Samsung SSD 120gb

poruka: 9
|
čitano: 1.314
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Samsung SSD 120gb

Mozda sam ispo dilkan mozda ne...na ebayu neki lik prodaje SSA 120gb za 14 dolara pa ako neko oce riskirat neka proba. Ja sam uzeo jedan bas da vidim jel prevara,javim kad  stigne jel sve stima.

 

Samsung EVO 750

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung SSD 120gb
cijene se krecu od 50$ do 150$. a sad u kakvom je stanju tvoj, ne znam. koristen je?
kolko znam mehanickih problema ne bi trebalo biti osim ako mu je pao i razbio se. eventualno se moze dogoditi softverska greska
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung SSD 120gb
imaiden322 kaže...
cijene se krecu od 50$ do 150$. a sad u kakvom je stanju tvoj, ne znam. koristen je?
kolko znam mehanickih problema ne bi trebalo biti osim ako mu je pao i razbio se. eventualno se moze dogoditi softverska greska

Mozda sam se krivo izrazio ili me nisi skuzio. A i ja retard napisem temu o tome (dosadno mi)...

 

Znaci naletio sam na prodavaca na ebayu koji prodaje ssd samsung nov zapakiran 14 dolara. Ako neko ima volje neka malo pogleda,nemogu linkove stavit.

15 godina
offline
Re: Samsung SSD 120gb
Job13 kaže...
imaiden322 kaže...
cijene se krecu od 50$ do 150$. a sad u kakvom je stanju tvoj, ne znam. koristen je?
kolko znam mehanickih problema ne bi trebalo biti osim ako mu je pao i razbio se. eventualno se moze dogoditi softverska greska

Mozda sam se krivo izrazio ili me nisi skuzio. A i ja retard napisem temu o tome (dosadno mi)...

 

Znaci naletio sam na prodavaca na ebayu koji prodaje ssd samsung nov zapakiran 14 dolara. Ako neko ima volje neka malo pogleda,nemogu linkove stavit.

Liku piše "Member since: Apr 03, 2017". Patka ti je to stari, imaš sreće da taj ima ebay money guarantee pa ćeš dobit povrat nazat. A i ako bolje pogledaš seller nema nikakve druge ocjene, prodane proizvode i jos je iz US sa free shipping, a svi iz US imaju dosta veliki shipping da nama šalju. Ima brdo takvih na ebayu, obično takve nerealne cijene su takve da namame ljude.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung SSD 120gb
i gotovo sigurno fejk. ako mu platis za taj ssd, u roku od pol sata acc ce biti izbrisan i ostat ces bez love. a onda ide zezancija s ebay suppprtom pa cekanje najmanje 2 tjedna na refund..ugl zaboravi
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung SSD 120gb
imaiden322 kaže...
i gotovo sigurno fejk. ako mu platis za taj ssd, u roku od pol sata acc ce biti izbrisan i ostat ces bez love. a onda ide zezancija s ebay suppprtom pa cekanje najmanje 2 tjedna na refund..ugl zaboravi

 Istina, samo gubljenje vremena, sigurno je prevara a ima takvih brdo još.

12 godina
neaktivan
offline
Samsung SSD 120gb

Tocno kako ste rekli,probudim se  i lik ne postoji vise na ebayu. I tu bijedu koju imam sam izgubio :D

 

Sad cemo vidit sta ce bit sa grafickom,gtx 970 floor model dobio dosta jeftino,makar ovaj seller ima dobar feedback. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Samsung SSD 120gb

to su vjerovatno one " fake " grafe sa ebaya LOL

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung SSD 120gb
Job13 kaže...

Tocno kako ste rekli,probudim se  i lik ne postoji vise na ebayu. I tu bijedu koju imam sam izgubio :D

 

Sad cemo vidit sta ce bit sa grafickom,gtx 970 floor model dobio dosta jeftino,makar ovaj seller ima dobar feedback. 

 Koliko jeftino, odakle stiže? Ako i stvarno dostave u HR pripremi se za carinu i dodatne troškove/navlačenje i čekanje.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice