Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.423
|
čitano: 2.458.714
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
nanek kaže...

Jel nadopunjuju zalihe tih diskova ili je to "jednokratna akcija" ? Da ne uzmem bzvz disk od 2 tb pa da za sat vremena ovaj od 3 tb opet bude na stanju 

evo opet ima 3tb

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ima ali po 90 eura.
Ta boja je i bila jer je najskuplja
robimarko@gmail.com
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja se mislim uzeti jedan od ovih recertificiranih HDD-ova. Jel itko ima ikakva iskustva s tom opremom, koliko je to pouzdano?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
assassin.st kaže...

Ja se mislim uzeti jedan od ovih recertificiranih HDD-ova. Jel itko ima ikakva iskustva s tom opremom, koliko je to pouzdano?

 Ja sam kupio recertifiranu matičnu i HDD. Rade još uvijek. Nisam dobio nikakvu garanciju. Kad sam gledao matičnu vidio sam da je ponovo ljepljen hladnjak na ploči. Pretpostavljam da oni odnekud dobiju neispravan hardver i da ga ovlaštene radionice poprave. E sad može biti da je kao na mojoj otišlo ljepilo na hladnjaku a može biti nešto gore. To je lutrija ali evo nemam problema za sada. HDD nisam otvarao pa ne znam što je tamo mijenjano ali više vjerujem kad mi proizvođać garantira nego servis.

I’m an alien clone from Hyperion origin..
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.3.2017 11:11 (planety).
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ag008

Ne ostavljaj nikakvu elektroniku tako na cesti, nego fino odnosi u e-otpad i to e-otpad nekog poznatijeg IT ducana koji se obicno nalazi kod njihovih skladista.

14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ag008 kaže...

Emmezeta-> super AKCIJA na TELEVIZORE.
Ljudi doslovce izlaze van sa televizorima u rukama i čekaju u redu do skladišta.
Vraćam se pješke iz Konzuma i vidim ljudi po cesti nose televizore u rukama, čekaju autobus sa televizorom, masovno.
Pitam gospođu odakle joj, kaže Emmezeta ima akciju na televizije.
Stvarno odlična ponuda, kupio sam za 1500kn, na 12 rata 32" (82cm) Phillips- FullHD, DVBT2 odličan kut vidljivosti, neotvoren (u drugoj web trgovini je 2100kn za gotovinu).
Imate 102cm 1920x1080p LG za 2000kn (taj mi ne bi stao).
Imaju hrpu njih koja nije na webu a imaju u poslovnicama, neki su izložbeni a neki su iz skladišta.
Dosta njih se već prodalo pa požurite, samo ovaj vikend je akcija.

 

Rade od 8-21h, ja bio u 20:30h, a po gužvi, rekao bi da su ostali i prekovremeno zaposlenici. 
Još su se smijali zaposlenici jer je jedan čovjek došao i mislio da je akcija staro za novo (nije), pa donio pokvareni LG, pa su ga dečki samo ostavili da smetlari pokupe 

 Da komentiram, nema veze previse sa ponudom. Radio sam u Emmezeti kao promotor za jedan brend laptopa. Moram priznati da mi je zao tih radnika koji tamo rade. Ne pruzaju im skoro nikakvo znanje za proizvode, i ocekuju od njih da sve znaju, a bome to nije lagano ( laptopi, televizori, racunala, mobiteli ) jos k tome rade za minimalac i otkinu im od minimalca 300 negdje za prijevoz. Imaju fingerprint u skladistu kada idu na pauzu i ako se ne vrate u roku od 30 minuta onda ostaju raditi pola sata duze ( zakasni covjek na fingerprint 10 sekundi ). Sefica ih tlaci i kada nema kupaca da brisu police gdje prasine nit nema... Hocu reci uvijek gledam otici u neki ducan ala mikronis ( tamo vecinu hardwarea kupujem ), mobilex, lesninu, harvery norman i u tako neke ducane gdje sam siguran da imaju ljudi vecu placu i malo se bolje prema njima odnose, samo kako bih njima ostavio novce jer se bolje odnose od ovih u Emmezeti posto su gamad. Netko ce reci ' pa sami su si krivi ' pa djelomicno jesu, ali postoje ljudi koji eto nemaju druge alternative u lijepoj nasoj da se zaposle jer obitelj prehranjuju. Tuzno...

Uostalom tko danas stigne gledat TV  pokraj toliko posla i zanimljivih stvari za radit jos da gledam TV i taj njihov HRT 'zanimljivi' sadrzaj...pih..

 

LP

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
11 0 hvala 3
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Taj ostavljeni TV svatko bi trebao utrpati u auto i otići. Razlog je taj što se opravdano pravno smatra napuštenom stvarju. Promijeniš pločicu koju treba promijeniti, za par desetaka dolara s e-Yeba ili Ali-ja i voila, eto ti TV-a za par desetaka dolara, pod uvjetom da nije u pitanju neki veći kvar, tipa prdnuo ekran, i sl.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ako se prijavite na newsletter od WD, dobit ćete promo code od 10% na mail. Taj kod vam neće raditi, javite se onda njihovoj službi i nakon dan - dva dobit ćete kod od 25% kao znak isprike. Tako će vas bijeli My Passport Ultra od 2TB koštati 47 EUR, bubnete još neopren torbicu od 5 eura u košaricu i imate freeshipping, torbicu i hdd za 50 ojra. Nije puno, ali čovjeka veseli :)

Moj PC  
22 0 hvala 6
14 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

kako ide garancija na to? mislim na hdd

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
6 mjeseci
robimarko@gmail.com
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jel stigo kome disk? Ja uzeo wild cherry passport ultra (obican). Izgleda nekoristen izvana osim sto jedna gumena nogica nedostaje lol. I da, tezak je ko kamen iz nekog meni nepoznatog razloga.

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Par kratkih pitanja..
Za koliko ti je stigao?
Jesi li imao jos kakva davanja?
Jesi iskoristio onaj popust kojeg je kolega iznad spomenuo?
sloven sam, belac, slobodni strelac. za svaki slucaj, jos uvek samo svoj.
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
b4rt!mej kaže...
Par kratkih pitanja..
Za koliko ti je stigao?
Jesi li imao jos kakva davanja?
Jesi iskoristio onaj popust kojeg je kolega iznad spomenuo?

Kupljen 22gog, poslan 24tog, stigo 28mog -> 25 i 26ti su bili vikend, moooozda bi i ranije doslo. 

Nikakva davanja, krenulo iz Amsterdama (EU, NL)

Nisam koristio popust jer rekoh kupio 22gog a danas skuzio koleginu foru :P

 

I da, ako vam je ovo prvi UPS paket ikad, dok dobite tracking idete na plavi gumb track my order iz maila, pa na ups stranici "notify me with updates"  i gdi pise email, odabrat SMS i upisat broj mobitela. To treba napraviti jer u suprotnom dok paket preuzme Overseas, NECE vas moci kontaktirati jer nemaju niti mail niti Vas broj, pa ce pokusat dostavit, pa cete ih zvat, pa cete se gnjaviti s njima bespotrebno...

 

Uglavnom, so far so goood. Razmisljam jos bar jednog s popustom udomiti :D

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja sam poslao prekjučer navečer mail supportu vezano za taj kupon, ali još nema odgovora

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ista stvar i kod mene.. poslao u pon., a jos uvijek nema odgovora.
Danas sam otisao na "update case" i zatrazio odgovor na upit. Vidjet cemo sutra ima li ista od toga.
sloven sam, belac, slobodni strelac. za svaki slucaj, jos uvek samo svoj.
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

šaki01

 

netko je gore spomenuo da mu je stiglo iz amsterdama

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ta tipkovnica g610 izvan hr je ispod 100eur, amazon.de 76 eur, tak da je sasvim normalna cijena, nista posebno
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Jedino sto vani nemas hrvatski layout, pa tko ne zeli tipkati po äöü uzeti ce ovdje
sloven sam, belac, slobodni strelac. za svaki slucaj, jos uvek samo svoj.
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

na koji mail saljete wdu poruku u vezi kupona?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
andreas11 kaže...

na koji mail saljete wdu poruku u vezi kupona?

http://support.wdc.com/contact.aspx?lang=en -> ask a question -> category: pre-sales wd store /thx nanek/, tak ja išo. Prošlo dan dva, isto na čekanju još :D Valjda se ekipa smije jer sad imaju ono 50 caseova s promo kodovima iz Kroatistana :D 

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.3.2017 0:00 (srcipesak).
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ajmo redom, vidim da je nastala pomutnja. Prvo se prijavite na newsletter na dnu stranice. Zatim će vam doći mail da potvrdite adresu što ćete i učiniti. Onda dolazi mail u kojem je taj famozni kod koji ne radi. Što onda ? Otvarate "support case" koji također možete pronaći na dnu stranice pod sekcijom "product support". Popunite svoje podatke, pod category stavite WD STORE, barem se meni to činilo najprikladnije za navedeni problem. Kratko opišite slučaj "Siromašan sam student, ovih 10% posto me nagnalo na kupnju diska, a vi ste me zaje*ali..." Naravno, ne tako ali nešto napišite. Meni i bratu su se javili povratno i dobili smo kodove od 25%. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 23:59 (nanek).
Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja sam poslao na krivu adresu prvi put, presales support pa su me uputili danas da trazim dalje ili zovem neke telefone. Evo sad sam poslao kako si opisao, nadam se da ce uspjeti ovaj put.

 

btw cijene su se mijenjale, nesto su dolje isle kako vidim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Evo poslao i ja pa šta bude

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ja sam odustao.
Poslao sam mail na pravu adresu, te ih jos jednom podsjetio na moj "slucaj", no ni nakon 4 dana nema odgovora..
Mozda je i bolje ovako.. bezveze bih bacio lovu na nesto sto mi zbilja ne treba xD
sloven sam, belac, slobodni strelac. za svaki slucaj, jos uvek samo svoj.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ček, jel baš svatko dobije 25% il su nekom samo omogućili tih 10% da radi ispravno ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Evo meni napokon stigao odgovor:
"Thank you for contacting the online store.

We apologize about the issue that you are experiencing with the coupon
code. Below will be a new coupon code so you may place your order.
Please note these coupon codes expire on June 30th.

Coupon Code: w84*****


Sincerely,
Joe G.
online store
Customer Service"

Kod je za 10%, nije za 25.. tak da je baba s kolacima prosla.

Posto ja necu iskoristiti popust neka se javi na pm netko tko ga zeli (nadam se da nije striktno vezan za moj mail)
sloven sam, belac, slobodni strelac. za svaki slucaj, jos uvek samo svoj.
15 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

na akciji u njemačkoj asus rog corsshair IV

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

šaki01 kud baš my book? Dolazi sa hardverskom enkripcijom koju *nemoš* isključiti, i onda nedo Bog vrisne ladica i moš se slikat kad je disk kriptiran. Eventualno ak nabavis drugu takvu ladicu pa se uspije odkriptirati... 

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Na facebooku reklama mi izletila, jesu ovo fake ili wtf, beats da kostaju ovoliko?
Ovo nesto kinesko???

http://hr.top-prices.com/index.php?route=product%2Fproduct&product_id=403

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Luka123 kaže...

Na facebooku reklama mi izletila, jesu ovo fake ili wtf, beats da kostaju ovoliko?
Ovo nesto kinesko???

http://hr.top-prices.com/index.php?route=product%2Fproduct&product_id=403

 Ma kaki kinezi, original 200%, još ti Dr. Dre dođe doma oprat auto

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice