliko si ti ovdje gluposti napisao, zastrašujuće.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
rocko9 kaže...
Memphis kaže...
Miro62 kaže...
Memphis kaže...

 A koja je to floskula? I koja je to hrpa mobitela?

 Punjači dolaze uz Huawei, Xiaomi, Realme, OnePlus, Poco, Oppo... to je onako iz glave što znam i meni osobno je to i više nego dosta proizvođača koji ionako poseru sve druge.

I ne samo da daju punjač nego gotovo svi navedeni ubace i masku i adapter 3.5 na usb-c.

Pa ne znam odakle izvlačiš nebuloze kako "sutra" neće nitko isporučivat punjač.

Određeni proizvođači uz neke modele daju punjač, a uz neke ne daju, pa i tu treba gledati što se kupuje.

 

Memphis kaže...
Onog zadnjeg šljama koji malo tko kupuje?

 Što je po tebi točno "šljam" ako ti je honor 90 lite kojeg imaš dobar? 

Pa ja bi to bacio iste sekunde u kantu za smeće, kad smo već kod "šljamova" jel...

 

Memphis kaže...
Najprodavaniji model Samsung A14 dolazi bez punjača. A to kaj buš ti je tak nebitno jer si samo još jedno blijedo lice u masi. A da ne pričam o tome kak je isto ekipa srala za 3,5 mm jack pa danas više nitko ne pita za njega ...

 Samsung A14? 

A ništa, ako taj crap dolazi bez punjača onda se svi moramo njemu prilagoditi.

Nedavno sam kupio Poco F4 GT, dobio u kutiji 120W, samsung i ostali ni ne znaju da postoje tako jaki punjači, a kamoli da ih stavljaju u kutiju, tako da ne laprdaj gluposti u svakom postu.

Izbora ima, bilo je i bit će, a tko želi biti ovca nek bude.

 

 

Nema potrebe raspraljvat sa tako nekim nepismenim. Sve to kaj si ti nabrojao sam ja već spomenuo u dvije riječi. A ovo da bbk smeće posere iphone i samsung ...najprodavanije telefone ...  to samo pokazuje tvoje ne znanje na razini nekog buntovnog deteta i privženost smeću od telefona. Samo si zaboravio da ih kod nas još uvijek službeno ne možeš ni kupit tak da ti je izbor ostao na smeće od žaomija i huawei kojeg nitko ne želi te koji se suptilno povlači sa EU tržište te je spao na svega 2 modela. Ne moraš se prilagodit ali masa odlučuje kako će biti a ne ti kao pojedinac tako je u svemu. Pa tako ni najprodavajniji i najpoželjniji telefoni ne isporučuju punjač. To što imam Honor 90 lite ne znači da imam samo jedan telefon, a to kaj bit je tak i tak nebitno jer tebe nitko ništa ne pita. Al vrijeme će pokazat tko je na kraju bio u pravu. Do tad se drži tog smeća i sam sebi tepaj kak si si pametan i prebiraj po onima koji isporučuju punjač dok ću ja i svi ostali beskompromisno birat one najbolje.

 Koliko si ti ovdje gluposti napisao, zastrašujuće.

 Ne moraš se sramotit, kao što rekoh vrijeme će sve pokazat.

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mr. Fugitive kaže...

Što nakon Mi Note 10 do nekih 500€? Ne bih htio slabiju kameru, razmazio me je :D

Xiaomi 13T? Samsung S21FE?

 

Nije mala razlika(187eur extra) ali pade mi napamet kao dobra prilika i ako ti je bitna kamera, ostanak na Xiaomi-u i nije ti problem povećati budžet, za 687 dobiješ brutalnu kameru:

 

https://tradingshenzhen.com/en/xiaomi-13-ultra/xiaomi-13-ultra-12gb256gb

4 godine
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Bok svima,

Vidim da je većina upita na mom tragu ali da i ja pitam.

Xiaomi Mi 11 lite polako ide kraju tako da je vrijeme za novi mobitel. Imam opciju zadržati Samsung S21 FE 5G (stigao nakon 4 mjeseca uz kupnju drugog Samsung mobitela) ili prodati taj Samsung za cca 275 eura te kupiti neki drugi uređaj.

U slučaju kupnje drugog uređaja idem na produženje ugovora s Telemachom i tu su mi opcije npr Samsung A54 za 280 eura, Motorola edge 40 neo 256 GB za 330 eura ili Xiaomi 13t 256 GB za 380 eura (ima još opcija pa da ne nabrajam).

Pitanje je, isplati li se po vama više zadržati S21 FE ili ići na opciju nekog od novijih uređaja. Neki maksimalni iznos do kojeg bi išao je 400 eura.

Hvala i pozdrav!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Za te novce nebudeš ništa dobio, ostavi si s21 fe

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Miro62 kaže...
Memphis kaže...

Do tad se drži tog smeća i sam sebi tepaj kak si si pametan i prebiraj po onima koji isporučuju punjač dok ću ja i svi ostali beskompromisno birat one najbolje.

 ...I onda kupi Honor 90 Lite, drlog za 200 eura bez punjača 

Daj izađi iz teme jer veze nemaš o mobitelima, tvoji trolerski postovi nikome ne koriste.

Još nisam vidio da se netko zalaže i zagovara da se punjači izbace iz kutija, to je baš odsutnost mozga.

Da kupio sam ga ... imaš kaj protiv? Svako za svoje novce kupuje šta hoće. To kaj ti smatraš da bi svi u životu trebali ić tvojim stopama i kupit smeće od propalog Poca to samo pokazuje tvoj ograničenost. Pa izađi ti ako ti se ne raspravlja jel te neko sili da budeš ovdje? Kaj si ti tu? Policajac? Ja se ne zalažem nego to je realnost za razliku od tebe koji živiš u oblacima za to će ti očito treba neka malo jača terapija.

 
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Moze preporuka mobitela do 300 eura? Kupio bih ga u Njemackoj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pozdrav.
Kupio sam kao novi Realme 6s i odličan mobitel za što god sam trebao.
Sada je 3 godina i gledam novi, dućan.
Ne bih prelazio 150-180 eura.
Vidio sam za sada samo Redmi Note 12 4G 8/256.
Ima li tko kakvo iskustvo ili prijedlog.
Hvala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Glukalo kaže...
Pozdrav.
Kupio sam kao novi Realme 6s i odličan mobitel za što god sam trebao.
Sada je 3 godina i gledam novi, dućan.
Ne bih prelazio 150-180 eura.
Vidio sam za sada samo Redmi Note 12 4G 8/256.
Ima li tko kakvo iskustvo ili prijedlog.
Hvala.

 Imaš na njuškalu zapakirani s garancijom Oppo Reno 7 Lite 5G za 140 eura. Dobar mob za tu lovu...

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mr. Fugitive kaže...

Što nakon Mi Note 10 do nekih 500€? Ne bih htio slabiju kameru, razmazio me je :D

Xiaomi 13T? Samsung S21FE?

Za 500 eura kupiš S23...

16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

A što se kupi za do 200 eura iliti 1.500 dobrih starih kuna danas?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Korny1603987 kaže...

A što se kupi za do 200 eura iliti 1.500 dobrih starih kuna danas?

 xiaomi

14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Treba mi preporuka, nema velikog razmisljanja, produzuje se ugovor i za stariju osobu se uzima mobitel, a s obzirom na ponudu, dilema je:
Xiaomi 12 8/256 ili Honor X8a 6/128?

Dosta slicno djeluju, isti procesor, xiaomi ima vise RAMa, ali je xiaomi, pa ne znam koliko je to u praksi stvarno prednost?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Sličnosti baš i nema. Jedan bivši flagship, a drugi budget telefon

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Mislio je na redmi 12, krivo je napisao jer taj mobitel ima isti cpu kao i honor.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ja se nadam da ovdje neki nisu stariji od 16g, fanboizam prema mega kompanijama tipa apple ,samsung,huawei .....,Dalje necu da ban ne dobijem.
R33mba#2892
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ja se nadam da ovdje neki nisu stariji od 16g, fanboizam prema mega kompanijama tipa apple ,samsung,huawei .....,Dalje necu da ban ne dobijem.
R33mba#2892
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pezer kaže...

Treba mi preporuka, nema velikog razmisljanja, produzuje se ugovor i za stariju osobu se uzima mobitel, a s obzirom na ponudu, dilema je:
Xiaomi 12 8/256 ili Honor X8a 6/128?

Dosta slicno djeluju, isti procesor, xiaomi ima vise RAMa, ali je xiaomi, pa ne znam koliko je to u praksi stvarno prednost?

 Smeće jedan i drugi. Spori. Štedi za barem note 12 pro...

4 godine
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
R3nchi kaže...
Ja se nadam da ovdje neki nisu stariji od 16g, fanboizam prema mega kompanijama tipa apple ,samsung,huawei .....,Dalje necu da ban ne dobijem.

 To s godinama ti je vječna enigma kod nekih. A bilo bi dobro znati... Pa staviti na ignore. Je, ružno je, ali nekada nema drugog načina. Kako je svijet sve luđi, tako i pojedinci na svojoj mikro razini sve više otpuštaju kočnice. Pa svaka rasprava postaje bespredmetnom jer se raspadne nakon samo 2-3 poruke.

 

Što god se kupi, dobro je debeloj većini ljudi. Ovi koji traže dlaku u jajetu bit će ionako nezadovoljni cijeli život, jer svaki novi model donosi neku sitnicu koju model prije nije imao.

 

 

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
taj sektaski pristup necemu,ko te gleda samo kao izvor ubiranja novca i ciste zarade je fascinantan . A ovdje bi se trebali okupljat satro pametni(ji) ljudi .
ja mogu preferirat neki brend jer mi recimo obicno nudi vise od drugih za svoj novac (nekad davno xiaomi) ili mi se pokazao pouzdanim kvalitetom (mazda ) al isto tako ako taj brend u trrenutku ne nudi nista sto meni odgovara,svoje novce dat cu drugom..
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
R3nchi kaže...
taj sektaski pristup necemu,ko te gleda samo kao izvor ubiranja novca i ciste zarade je fascinantan . A ovdje bi se trebali okupljat satro pametni(ji) ljudi .
ja mogu preferirat neki brend jer mi recimo obicno nudi vise od drugih za svoj novac (nekad davno xiaomi) ili mi se pokazao pouzdanim kvalitetom (mazda ) al isto tako ako taj brend u trrenutku ne nudi nista sto meni odgovara,svoje novce dat cu drugom..

 

Za veliku vecinu publike su dovoljni mobovi od prije 4 godine.

 

Evo ti primjer, note 10 plus, ogroman amoled ekran, 4k slikanje i video. 12/256gb najslabija verzija. Proc melje sve osim onih graficki nalucanih igara nejde sve na ultra. Lakši je čak i od npr A54.

 

Uz to izgleda fenomenalno i moze se kupit rabljeni za 200e.

 

Međutim bez obzira se i dalje predlažu svojekakvi novi telefoni.

 

Ako hoces da ti dokazem da su zapravo danas neki telefoni zapravo unazadovali pogledaj samo npr a54 screen-to-body-ratio kao boljeg midrange telefona. Jedan A71 je po ekranu avion za njega. Telefon od 50eura.

 

Zapravo danas...telefoni ne napreduju puno...zadnji pri.jer ti je s23 ultra i s24 ultra...gotovo isti telefoni...osim kaj je ovaj noviji skuplji podosta.

 

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
amd freak kaže...
R3nchi kaže...
taj sektaski pristup necemu,ko te gleda samo kao izvor ubiranja novca i ciste zarade je fascinantan . A ovdje bi se trebali okupljat satro pametni(ji) ljudi .
ja mogu preferirat neki brend jer mi recimo obicno nudi vise od drugih za svoj novac (nekad davno xiaomi) ili mi se pokazao pouzdanim kvalitetom (mazda ) al isto tako ako taj brend u trrenutku ne nudi nista sto meni odgovara,svoje novce dat cu drugom..

 

Za veliku vecinu publike su dovoljni mobovi od prije 4 godine.

 

Evo ti primjer, note 10 plus, ogroman amoled ekran, 4k slikanje i video. 12/256gb najslabija verzija. Proc melje sve osim onih graficki nalucanih igara nejde sve na ultra. Lakši je čak i od npr A54.

 

Uz to izgleda fenomenalno i moze se kupit rabljeni za 200e.

 

Međutim bez obzira se i dalje predlažu svojekakvi novi telefoni.

 

Ako hoces da ti dokazem da su zapravo danas neki telefoni zapravo unazadovali pogledaj samo npr a54 screen-to-body-ratio kao boljeg midrange telefona. Jedan A71 je po ekranu avion za njega. Telefon od 50eura.

 

Zapravo danas...telefoni ne napreduju puno...zadnji pri.jer ti je s23 ultra i s24 ultra...gotovo isti telefoni...osim kaj je ovaj noviji skuplji podosta.

 

 Zapravo da. Jedini problem je što baterije stare a zamjena je pain in the ass. Da su izmjenjive, mislim da bi novi mob kupio kad bi mi se razbio.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mr. Fugitive kaže...
amd freak kaže...
R3nchi kaže...
taj sektaski pristup necemu,ko te gleda samo kao izvor ubiranja novca i ciste zarade je fascinantan . A ovdje bi se trebali okupljat satro pametni(ji) ljudi .
ja mogu preferirat neki brend jer mi recimo obicno nudi vise od drugih za svoj novac (nekad davno xiaomi) ili mi se pokazao pouzdanim kvalitetom (mazda ) al isto tako ako taj brend u trrenutku ne nudi nista sto meni odgovara,svoje novce dat cu drugom..

 

Za veliku vecinu publike su dovoljni mobovi od prije 4 godine.

 

Evo ti primjer, note 10 plus, ogroman amoled ekran, 4k slikanje i video. 12/256gb najslabija verzija. Proc melje sve osim onih graficki nalucanih igara nejde sve na ultra. Lakši je čak i od npr A54.

 

Uz to izgleda fenomenalno i moze se kupit rabljeni za 200e.

 

Međutim bez obzira se i dalje predlažu svojekakvi novi telefoni.

 

Ako hoces da ti dokazem da su zapravo danas neki telefoni zapravo unazadovali pogledaj samo npr a54 screen-to-body-ratio kao boljeg midrange telefona. Jedan A71 je po ekranu avion za njega. Telefon od 50eura.

 

Zapravo danas...telefoni ne napreduju puno...zadnji pri.jer ti je s23 ultra i s24 ultra...gotovo isti telefoni...osim kaj je ovaj noviji skuplji podosta.

 

 Zapravo da. Jedini problem je što baterije stare a zamjena je pain in the ass. Da su izmjenjive, mislim da bi novi mob kupio kad bi mi se razbio.

 

Pa zapravo i nije toliko komplicirano. Na vecinu androida ti je lagano promijeniti bateriju. Pogledas koji video prije i to je to.

 

Doslovno dobro zagrijati poklopac, s kartom ga lagano skinuti...odšerafiti nekoliko šrafova i otkopcati bateriju.

 

Tko je ikada slagao pc, ni ovo nije puno teze.

9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
amd freak kaže...
R3nchi kaže...
taj sektaski pristup necemu,ko te gleda samo kao izvor ubiranja novca i ciste zarade je fascinantan . A ovdje bi se trebali okupljat satro pametni(ji) ljudi .
ja mogu preferirat neki brend jer mi recimo obicno nudi vise od drugih za svoj novac (nekad davno xiaomi) ili mi se pokazao pouzdanim kvalitetom (mazda ) al isto tako ako taj brend u trrenutku ne nudi nista sto meni odgovara,svoje novce dat cu drugom..

 

Evo ti primjer, note 10 plus, ogroman amoled ekran, 4k slikanje i video. 12/256gb najslabija verzija.

 

 I 60Hz ekran.

16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

20 do 30e je baterija 1 klasse i zamjena, kako na kom modelu

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
perix231 kaže...
amd freak kaže...
R3nchi kaže...
taj sektaski pristup necemu,ko te gleda samo kao izvor ubiranja novca i ciste zarade je fascinantan . A ovdje bi se trebali okupljat satro pametni(ji) ljudi .
ja mogu preferirat neki brend jer mi recimo obicno nudi vise od drugih za svoj novac (nekad davno xiaomi) ili mi se pokazao pouzdanim kvalitetom (mazda ) al isto tako ako taj brend u trrenutku ne nudi nista sto meni odgovara,svoje novce dat cu drugom..

 

Evo ti primjer, note 10 plus, ogroman amoled ekran, 4k slikanje i video. 12/256gb najslabija verzija.

 

 I 60Hz ekran.

 

Vjeruj mi da sam sa 60 otišao na 120 i makar to fora brzo izgleda nije mi presudno bitno. Mogu se bez problema vratiti na 60.

A uz ti sve 120hz daleko više ubija bateriju.

 

4 godine
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mr. Fugitive kaže...
amd freak kaže...
R3nchi kaže...
taj sektaski pristup necemu,ko te gleda samo kao izvor ubiranja novca i ciste zarade je fascinantan . A ovdje bi se trebali okupljat satro pametni(ji) ljudi .
ja mogu preferirat neki brend jer mi recimo obicno nudi vise od drugih za svoj novac (nekad davno xiaomi) ili mi se pokazao pouzdanim kvalitetom (mazda ) al isto tako ako taj brend u trrenutku ne nudi nista sto meni odgovara,svoje novce dat cu drugom..

 

Za veliku vecinu publike su dovoljni mobovi od prije 4 godine.

 

Evo ti primjer, note 10 plus, ogroman amoled ekran, 4k slikanje i video. 12/256gb najslabija verzija. Proc melje sve osim onih graficki nalucanih igara nejde sve na ultra. Lakši je čak i od npr A54.

 

Uz to izgleda fenomenalno i moze se kupit rabljeni za 200e.

 

Međutim bez obzira se i dalje predlažu svojekakvi novi telefoni.

 

Ako hoces da ti dokazem da su zapravo danas neki telefoni zapravo unazadovali pogledaj samo npr a54 screen-to-body-ratio kao boljeg midrange telefona. Jedan A71 je po ekranu avion za njega. Telefon od 50eura.

 

Zapravo danas...telefoni ne napreduju puno...zadnji pri.jer ti je s23 ultra i s24 ultra...gotovo isti telefoni...osim kaj je ovaj noviji skuplji podosta.

 

 Zapravo da. Jedini problem je što baterije stare a zamjena je pain in the ass. Da su izmjenjive, mislim da bi novi mob kupio kad bi mi se razbio.

 U slučaju prethodna dva modela mobitela koje još uvijek imam kod kuće, otišao sam u servis i tamo su mi za ne prevelik novac promijenili baterije. Na prvom nakon 2 godine (samo je jednog dana kapacitet pao na nulu, pa se dignuo, pa pao na nulu i bilo je jasno da je baterija gotova), na drugom nakon 4 godine (napuhnula se). Na mobitelima se nije vidjelo da je baterija mijenjana. Na jednom još starijem mobitelu sam sam mijenjao bateriju, ali sam imao sreće da je bila baš na vrhu, odmah iznad poklopca, tako da nije bilo potrebno raskapati mobitel. Nakon toga sam ova spomenuta dva mobitela odnio u servis jer se nisam sam htio zezati s promjenom baterije.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
amd freak kaže...
perix231 kaže...
amd freak kaže...
R3nchi kaže...
taj sektaski pristup necemu,ko te gleda samo kao izvor ubiranja novca i ciste zarade je fascinantan . A ovdje bi se trebali okupljat satro pametni(ji) ljudi .
ja mogu preferirat neki brend jer mi recimo obicno nudi vise od drugih za svoj novac (nekad davno xiaomi) ili mi se pokazao pouzdanim kvalitetom (mazda ) al isto tako ako taj brend u trrenutku ne nudi nista sto meni odgovara,svoje novce dat cu drugom..

 

Evo ti primjer, note 10 plus, ogroman amoled ekran, 4k slikanje i video. 12/256gb najslabija verzija.

 

 I 60Hz ekran.

 

Vjeruj mi da sam sa 60 otišao na 120 i makar to fora brzo izgleda nije mi presudno bitno. Mogu se bez problema vratiti na 60.

A uz ti sve 120hz daleko više ubija bateriju.

 

 To osvježenje ekrana 120 hz bez LPTO-a je njesra. Tak da tak svjeedno. Osim UI-a imaš svega par app-a (većinom googlovih) di ti vrti 120 ostalo je sve na 60hz.  

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice