Gdje kupiti fan controller?

poruka: 7
|
čitano: 2.375
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti fan controller?

Hello, 

 

situacija je takva da na matičnoj imam jedan fan utor.. Želim ukupno imati  8 komada ventiratora unutar kučišta. Dva od njih trebaju ići na CPU (vodeno hlađenje all in one sa jednim ventilatorom), te uz taj jedan dodao bi još jedan na radijator. Eh sad što se tiče ostalo dakle ostalih 6 komada idu po kučištu. Postoji li neki način/uređaj i sl koji mogu kupiti u hr da to sve fino nakačim i da imam kontrolu nad brzinom vrtnje (bilo preko ručnih kontrola ili pak biosa ili nešto treće)?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gdje kupiti fan controller?
n00bina22 kaže...

Hello, 

 

situacija je takva da na matičnoj imam jedan fan utor.. Želim ukupno imati  8 komada ventiratora unutar kučišta. Dva od njih trebaju ići na CPU (vodeno hlađenje all in one sa jednim ventilatorom), te uz taj jedan dodao bi još jedan na radijator. Eh sad što se tiče ostalo dakle ostalih 6 komada idu po kučištu. Postoji li neki način/uređaj i sl koji mogu kupiti u hr da to sve fino nakačim i da imam kontrolu nad brzinom vrtnje (bilo preko ručnih kontrola ili pak biosa ili nešto treće)?

 Nabava.net ima sve odgovore


LINK1

 

LINK2

 

Ima ih još garant,bilo je u linksu prije dosta godina,ja sebi uzeo(2007-8) aerocool modern-v 2x5.25" slota je zauzimao krasan finalni izgled da :)


 

EDIT
Evo našao i u linksu 1 Cythe Kaze-a s prikazom na koliko rpm se vrte ventilatori i kolika je temperatura

Ako može subscribe na YT(ETS2 najviše):https://www.youtube.com/user/evilmage007STEAMnic/videos?view_as=subscriber i imgur s ss-ovima(ets2 najviše):https://balkantufeurotrucksimulator.imgur.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.12.2017 17:03 (kruskar).
9 godina
offline
Re: Gdje kupiti fan controller?

...tebi sam mislio odgovoriti neki dan pa zaboravio...ako već nisi kupio... te jeftinjare sa touchom za 100/200 kuna izbjegavaj jel rade normalno do isteka gare ako i do tada touch ne podrkani...klasični potenciometar i nemaš brige godinama.

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
13 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti fan controller?

Nisam ništa kupio :S gledam jel ima neki unutar kučišta da stavim, a ne tak vanka. Stvar je u tome što tako nešto mogu kasnije koristiti u manjim itx kučištima

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gdje kupiti fan controller?
n00bina22 kaže...

Nisam ništa kupio :S gledam jel ima neki unutar kučišta da stavim, a ne tak vanka. Stvar je u tome što tako nešto mogu kasnije koristiti u manjim itx kučištima

 evo ti unutarnji, nzxt grid+ v2 - link za kupovinu

 

link recenzije

13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti fan controller?
Jel taj pon išta siguran za kupovinu? Kakva su iskustva?
11 godina
offline
Re: Gdje kupiti fan controller?
n00bina22 kaže...
Jel taj pon išta siguran za kupovinu? Kakva su iskustva?

na ovom forumu uglavnom ga se spominje uz iskustva sa extreme digital, zato jer su i jedan i drugi mađarske trgovine, pa su ljudi oprezni

no, nisam vidio direktno da se netko žali na njih (možda ima i toga, pa nisam vidio)

ne bih ti sad htio savjetovati kupnju ili ne-kupnju jer je to nezahvalno

 

sam softwer (nzxt cam) sam isprobao i bez tog kontrolera i fercera jako dobro preko fan priključaka na matičnoj

probaj ga i ti, možeš ga besplatno skinuti i vidjeti jel ti takvo što odgovara prije nego kreneš kupovati kontroler

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice