Zvučnici

poruka: 18
|
čitano: 2.399
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Zvučnici
Može preporuka zvučnika sa minimalno 100w snage i da se mogu priključiti na laptop.konkretno frend bi igrao league of legends ali moze i za druge stvari samo da su kvalitetni,(po mogucnosti crvene boje jer je laptop backlight crvene boje ali to nije uvijet).ne moraju bit best buy.
 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Zvučnici
dado80 kaže...
Može preporuka zvučnika sa minimalno 100w snage i da se mogu priključiti na laptop.konkretno frend bi igrao league of legends ali moze i za druge stvari samo da su kvalitetni,(po mogucnosti crvene boje jer je laptop backlight crvene boje ali to nije uvijet).ne moraju bit best buy.

 

Kaj današnji marketing radi od ljudi...

Kruha i igala...
12 godina
offline
Re: Zvučnici
dado80 kaže...
Može preporuka zvučnika sa minimalno 100w snage i da se mogu priključiti na laptop.konkretno frend bi igrao league of legends ali moze i za druge stvari samo da su kvalitetni,(po mogucnosti crvene boje jer je laptop backlight crvene boje ali to nije uvijet).ne moraju bit best buy.

 Čemu toliko jaki zvučnici? Koliki je budžet? 2.0 ili 2.1. sistem?

12 godina
offline
Zvučnici

Sta ti frend ima koncert da mu treba 100W? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zvučnici
Nemam pojma,nit se on kuži u zvucnike niti ja,covjek hoce uzivat u igranju lol-a prvenstveno pa onda sve drugo
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Zvučnici

frend ako ti hoce spojit zvucnike na laptop moraju biti aktivni,sa obzirom ako hoce kupiti bas 100W rms-a zvucnike za igranje lola to mu je skupa igra. nek si uzme do 1000kn neke PC zvucnike od logitecha itd i mir 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zvučnici
Moze preporuka nekog modela?
Tak je i on mislio do nekih tisucu kuna a da su kvalitetni.nisam siguran ali zar nije logitech dobar samo za periferiju?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zvučnici

Nek uzme Genius 1250b, svejedno su zvučne u laptopima za k.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zvučnici
Cuj ima on laptop od 10 somova tako da..al uzet cu u obzir,moze jos koja preporuka?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zvučnici

Ja imam od 8, a kad uštekam slušalice, šumi i niš ne valja.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zvučnici
Znaci stvarno su lose zvucne,neznam moj vrijedi oko tri tisuce i ne pada mi pamet kupovat zvucnike,stavim malo bolje slusalice i to je to
7 godina
neaktivan
offline
Zvučnici

Koji mrtvi zvučnici ,ak se ima neka solidna linija spojiš na nju i kvit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zvučnici
A nema liniju,podstanar je al bitno da ima zvijer od laptopa hah
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Zvučnici
dado80 kaže...
A nema liniju,podstanar je al bitno da ima zvijer od laptopa hah

Bolje neka kupi liniju, pošteni zvučnik od 100w naravno realnih 100w nema ispod 15 kg. Imam doma 2 takva ručno rađena rcf-a. I 2x art 200  isto rcf-a razglasna koji su isto dosta teški, jeb ga imaju pojačala nutra. Zvučnik koji neš vrijedi je i težak. Em je linija jeftinija i lakša za transport.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Zvučnici
Cuj kolko bi ga to kostalo onda?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Zvučnici
BOOMboy kaže...
dado80 kaže...
A nema liniju,podstanar je al bitno da ima zvijer od laptopa hah

Bolje neka kupi liniju, pošteni zvučnik od 100w naravno realnih 100w nema ispod 15 kg. Imam doma 2 takva ručno rađena rcf-a. I 2x art 200  isto rcf-a razglasna koji su isto dosta teški, jeb ga imaju pojačala nutra. Zvučnik koji neš vrijedi je i težak. Em je linija jeftinija i lakša za transport.

 mislim da je ovdje došlo do nesporazuma, čovac uopće nema pojma što je realnih 100w i traži obične, malo kvalitetnije zvučnike za pc gejming od kakvih 300-400 kuna

 

dado80

predlažem ti ove logitech  ili nešto slično

za gejming više nego dovoljni, trest će mu se soba

8 godina
odjavljen
offline
Re: Zvučnici
dado80 kaže...
Moze preporuka nekog modela?
Tak je i on mislio do nekih tisucu kuna a da su kvalitetni.nisam siguran ali zar nije logitech dobar samo za periferiju?

 A sta su zvucnici?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Zvučnici
Da budem precizniji tipkovnica-mis periferiju..preporucit cu mu ove zadnje
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice