Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.426
|
čitano: 2.460.139
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da li ste primjetili da napajanje iz toga kompa nije baš ispravno tj. cvrči?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
hrčak kaže...

Da li ste primjetili da napajanje iz toga kompa nije baš ispravno tj. cvrči?

 Jesam... I to mi se ne sviđa...

Malo sam čačkao po netu (cpu-world) i po nekim mjerilima, taj proc je sličan mom. Jedino što ovaj ima jamstva (matična, RAM, CPU)...

Nisam ja ništa prčko.
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
hrčak kaže...

Da li ste primjetili da napajanje iz toga kompa nije baš ispravno tj. cvrči?

 odakle ti to znas? tvoj oglas bio ? ili je bilo kod tebe prije ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.9.2017 13:59 (toxic).
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
toxic kaže...
hrčak kaže...

Da li ste primjetili da napajanje iz toga kompa nije baš ispravno tj. cvrči?

 odakle ti to znas? tvoj oglas bio ? ili je bilo kod tebe prije ?

 Lijepo pise u oglasu da napajanje nekad cvrči

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
toxic kaže...
hrčak kaže...

Da li ste primjetili da napajanje iz toga kompa nije baš ispravno tj. cvrči?

 odakle ti to znas? tvoj oglas bio ? ili je bilo kod tebe prije ?

 Piše u oglasu, prodavatelj je sam napisao...

Nego, pogledao sam na youtoube, ljudi dosta solidno igraju WoT i na IGPU od tog G4400. Zanima me kakav ja taj proc za Autocad i programiranje. Malo sam guglao, bave se jedino benchevima. :/

Nisam ja ništa prčko.
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

što je sa ovim kamerama canovima sto su ultra jeftine?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Del_Boy97 kaže...

što je sa ovim kamerama canovima sto su ultra jeftine?

 mozda su igrackelp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Svjeza stranica, prije 3 dana registrirana...vjerojatno neka navlakusa....

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos | Prodajem i5-4440 za 900kn, RAM 8GB za 300kn, Fractal Node 304 za 400kn
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jel ima kojim slucajem bolji set od ikeinog u tom rangu cijene?

http://m.ikea.com/hr/hr/catalog/products/art/90203263/

 

Za krevet ormare ladicare radne stolove sklapanje i demontaza amaterska upotreba...

 

Ne kuzim se u jacinu baterije koliko moze izdrzati...

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
roby27 kaže...

Jel ima kojim slucajem bolji set od ikeinog u tom rangu cijene?

http://m.ikea.com/hr/hr/catalog/products/art/90203263/

 

Za krevet ormare ladicare radne stolove sklapanje i demontaza amaterska upotreba...

 

Ne kuzim se u jacinu baterije koliko moze izdrzati...

 Ovo ti je zaista samo za namještaj.

Za tu lovu mislim kako ne dobiješ ništa pametno, ispod soma kuna sve je za amatere.

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

To i ja mislim, nisam bio dugo u pevcu i bauhausu pa sam mislio mozda netko zna dali tamo ima nesto bolje...

 

 

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
roby27 kaže...

To i ja mislim, nisam bio dugo u pevcu i bauhausu pa sam mislio mozda netko zna dali tamo ima nesto bolje...

 

 

 Za šajbati po namještaju ono je ok, imaju bolje ali je i cijena veća, bdw u Pevcu kofer s akuu+2baterije ja upiknuo za 199kn na nekoj akciji ali je i to full amaterski alat a glomazan kao profi.

Koliko love toliko mjuze...

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ma ovaj mi je u ikeii ok zato kaj ima strujni adapter pa ga mozes ukopcat i dalje haklaš na struju, neki imaju samo na bateriju kad se isprazni onda na onaj stacionar za punjenje a dalje nemreš radit...koliko sam shvatio

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
itomic009 kaže...

 Ni jedan lap top od 17incha ne možeš nazvat dobrim radnim prijenosnikom jer je to previše za prijenosno računalo ! Mislim na dijagonalu. Ali da, znam što si mislio. Dobar laptop za te novce.

Prvenstveno sam mislio na "Workstation" prijenosnike i u tom segmentu osobno vidim potrebu za 17,3", a i HP (ZBook), Dell (Precision), MSI (WT, WS, WE), Lenovo (Thinkpad P), Fujitsu (Celsius) imaju veliku ponudu takvih 17,3" prijenosnika pa pretp. da postoji potražnja za njima. Mislim, teško je tog Acer-a stvarno nazvati radnom stanicom, ali i5 HQ je isto sposoban i CUDA jezgre u 945M možda mogu biti dovoljno iskoristive za određene zadatke tako da ga je moguće upotrijebiti za tu namjenu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ima netko mozda popust od 70 kn na mall.hr webshopu?
Narucio bih monitor, pa da usparam koju kintu - vracam kod odmah nakon sto narucim, posto cu onda i ja dobiti. Tako da nitko nije ostecen, nego svi na dobitku! :)
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
NEW_MAN kaže...

SanDisk SSD 500 GB - 139,00 € ili u kunama 1025,82 kn na amazonu.

 Koja je fora s tim 500GB diskom, zašto tog kapaciteta nema na sandisk webu? A ne vidm ga ni kod nas u ponudi?

//www.sandisk.com/home/ssd/ultra-ii-ssd

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja bas isao kupiti jednu komponentu nebitno koju... idem sad vidjet koliko kosta i vidim 20 i nes sitno kn skuplja, nasi trgovci bas kao da ne zele prodavati.. 

Kad vidim tu glad za novcem opce izgubim volju kupovati stvari, samo ono najnuznije kupujem

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.9.2017 10:28 (Gremlin144).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
sosta kaže...
NEW_MAN kaže...

SanDisk SSD 500 GB - 139,00 € ili u kunama 1025,82 kn na amazonu.

 Koja je fora s tim 500GB diskom, zašto tog kapaciteta nema na sandisk webu? A ne vidm ga ni kod nas u ponudi?

//www.sandisk.com/home/ssd/ultra-ii-ssd

 Možda zato jer nije 500 nego 480GB

 

Sandisk

 

Userbench

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Hmm, a zašto onda možeš na amazonu odabrati tog od 500GB, a možeš i onoga od 480GB?

 

EDIT: Sad sam primjetio, kad odabereš model od 480GB, onda ispod piše da ima noviji model, a to je taj s 500GB.

Ali takve oznake nema na sandisk webu SDSSDHII-500G-G25?

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.9.2017 11:32 (sosta).
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nisam znao gdje bi pitao, treba mi prijenosni punjac mobitela ako netko ima, ili zna gdje je jeftino, pouzdano i dobro.

Znaci ona prijenosna baterija koja se usteka u mob. za obicni android.

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pitaj u ovoj temi za power bank-ove ilit externe baterije, a ima i nekih preporuka od prije.

12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

TibzzX Ma kojih dvoje ljudi? Pa pogledaj koji se switchevi najvise stavljaju u mainstream tipkovnice (one koje se najvise kupuju), a pogledaj slobodno i temu malo, ljudi traze sto tise tipke, imas ih koji se cak raspituju o razlici u glasnoci izmedu red i brown switcheva...

 

Slazem se da ljudi koji vecinom samo tipkanju vole taktilne switcheve i da pruzaju lijepo iskustvo pri tipkanjui, ali ljudi itekako paze na glasnocu tipki jer nije sve sto rade tipkanje kad se zatvore sami u podrum sa metar debelim zidovima da nikome ne smetaju. Neki npr gejmaju pa ne zele slusati iritantni zvuk taktilnih switcheva ili smetati nekome na voice chatu, a kad smo vec god toga sa taktilnim switchevima kao blue ne mozes izvesti double-click jednako brzo kao sa drugim switchevima pa ljudi i to uzimaju u obzir. Ali zato se nades ti koji valjda volis oponasati zvuk stemanja pa preporucujes i hvalis daleko najglasnije switcheve, o cemu uopce pricamo...

Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

war3_tft

Oni koji smetaju drugima sa glasnim switchevima nemaju dobar mic, tj. imaju slabu izolaciju na micu. Ja imam Razerove zelene kailh, tj. vjernu kopiju cherry mx blue. Naviknes se na glasnocu, a tko se ne navikne nema mu druge nego prodati/vratiti i traziti drugdje. Najvise mi se svidjaju zbog taktilnog osjecaja. Ne propadaju cim ih dotaknes, a isto tako nemoras ih nabit da bi ih stisnuo, nego taman nesto izmedju, makar bi meni osobno bilo jos mrvu bolje da su laksi na dodir i malo tisi, ali to je picajzlanje. Kome treba super brzi double click najbolje ga namjestit u softveru misa na dodatnu tipku misa, a mislim da se to moze izvesti i na softveru tipkovnice, znaci da 1 pritisak bude ko 2x. Ja sam osobno meh. tipkovnicu kupio da isprobam kakav je osjecaj i dalje me sluzi ko prvog dana, nijedna crta se nije izlizala. To bi po meni bio konacni faktor za kupovinu jer masa jeftinih mehanickih dozivi kvar s odredjenim vremenom, npr. ona jeftina Zalman meh. tipk. kolko sam citao.

 

Najbolje da mi sa Buga otvorimo ducan u kojem posteno mozes uci i probati sve switcheve i svu popularnu periferiju, da se ljudi ne prepiru po .hr forumima :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.9.2017 16:29 (The_Fichek).
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Najbrži kaže...

Dobra ponuda ili pričekati black friday cijene? Možda neka druga kartica je bolja za OC i ima bolji sustav hlađenja?

http://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/asus-geforce-gtx-1080-ti-gaming-x-11gb-gddr5x-352-bit-oglas-23484541

 Imam ju u planu uzeti kad sjedne plaća, zato pitam. Inače imam komponente, monitor i laptop od ASUS.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Najbrži kaže...
Najbrži kaže...

Dobra ponuda ili pričekati black friday cijene? Možda neka druga kartica je bolja za OC i ima bolji sustav hlađenja?

http://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/asus-geforce-gtx-1080-ti-gaming-x-11gb-gddr5x-352-bit-oglas-23484541

 Imam ju u planu uzeti kad sjedne plaća, zato pitam. Inače imam komponente, monitor i laptop od ASUS.

 Bez garancije daješ 4500kn

Svaka čast

 

Inače prodavač je 100% pouzdan, tržio sam sa njime na PC Expertu.

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Glavas_ZG kaže...
 Bez garancije daješ 4500kn

Svaka čast

 

Inače prodavač je 100% pouzdan, tržio sam sa njime na PC Expertu.

 Hmm, u pravu si jer je napisao 5 dana osobne garancije.

Napisao da je kupljena u inozemstvu, vjerujem da ima račun makar u *.pdf ako već nije u papirnatom obliku.

 

EDIT: javio da je kupljena na firmu u njemačkoj i kaže da se možda može preko SN ostvariti jamstvo direktno kod proizvođača, da li je to istina?

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2017 8:26 (Najbrži).
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
The_Fichek kaže...

war3_tft

Oni koji smetaju drugima sa glasnim switchevima nemaju dobar mic, tj. imaju slabu izolaciju na micu. Ja imam Razerove zelene kailh, tj. vjernu kopiju cherry mx blue. Naviknes se na glasnocu, a tko se ne navikne nema mu druge nego prodati/vratiti i traziti drugdje. Najvise mi se svidjaju zbog taktilnog osjecaja. Ne propadaju cim ih dotaknes, a isto tako nemoras ih nabit da bi ih stisnuo, nego taman nesto izmedju, makar bi meni osobno bilo jos mrvu bolje da su laksi na dodir i malo tisi, ali to je picajzlanje. Kome treba super brzi double click najbolje ga namjestit u softveru misa na dodatnu tipku misa, a mislim da se to moze izvesti i na softveru tipkovnice, znaci da 1 pritisak bude ko 2x. Ja sam osobno meh. tipkovnicu kupio da isprobam kakav je osjecaj i dalje me sluzi ko prvog dana, nijedna crta se nije izlizala. To bi po meni bio konacni faktor za kupovinu jer masa jeftinih mehanickih dozivi kvar s odredjenim vremenom, npr. ona jeftina Zalman meh. tipk. kolko sam citao.

 

Najbolje da mi sa Buga otvorimo ducan u kojem posteno mozes uci i probati sve switcheve i svu popularnu periferiju, da se ljudi ne prepiru po .hr forumima :)

 Slazem se da za voice puno znaci dobar i dobro podesen mic, al necemo se sad samo hvatat za taj dio koji sam spomenuo, poanta price je da "najbolji switchevi" i "uzasno glasni" ne ide u istu recenicu, to je jedini dio koji je meni zasmetao, al covjek ocito misli da nema dalje od njegovih osobnih preferencija pa se poceo vrijedati kao malo dijete (postovi su mu izbrisani koliko su zalosni bili).

 

Kao sto sam vec napisao znam da su taktilni switchevi poput blue odlicni za tipkanje, a po ovom oznacenom dijelu mislim da bi tebi onda najvise odgovarali brown switchevi. Ja sam ak se ne varam prije nekih 7 god kupio steelseries 6gv2, cijena mi je tad bila ok i jedino sto sam pazio je da ne uzmem mx blue, sa tom tipkovicom su dosli linearni mx black switchevi sa vecim actuacion force-om od 60g. Ne mogu reci da sam se bunio na switcheve, jedino mi je smetala glasnoca i na kraju sam se odlucio na brown switcheve koji se nalaze izmedu dva svijeta (tipkanje i gaming) i prakticki zadovoljavaju sve kriterije koje si naveo, takoder su taktilni tj imaju onaj mali "bump" koji je ugodan za tipkanje, ali nisu "clicky" kao blue, i dalje imaju niski 45g actuation force, ali su dosta tisi od blue i nemas problema s double tapom koji se zna javljati na blue switchevima, prvi put sam se krivo izrazio, zapravo sam mislio na situaciju kad zelis istu tipku tj naredbu aktivirati brzo dva puta za redom.

 

Ma bilo bi dovoljno da ovak nes stave u ducane klik pa da si ljudi fino mogu testirati kaj im pase.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Najbrži kaže...
Glavas_ZG kaže...
 Bez garancije daješ 4500kn

Svaka čast

 

Inače prodavač je 100% pouzdan, tržio sam sa njime na PC Expertu.

 Hmm, u pravu si jer je napisao 5 dana osobne garancije.

Napisao da je kupljena u inozemstvu, vjerujem da ima račun makar u *.pdf ako već nije u papirnatom obliku.

 

EDIT: javio da je kupljena na firmu u njemačkoj i kaže da se možda može preko SN ostvariti jamstvo direktno kod proizvođača, da li je to istina?

 Da ti skratim muke, mislim da imaš novu Gigu 1080 za istu lovu sa 3 god gare.

1080ka nije toliko slabija od 1080ti koliko je 4500kn više od 0kn

13 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Najbrži kaže...

Dobra ponuda ili pričekati black friday? Možda neka druga kartica je bolja za OC i ima bolji sustav hlađenja?

Taj ti je blizu mene, ovo je po mnogima najbolji model 1080 Ti, ali toliko novce ja ne bih dao za samo 5 dana garancije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2017 9:51 (Valentin17).
 
1 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice