Imam pitanje?

poruka: 7
|
čitano: 1.091
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Imam pitanje?

ljidu molim vas help frend me pito da sta je to Direct3D a ja mu nisam znao odgovorit i pita kako to nabavit... molim vas ako mozete sto prije odg..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Imam pitanje?
What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Imam pitanje?
crozoki kaže...
 znam vidio sam to al mi treba nes da mu u kratko objasnim... mozda u 3-4rec...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Imam pitanje?
damian123 kaže...
crozoki kaže...
 znam vidio sam to al mi treba nes da mu u kratko objasnim... mozda u 3-4rec...
Direct3D koristimo za prikazati trodimenzijonalne prikaze u aplikacijama gdje su bitne preformanse,kao u igrama.Prikazuje na čitavom ekranu,a ne samo u jednom prozoru... (valjda je to što želiš)
90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
15 godina
offline
Imam pitanje?

Pa zar nije direct3d = directX

Konfa: Phenom II x3 720BE@3,4GHz 1,35V/HD4870 512MB +Scythe Musashi/ 2x2GB Kingmax 1066MHz /Corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Asrock 790gx/ Logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Imam pitanje?
pod009 kaže...
damian123 kaže...
crozoki kaže...
 znam vidio sam to al mi treba nes da mu u kratko objasnim... mozda u 3-4rec...
Direct3D koristimo za prikazati trodimenzijonalne prikaze u aplikacijama gdje su bitne preformanse,kao u igrama.Prikazuje na čitavom ekranu,a ne samo u jednom prozoru... (valjda je to što želiš)
 zapravo nije to sto sam trazio jer sam to ja znao al sam uspio nac na internetu jer se njemu kod nekih igra koje sam mu posudio prikazivalo error neki pa sam skuzio da mu graficka ne podrzava pixel shader i zato mu je doso eror jer da Direct3D nije bio u mogucnosti pokrenut igru.... pa jos mi samo nije jasno dali se moze nekako nabavit taj pixel shader? pretpostavljam novog boljom grafickom
15 godina
neaktivan
offline
RE: Imam pitanje?
damian123 kaže...
pod009 kaže...
damian123 kaže...
crozoki kaže...
 znam vidio sam to al mi treba nes da mu u kratko objasnim... mozda u 3-4rec...
Direct3D koristimo za prikazati trodimenzijonalne prikaze u aplikacijama gdje su bitne preformanse,kao u igrama.Prikazuje na čitavom ekranu,a ne samo u jednom prozoru... (valjda je to što želiš)
 zapravo nije to sto sam trazio jer sam to ja znao al sam uspio nac na internetu jer se njemu kod nekih igra koje sam mu posudio prikazivalo error neki pa sam skuzio da mu graficka ne podrzava pixel shader i zato mu je doso eror jer da Direct3D nije bio u mogucnosti pokrenut igru.... pa jos mi samo nije jasno dali se moze nekako nabavit taj pixel shader? pretpostavljam novog boljom grafickom
 pixel shader ovisi o grafi,ili ga podržava ili ne
90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice