Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.411
|
čitano: 1.727.998
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Switch kaže...
roby27 kaže...

instalirao sam addon icefilms ali kad pokusam uci baca mi error...prije njega sam brisao neke suvišne addonove pa jel moze biti da je do toga?

 

https://seo-michael.co.uk/how-to-install-ice-films-on-xbmc/

 Ma kakav ice films...

 

Instaliraj Exodus, pa Quasar pa Magnetic i rokaj. Imaš sve tutoriale na netu, guglaj How to install...

 https://howtomediacenter.com/en/install-quasar-burst-kodi/

 

nasao sam ovaj tutorijal to je ok?

izzy007 kaže...
Quasar koristiš samo ako si na Balkanu gdje nema kazni za torentiranje. Ako si u Njemačkoj dobit ćeš kaznu.
Čudno je da više ljudi nije čulo za Quasar. Najjači addon po meni za Kodi i filmove, serije trenutno. Samo trebaš brz internet ako gledaš film preko 5Gb ili čekaj da bufferira. Također u addonu možete poštelati da kad kliknete STOP da se film automatski briše sa diska ili da vam ostane na disku pa ga možete i poslije gledati. Ja brišem uvijek jer ne želim trošiti disk space.
Exodus koristim za serije. Kad želim pogledati film sa vrhunskom slikom i zvukom onda Quasar.

 na t-com optici sam 100mbit DL

 

posto mi je kodi na ssdu instaliran jel se moze kako promjeniti u postavkama da skida filmove na hdd tak da mi ne trosi sdd, nisam znao da Quasar mora skidat filmove da bi mogao gledat...

Haduvelko kaže...
roby27 kaže...

instalirao sam addon icefilms ali kad pokusam uci baca mi error...prije njega sam brisao neke suvišne addonove pa jel moze biti da je do toga?

 

https://seo-michael.co.uk/how-to-install-ice-films-on-xbmc/

 I meni je izbacao error prilikom otvaranja  addona, udji u konfiguraciju addona pa metadata i makni check sa enable metadata meni je tako proradio.

 

A sto se tice quasara moze li da se podesi da general path bude hdd od anroid boxa jer trazi da particija nije fat 32 postoji li koje rjesenje zato ili moram da koristim eksterni hdd.

 evo napravio sam kako si rekao i sad šljaka usao sam u icefilms al Boze pa tamo je svaki stream invalid, jos nisam uspio naci stream a da nije invalid source...naprimjer haksaw ridge...

14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
roby27 kaže...
Switch kaže...
roby27 kaže...

instalirao sam addon icefilms ali kad pokusam uci baca mi error...prije njega sam brisao neke suvišne addonove pa jel moze biti da je do toga?

 

https://seo-michael.co.uk/how-to-install-ice-films-on-xbmc/

 Ma kakav ice films...

 

Instaliraj Exodus, pa Quasar pa Magnetic i rokaj. Imaš sve tutoriale na netu, guglaj How to install...

 https://howtomediacenter.com/en/install-quasar-burst-kodi/

 

nasao sam ovaj tutorijal to je ok?

 To je za Quasar Burst. Treba ti i on.

 

Eo za Quasar. https://howtomediacenter.com/en/install-quasar-kodi-complete-guide-part-1/

 

Magnetic: https://howtomediacenter.com/en/magnetic-kodi-addon-torrent-streaming/

BF Nick: Xtreme_Switch
9 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Haduvelko kaže...
roby27 kaže...

instalirao sam addon icefilms ali kad pokusam uci baca mi error...prije njega sam brisao neke suvišne addonove pa jel moze biti da je do toga?

 

https://seo-michael.co.uk/how-to-install-ice-films-on-xbmc/

 I meni je izbacao error prilikom otvaranja  addona, udji u konfiguraciju addona pa metadata i makni check sa enable metadata meni je tako proradio.

 

A sto se tice quasara moze li da se podesi da general path bude hdd od anroid boxa jer trazi da particija nije fat 32 postoji li koje rjesenje zato ili moram da koristim eksterni hdd.

 Quasar stvarno dobar addon ali ne mogu preko njega gledati filmove veće od 3 gige jer moj androidić ima samo 8 giga memorije.

probao sam spojiti eksteni hard ali kodi ne prepoznaje eksterni hard tj. može s njega čitati sve ali ne može spremiti, bar je tako na androidu,

ako netko zna kako da rješim taj problem imam instaliran kodi kripton probao sam fat32 i ntfs format na hardu i nisam uspio.

11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

 Koliko sam shvatio ovaj Burst mijenja Magnetic za pronalazenje providera?

 

I vidim da cu morati resetirat Kodi Krypton, nesto mi se shebalo pa me zanima kako napraviti totalno factory reset na Kryptonu? Pod Settings ne pronalazim nista za reset, jel moguce da te opcije ne postoji?

7 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
roby27 kaže...

 evo napravio sam kako si rekao i sad šljaka usao sam u icefilms al Boze pa tamo je svaki stream invalid, jos nisam uspio naci stream a da nije invalid source...naprimjer haksaw ridge...

 

Ja sam probao par filmova host uploadx i pustao je ok, mada na netu sam procitao da icefilms za vecinu linkova zahtjeva Real-Debrid.

14 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Nadji na vanjskom hdd mapu: android/data/org.xbmc.kodi/files i pritisni ok.
Meni proradilo i na boxu i na mobitelu (sd card).
14 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Meni na icefilms ne rade samo kingfiles linkovi.
Svi ostali rade uredno. Pricekas dok dodje captcha sa cetiri prometna znaka, oznacis i sve otvara. Nije radilo na kodi 16, a na 17 sve radi.
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi
Morate instalirati zadnju verziju XMBC-a ima link na njihovom forumu. Barem nakon toga meni icefilms radi normalno, prije toga errori na svim li kovima.
Iako meni exodus sasvim dobar. A koristim Mosquito (osijek build).

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Dobro jel ikome rade prijevodi onako normalno kao prije mjesec dana?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Svi rade ko i prije.
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
roby27 kaže...

 Koliko sam shvatio ovaj Burst mijenja Magnetic za pronalazenje providera?

 

I vidim da cu morati resetirat Kodi Krypton, nesto mi se shebalo pa me zanima kako napraviti totalno factory reset na Kryptonu? Pod Settings ne pronalazim nista za reset, jel moguce da te opcije ne postoji?

 Dali Quasar radi na Jarvisu?

11 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

instalira sam quasar i quasar burst ali nikako da mi proradi, svaki put pri startu kodija javlja Unable to find Quasar library i You must restart Kodi before using Quasar..

instalira sam prema ovim tutorijalima Link i Link

kad negdi piše u tutorijalu Restart Kodi, je li dovoljno samo zatvoriti aplikaciju pa nanovo pokrenut ili triba resetirat računalo? ja sam radia ovo prvo

 

instalira sam i icefilms, radi sve, samo šta mi se čini  da je prilično teško nać titlove preko addonova za razliku od exodusa

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
xDISORDERx kaže...

instalira sam quasar i quasar burst ali nikako da mi proradi, svaki put pri startu kodija javlja Unable to find Quasar library i You must restart Kodi before using Quasar..

instalira sam prema ovim tutorijalima Link i Link

kad negdi piše u tutorijalu Restart Kodi, je li dovoljno samo zatvoriti aplikaciju pa nanovo pokrenut ili triba resetirat računalo? ja sam radia ovo prvo

 

instalira sam i icefilms, radi sve, samo šta mi se čini  da je prilično teško nać titlove preko addonova za razliku od exodusa

 Moras samo reopen aplikaciju, al u postavkama quasara obavezno odaberi di da ti sprema download sadrzaj

battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

pa kažem, napravia sam po tutorialu to sve i opet ne radi..

12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Sta je sa prevodima..ili kasne/žure ili ih nema pa kad idem u titl opcije izbacuje mi eror nekad se i pojave pa ih skinem nekad idu od pocetka kako treba bez skidanja prava luda kuca :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Jel cca 8mbps brzina u downloadu ok za quasar?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
@tintin
Dovoljno je. Ja sam imao tu brzinu.
Kad quasar krene sa skidanjem i pokrene se film sve do 3GB veličine bi trebalo raditi bez trzanja. Ali ti možeš odmah pauzirati film pa ćeš vidjeti postotak downloada. Uglavnom ja sam mu povećao buffer na 100MB pa film krene tek kad je to skinuo i nije bilo problema.
Ako slučajno počne trzati, pauziraš, pričekaš dvije minute i sve bi trebalo biti ok. Mislim da je defaultni buffer 10 MB zato preporučam povećanje na 100MB
10 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ohaj, imam Sony android tv i do updatea na kodi 17 sam imao Osijek build i to mi je bilo ok s obzirom da je bio neki AiO bez dodatnih petljanja. 

 

E sad, zbrisao sam 17 i vratio Kodi 16.1 putem i htio bih onemogucit da se sam updatea na 17. Na TVu sam onemogucio opcenito update al me zanima dal se to moze napravit unutar samog kodija bez da se onemoguci auto update kanala? 

 

Druga stvar, vrijedi li jos Osijek build ili ima nekaj novije/bolje pluga and play sa tutorialom negdje? 

 

Hvala!!

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Je li moguće u Kodiju pomaknuti titlove naprjed ili nazad kao u BS.Playeru ako nisu dobro sinkronizirani?

13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
ParaNO1d kaže...

Je li moguće u Kodiju pomaknuti titlove naprjed ili nazad kao u BS.Playeru ako nisu dobro sinkronizirani?

Da.

Prvo klikni na ikonu za download titlova:

 Pa na "Subtitles offset":

 I onda ćeš dobitit "traku" na vrhu videa gdje pomičeš titlove naprijed ili nazad.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.2.2017 13:07 (kipo).
16 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
kipo kaže...
ParaNO1d kaže...

Je li moguće u Kodiju pomaknuti titlove naprjed ili nazad kao u BS.Playeru ako nisu dobro sinkronizirani?

Da.

Prvo klikni na ikonu za download titlova:

 Pa na "Subtitles offset":

 I onda ćeš dobitit "traku" na vrhu videa gdje pomičeš titlove naprijed ili nazad.

Thx bro. Radi

8 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Jel ima tko kakav source za ex yu logo kanala....

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Naručio sam tv box x96 na njemu je valjda samo instaliran andorid 6.0....nekad bi pogledao utakmice za koje nema prenosa ali uglavnom za film sad da li je ista procedura za ubacivanje kodija u njega kao na pc-u i onog programa za filomove ili da vidim neki tut na youtu....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

ima li koji sa hntvom?

 

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Pozdrav

Dugogodišnj sam korisnik kodija i javljam se ovdije jer imam jedan neobičan problem.

Već neko vrijeme (oko 1 godinu) koristim Optima Internet od nedavno (od prije oko 3 mj) imam problem da mi naveče ne rade strimovi tj. Ne mogu gledati filmove i serije na kodiju. Zanči brzina je bila 10Mbps pa sam ju povećao na 25 Mbps i opet ne vrijedi. U toku dana se problem u glavnom ne pojavljuje ali nekad i u toku dana ne mogu gledati. Konkretno kad upalim neki film ili seriju preko exodusa stalno mi  baferira i slika se zamrzava. Interesantno je da kad se spojim preko Tcom na susjedovoj wifi mreži sve radi savršeno mada nemam baš veliku brzinu jer je prijem malo slabiji. Znači isto računalo isti kodi isti strim za film preko optime ništa a preko tcom sve super. Zvao sam službu za korisnike kažu izmjerite brzinu ja izmjerim dobjem 25 Mbps i oni kažu da je uredu a meni ne radi kodi, youtube radi i nekakvi drugi strimovi rade. To je sve počelo prije oko 3 mj. do  tada sve OK radilo.

 

Eto ako neko ima neku ideju.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Probaj neku drugu verziju Kodi-a, Kripton
Btw meni je radio i na 4Mbit-a
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Probaj neku drugu verziju Kodi-a, Kripton
Btw meni je radio i na 4Mbit-a
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

To nisam naveo kodi imam na dva kompjutera na jedno 16 a na drugom 17 i na dva android mobitela kad radi radi na svima OK kad ne radi ne radi na ničemu.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Ovo mi smrdi na nekakav bandwidth shaping... ja bih za probu, izasao na internet preko nekog VPNa  u trenu kada ti kodi prestane raditi. Biti ces odmah pametniji.

S obzirom da su ti u istom trenu razliciti uredjaj ili rade ili ne; problem je Internet veza (ISP) ili router (na nacin pregrijavanja, smrzavanja i sl.)

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
sasa.sb11 kaže...

Pozdrav

Dugogodišnj sam korisnik kodija i javljam se ovdije jer imam jedan neobičan problem.

Već neko vrijeme (oko 1 godinu) koristim Optima Internet od nedavno (od prije oko 3 mj) imam problem da mi naveče ne rade strimovi tj. Ne mogu gledati filmove i serije na kodiju. Zanči brzina je bila 10Mbps pa sam ju povećao na 25 Mbps i opet ne vrijedi. U toku dana se problem u glavnom ne pojavljuje ali nekad i u toku dana ne mogu gledati. Konkretno kad upalim neki film ili seriju preko exodusa stalno mi  baferira i slika se zamrzava. Interesantno je da kad se spojim preko Tcom na susjedovoj wifi mreži sve radi savršeno mada nemam baš veliku brzinu jer je prijem malo slabiji. Znači isto računalo isti kodi isti strim za film preko optime ništa a preko tcom sve super. Zvao sam službu za korisnike kažu izmjerite brzinu ja izmjerim dobjem 25 Mbps i oni kažu da je uredu a meni ne radi kodi, youtube radi i nekakvi drugi strimovi rade. To je sve počelo prije oko 3 mj. do  tada sve OK radilo.

 

Eto ako neko ima neku ideju.

Ako koristiš linkove iz Exodusa, one na vrhu sa oznakom GVIDEO i HD definitivno ti ISP nešto petlja. Opet, ovisi odakle streamaš sadržaj, jer iz kodija se odsvakud da streamat.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice