e-sim ( prednosti)

poruka: 34
|
čitano: 8.083
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: e-sim ( prednosti)
Ivan35 kaže...
T700 kaže...
love2ml86 kaže...
gpd kaže...

Nema,

 

Jednom mi je ispala nokia, (ove novije) i autom prošao preko nje, napuknulo staklo od LCD ekrana

izvadio SIM karticu i stavio u drugi isti takav. 

 

 

 

 

Koja je razlika u scenariju s esim opcijom, online zatražiš drugu i dođe odmah.

 To bi mogao biti problem za mene, jer koristim pretplatu za poslovne korisnike a ja nisam šef, tj nemam ovlasti da zatražim išta u vezi mojeg broja. Jedina mi je prednost to što ne plačam ništa, ni internet, ni pozive.

 

ako bi mjenjao mob, u slučaju e-sim bi morao moliti ovog tko je glavni da mi to napravi jer ne mogu bez broja.

 

ne bi trebao biti nikakav problem, barem kod nas nije, samo zatražiš novi sim/esim sa istim brojem i to je to

 Problem je ako ne želim da gnavim pravnu osobu koja ima pravo raspolagat s brojevima. Dakle, fizićka sim kartica omogučuje anonimnu promjenu smartphonea.  Osim ako trebam novu sim karticu. 

 

7 godina
offline
e-sim ( prednosti)

ja ubrzo idem na put i gledam opciju esim-a jer mi se nekako ne da prebacivat kartice. znam kako aktivirat i kupiti nije problem. mene zanima dali mogu preko esim-a koristit whatsapp ili viber sa svojeg broja dok sam u inozemstvu. esim mi je najbitniji radi google mapsa, i radi snalazenja gradom ali opet ako zelim nekome poslati sliku dali mogu preko esima ili?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
e-sim ( prednosti)

naravno da možeš, sve isto kao sa običnom SIM karticom. Jedino za aktivaciju e-sima ti je potreban internet

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
e-sim ( prednosti)

hvala ti. jos mi samo nije jasno ako se mogu novci prebacivati sa kartice na karticu koristenje esim-a? jer bi ja koristio revolut na wallpet appu za placanje, a to je sve povezano sa brojem, dali mogu prebacivati novce koristeci esim

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice