Black Friday 2017 zaključana tema

poruka: 544
|
čitano: 138.894
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Black Friday 2017

Na amazonu Cyber Monday do petka onda jos popusta, najbolje stavite sve sto vas zanima u watchlistu ili kosaricu pa ce vam doci na mob obavijest kad i ako bude na akciji.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Black Friday 2017
interist89 kaže...

Ovaj BF pikiram Autoradio sa USB-om, neki mobitel za cca 100€ i PS4 500gb. Ako naiđete na neku dobru ponudu šibnite link. Za sada nisam našao ništa zanimljivo.

 PS4 Slim 500GB

8 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2017

Bok Ljudi

 

Da li je itko nasao neki dobar deal za hdd 1tb? 

Moze externi a moze i bez kucista pa cu to posebno uzeti kasnije

 

Tnx

9 godina
protjeran
offline
Re: Black Friday 2017

Pricekaj petak, ako imas jos sto uzeti onda je bolje sa njemackih webshopova uzimat :)

14 godina
offline
Re: Black Friday 2017
Imas wd recertificirane po dobroj cjeni..odi u popusti za hardver temu...
VenAtoR#2231
12 godina
offline
Re: Black Friday 2017
Ivanjino96 kaže...
interist89 kaže...

Ovaj BF pikiram Autoradio sa USB-om, neki mobitel za cca 100€ i PS4 500gb. Ako naiđete na neku dobru ponudu šibnite link. Za sada nisam našao ništa zanimljivo.

 PS4 Slim 500GB

 Dostavljaju u Hrvatsku?

13 godina
offline
Re: Black Friday 2017
tomislav10 kaže...
Ivanjino96 kaže...
interist89 kaže...

Ovaj BF pikiram Autoradio sa USB-om, neki mobitel za cca 100€ i PS4 500gb. Ako naiđete na neku dobru ponudu šibnite link. Za sada nisam našao ništa zanimljivo.

 PS4 Slim 500GB

 Dostavljaju u Hrvatsku?

 Naravno da ne  

12 godina
offline
Re: Black Friday 2017
bagonwagons kaže...

SanDisk Plus 240 GB 66€ na Amazon povodom cyber monday..

 Kako 66?piše mi 84,89

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
12 godina
offline
Black Friday 2017

Usteda punih 10 centi.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2017
Danas je bila ta cifra, sad su dosle nove akcije pa zbog toga vjerovatno je stara cijena
14 godina
online
Re: Black Friday 2017
sstrmi kaže...
bagonwagons kaže...

SanDisk Plus 240 GB 66€ na Amazon povodom cyber monday..

 Kako 66?piše mi 84,89

 to je bio "lighting deals" gdje je proizvod na popustu 6 sati ili dok se ne prodaju svi primjerci u toj ponudi (npr. 100 komada).

 

Ja sam uzeo jednog, ispalo je 73€ (kad se doda naš porez + poštarina(6€)).

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 18:00 (null).
14 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2017

Naletih na Logitech Z906 na Amazon.de za 179 hrvatskih evra. Ali bit će da ne šalju u HR, pa sad ako kome šta znači bez obzira na to...

https://www.amazon.de/dp/B004PGM9KY/ref=cm_sw_em_r_mt_dp_1VWeAb42W6AKS

10 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2017

Za sve koji zele kupiti nesto na njemackim online shopovima koji nemaju dostavu u hrvatsku, mozete probati https://www.mailboxde.com/ dobijete adresu u njemackoj na to posaljete paket, platite dostavu iz njemacke do hrvatske i dobili ste sto ste htijeli :)

 

za UK je sljedeci: https://www.forward2me.com/ (osobno isprobano i sve OK.)

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 20:47 (jopasaable).
13 godina
offline
Black Friday 2017

PSN plus digital code (12 mjeseci) za us account 39,99$ na Amazon.com

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 20:29 (Yovitssa).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2017
Mailboxde sam koristio tri puta. Sve je bilo OK.
14 godina
offline
Re: Black Friday 2017
Aj jos nije doslo do petka al gdje je pocelo razocarala me ponuda laptopa...najvise Santa Domenica.... iapada da je jos najbolju ponudu imo elipso sa ponudom Helios 300... a neam kes nego sam mislio u SD uzet i mogu pola u kesu pola na rate tamo....al kad nis nema zanimljivo...

Ugl ako niste znali mozete tamo dio dat u kesu a ostalo na rate... ako nekom pomaze....
VenAtoR#2231
6 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2017

Sto se Elipsa tice, provjerim jel imaju na stanju tipkovnicu, imaju, dodjem tamo, ne mogu ju dva radnika naci i nakon par minuta ju pronadju i kazu: imamo, ali neispravnu 

14 godina
offline
Black Friday 2017

Jedna sitnica nije spomenuta za BF Santa Domenice. Za bijelu tehniku je jasno navedeno da se fiksni popust od 30% ne zbraja s nikakvim drugim pogodnostima, ali na sve ostalo bi možda mogao vrijediti i dodatni popust od 10% koji se dobije prijavom na newsletter, a to bi onda poprilično mjenjalo stvari nabolje. Ima li netko tu informaciju?

9 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2017

Prošle godine su shopping centri, točnije trgovine u njima, imali solidne popuste na odjeću i obuću. Konkretno Timberland do 70%, Office Shoes isto i tako. Sada gledam na Areninoj stranici i sve neki jadni popustići do 30%. Toliko imaju kad je popust za umirovljenike petkom. Zapravo trebali bi imati black friday za udovice ostatak godine. Sarkazam. Misli mi odletile. 

9 godina
offline
Re: Black Friday 2017

Poslao upit jučer vezano uz laptop, uglavnom BF cijena je isključivo za gotovinsko plaćanje i ne može se kombinirati sa 10% popustom za newsletter...Tako da na kraju odustao od kupnje :(

16 godina
offline
Re: Black Friday 2017
interist89 kaže...

Prošle godine su shopping centri, točnije trgovine u njima, imali solidne popuste na odjeću i obuću. Konkretno Timberland do 70%, Office Shoes isto i tako. Sada gledam na Areninoj stranici i sve neki jadni popustići do 30%. Toliko imaju kad je popust za umirovljenike petkom. Zapravo trebali bi imati black friday za udovice ostatak godine. Sarkazam. Misli mi odletile. 

 Postoji mogućnost da će za vikend biti veće akcije na odjeću u trgovačkim centrima. A u njihovim online trgovinama treba pratiti također vikend, ali i Cyber Monday nako toga. Ja sam tako prošle godine kupovao rifle (jeans hlače) u Mangu za 100-150kn.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
10 godina
offline
Black Friday 2017

Volio bi nadograditi cpu, maticnu , rame ili grafu, no medjutim sve dobre online trgovine tipa amazon, newegg koje imaju najraznovrsniju ponudu za black friday ne salju u hrvatsku. a ovi nasi niti imaju ponudu niti su cijene toliko spustene, tako da propustam jos jedan black friday. svakim danom se sve vise odusevljavam ovom nasom drzavom.

16 godina
offline
Black Friday 2017

Hmmm pratim temu da vidim hoce li bit kakvihj eftinih SSDova.

 

Zao mi je sto nisam ugrabio onaj od 66$ dok je jos bio tolko, ali u petak ce valda biti jos dobrih ponuda!?    

- Psiho246
6 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2017

nisam pronasao bolju temu nego ovu ovdje, pa cu tu pitati:

na ovogodišnjem Reboot Infogameru su najavljivali da bude osim normalnih sajamskih popusta još i dodatnih black friday (week) popusta, pa me zanima ako je netko naletio na neku dobru ponudu, nema previše info na stranicama izlagača pa se moram osloniti na svekoliko pučanstvo koje možda ima first-hand informacije...

16 godina
offline
Black Friday 2017

PS4 na amazonu - https://www.amazon.de/dp/B073QRG1YR

 

199 eur

14 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2017

Ne kuzim kak ga ja nisam vidio kad sam pretrazivao

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
13 godina
offline
6 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2017

Cao svima,

 

Ovo mi je prva godina da gledam BF akcije. Zelio bih kupiti nekoliko stvari ali nemam blage veze di da trazim. Komponente su za mladeg brata za komp a laptop je za mene.
Ovo mi je popis:
Graficka GTX 1060 6GB
Procesor I7-7700 (ili AMD ryzen7)
16GB RAM memorije (u ovo se ne razumijem puno pa neznam sta je skupo a sta jeftino)
SSD(moze i od 120GB) i HDD od 1TB+

Osim tih komponenti trazim i laptop koji ima takve specifikacije i zbilja se nadam ga naci za 9.000kn ili manje.. ali gdje god pogledam svi su iznad 12.000kn.. :(

Je netko naisao na nesto od ovoga? Zbilja se trudim vec par dana ali nemogu nista naci :/ (Tocnije neznam ni sta radim >.<)

6 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2017

Samo da pitam; prvi puta čujem da black friday rasprodaju. Google ništa ne kaže, a niti dučani nisu još stavili vijesti. Jedino sam uz google saznao da logitech samo na 5 proizvoda stavlja popuste. Jel' to istina? Naime, kupio bih Logitech Z200 zvučnike i MK120 tipkovnicu i miš. Dal' mi se isplati grebat oko popusta?

14 godina
offline
Re: Black Friday 2017
Mene zanima kako si uspio pronac forum i temu uopce?....
VenAtoR#2231
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice