Black Friday 2018

poruka: 1.539
|
čitano: 249.250
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Black Friday 2018

koliko si ga platio?

TheVeka
5 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/PHILIPS-43PUS7303/ plaćena 3000kn

 

Dostava 20kn, došlo četvrti radni dan.

9 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

U mall hr logitech g502 i ssd kingston 120gb.

 

15 godina
offline
Black Friday 2018

Znači niša odo ovog mišija iz Linksa 

 

Nisam još dobio mail o otkazu ali naručen je u pondjeljak popodne 

5 godina
offline
Black Friday 2018

U tom linksu se nesto cudno odvijalo u ponedjeljak. Kako je blizila ponoc, rastao je broj artikala na akciji.

Nije bas istina da nisu "refreshali" ponudu, bar ne u potpunosti, jer onih grafickih koje su bile ujutro u ponudi, tih nije bilo navecer.

15 godina
offline
Black Friday 2018

Otkazali. 

 

Bitno da imaju isti miš samo nema te boje (crni i bijeli su uredno na lageru). 

13 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

Zvali iz Snacte i otkazao sam Dualshock. Nemaju copper-a.

 

Uglavnom katastrofa njihova priprema za crni petak

12 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Xplicit kaže...

Zvali iz Snacte i otkazao sam Dualshock. Nemaju copper-a.

 

Uglavnom katastrofa njihova priprema za crni petak

 meni dolazi danas oko podne berry blue, ocito da sam imao srece, a narucio sam ga u petak oko 13 sat..

11 godina
offline
Black Friday 2018

meni danas dolazi prozirno crveni dualshock, kolegi je crni došao jucer, ja sam zadovoljan

10 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

Koja je to gamad, ali ja ne odustajem.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 10:48 (ivan72478).
16 godina
offline
Black Friday 2018

Ne kužim koja je svrha web shopa ako se ne mogu pratiti stanja artikala u trenutku kupnje.

 

Znači znaš s koliko artikala raspolažeš, svakom kupnjom oduzimaš jedan i to je to. Nije to od danas, web shop tako mora funkcionirati i ako nema nekog artikla na stanju ne dozvoliti kupnju. Simple as that.

A ne ljude zayebati i pustiti ih da kupe neki nedostupni artikal koji su mogli negdje drugdje dobiti da su znali da će to tako biti.

 

Treba ih sada u novine ove iz linksa, skupite se i u index i 24 časa, oni vole ta sranja.

 

Btw, ja nisam ništa kupio jer nije da mi nešto baš treba pa sam ovaj puta to preskočio.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
6 godina
offline
Black Friday 2018

I meni links sad šalje al sam uzo neke gluposti na silu pa neću se sekirat,šta dođe dođe

8 godina
offline
Black Friday 2018

Ako nisu u stanju isporučiti narudžbu, odnosno ako robu nemaju trenutačno na raspolaganju, zar ne postoji opcija da nabave tu robu kod dobavljača kroz tjedan dva pa da se onda isporuči.

 

Bezveze je što odmah odustaju od narudžbe, bez da kupcu ponude opcije. Između ostalog povrat novca, robu sličnog sadržaja (ps4 controler druge boje iz prethodnih primjera) ili dok ne nabave od dobavljača.

 

Možda tražim previše, ne znam.

15 godina
offline
Re: Black Friday 2018

Links npr. miševe koji su otkazani ima na skladištu samo druge boje.  

 

Uglavnom oni se u uvjetima kupnje ograde od toga. Ali je ovo šaka u facu sa time. Barem su mogli sve staviti nedostupno na tjedan dana, a ne ovako 

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

Ja ću sebi dušu smiriti na jednostavan način.

Jednom tjedno cu napraviti narudžbu od cca 5k kn, koju cu naruciti za preuzimanje u poslovnici, i po koju uredno neću doći. Eventualno, preuzeti artikle i vratiti ih u roku od 15 dana.

13 godina
offline
Black Friday 2018

.

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
12 godina
offline
Re: Black Friday 2018
ivan72478 kaže...

Ja ću sebi dušu smiriti na jednostavan način.

Jednom tjedno cu napraviti narudžbu od cca 5k kn, koju cu naruciti za preuzimanje u poslovnici, i po koju uredno neću doći. Eventualno, preuzeti artikle i vratiti ih u roku od 15 dana.

 Jos si daj truda da narucis samo artikle koji nisu raspolozivi u toj poslovnici... neka pate, koga smeta :D

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
10 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018
Minneyar kaže...
ivan72478 kaže...

Ja ću sebi dušu smiriti na jednostavan način.

Jednom tjedno cu napraviti narudžbu od cca 5k kn, koju cu naruciti za preuzimanje u poslovnici, i po koju uredno neću doći. Eventualno, preuzeti artikle i vratiti ih u roku od 15 dana.

 Jos si daj truda da narucis samo artikle koji nisu raspolozivi u toj poslovnici... neka pate, koga smeta :D

 Da da, naravno, na to racunam.

8 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

Koja ste vi djeca. S tim naručivanjem nećeš postići ništa, jer njima ionako 2-3 puta tjedno idu stvari iz poslovnice u poslovnicu, i tako im je svejedno da li stave artikal više ili manje.

 

ustvari, možda i jeste djeca... koliko godina imaš?

 

Ja sam naručio taj miš u bijeloj varijanti sa amazona, platio ga 370 kuna, i evo ga na putu prema meni....

 

Koju ste vi količinu energije spremi potrošiti zbog razlike u cijeni od 180kn... to je naprosto nevjerojatno, da ne kažem da je crna Amazon verzija išla za 270kn.

 

Svima vam je bilo jasno da su male šanse da će te taj miš dobiti.

 

 

 

16 godina
offline
Re: Black Friday 2018

Ali moraš biti pristojan i ispričati se zbog nastalih neugodnosti... 

Gledam te!
15 godina
offline
Re: Black Friday 2018

Zašto? Links se nije ni to potrudio.  Nema nikakve isprike. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 12:28 (plavi08).
12 godina
offline
Black Friday 2018

Stigao gamepad iz SD-a 

7 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Stigao PS4 s Mall.hr.

Iako nije RDR edition, build je CUH-7216B! Vrlo zadovoljan :)
12 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Haydn kaže...

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/PHILIPS-43PUS7303/ plaćena 3000kn

 

Dostava 20kn, došlo četvrti radni dan.

Na koju foru 3000 kn?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018
Rimtu kaže...

Koja ste vi djeca. S tim naručivanjem nećeš postići ništa, jer njima ionako 2-3 puta tjedno idu stvari iz poslovnice u poslovnicu, i tako im je svejedno da li stave artikal više ili manje.

 

ustvari, možda i jeste djeca... koliko godina imaš?

 

Ja sam naručio taj miš u bijeloj varijanti sa amazona, platio ga 370 kuna, i evo ga na putu prema meni....

 

Koju ste vi količinu energije spremi potrošiti zbog razlike u cijeni od 180kn... to je naprosto nevjerojatno, da ne kažem da je crna Amazon verzija išla za 270kn.

 

Svima vam je bilo jasno da su male šanse da će te taj miš dobiti.

 

 

 

Imam 27 godina, ako tebi godine predstavaljaju zrelost.

Cijenim svoj rad, svoje vrijeme i  isto tako i tuđe.

Ne želim nikoga prevariti pa tako i ne volim da mene varaju.

A ovo što su oni napravili je prevara

13 godina
offline
Re: Black Friday 2018

Jesi onda prijavio inspektoratu pošto si siguran da je prevara?

15 godina
offline
Re: Black Friday 2018

  Jutros me Links obradovao. I to dva puta.

 

Poštovani .......
narudžba sadrži artikle iz prodajne akcije Cyber Monday koja je imala iznimno ograničene količine, do kreiranja Vaše narudžbe artikli su rasprodani te više nemamo artikle na lageru.
Sukladno uvjetima kupnje ova narudžba je otkazana. Ako je narudžba plaćena unaprijed izvršit ćemo povrat sredstva na Vaš račun.
8 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

Ma da lopovluk iz Linksa!

Ja sam u ponedjeljak ujutro oko 9h narucio stvari preko njihvog webshopa. I još kao necu to uzet prek Amazona u ponedjeljak kad je ovdje ok akcija i brze ce mi doci, a kad ono banana.
Isto dobio dan i pol kasnije mail kao i svi drugi da su artikli rasprodani prije moje narudžbe...hahha možeš mislit.

 

Užasno loše, žešća navlakuša i nadam se da će nas se skupit dovoljno da ovo izganjamao i po meni ne treba ovo pustit da se ovako odnose.

9 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

Sve isto svake godine. AJde...

12 godina
offline
Re: Black Friday 2018
jurinjo kaže...

  Jutros me Links obradovao. I to dva puta.

 

Poštovani .......
narudžba sadrži artikle iz prodajne akcije Cyber Monday koja je imala iznimno ograničene količine, do kreiranja Vaše narudžbe artikli su rasprodani te više nemamo artikle na lageru.
Sukladno uvjetima kupnje ova narudžba je otkazana. Ako je narudžba plaćena unaprijed izvršit ćemo povrat sredstva na Vaš račun.

 evo samo da se pridružim u klub, upravo me obradovao isti mail

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice