Lista besplatnog softvera izdvojena tema

poruka: 674
|
čitano: 601.569
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Besplatni programi
11 godina
neaktivan
offline
Lista besplatnog softvera

Ovako trebam pomoć ako mi možete reči koji je program najbolji da bih se mogao izrezati tj maknuti vokal iz pjesme pa preporucite mi neki program samo da mi ostane matrica hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Lista besplatnog softvera
loccoo kaže...

Ovako trebam pomoć ako mi možete reči koji je program najbolji da bih se mogao izrezati tj maknuti vokal iz pjesme pa preporucite mi neki program samo da mi ostane matrica hvala 

to budeš teško i sa profi alatom napravio kamoli sa free..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
10 godina
odjavljen
offline
Re: Lista besplatnog softvera
loccoo kaže...

Ovako trebam pomoć ako mi možete reči koji je program najbolji da bih se mogao izrezati tj maknuti vokal iz pjesme pa preporucite mi neki program samo da mi ostane matrica hvala 

Audacity  ?

StarChild
10 godina
protjeran
offline
Re: Lista besplatnog softvera
loccoo kaže...

Ovako trebam pomoć ako mi možete reči koji je program najbolji da bih se mogao izrezati tj maknuti vokal iz pjesme pa preporucite mi neki program samo da mi ostane matrica hvala 

Nemoguće je u potpunosti izbaciti vokal iz pjesme, to odmah zaboravi. Neke rezultate, ovisno o tvojoj toleranciji, možeš postići raznim vokal-removerima i filterima...bolje rezultate sa Nuendo(Steinberg) i sličnim programima, koji se dakako naplačuju. Free igračke aka Audacity ili Wawosaur ne dolaze u obzir.

Moja bi preporuka bila da radije pokušaš pronaći pjesmu u midi formatu. To ti je gotova matrica, a tebi ostaje vokal na vratu {#}.

14 godina
offline
Re: Lista besplatnog softvera
Fake_Alert kaže...

Kako se zove ovaj lijevo program skroz?

Reinstallirao windowse i zaboravio kako se zove. U pitanje je oslobadanje RAM memorije i odlican je.

Ako nekoga zanima nasao sam doticni program! Mem info se zove. Link{#}

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
11 godina
neaktivan
offline
Lista besplatnog softvera

je li ovaj DU Meter besplatan?

stalno me trazi neko placanje

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Lista besplatnog softvera

pozdrav,

 

da li postoji neki program koji mi javi ako sam dobio mail? recimo da imam hotmail. meni se sad ne da stalno otvarati tu stranicu i provjeravati, pa me zanima ako to moze neki program, pa da mi javi zvucnim signalom ili da mi dođe porukica na desktop cim stigne novi mail?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Lista besplatnog softvera

Ja koristim X-notifier koji je ekstenzija za Chrome, a nalazi se ovdje.

 

Također, ako se ne varam imaš i za mozillu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lista besplatnog softvera

Isss, kako je zamrla tema :)

Ako želite imati pravi firewall, i imate jedan PC viška, Sophos daje svoj Firewall besplatno kućnim korisnicima. Pažnja: ovo nije igračka, i setup će malo potrajati, no ako imate mrvu veću mrežu, može poslužiti puno bolje od firewalla routera, ili u kombinaciji sa njime - firewall iza firewalla. koliko sam vidio, ima integriran VPN, te AV sken za mailove i datoteke. Limitirano na 50 IP adresa iza njega.

 

http://www.sophos.com/en-us/products/free-tools/sophos-utm-home-edition.aspx

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Lista besplatnog softvera
Father_Dougal kaže...

Isss, kako je zamrla tema :)

Ako želite imati pravi firewall, i imate jedan PC viška, Sophos daje svoj Firewall besplatno kućnim korisnicima. Pažnja: ovo nije igračka, i setup će malo potrajati, no ako imate mrvu veću mrežu, može poslužiti puno bolje od firewalla routera, ili u kombinaciji sa njime - firewall iza firewalla. koliko sam vidio, ima integriran VPN, te AV sken za mailove i datoteke. Limitirano na 50 IP adresa iza njega.

 

http://www.sophos.com/en-us/products/free-tools/sophos-utm-home-edition.aspx

Koristio sam ovo preko godinu dana kao default gateway za moju 60mbit kucnu mrezu. Stvar radi SAVRSENO! Ima antivirus engine, ssl-vpn podrzan na windowsima, macu, ios-u i androidu, use portal, html5vpn (clientless), country blocker itd ... i to sve POTPUNO BESPLATNO.

U mene se vrtio na dual core 1.8 atomcicu s 4Gb ram i za vrijeme najzescih downloada gdje je linija bila izmaxirana po par sati, cpu usage nije prelazio 1% dakle - ide i na puno slabiji hardware.

 

battlelog: b4stardo_CRO
12 godina
offline
Lista besplatnog softvera

da li jos uvjek koristis taj firwwall? i korisnik si kojeg isp-a (samo bnet nudi tu brzinu) posto nisi stavio svoj speedtest u pripadjucu temu?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Lista besplatnog softvera
peace_of_cake kaže...

da li jos uvjek koristis taj firwwall? i korisnik si kojeg isp-a (samo bnet nudi tu brzinu) posto nisi stavio svoj speedtest u pripadjucu temu?

Trenutno ga ne koristim jer sam dobio Cisco Meraki opremu na testiranje ... ali cim istestiram, vracam se nazad na Sophos UTM!

Zivim i radim u Svicarskoj pa mi je zato brzina 60/6 preko lokalnog kablovskog providera :)

battlelog: b4stardo_CRO
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.4.2014 12:38 (Bastardo).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Lista besplatnog softvera

Cao, pri  reinstalaciju windows xp, danas sam obrisala Local Disk D i sa njim sve slike i ostalo, moguce li je nekako to vratiti?

12 godina
offline
Re: Lista besplatnog softvera
Gagamk kaže...

Cao, pri  reinstalaciju windows xp, danas sam obrisala Local Disk D i sa njim sve slike i ostalo, moguce li je nekako to vratiti?

http://www.partition-tool.com/personal.htm probaj sa ovime , ako neide pozovi nekog informaticara vrlo vjerojatno ce se moci sve vratiti

16 godina
offline
Re: Lista besplatnog softvera
g3arv8 kaže...
Gagamk kaže...

Cao, pri  reinstalaciju windows xp, danas sam obrisala Local Disk D i sa njim sve slike i ostalo, moguce li je nekako to vratiti?

http://www.partition-tool.com/personal.htm probaj sa ovime , ako neide pozovi nekog informaticara vrlo vjerojatno ce se moci sve vratiti

Ne ako je windows instalirala upravo na tu particiju.

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Lista besplatnog softvera
Father_Dougal kaže...

Ne ako je windows instalirala upravo na tu particiju.

To se može srediti s MiniTool Partition Wizard Home Edition ili MiniTool Partition Wizard bootabilnim cd-om.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
13 godina
offline
Re: Lista besplatnog softvera
kizo2703 kaže...
Father_Dougal kaže...

Ne ako je windows instalirala upravo na tu particiju.

To se može srediti s MiniTool Partition Wizard Home Edition ili MiniTool Partition Wizard bootabilnim cd-om.

Ili s Linux Live CD/USB-om te uz korištenje Testdiska.

Stručnjak za odmaganje...
16 godina
offline
Re: Lista besplatnog softvera
kizo2703 kaže...
Father_Dougal kaže...

Ne ako je windows instalirala upravo na tu particiju.

To se može srediti s MiniTool Partition Wizard Home Edition ili MiniTool Partition Wizard bootabilnim cd-om.

Ako je prepisala preko tih datoteka, unlikely. Nešto će se spasiti, da, ali ako je pregaženo, neće.

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lista besplatnog softvera

Odličan program je  EASEUS Data Recovery pa probaj s njime :-)

14 godina
online
Lista besplatnog softvera

Evo jedna preporuka od mene.

 

f.lux

 

Znači za sve koji vole surfati internetom po noći flux smanjuje količinu plavog svjetla kojeg emitira ekran.

Traži određeno vrijeme navikavanja i nije za color sensitive work ali za surfanje, pa i casual gledanje youtubea vrhunska stvar, puno manji umor očiju.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Lista besplatnog softvera

jel moze neko reci neki besplatni softver za brisanje programa datoteka i ostalog jer kad nađem virus tu mappu npr. nemogu obrisat

Znaci treba mi softver koji ce sigurno uklanjat sve mape i programe!!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Lista besplatnog softvera
Zorittax kaže...

jel moze neko reci neki besplatni softver za brisanje programa datoteka i ostalog jer kad nađem virus tu mappu npr. nemogu obrisat

Znaci treba mi softver koji ce sigurno uklanjat sve mape i programe!!

1) skini i instaliraj yumi (http://www.pendrivelinux.com/yumi-multiboot-usb-creator/)

2) ubaci u komp prazan usb stick od bar 2Gb

3) u yumi odaberi pod antivirus tools aviru ili kasperski i oznaci da ti ih yumi skine s interneta i snimi na stick

4) rebootay stroj i pokreni sustav s usb sticka

5) pokreni antivirus tools

6) skeniraj disk i program ce ti maknuti viruse

7) stisni HVALA :)

battlelog: b4stardo_CRO
13 godina
offline
Lista besplatnog softvera

Trebam preporuku video playera sa kojim mogu otvoriti m3u8 stream i snimiti ga kao što to mogu napraviti preko VLC-a. Hvala unaprijed.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lista besplatnog softvera
Marko :D kaže...

Trebam preporuku video playera sa kojim mogu otvoriti m3u8 stream i snimiti ga kao što to mogu napraviti preko VLC-a. Hvala unaprijed.

pa sad nemam pojma dal to moze, ali ja koristim PotPlayer, probaj sa njim, imas brdo toga u opcijama tako da mozda ima i ovo sto tebi treba... 

13 godina
offline
Lista besplatnog softvera

Budem probao. Hvala :)

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Lista besplatnog softvera
Ovdje je još jedan dobar program za izradu naljepnica za CD i kutije:
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lista besplatnog softvera

Zanimljiv program, upravo ga testiram...  Baš nešto mislim kako mi blješti ekran u oči i onda naletim na tvoj upis :)

12 godina
offline
Lista besplatnog softvera

e ovako nezz jesam li u dobroj temi al ako mi moze neko preporuciti neki program tipa fraps za snimanje zaslona znaci fraps mi uopce ne radi ok znaci zelim snimit neki video tj gameplay replay al onda u videu to sve uzasno preskače i steka iz nekog razloga i neda mi preko 30 sec snimati.?

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2015 13:12 (tomislavivic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Lista besplatnog softvera
tomislavivic kaže...

e ovako nezz jesam li u dobroj temi al ako mi moze neko preporuciti neki program tipa fraps za snimanje zaslona znaci fraps mi uopce ne radi ok znaci zelim snimit neki video tj gameplay replay al onda u videu to sve uzasno preskače i steka iz nekog razloga i neda mi preko 30 sec snimati.?

 ovak, iz rukava - probaj msi afterburner

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Besplatni programi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice