Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.411
|
čitano: 1.725.027
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
izzy007 kaže...
Najveći problem je što izgleda zaustavljen razvoj URL RESOLVERA, a bez njega nema ni pretrage linkova odnosno scrapanja istih sa stranica koje objavljuju sadržaje

 

jsergio123 otisao u penziju :/ dok radi radi, postepeno ce opadati kvaliteta vracenih rezultata. navodno netko je vec izbacio novu verziju resolvera ver.9 ili ver.10. Jsergio se na twitteru ogradio od toga i ne preporucuje uporabu jer nema nista s time.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
14 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Odakle instalirati covenant,neki repozitorij koji radi trenutno?  frend je uzeo phillips tv, već od prije ima RD.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
DwightSchrute kaže...

Odakle instalirati covenant,neki repozitorij koji radi trenutno?  frend je uzeo phillips tv, već od prije ima RD.

Probaj ovo.

Stručnjak za odmaganje...
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Mario, I Echo Coder je otisao "underground", pozdravio se na twitteru i obrisao sve tweetove; kako se od sada tehnicki radi o forkovima addona, ja se ne bi zaletavao s novim instalacijama dok netko ne raskopa source code sa repozitorija. Da ne bude opet DDOS -> Exodus situacija...

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Jovanka kaže...

Mario, I Echo Coder je otisao "underground", pozdravio se na twitteru i obrisao sve tweetove; kako se od sada tehnicki radi o forkovima addona, ja se ne bi zaletavao s novim instalacijama dok netko ne raskopa source code sa repozitorija. Da ne bude opet DDOS -> Exodus situacija...

Slikaj ga onda. Tko će to sve popratiti. Meni Covenant i dalje uredno radi. Ovaj izvor mi je oduvijek bio OK i on nudi fork Covenanta. Možda pokušati s njim.

Stručnjak za odmaganje...
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Zato sam napisao "ne bi se zaletavao sa NOVIM instalacijama". Postojeće instalacije ce raditi dokle se ne raspadne URLresolver. jbga.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Ma preuzet ce i to netko na kraju i opet ce raditi na kraju bolje alternative ionako nema ja bi i platio za gledanje serija ali nema niti jedan ponuditelj da sadrzava sve serije koje gledam. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
tko koristi api od alluc-a , bogami više nece...od jucer su ogranicili 200 rezultata dnevno..stim da kodi sam za jedan film izbaca tolko rezultata....naplacuju 10 dolara mj...totalno ga izbacujem
battletag:MasnaKrvavic#2275
8 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dado16 kaže...
tko koristi api od alluc-a , bogami više nece...od jucer su ogranicili 200 rezultata dnevno..stim da kodi sam za jedan film izbaca tolko rezultata....naplacuju 10 dolara mj...totalno ga izbacujem

 Imaš ovdje: https://accounts.alluc.ee/profile/ način kako ga podići na 10000 dnevno, a čak i zamijeniti procesorsku snagu (vjerojatno za rudarenje kriptovaluta) za mjesec dana po linkova 100000 dnevno.

live long and prosper
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

windows defender javlja sljedeće, jel ima razloga za brigu?

 

14 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ako u svijetlu ovih novih problema nekom treba nova instalacija Covenanta, uspješno sam instalirao preko ovog videa,sve radi.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
hAZE2005 kaže...
dado16 kaže...
tko koristi api od alluc-a , bogami više nece...od jucer su ogranicili 200 rezultata dnevno..stim da kodi sam za jedan film izbaca tolko rezultata....naplacuju 10 dolara mj...totalno ga izbacujem

 Imaš ovdje: https://accounts.alluc.ee/profile/ način kako ga podići na 10000 dnevno, a čak i zamijeniti procesorsku snagu (vjerojatno za rudarenje kriptovaluta) za mjesec dana po linkova 100000 dnevno.

 Ma ne pada mi na pamet njima mine-at.....ima rezultata i bez njih, sve funkcionira :)

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dado16 kaže...
tko koristi api od alluc-a , bogami više nece...od jucer su ogranicili 200 rezultata dnevno..stim da kodi sam za jedan film izbaca tolko rezultata....naplacuju 10 dolara mj...totalno ga izbacujem

 Pa to je vec neko vrijeme.Par stranica u nazad kada sam napisao da je Alluc ok ali ima neka ogranicenja na to sam mislio

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2017 18:31 (Blade Runner31).
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Blade Runner31 kaže...
dado16 kaže...
tko koristi api od alluc-a , bogami više nece...od jucer su ogranicili 200 rezultata dnevno..stim da kodi sam za jedan film izbaca tolko rezultata....naplacuju 10 dolara mj...totalno ga izbacujem

 Pa to je vec neko vrijeme.Par stranica u nazad kada sam napisao da je Alluc ok ali ima neka ogranicenja na to sam mislio

 mi koji smo stari korisnici alluca tek je 19.11 ograniceno na 200 rezultata....oni koji su novoregistrirani oni imaju ogranicenja odma

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dado16 kaže...
Blade Runner31 kaže...
dado16 kaže...
tko koristi api od alluc-a , bogami više nece...od jucer su ogranicili 200 rezultata dnevno..stim da kodi sam za jedan film izbaca tolko rezultata....naplacuju 10 dolara mj...totalno ga izbacujem

 Pa to je vec neko vrijeme.Par stranica u nazad kada sam napisao da je Alluc ok ali ima neka ogranicenja na to sam mislio

 mi koji smo stari korisnici alluca tek je 19.11 ograniceno na 200 rezultata....oni koji su novoregistrirani oni imaju ogranicenja odma

 A tako znaci,pardon,nisam znao

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Updateao sam sa jarvisa na krypton i croatia on demand mi je radio sve normalno. i vidio sam da ga nema vise. i cackam po youtubu i vidim da je jedan lik valjda napravio remake toga. i ja to instaliram i makne mi se stari croatia on demand. Da li postoji nekako da vratim onaj stari? posto su mi tamo radili svi programi i bili su i talijanski itd itd. u ovom novom nema 70% iz proslog

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Postoji li zamjena za Colossus repo tj. razvija li netko URL Resolver i Covenant?

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Convenant radi i dalje normalno iako stara verzija a lik koji razvija URL resolver se vratio i ima nova verzija. Mene najvise nervira buffering u zadnje vrijeme cak i preko real debird linkova iako imam 50mbit vezu

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

Convenant radi i dalje normalno iako stara verzija a lik koji razvija URL resolver se vratio i ima nova verzija. Mene najvise nervira buffering u zadnje vrijeme cak i preko real debird linkova iako imam 50mbit vezu

Dali se taj resolver sam updatea ili?

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2017 23:42 (Blade Runner31).
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Greska... sry

HAKOSUKA
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 1:59 (Bacelj).
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Da ako imas repo koji je aktivan i sadrzi ga. Dodaj recimo novi Pyramid addon i njegov repo tamo inas najnoviju verziju

 

http://greekodi.com/kodi-the-pyramid/

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

Convenant radi i dalje normalno iako stara verzija a lik koji razvija URL resolver se vratio i ima nova verzija.

 

jsergio123 se nije vratio (originalni programer URLresolvera). Netko je forkao kod, a sta se nalazi ispod u kodu ne znam i jos uvijek sam skeptican; kao sto sam napisao gore ja ne bi zurio s upgradeom

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
14 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Znaci zakljucio sam da je buffering problem vezan uz real debrid do nedavno su mi svi linkovi bez problema isli i onda polako vise nisam mogao 1080p a sad i 720p rade problem uz 50mbit vezu. Neznam jel svi imate taj problem al eto ja imam iako jos imam 15dana racun isao sam probati i uzeo premiumize.me istina 3x je skuplji al ucitava kao lud nema 1080p linka koji ide preko njih da neradi kako treba. Nadam se da ce u real debridu rijesiti problem jel me dugo sluzio bez problema.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

Znaci zakljucio sam da je buffering problem vezan uz real debrid do nedavno su mi svi linkovi bez problema isli i onda polako vise nisam mogao 1080p a sad i 720p rade problem uz 50mbit vezu. Neznam jel svi imate taj problem al eto ja imam iako jos imam 15dana racun isao sam probati i uzeo premiumize.me istina 3x je skuplji al ucitava kao lud nema 1080p linka koji ide preko njih da neradi kako treba. Nadam se da ce u real debridu rijesiti problem jel me dugo sluzio bez problema.

 Nemam tih problema na RD,desi se tu i tamo ali ne kao tebi izgeda

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 16:33 (Blade Runner31).
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
meni jucer nije htjelo preko rd-a otvarat video.me linkove i openload, dns doduse je radilo
battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

neznam jedino ako mi internet provider nekako tusi konekciju kad je u pitanju real debrid. Probat cu jos neki VPN mozda. Jel mi se isti problem javlja na vise uredaja bez obzira na nacin konekcije znaci wlan ili lan. Cak sam i windowse reinstalirao na HTPC-u i sve frisko stavio da iskljucim sve uzroke problema.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

neznam jedino ako mi internet provider nekako tusi konekciju kad je u pitanju real debrid. Probat cu jos neki VPN mozda. Jel mi se isti problem javlja na vise uredaja bez obzira na nacin konekcije znaci wlan ili lan. Cak sam i windowse reinstalirao na HTPC-u i sve frisko stavio da iskljucim sve uzroke problema.

 Znas da sam bas citao za to neki dan,da ISP moze to radit,nezz nije neka novost ali meni je to jako glupo.Mislim platim brzinu koju platim pa pustim me na miru da radim sta hocu s njom.Naravno ako je u drzavi P2P npr zabranjen to kuzim,ali throttlat radi toga jer gledam Netflix,Kodi ili nesto trece to mi je malo glupavo :)

Ne kazem da ti to rade naravno ali bilo bi dobro provjerit.

Takodjer i ja nekada na 1080P i DD linkovima moram stisnut pauzu na pocetku,nekih 10 sekundi i dalje je ok ali to nije tako cesto kako se tebi desava,toliko cesto da postane problem

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Znaci ako skidam nesto preko Steam a ili bilo sta drugo ide puna brzina samo na kodiju je problem dok je prije radilo bez problema. Netflix radi sa 4k linkovima normalno i da nalazim se u DE zato mi je p2p nemoguc trenutno

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

Znaci ako skidam nesto preko Steam a ili bilo sta drugo ide puna brzina samo na kodiju je problem dok je prije radilo bez problema. Netflix radi sa 4k linkovima normalno i da nalazim se u DE zato mi je p2p nemoguc trenutno

 Oh a ti si u Njemackoj,nez,si probao preko VPN?Prvo testiraj brzinu VPN servera,da vidis jel ok

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice