Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.428
|
čitano: 2.460.930
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

kako tražim novu bežičnu tipkovnicu, jel ima netko od Akkogear.de da kaže kakvi su dojmovi

ciljam isključivo full size nešto mora pasti do kraja godine

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Makić kaže...

kako tražim novu bežičnu tipkovnicu, jel ima netko od Akkogear.de da kaže kakvi su dojmovi

ciljam isključivo full size nešto mora pasti do kraja godine

 Da se nastavim na pitanje, mene zanima kakav im je software, Akko Cloud Driver? Jel se može u firmware učitati hr layout, podesiti što će raditi knob i slično?

6 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Makić kaže...

kako tražim novu bežičnu tipkovnicu, jel ima netko od Akkogear.de da kaže kakvi su dojmovi

ciljam isključivo full size nešto mora pasti do kraja godine

 krati osvrt KLIK

INTEL ne AMD ne NVIDIA ne INTEL ne AMD ne NVIDIA
2 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Makić kaže...

kako tražim novu bežičnu tipkovnicu, jel ima netko od Akkogear.de da kaže kakvi su dojmovi

ciljam isključivo full size nešto mora pasti do kraja godine

 Ima tone videa na internetu, ljudi su uglavnom zadovoljni, ono što sam ja uspio skontati je da su one kojima ime završava sa "s" bez bežičnog spajanja a onima kojima je sufiks "b" imaju bežično spajanje, i to 2.4GHz i bluetooth 5.0. Tako npr. "5075S" nema a "5075B" ima bežično spajanje. Ovdje se mogu naći informacije o switchevima koji dolaze uz njihove tipkovnice kad izabirate od ponuđenih prilikom kupovine ili za dodatnu kupovinu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.12.2023 9:53 (notloB).
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
notloB kaže...

 Ima tone videa na internetu, ljudi su uglavnom zadovoljni, ono što sam ja uspio skontati je da su one kojima ime završava sa "s" bez bežičnog spajanja a onima kojima je sufiks "b" imaju bežično spajanje, i to 2.4GHz i bluetooth 5.0. Tako npr. "5075S" nema a "5075B" ima bežično spajanje. Ovdje se mogu naći informacije o switchevima koji dolaze uz njihove tipkovnice kad izabirate od ponuđenih prilikom kupovine ili za dodatnu kupovinu.

 Nigdje ne vidim da se spominje podrška za Mac i da nude Mac tipke.

2 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
SHELBY_09 kaže...
notloB kaže...

 Ima tone videa na internetu, ljudi su uglavnom zadovoljni, ono što sam ja uspio skontati je da su one kojima ime završava sa "s" bez bežičnog spajanja a onima kojima je sufiks "b" imaju bežično spajanje, i to 2.4GHz i bluetooth 5.0. Tako npr. "5075S" nema a "5075B" ima bežično spajanje. Ovdje se mogu naći informacije o switchevima koji dolaze uz njihove tipkovnice kad izabirate od ponuđenih prilikom kupovine ili za dodatnu kupovinu.

 Nigdje ne vidim da se spominje podrška za Mac i da nude Mac tipke.

 Kako ne? Na kojoj god sam pogledao piše... "Operating Systems: Windows / macOS / iOS / Android" uz sliku...

Imaš i poseban switch, primjer dolje sa 5075s...

Istina nema mac keycapse ali zamjeniš win za one fancy u drugoj boji koji dođu u paketu, primjer dolje...

 

14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

U tri dućana ista akcija iste cijene, ne znam koliko je inače koštao ali evo Logitech g502 hero rgb.

Frka85
Moj PC  
2 0 hvala 0
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
stručnjak kaže...

U tri dućana ista akcija iste cijene, ne znam koliko je inače koštao ali evo Logitech g502 hero rgb.

 Uhhh baš ga popodne zgrabio na Amazonu...

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Trebao bih baš neki ok pametni sat, kakav je taj gt 3 iz elipsa na akciji?

Vrijedi ga kupit?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Uzas, isti mis u hr na popustu 50 eura (inace koliko, 90?) a u njemackoj redovna cijena 35 eura... koja pljacka!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
rampart kaže...

Uzas, isti mis u hr na popustu 50 eura (inace koliko, 90?) a u njemackoj redovna cijena 35 eura... koja pljacka!!

 Baš sam to gledao...ono koji vrag...Logitech G402 Hyper 90+eura, miš star 4-5 godina ...jesu oni normalni. Izgledad da kod nas svi redom pljačkaju, sve trgovine iste...koji mexiko ... kartel via HR.

Frka85
4 mjeseca
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
stručnjak kaže...

 Baš sam to gledao...ono koji vrag...Logitech G402 Hyper 90+eura, miš star 4-5 godina ...jesu oni normalni.

 Šta si ti to gledao?

https://www.nabava.net/gaming-misevi/logitech-g402-hyperion-fury-gaming-mis-cijena-opticki-zicni-4000-dpi-56205891

Malo manje trabunjajte...

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
bmx65 kaže...
stručnjak kaže...

 Baš sam to gledao...ono koji vrag...Logitech G402 Hyper 90+eura, miš star 4-5 godina ...jesu oni normalni.

 Šta si ti to gledao?

https://www.nabava.net/gaming-misevi/logitech-g402-hyperion-fury-gaming-mis-cijena-opticki-zicni-4000-dpi-56205891

Malo manje trabunjajte...

 Evo isprika nisam poletio na nabavu hr nego sam ga slučajno vidio OVDJE... imam ovaj miš i platio sam ga manje od 400 sad i uvijek neprežaljenih HR kn.

Frka85
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Futura je smijesna sa cijenama.. A i mali ispravak, taj mis je star 9+ godina, ne 4-5. 
Nedavno sam ga uzeo na popustu za 30ak€. Nije loš, al malo pretezak ipak ako volite FPS naslove i trebate manji DPI (tipa Counter Strike 2). Prodao sam ga.. 

Odličan za sve ostalo, doduše.. I laser je prva liga.. Mada mislim da se može nešto novije uzeti za tu lovu. Koliko god dobar bija, ipak je to 10god stara tehnologija. 

Evo mali intermezzo, nadam se da neće niko zamjerit. Stavljajte ljudi šta ponuda kad naletite, ima nas dosta koji prate ovu temu!

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2023 19:59 (birra).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Deathadder V3 podere sve te teske logitche za 20ak eura vise

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pa ja osobno trazim zamjenu za svoj logitech g102 (al prodigy, ne lightsync.. s boljim senzorom)
Mis je odlican, mada je malo manji al za tu cijenu tesko da bolje moze. Taman gledam otkad je.. Naručen sa aliexpressa za 24$, ljeto 2019. 
Jos sluzi kao prvog dana.. 

Šteta da se više ne prodaje ova Prodigy verzija, dan danas je best buy opcija ako ga igdje ima.. Preporučam svima da potraže. 


A bratu sam nedavno također sa ALI-a naručija Razer Viper za 70ak$. Dolazi kroz par dana.. Pa javin dojmove ako kome treba.


*g102 je isto što i g203.. Tako se valjda zove na azijatskom trzistu.

EDIT: brz google kaže da ima prodigy verzija u HG Spotu (https://www.hgspot.hr/mis-logitech-g203-prodigy-rgb-crni). 35€, besplatna dostava.. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2023 23:14 (birra).
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
birra kaže...

Pa ja osobno trazim zamjenu za svoj logitech g102 (al prodigy, ne lightsync.. s boljim senzorom)
Mis je odlican, mada je malo manji al za tu cijenu tesko da bolje moze. Taman gledam otkad je.. Naručen sa aliexpressa za 24$, ljeto 2019. 
Jos sluzi kao prvog dana.. 

Šteta da se više ne prodaje ova Prodigy verzija, dan danas je best buy opcija ako ga igdje ima.. Preporučam svima da potraže. 


A bratu sam nedavno također sa ALI-a naručija Razer Viper za 70ak$. Dolazi kroz par dana.. Pa javin dojmove ako kome treba.


*g102 je isto što i g203.. Tako se valjda zove na azijatskom trzistu.

EDIT: brz google kaže da ima prodigy verzija u HG Spotu (https://www.hgspot.hr/mis-logitech-g203-prodigy-rgb-crni). 35€, besplatna dostava.. 

 Koji viper za 70e na aliju ? Pa kod nas najnovija v3 je cca 67e, a tokom BFa je bio 55e, generalno najbolji "budget" mis za comp gaming. Lagan (59g), top senzor (focus pro 30k), dobar software, 8k hz pooling rate..

15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ima na galaxus.de 4070 za 530 eura, ali preko cashbacka. Jel netko kupovao tako kak funkcionira taj cashback di vrate novce? I jel salje galaxus na mailbox?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

encoding u vezi mikronis popusta uz Zabu, to je koliko vidim stara i losa shema dignut cijenu upravo za rabat koji dobijes.

 

Tako da bzvz, a mikronis supci, sramite se.

 

Da se neko ne zaleti, al mozda se nadje neka iznimka.

 

Lp

maximum effort
Moj PC  
13 0 hvala 7
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
R4zOR229 kaže...

Ima na galaxus.de 4070 za 530 eura, ali preko cashbacka. Jel netko kupovao tako kak funkcionira taj cashback di vrate novce? I jel salje galaxus na mailbox?

 Ne znam gdje si vidio cijenu od 530€ ali ako odeš na Gigabyte stranicu gdje su detalji oko te cashback akcije, vidjet ćeš da je cashback za kartice 50€. Cashback od 150€ je samo na dva monitora a ostalo je od 10-50€. 

5 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
metallic kaže...

encoding u vezi mikronis popusta uz Zabu, to je koliko vidim stara i losa shema dignut cijenu upravo za rabat koji dobijes.

 

Tako da bzvz, a mikronis supci, sramite se.

 

Da se neko ne zaleti, al mozda se nadje neka iznimka.

 

Lp

jebiga ja stavim pa možda nekome bude od koristi

 

naravno, budite pametni pa koristite Nabavu

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sve jasno, al nemojmo im davat prostor za reklamu kad nas vrijeđaju.

 

Pozz

maximum effort
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pozdrav svima. Ne razumijem se K u ono što kupujem pa ću pitati ovdje, nije HW ali je na metar od njega :-) Kupio bih 4K monitor za PC veličine max 24". Rado bih veći ali ne znam kako ću nagurati i taj od 24" na mjesto gdje treba ići. BItna mi je rezolucija da se na njemu može gledati Netflix, HBO. Ne služi za gejmanje, samo net, YT i slično. Koja bi bila najpovoljnija opcija, omjer uloženo/dobiveno? Ima li negdje kakva dobra ponuda? Hvala unaprijed. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2023 16:49 (kekec01).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
steve90 kaže...
R4zOR229 kaže...

Ima na galaxus.de 4070 za 530 eura, ali preko cashbacka. Jel netko kupovao tako kak funkcionira taj cashback di vrate novce? I jel salje galaxus na mailbox?

 Ne znam gdje si vidio cijenu od 530€ ali ako odeš na Gigabyte stranicu gdje su detalji oko te cashback akcije, vidjet ćeš da je cashback za kartice 50€. Cashback od 150€ je samo na dva monitora a ostalo je od 10-50€. 

 Bila je Asus kartica i proslo je odavno vec, mene je zanimalo kak taj dupli cashback funkcionira di mi vrate novce da nebi bilo na nakakve bonove koje opet moram koristit.

 

https://www.mydealz.de/deals/asus-proart-geforce-rtx-4070-oc-12-gb-2289891

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Davno (manje od 48h) 

Čitao sam malo komentare na mydealz pa mi se čini da je jako brzo "nestalo" i da se neki natežu s tim cashbackom od akcija koje su bile još na crni petak. Vjerojatno je otišlo brzo ali sretno dalje u lovu na karticu.

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
marxone kaže...

747 eura s Visa Premium karticom (-45%)

Ryzen™ 5 6600H
NVIDIA GeForce RTX 3050
17.3" FHD IPS
5. godina garancija

https://www.sancta-domenica.hr/laptop-acer-nitro-5-nh-q7mex-00e-15-r5-16-512-rtx3050.html

Kako actually doci do popusta, jesi uspio mozda? Vidim da zna bit ikona -45% na taj laptop, ali kada se klikne na link samog laptopa ne pise nista niti u kosarici ima popusta.

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ta akcija je istekla, pa zato više nije takav iznos.

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Na mall.hr je opet "akcija" na ove slusalice samo su sada skuplje za 20ak eur. Tako da, oprez.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Junior335 kaže...

Na mall.hr je opet "akcija" na ove slusalice samo su sada skuplje za 20ak eur. Tako da, oprez.

 

Ovo što si stavio bilo je u 10. mjesecu u Mallu (86.39 eura s dodatnim popust kodom) i to je stvarno bila odlična ponuda: https://forum.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/popusti-akcije-dobre-ponudehardver/66513.aspx?page=224&jumpto=6691062&sort=asc&view=flat

 

Trenutnih 102 eura je solidna ponuda ako nekome treba jer prema nabava.net kod nas nije bilo jeftinije zadnjih mjeseci (osim u Mallu), a i jeftinije je uspoređujući s akcijama na Amazon.de ili službenoj Logitech stranici. Naravno da bi 86 eura bilo još bolje, ali i ovo je okej ako je netko planirao uzimati. :)

 

 

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Junior335 kaže...

Na mall.hr je opet "akcija" na ove slusalice samo su sada skuplje za 20ak eur. Tako da, oprez.

 

I dalje ih nema nigdje jeftinijih tako da je ovo dobar deal.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice