Black Friday 2018

poruka: 1.539
|
čitano: 249.173
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

Pisalo je ovdje da ako dodjes u bilo koju poslovnicu Hgsrota i prvi narucis proizvod ako ga nemaju u poslovnici onda je tvoj.

 

Nista od toga ne daju a u splitskoj poslovnici naravno bemaju nista. Znaci Black Friday je samo u Zg a ostatak drzave koga sisa!

8 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

Imali su 5 komada, teška navlakuša. S tim da očito i trgovci spremaju sa strane, kojeg god pitaš drugi info.

12 godina
suspendiran
offline
Re: Black Friday 2018
ElStrider kaže...

Imali su 5 komada, teška navlakuša. S tim da očito i trgovci spremaju sa strane, kojeg god pitaš drugi info.

 Ma nebi oni to napravili.

14 godina
online
Black Friday 2018

Ljudi, jel se može i koji bi bio postupak otkazivanja narudžbe na mall.hr?

Jucer sam narucio par stvari i skinulo mi lovu sa računa za te stvari ali nasao sam drugdje jeftinije pa ako se moze otkazat narudžba i da se dobi lova natrag kroz par dana... 

Ima netko mozda iskustva s takvim slučajem?

15 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Cordas kaže...
Koga zanima, na myprotein.hr ima jako dobrih popusta, posebno na vitamine, aminokiseline i slično - nerijetko 50% i više.

 za još dodatnih 15% na ukupan iznos vrijedi kod BFDONAT15

14 godina
online
Re: Black Friday 2018
Evo Utrine 🤣...
Napravio sam krug i lagano u Lidl po burek i na kavu 🤣🤣
VenAtoR#2231
15 godina
offline
Re: Black Friday 2018
jocommb kaže...
Evo Utrine 🤣...
Napravio sam krug i lagano u Lidl po burek i na kavu 🤣🤣

 ja sam doša oko 7 vidia 30 ljudi i samo se okrenia, govori cura

stani u red pričekat ću ja u autu, reko zajebi i oša na posa

14 godina
offline
Re: Black Friday 2018
jocommb kaže...
Evo Utrine 🤣...
Napravio sam krug i lagano u Lidl po burek i na kavu 🤣🤣

 znaci doslovno čube na glavi?!?!! 

I believe Wi can Fi...
16 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

cca. 200 metara reda za hg spot

Da mi kompa bude Mažuranić, frend Stjepan Radić, prijatelj Marulić, kao buraz Ante Starčević...
6 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

Jel ima di dobra ponuda za tv 50" 4K do nekih 3500?

14 godina
online
Re: Black Friday 2018
E bas sam sad isao vidit u galeriji slika normalna....
Izvrnili se od cekanja 🤣🤣
VenAtoR#2231
14 godina
offline
Black Friday 2018

Ovo treba kažnjavati. Sigurno postoji neka regulativa pogotovo s ulaskom u EU, a inspekcija može lako utvrditi broj prodanih primjerka svakog proizvoda...

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 8:46 (zila).
12 godina
offline
Re: Black Friday 2018
exe kaže...

cca. 200 metara reda za hg spot

 ekipa ceka red da bi kupili HDMI kabel u pol cijene 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 9:08 (C3c1l).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018
bodija kaže...

interist89

 

Pozdrav,

 

tražim neki android box, do cca 300 kn pa ako netko naleti na našto zanimljivo javite. Naravno webshop od bilogdje dolazi u obzir, ali bilo bi dobro da je EU.

 

 

 

 

H96 MAX+ RK3328 Android 8.1

 

A5X MAX Android 9.0

 

H96 MAX+ Android 8.1 with Voice Remote Support YouTube

 

MX10 Android 8.1 Oreo

 

Hvala, piknuo sam MX10. Nadam se da će biti ok, specifikacije su super.. Ako netko ima kakvih iskustava s njim slobodno kratku recenziju napiše :)

 

On topic: Danas gledam iz tramavaja red u pola 8 kod HG Spota u Utrinama cca 50ak metara. U Americi bar kampiraju zbog popusta.

14 godina
online
Re: Black Friday 2018
Dombas kaže...

Jel ima di dobra ponuda za tv 50" 4K do nekih 3500?

 Imaš u sancta domenici LG 50Uk6950 za 3600kn uz newsletter kod za popust od 10% za jednokratno. 

Ja ga ubo prekjucer, danas mi je na dostavi. Imas temu koji tv kupit pa vidi i tamo. 

12 godina
suspendiran
offline
Black Friday 2018

Pripremite se za Cyber Monday u HG Spotu. Navodno će bit još dva Ryzena.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2018
"Imali su 5 komada, teška navlakuša. S tim da očito i trgovci spremaju sa strane, kojeg god pitaš drugi info."

Koji ste vi likovi (vi koji gundjate o par komada)..

Dok su bili nikakvi ili 10% popusti, durite se kako nema pravih popusta, da nije ko u amerika..

Onda dva ducana konacno naprave prava snizenja, ljudi cekaju u redu kao i preko bare, ali ne.. pa nije to to, nema 10 000 rajzena po tvornickoj cijeni, gamad, pljuc pljuc..

Btw evo vam info iz prve i pol ruke, ne nije bilo 2 ni 5 komada, u utrinama ce ih biti /bilo dosta vise od toga .
6 godina
online
Black Friday 2018

https://megastore.hr/proizvod/xbox-one-500gb/

Xbox one od 950 do 1200kn besplatna dostava i prodaja na rate super ponuda

10 godina
offline
Re: Black Friday 2018
mcf kaže...
Btw evo vam info iz prve i pol ruke, ne nije bilo 2 ni 5 komada, u utrinama ce ih biti /bilo dosta vise od toga .

 Right, zato su im na stranici već više od pola sata oba artikla označena kao "rasprodana".

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
10 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Mambinjo kaže...
superJozo kaže...
Statsman kaže...
crash11 kaže...

Stavite sliku kakvo je stanje ispred linksa i hgspota 

 Ludilo brale, zona sumraka u zagrebačkim Utrinama - njih par ponjelo pajsere pa se sad druže dok se ostatak zombija nagurao pred vrata pa čupa, grebe i ispušta neke nesuvisle zvukove Ryzen, Ryzen ... dajte uplodajte kakvu snimku da i mi pušioničari koji smo donjeli neracionalnu odluku i ostali kupovat uljuškani u toplini kreveta uz keksiće i vrući kakao možemo upit bar dio te magične atmosfere

 

P.s. i neka netko okinu kakvu fotku tih stalaža zatrpanih 1800x-icama

 

 

 1 komad 1700x i 1 komad 1800x.

 cek, cek. Ti si ocekivao vise izlozbenih modela? Na samoj stranci se vidi da pored cijena drugih ryzena ta dva ryzena iskacu jer su otvorene kutije? Što bi oni trebali? Prodavati više tih ryzena koji su neotvoreni uz ta dva reklamirana primjerka? Ne znam cemu smijeh. Svi su znali da su samo dva komada u pitanju jer je ocito

 

Nitko normalan nije očekivao ništa drugo, već par dana na forumu upozoravam ljude da ne gube vrijeme na taj šrot, dok u linksu obično čak i bude koji desetak tog uber sniženog hardvera ali tam zbog opčenito njihove cijenovne politike i onda cigančenja oko jamstva i reklamacije iz principa više ne idem.

 

Znali su svi kurac, evo baš na tom drugom forumu čitam da je u 7:15 ujutro bio red od 50 metara a otvaralo se u 8h, znači ciljano navlače ljude da gube svoje vrijeme i živce - ovo bi treba žestoko kažnjavat, pozivam sve ljude koju su popušili da ih prijave nadležnim službama ili da bar upute poziv društvu za zaštitu potrošača. Sve dok ljudi nešto ne poduzmu ova praksa neće nestat.

 

 

 

hrci24 kaže...

Pisalo je ovdje da ako dodjes u bilo koju poslovnicu Hgsrota i prvi narucis proizvod ako ga nemaju u poslovnici onda je tvoj.

 

Nista od toga ne daju a u splitskoj poslovnici naravno bemaju nista. Znaci Black Friday je samo u Zg a ostatak drzave koga sisa!

 Ma ciljano levate ljude svugdje već godinama, šta misliš da je u Zagrebu bilo što puno bolje, kladim se da je za hrpu akcijskih proizvoda bila spika jbg nemamo ima u Splitu...

 

 

ElStrider kaže...

Imali su 5 komada, teška navlakuša. S tim da očito i trgovci spremaju sa strane, kojeg god pitaš drugi info.

 Uvijek isto, ona sirotinja šta tamo radi razgrabi tih par komada i prije nego što otvore trgovinu, jbg umjesto božićnice dobiju hardveraj za prodavanje na njuškalu, ne krivim ja njih nego management koji svijesno izvodi ovakva sranja. Sve dok ljudi ne popizde i na licu mjesta ne krenu zvat inspekciju neće se promijenit ama baš ništa.

Za ubuduće znate izbjegavajte HGŠrot u širokom luku.

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018

Jučer odgovor u trgovini da ih imaju 3 1700x i 2 1800x. Danas sam vidio troje ljudi da su ih kupili, a ušao dvadeseti i nemaju ih više. I ne ljutim se, ja sam računao da ih imaju desetak (optimistično), ostao u redu s ekipom zbog zajebancije. Jebiga, seru i muljaju s drugim artiklima i samo zato velim. Do 30% imaju, sve iznad par komada i očito išlo, pa da znate.

 

I da, jedan artikal po osobi, bilo čega bilo kako.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2018
"Right, zato su im na stranici već više od pola sata oba artikla označena kao "rasprodana"."

Pa prodali su se u pol sata izgleda, logicno :) Sto opet ne znaci da ih je bilo pet komada...
13 godina
offline
Re: Black Friday 2018
mcf kaže...
"Right, zato su im na stranici već više od pola sata oba artikla označena kao "rasprodana"."

Pa prodali su se u pol sata izgleda, logicno :) Sto opet ne znaci da ih je bilo pet komada...

 Nije 5,al bilo je 10 u cijeloj RH

7 godina
protjeran
offline
13 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Hehe ovaj vec sa parkinga od hgspota stavio oglas :) nije mogao cekat da dodje doma :)
12 godina
suspendiran
offline
15 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Dobro jutro iz LA.

Tu je 00:37 i vec me jebe savjest oko iznosa :D

Kako je u HR proslo?
9 godina
offline
Black Friday 2018

https://www.computeruniverse.net/en/samsung-curved-monitor-c32f391fwu

 

Ako netko voli veće monitore, gleda filmove preko njih itd... Ovo je izvrsna cijena :) 

13 godina
offline
Re: Black Friday 2018

Po toj cijeni teško da će se prodati, još kad ljudi skuže da je kupio za 500kn definitivno mu neće dat te pare...

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 9:40 (Promster).
10 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Mitch kaže...
Dobro jutro iz LA.

Tu je 00:37 i vec me jebe savjest oko iznosa :D

Kako je u HR proslo?

 Mi na sreću nemamo tih problema

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice