Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.423
|
čitano: 2.459.025
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

To je vjerojatno pad cijene sa cca 1350-1400kn na 1250kn, nist posebno. Nova 750Ti po meni vise nije vrijedna spomena pored gtx950. Npr. u tom ducanu Strix 950 je samo 30kn skuplja, a 30%, ako ne i vise, jaca, lol.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.5.2016 14:09 (The_Fichek).
8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ova verzija 750ti je u ducanu sada 1150kn, ne isplati mi se cekati a gledam nesto u tom rangu 700-800kn, sta da trazim? rabljeno i novo dolazi u obzir.

U životu je bitno samo jedno, a to su dvije stvari: red, rad i disciplina
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
RuBiK kaže...

Ova verzija 750ti je u ducanu sada 1150kn, ne isplati mi se cekati a gledam nesto u tom rangu 700-800kn, sta da trazim? rabljeno i novo dolazi u obzir.

 http://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gigabyte-radeon-r9-380-4gb-gddr5-oglas-19212006

 

http://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gtx-760-msi-hawk-le-oglas-11303029

 

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nisam citirao kolegu koji je rekao da nista ne pojeftini, na to se odnosio moj post.

 

Naravno da ne smatram dobrom kupnjom ista slabije od 950ke za tu cijenu.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Već je cijena dignuta, sa 700 na 900Kn. Pitam je za garanciju, kaže da je to njihova kartica i da nije nikakva muljaža jer ima kutiju, papira nema nikakvih niti ne zna odakle je, ali da je njihova kartica. Čuvajte se, ljudi, nije ovo legit; u zadnje vrijeme hara par likova koji popravljaju takve stvari ili dobivaju kao RMA pa to malo srede, grafe se i dalje pregrijavaju i dalje prodaju za ispod cijene.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
toxic kaže...
C3c1l kaže...
Luka123 kaže...

 

sve sto prodaje je bez garancije ili?

 od njega je zagy tu s foruma kupio skupi ax1200i i riknuo mu roku mjesec dana, naravno nema garancije a prodaje kao novo.

 

99.9% sam siguran da su to stvari koje su se vratile s popravka 

 
Ja sam r9 nitro bio uzeo jeftino, radila sigurno 5-6 mjeseci i i dalje sam je prodao nekome u puli.

Neznam odakle nabavlja, ali naravno odradio je benchmarkove etc. i sve sto sam trazio, sad ako je kupio ax1200i njemu riknuo, vjerojatno kondenzator se napuhao sto je 5 kuna popravak, ako znas lemiti/odlemiti.? ili je sve izgorilo?

Nisam jos cuo da je na losem glasu, ali nisam mu ja nitko i nista, niti tjeram nekog da kupuje, samo sam stavio oglas jer je dobra ponuda.

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ima li kakav pametan oglas/ponua za CPU cooler, AIO ili air, svejedno? Nisam previše upoznat sa coolerima , pa možda ima netko pametniji da me savjetuje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Cool LC-CC-120

 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Bolje da popijem tu lovu :D 

Corsair H110i za 700 kn je ok cijena? 

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
systemize_lp kaže...

Bolje da popijem tu lovu :D 

Corsair H110i za 700 kn je ok cijena? 

 Evo ti od naseg forumasa za super cijenu, ako nije prodal

http://www.bug.hr/malioglasi/prodajem-h110-full-bundle-racun-garancija-do-1/25127.aspx

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2016 9:49 (jura).
15 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zna li netko gdje  mi je najjeftinije nabaviti Raspberry Pi 3. Svejedno jel kod nas ili iz vana 

e.BugaTeam @ebugateam.vacau.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 A prethodna i regularna cijena 260 dolara. Kako da ne. Po čemu se vidi da je čisti lažnjak?

 

 1) Sam opis - 48 stream procesora, lolčina

 2) pogled na konektore i njihov izgled - jadno, prava 960 uopće nema VGA konektor

 3) Hladnjak je kopija Asus-ovog DirectCU DC2

 4) Natpis na cooleru - EZVGACARD, zaista smiješno

 

 ...

 

 Ne mogu vjerovati da je ostalo još samo 98 komada i da bi ljudi dali 100 dolara za tako nešto bez da se prije raspitaju o samoj kartici, konkretnom modelu i to... Doslovce su potrebne dvije minute da se malo istraži o proizvodu, ali očito je nekima i to previše...

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
El Munjoko kaže...

Ako nekome treba solidna grafa, za ove novce, teško da će naći bolje.

 

AMD Radeon R7700 (valjda 7750) 1 Gb DDR5 - 150kn Zg 

 

Sapphrire R7 250 Boost 1Gb DDR5 - 300kn Zg (garancija vjerojatno vrijedi preko serijskog broja)

Mali off topic :D

Crkla mi je HD4870 1GB DDR5. Koliko su ove jače/slabije od nje?  Još bi umjesto  C2D (Moj PC) stavio Xeon-a quad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
SHELBY_09 kaže...
El Munjoko kaže...

Ako nekome treba solidna grafa, za ove novce, teško da će naći bolje.

 

AMD Radeon R7700 (valjda 7750) 1 Gb DDR5 - 150kn Zg 

 

Sapphrire R7 250 Boost 1Gb DDR5 - 300kn Zg (garancija vjerojatno vrijedi preko serijskog broja)

Mali off topic :D

Crkla mi je HD4870 1GB DDR5. Koliko su ove jače/slabije od nje?  Još bi umjesto  C2D (Moj PC) stavio Xeon-a quad.

 hd 4870, hd 7750, r7 250 su po performansama tu negdje - uzmi ovu za 150kn

Battlelog: Glavas_ZG
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jel možda netko kupovao nešto od korisnika na njuškalu SVIJET--TEHNIKE ? Međimurska / Varaždinska županija.

 

čini mi se kao dobra cijena za ovaj televizor pa se bojim da nije neki šverc/muljaža.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nekak me ova žuta boja oko proizvoda podsjeća ko da sam ja prije godinu i pol uzeo od njega tv. Al stvarno se više ne sjećam jel to on. Znam da je imao dostavu po Međimurju i najdalje do KC, vidim da ovaj ide i do Đurđevca. Također je imao sve vrste tehnike, ko i ovaj. Ako je to ta osoba, onda ti je to sve iz technomarketa i nemaš brige. Nazovi pa provjeri

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Cini se legit ovo za TV. Stvarno odlicna ponuda, jos dostavlja u meni najblize gradove! Eh da je novaca... :)

9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
SHELBY_09 kaže...

Mali off topic :D

Crkla mi je HD4870 1GB DDR5. Koliko su ove jače/slabije od nje?  Još bi umjesto  C2D (Moj PC) stavio Xeon-a quad.

Poslušaj kolegu Glavaša Zg, iskusniji je od mene. :)

Imao sam i 4870 512mb, i R7 250. Razliku iskreno ne znam, osim da R7 ima podršku za Dx 11 - za novije naslove, dok 4870 ima podršku za Dx 10.

Jedino ti mogu reći da sa 4870 nisam mogao pokrenuti Crysis 3, dok sa R7 250 Boost (sa q9400 procom), je radila na medium postavkama na Full Hd rezoluciji. 

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kbenzema kaže...

Nekak me ova žuta boja oko proizvoda podsjeća ko da sam ja prije godinu i pol uzeo od njega tv. Al stvarno se više ne sjećam jel to on. Znam da je imao dostavu po Međimurju i najdalje do KC, vidim da ovaj ide i do Đurđevca. Također je imao sve vrste tehnike, ko i ovaj. Ako je to ta osoba, onda ti je to sve iz technomarketa i nemaš brige. Nazovi pa provjeri

 Prije godinu dana sam gledao koji tv kupit, nazvao sam njega i rekao je da on moze sredit kao nekakav popust za kupnju u technomarketu u Velikoj Gorici, cijena je sa 5290,00 spustena na 4599,00kn, zaista neznam kako ali super je prilika.

Battleog - 191silvinjo
9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Na mojem računu od technomarketa piše 3000 kn, s popustom 2400, a od lika kupio za 2300. Ko zna za kolko ga je on onda dobio :D

Frend je nedavno uzeo LG 127cm mislim, cijena na netu 7000, a kupio ga za 5500 :D

Neću niš javno pisat o njihovom poslovanju, ali samo nek oni posluju tako i dalje, da se izvući kod njih bolja cijena nego bilo gdje drugdje, iako se na prvu čine preskupi
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

vrlo mi je primamljiva OVA ponuda za napajanje 1200w u linksu . No brine me to sto u napomeni pise da ne odgovaraju za pogreske i promjene u cijeni,dakle ak su zeznuli cijenu to znaci da ce mi mozda naplatiti  1200kn sa racuna (recimo da tolko stvarno stoji a ovo su greske u cijenama...)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Placas cijenu koja pise trenutno, ne mogu oni prouzvoljno naplatiti vise, jedino sta mogu je stornirati narudzbu. Koliko vidim u njemackoj je dosta skuplje 205 Eur najjeftinije.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

To bih trebao bit vrh ponude LC napajanja,inače rade vrlo solidna napajanja koja ne koštaju puno,godinama best buy je bio Silent Giant 550W za nekih 350kn!!!Ovo ima Platinum certifikat za 882 mi se čini vrhunska prilika!!!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da sam u hrv odmah bih ga uzeo makar imam vec dosta napajanja. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Mozda je malo OFF.

Trazim povoljan Aparat za vakumiranje ako netko zna gdje bi se moglo naci jeftinje od Nabava.net (manje od 500kn).

Hvala

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Pogledam ja sutra u sellgrosu pa ti javim cijenu.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

trenutno nemam na sto iskoristit napajanje od 1200W i ovo sada 750W je dovoljno,ali za ubuduce (godinu dana) planiram veliki upgrade pa ce dobro doci,tako da cu najvj uzeti

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2016 23:19 (izvone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

S obzirom na sad vec poprilican pad u sveukupnoj potrosnji nekog sitema za koju godinu ce s trzista nestati sve prek 750w problem za jacim napajanjem se sveo izgleda samo na multy gpu sisteme!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
4 0 hvala 1
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

tko je vec bezicirao ssd 

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice