Samsung Galaxy S IV - Rasprava

poruka: 3.531
|
čitano: 770.021
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
1samek kaže...

 

Nikaj se ne javljaš, jel sve prošlo ok? :)

Dvoumim se dal da flešnem taj FW ili da čekam official update preko moba....

dali se zna kad ce pustiti official?? to još nije kit-kat ili?

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
tommek10 kaže...
1samek kaže...

 

Nikaj se ne javljaš, jel sve prošlo ok? :)

Dvoumim se dal da flešnem taj FW ili da čekam official update preko moba....

dali se zna kad ce pustiti official?? to još nije kit-kat ili?

nije, kitkat je 4.4... ovo je prvi sluzbeni 4.3 za i9505

 

skidalo se 3 sata i na kraju ga nisam stigao jos staviti. navodno chainfireov root nekima radi, a nekima ne.

mozda jos pricekam neki custom ROM, vjerojatno ce uskoro krenuti.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
15 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava
Ajmo stručnjaci,trebam pomoć:
imam s4 gt-9505 kojeg sam uzeo u t-mobileu(otključan je na sve mreže i koristim VIP, neznam jel ovo bitno). Dakle, imam problem kod instalacije CWM recoveryija: instalirao sam ga preko Odina: dakle, skinio sam datoteku i9505-cwm-recovery-6.0.3.2-4.tar i ubacio je preko Odina što je prošlo sve u redu (pokazalo je success). Problem je taj što ne mogu ući u njega kombinacijom tipaka VolumeUp+Power+Start. Kad mi se pokaže logo moba i ona slovo u gornjem lijevom kutu, tamo jednostavno stoji kada otpustim tipke, a ako ako držim tipke duže ništa se ne događa tj. nema ništa na ekranu dok ne otpustim tipke čime se mob restarta i sve radi uredno? Može li se još nekako provjeriti da li je to uredno instalirano? Treba mi to jer bi si stavio neki custom ROM.
Ima li netko kakvu ideju? Btw, mob je uredno root-an, isto preko Odina i provjereno sa RootCheckerom...
Hvala.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
kule kaže...
Ajmo stručnjaci,trebam pomoć:
imam s4 gt-9505 kojeg sam uzeo u t-mobileu(otključan je na sve mreže i koristim VIP, neznam jel ovo bitno). Dakle, imam problem kod instalacije CWM recoveryija: instalirao sam ga preko Odina: dakle, skinio sam datoteku i9505-cwm-recovery-6.0.3.2-4.tar i ubacio je preko Odina što je prošlo sve u redu (pokazalo je success). Problem je taj što ne mogu ući u njega kombinacijom tipaka VolumeUp+Power+Start. Kad mi se pokaže logo moba i ona slovo u gornjem lijevom kutu, tamo jednostavno stoji kada otpustim tipke, a ako ako držim tipke duže ništa se ne događa tj. nema ništa na ekranu dok ne otpustim tipke čime se mob restarta i sve radi uredno? Može li se još nekako provjeriti da li je to uredno instalirano? Treba mi to jer bi si stavio neki custom ROM.
Ima li netko kakvu ideju? Btw, mob je uredno root-an, isto preko Odina i provjereno sa RootCheckerom...
Hvala.

Probaj kontaktirati kolegu Daredevill-a, on je meni podosta pomogao kod instaliravanja bete 4.3 na SGN II, ja osobno vjerujem da imaš isto kao ii ja nekakvo usko grlo koje priječi dovršetak postupanja, a vjerujem i u to da bi on mogao ti pomoći, {#}, sretno {#} !!!!

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2013 20:50 (ATJLučko).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
kule kaže...
Ajmo stručnjaci,trebam pomoć:
imam s4 gt-9505 kojeg sam uzeo u t-mobileu(otključan je na sve mreže i koristim VIP, neznam jel ovo bitno). Dakle, imam problem kod instalacije CWM recoveryija: instalirao sam ga preko Odina: dakle, skinio sam datoteku i9505-cwm-recovery-6.0.3.2-4.tar i ubacio je preko Odina što je prošlo sve u redu (pokazalo je success). Problem je taj što ne mogu ući u njega kombinacijom tipaka VolumeUp+Power+Start. Kad mi se pokaže logo moba i ona slovo u gornjem lijevom kutu, tamo jednostavno stoji kada otpustim tipke, a ako ako držim tipke duže ništa se ne događa tj. nema ništa na ekranu dok ne otpustim tipke čime se mob restarta i sve radi uredno? Može li se još nekako provjeriti da li je to uredno instalirano? Treba mi to jer bi si stavio neki custom ROM.
Ima li netko kakvu ideju? Btw, mob je uredno root-an, isto preko Odina i provjereno sa RootCheckerom...
Hvala.

instaliraj Goo Manager i preko njega odaberi "Restart recovery" ako ne mozes kombinacijom tipki

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Trenutno skidam 4.3 Germany - MEGA ROM: Bootloader-FREE- KNOX 0x1!!! DO NOT USE IT unless you have 0x1 already!!

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2250824

 

Ja imam void 0x1 tako da ovaj ROM skidam i recite mi da li sam pogriješio u nečemu, treba li se MODEM flashovati ili je to u biti to.. kako ga rootovati na kraju?

ŽIVOT je kao pozornica, dođeš, vidiš, odeš. .
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

evo, napokon sam stavio 4.3 TW na s4, dakle custom ROM Echoe

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2372286&page=578

 

sve radi, samo nisam imao mobile data pa sam morao preko Odina flashati modem, ali sve je objasnjeno na stranici.

 

evo par slikica... TW definitivno djeluje fluidnije i nema nikakvog laga, nadam se da ce tako i potrajati :)

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava

ekipa ima netko S cover?
Ja imam bijeli i zaprljao sam ga na poslu sa rukama, pa me zanima kako da ga operem? {#} 

 

EDIT: daj mi jos samo recite, kada stavljate video na mobitel koje postavke videa koristite?

Autoclimb kills more people than AIDS
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2013 18:06 (Svrzic).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

izgleda da je 4.3 live

upravo skida preko Kiesa

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
fear619 kaže...

izgleda da je 4.3 live

upravo skida preko Kiesa

meni nista nije doslo jos

dali ce meni izaci update kada izadje za svicarsku (swisscom-ov mobitel) ili kada izadje za hrvatsku, koristim tele2

Autoclimb kills more people than AIDS
12 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava
Flashaj si stock samsungov preko odina. Ne gubis jamstvo i imas update odmah
prodajem/mjenjam galaxy note vrlo povoljno!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
maks0806 kaže...
Flashaj si stock samsungov preko odina. Ne gubis jamstvo i imas update odmah

Izgubim sve aplikacije sa njega?

Autoclimb kills more people than AIDS
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava

ma pimpek, skinulo mi je opet 4.2.2, izbrisalo root i vratilo stock aplikacije koje sam izbrisao

sada stavljvam 4.3 preko odina

 

 

EDIT: antutu sada pokazuje 29049 (cca 2000 vise nego ma 4.2.2)

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2013 20:52 (fear619).
12 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

EDIT: može delete posta..

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2013 20:08 (Purger155).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Bok ekipa, može preporuka za par utility apps i/ili widgeta tipa BBS? Može li se u postavkama mobitela namjestiti da je status baterije u % ili je nužna aplikacija/widget za to?

 

Edit: ima li ovdje zasebna tema za android aplikacije/widgete?

Endure...and in enduring grow stronger
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.10.2013 10:06 (Pixie_st).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
Pixie_st kaže...

Bok ekipa, može preporuka za par utility apps i/ili widgeta tipa BBS? Može li se u postavkama mobitela namjestiti da je status baterije u % ili je nužna aplikacija/widget za to?

 

Edit: ima li ovdje zasebna tema za android aplikacije/widgete?

System settings > my device > display > show battery percentage

 

http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-borbeni-komplet/53483.aspx

 

13 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Evo da vam prenesem neka moja saznanja, uživajte koliko se može {#} !!!!

 

LINK; http://www.androidpit.com/how-to-install-galaxy-note-3-applications-on-the-galaxy-s4

 

LINK; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bbm&hl=hr

 

BBM mesenger je tolika navala u svijetu da već dva dana čekam da me aktiviraju, stoga, savjetujem štrpljenja sa realizacijom iste!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Koristite li case? Malo mi je dosadio pa ne znam je li preludo od mene maknuti ga na neko vrijeme. Smeta me što je kamera izbačena, pa se ne osjećam najbolje kad ga položim na stol. Iskustva? 

šumski put je bio ravan.
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Kada izlazi update 4.3 za Hrvatsku, ima li kakvih vijesti. Korisnik sam t-mobile mreže ali mobitel je kupljen u slobodnoj prodaji i nije vezan niti za jednu mrežu

The most incomprehensible thing about the world is that it is all comprehensible
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Bilo neki dan na Androidcentral.com, navodni release datumi, 4.3 za SGS4 (LTE) stiže 18.11.

 

To piše za T-mobile...

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Pozdrav!Pred nekoliko dana sam kupio S4 u tele2.Kad otvaram neku aplikaciju  koja je crna onda vidim kako mi od home tipke pa negdje do pola ekrana svijetliji ton crne boje(dosta) a od sredine ekrena prema zvučniku mi je bas crna boja,onak od svjetlije crne ide prema tamno crnom tonu.Pa pitam dal to tak mora biti ili je stav u nekoj kalibraciji ekrana?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Krenuo 4.3. za S4 iz VIP-a, palite wi-fi i šišajte :)

Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

kako se može staviti 4.3 ako je telefon rotan,kad idem tam za skidanje i provjera novog piše mi vaš je uređaj mijenjan

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
ej, inače korisitm T-Mobile i sad me zanima ako unutra ubacim svoju drugu VIP karticu i downloadam 4.3 preko VIP , da li će raditi kasnije ako vratim T-Mobile karticu unutra? :)
10 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Može preporuka IN EAR slušalica za GALAXY S4? Bitno mi je da imaju mikrofon i kontrole (ono pjesma naprijed/nazad). Naravno štop kvalitetnije i bolje. Do recimo 350 kn al naravno što jeftinije to bolje! :-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

skida se 4.3.... pa cemo vidit sto ima novog ....

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

evo potvrdujem da je izasao za vip 4.3 

trenutno se updejta...

 

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic. http://db.tt/0iXs5Cx
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Koja je fora sa Android media process? Guta mi CPU i bateriju naveliko zadnjih 2 dana.

Jel to do corrupt file-ova kako google predlaže ili?

ima li netko iskustva i soluciju za ovaj problem?

Endure...and in enduring grow stronger
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.10.2013 16:58 (Pixie_st).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Stiže nam 4.4 update za GP Galaxy S4

 

http://news.softpedia.com/news/Samsung-Galaxy-S4-Google-Play-Edition-Receiving-Android-4-4-Update-in-the-Coming-Weeks-396082.shtml

 

 

Može mi netko napisati koja je PDA verzija za Tele2 GS4?

voltaža a.k.a. napon, amperaža a.k.a. struja, omaža a.k.a. otpor, vataža a.k.a. snaga, hercaža a.k.a. frekvencija, (mega, giga)bajtaža a.k.a. kapacitet memorije, kelvinaža a.k.a. temperatura
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

za sada na 4.3 bitna stavka koju su popravili je tipkovnica, s kojom nemam problema kao do sada.

 
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice