Slusalice s mikrofonom mi ne rade na Win 7

poruka: 12
|
čitano: 6.078
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pomoc ljudi samo pomoc

Ovako imam windowse 7,moj problem je slijedeci...dakle kupio sam slusalice a na njima je mikrofon ja to sve namjestim,ali problem je necujem ni zvuk na slusalice,a mikrofon nece radit,neznam sta da napravim?pomoc?hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Pomoc ljudi samo pomoc

ako ti neko uspije pomoč, bit če dobro, ja mislim da su to još nedostaci windowsa 7, zato i igram cod u xp jer mi mikrofon ne radi u 7

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoc ljudi samo pomoc

Prvo uštekaj sve u odgovarajuće rupe, vjerojatno je color-coded pa nebi trebalo bit teško. (slusalice ustekaj u rupu od zvucnika)

Zatim pojacaj do kraja na potenciometru na kabelu slušalica.

Za mikrofon desno-klikni na ikonicu zvucnika koja se nalazi odmah lijevo od sata i odaberi recording devices. Tamo bi ti trebalo pokazati mikrofon i onda desno-kliknes na njega, odaberes properties i dobijes prozorcic na kojem mozes pojacati mikrofon ako je slucajno stisan na 0.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoc ljudi samo pomoc

I pazi da nije označen mute.

alrighty then
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Pomoc ljudi samo pomoc
bokito200 kaže...

Ovako imam windowse 7,moj problem je slijedeci...dakle kupio sam slusalice a na njima je mikrofon ja to sve namjestim,ali problem je necujem ni zvuk na slusalice,a mikrofon nece radit,neznam sta da napravim?pomoc?hvala unaprijed

reset kompa...ako neće to onda instaliraj drivere za zvučnu pa ih podesi... i onda opet resetiraš komp...

ako neznas koja ti je zvučna, skini si everest i napravi izvještaj...

This town (is) like a great big puss.y just waiting to get fucke.d
16 godina
offline
RE: Pomoc ljudi samo pomoc
mindstorm kaže...

ako ti neko uspije pomoč, bit če dobro, ja mislim da su to još nedostaci windowsa 7, zato i igram cod u xp jer mi mikrofon ne radi u 7

Ajde ne gluparaj...ne znaš podesiti, meni sve radi savršeno. I nauči razliku između Č i Ć, jer sad si 0 od 2...

15 godina
protjeran
offline
RE: Pomoc ljudi samo pomoc
CrnaBitanga kaže...
mindstorm kaže...

ako ti neko uspije pomoč, bit če dobro, ja mislim da su to još nedostaci windowsa 7, zato i igram cod u xp jer mi mikrofon ne radi u 7

Ajde ne gluparaj...ne znaš podesiti, meni sve radi savršeno. I nauči razliku između Č i Ć, jer sad si 0 od 2...

ču, češ, če, čemo, čete, če :D

This town (is) like a great big puss.y just waiting to get fucke.d
15 godina
neaktivan
offline
Slusalice s mikrofonom mi ne rade na Win 7

Spajaš li na front panel ili odzada na kučištu?

No one gets left behind.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Pomoc ljudi samo pomoc
bokito200 kaže...

Ovako imam windowse 7,moj problem je slijedeci...dakle kupio sam slusalice a na njima je mikrofon ja to sve namjestim,ali problem je necujem ni zvuk na slusalice,a mikrofon nece radit,neznam sta da napravim?pomoc?hvala unaprijed

De reci koju matićnu imaš...pa da ti nađemo drivere za win 7 mislim ono di uštimavaš tako sam i ja prošo....evo bez ovoga na slici nisam mogao uštimati!

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunc
14 godina
offline
RE: Slusalice s mikrofonom mi ne rade na Win 7
thuglife kaže...

Spajaš li na front panel ili odzada na kučištu?

ja imam taj problem sa front panelom na w7.. nikako da producira zvuk preko toga, probaao sam sve drivere update, install nove i nist...

10 godina
neaktivan
offline
Slusalice s mikrofonom mi ne rade na Win 7

Kupio sam Razer Kraken Pro i kad ih ukljucim u komp uopce ih ne prepozna vjerojatno je do matične ili nesto trebam skinuti.

Matična mi je ASUS P5Ql/EPU

Hvala na pomoci !!!

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Slusalice s mikrofonom mi ne rade na Win 7

i ja imam isti problem i isto headset i win 7,i nisam ga jos rijesio, no probaj prćkat po laptopu i odi na onaj troubleshot problems,no ja mislim da je problem u windowsu {#}!

 

kao mali sam proguto tavu ko ne vjeruje nek opipa dršku
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice