Whatsapp pitanje

poruka: 21
|
čitano: 16.712
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Whatsapp pitanje

Zanima me da li bi whatsapp trebao raditi uvjek,tj da li bi trebale na njega stizati poruke i kad je ugasen ili samo kad je u pozadini jer u mom slucaju radi samo kad je u pozadini pa me cisto zanima.

 

Hvala!

 

P.S imam iphone 4 ios 5.1.1

jmravak
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp pitanje

meni je dolazilo odma bio ja u aplikaciji ili ne

12 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp pitanje
tribale bi stalno dolazit..
Mozda ti je u postavkama namjesteno da ti poruke ne dolaze kada je aplikacija iskljucena.
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
13 godina
offline
Re: Whatsapp pitanje
JokeLoveyou kaže...

Zanima me da li bi whatsapp trebao raditi uvjek,tj da li bi trebale na njega stizati poruke i kad je ugasen ili samo kad je u pozadini jer u mom slucaju radi samo kad je u pozadini pa me cisto zanima.

 

Hvala!

 

P.S imam iphone 4 ios 5.1.1

Dokle god si spojen na mrežu (bilo WiFi bilo 3G) i on radi u pozadini, poruke stižu uredno. Kada ugasiš mrežu ili aplikaciju...you know the rest...

12 godina
neaktivan
offline
Whatsapp pitanje

pitam čisto zato jer sam vidio da nekima zna doci i kad je app ugasena a nekima isto samo kad je u pozadini.

jmravak
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp pitanje

da li imas andriod ili iOS?

jmravak
16 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp pitanje
I na iphoneu i androidu mi radi po istom principu
12 godina
neaktivan
offline
Whatsapp pitanje
Očito je do moga iphonea nesto onda,ali nije velik problem ionako je uvjek u pozadini
jmravak
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp pitanje
Da malo oživim temu, imam problem s Wats up, Viber i Messanger aplikacijom. Poruke ne zaprimim sve dok aplikaciju ne otvorim. Posjedujem Meizu 6 pro.

Hvala
ko
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp pitanje
Lac kaže...
Da malo oživim temu, imam problem s Wats up, Viber i Messanger aplikacijom. Poruke ne zaprimim sve dok aplikaciju ne otvorim. Posjedujem Meizu 6 pro.

Hvala

 Probaj otici u postavke>aplikacije>i odaberes aplikaciju i probaj uklj. obavijesti. (Samo nagađam, mislim da je na LG-u tako)

8 godina
neaktivan
offline
Whatsapp pitanje

"zakljucaj" appove da se ne brisu iz memorije.

Kada kliknes da ces kao obrisati appove iz memorije, drzi ikonu od programa i trebao bi se pojaviti lokot na aplikaciji.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp pitanje
Sorry ali nisam skuzio što točno trebam napraviti.
Gdje idem?
Hvala na pomoći
ko
8 godina
neaktivan
offline
Whatsapp pitanje

Pa odi na softversku ili fizičku tipku koju stisneš za nedavno korištene aplikacije, i umjesto da sve očiststiš, whatsupp aplikaciju drži dugim pritiskom na nju i zaključaj, ostalo očisti.

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp pitanje
Zaključao, vidjet ću kak će se dalje odvijat, hvala na pomoći. Javim rezultate
ko
14 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp pitanje
Zaključao, vidjet ću kak će se dalje odvijat, hvala na pomoći. Javim rezultate
ko
16 godina
offline
Re: Whatsapp pitanje

mislim da svi fulavate poantu..

pogledaj power settings.

ako ti wifi/3g odu u standby kad je ekran ugasen tu vjerojatno lezi i razlog ne dolazenja poruka

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp pitanje
nixass kaže...

mislim da svi fulavate poantu..

pogledaj power settings.

ako ti wifi/3g odu u standby kad je ekran ugasen tu vjerojatno lezi i razlog ne dolazenja poruka

 Power settings- app - whatsapp- uključi pozadinske

14 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp pitanje
E izgleda da je pomoglo, za sad poruke dolaze na vrijeme.
Jos jednom hvala
ko
14 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp pitanje
Izgleda da opet ne radi kako treba, obavijesti su uključene, ali ne pomaže.
ko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Whatsapp pitanje

Ekipa imam jedno blesavo pitanje.

Evo situacije.Dopisivam se sa jednom curom prije par dana.Posaljem poruku,ona je primi i izbaci plave kvačice da je procitala.Nakon sljedece moje poslane poruke vise nema plavih kvacica i ne pise da je poruka viđena iako je procitala i odg mi na tu poruku.I tako jos na par poruka sa njom to vece.To je bilo prije nekih 6 dana i od tada nista ja vise sa njom.Danas me nesto zanimalo pa reko da procitam jednu od tih poruka kad ono na svima plave kvacice i prikazano da su poruke viđene danas oko 12.

Tu ja sada vas pitam koji je razlog toga svega? 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Whatsapp pitanje

pozdrav svima,imam jedan problem.

prebacio sam podatke na drugi telefon im pokusao da napravim backup ali nije islo 

pa sam prebacio podatke sa kodom. Sve je bilo ok kad slucajno vidim poruke izmesane

znaci primer na acount od mog sina imam poruke od drugog kontakta, poceo sam da proveravam par kontakta i vidim da u imeniku sve je ok ali na whatsapp haos

Danas popodne otvaram whatsapp par sekundi pojavi se da imam poruke ali kad pritisnem da procitam on me izbaci. Pokusao sam da obrisem cashe ali opet isto, restartirao telefon cak i deinstalirao whatsapp i opet instalirao ali nista. Ukoliko neko zna u cemu je problem bio bih zahvalan na pomoc

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice