Što da radim s ovim komponentama?

poruka: 5
|
čitano: 1.369
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Što da radim s ovim komponentama?

Bok, ljudi.

Neki dan sam kupio nove komponente za PC. Trenutno koristim svoje staro malo čudovište, no slažem novi čim stignu dijelovi. E sad, iz starog riga ću imat viška:

CPU: AMD FX6300 @3.5 GHz (Ima integrirani GPU)

RAM: 8GB DDR3 @1.6 GHz

Matična: m5a97 r2.0

 

Stvar je u tom što to nisu loše komponente i bez problema su terale novije igrice.

Ja ne znam šta bi bilo korisno s njima radit. Mislio sam ih prodat sve skupa, al ne znam jel se to uopće isplati i nekako ne želim.

Jedine su opcije kupit jos jednu grafu i složit novi rig ili napravit neki fancy server s njim. (Pošto radim igrice koje se spajaju na vlastite PHP, mySQL servere)

Ili neko možda ima bolju ideju.

 

Unaprijed, hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Što da radim s ovim komponentama?

Dal se isplati prodat je relativno, i to ovisi doslovno samo o tebi. Imaj na umu sto duze budes imao komponente manje ce vrijedit.

Server ili neki HTPC na tebi je stvarno :D

Sve ideje su vise manje tu a u ovoj situaciji nitko ne moze bit pametniji sto s njim od tebe :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Što da radim s ovim komponentama?
Prodaj to nekom susjedu za 100€ i budi sretan.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Što da radim s ovim komponentama?
Rav3n kaže...

Dal se isplati prodat je relativno, i to ovisi doslovno samo o tebi. Imaj na umu sto duze budes imao komponente manje ce vrijedit.

Server ili neki HTPC na tebi je stvarno :D

Sve ideje su vise manje tu a u ovoj situaciji nitko ne moze bit pametniji sto s njim od tebe :D

 E vidiš, nisam se ni sjetio da može poslužit ko Home Theater PC. To se onda s hdmi kablom spaja s telkaćem?

15 godina
offline
Što da radim s ovim komponentama?

Pa da, vise manje to.. e sad pogledaj si malo po netu kakve su ti sve mogucnosti za taj htpc.. npr moze ti u biti sluziti samo kao "pohrana" filmova itd + npr neka igra da mozes na tvu igrat, npr joysticima ili preko windows media playera ima neka fora ne znam ni sam iskreno posto nisam osobno radio ali eto ideja je bitna :P

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice