Black Friday 2023 zaključana tema

poruka: 649
|
čitano: 181.588
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
online
Re: Black Friday 2023
MENIT kaže...

Pa ja sam te Edifiere pred cca 6 mjeseci kupio za mislim 102€, i nakon cca tjedan dana kako su mi stigli spušteni su bili na mislim 99€.

Tako da, isti su kao i svi ostali...

 

Edit, 30.4.2023....

 Pa baš i nisu kao svi ostali, edifiere nigdje ne možeš naći jeftinije nego kod njih u što uključujem i ostatak svijeta, uopće ne znam otkud im takve cijene.

4 godine
neaktivan
offline
Black Friday 2023

Kad vidim kakve Micro Center ponude i akcije ima u usporedbi s nama padnem u depresiju...

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
60nine kaže...
mp3david kaže...

13T bi kostao 519€ (3714kn)

pro verzije su od 520€ (isto 8/256)

 Pogledaj malo bolje:

https://www.nabava.net/mobiteli/xiaomi-13t-pro-cijena-256gb-667-484417781

 

Ni jedan zapravo nije pro, i hrpa ih je na tom istom popustu kao i na ekupi. Ni ne nalazim na shopovima 256gb Pro, svi imaju 512 za 720 eur (s 20% popusta)

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.11.2023 20:21 (Chronosus).
10 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Chronosus kaže...

 Pogledaj malo bolje:

https://www.nabava.net/mobiteli/xiaomi-13t-pro-cijena-256gb-667-484417781

 

Ni jedan zapravo nije pro, i hrpa ih je na tom istom popustu kao i na ekupi. Ni ne nalazim na shopovima 256gb Pro, svi imaju 512 za 720 eur (s 20% popusta)

 

kad sam tipkao svoj reply - bilo je ovak kak sam i napisao u svom postu...

očito se nekaj promijenilo u međuvremenu ili su skužili grešku...

 

uostalom, obična verzija 13T je ionako bila jeftinija taj dan na nabavi 20-30€ nego ponuda iz ekupi s "popustom"...

13 godina
offline
Black Friday 2023

U Sancti Galaxy Watch 6 serija dosta snižena + još uvijek 2 dana prijave za tablet.

Ja se zayebo što sam si prošli tjedan uzeo...

 

https://www.sancta-domenica.hr/izdvojene-liste/product/view/?list=galaxy-bf-watch6-10112023-1&product_list_order=bestsellers

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Planiram si uzet Galaxy Watch5 Pro ili neki 6, ali namjerno neću sad uzimat, čekam 12 mjesec. I to ću ga uzet kod operatera jer moram uzet ugovornu obvezu, a i ponude su obično bolje u božićno vrijeme.

14 godina
offline
Black Friday 2023

Baš sam sad pogledao na keepa, dosta toga je naglo poskupilo između 16 i 25.10. Očito kao priprema za BF. Teroristički napad u Izraelu je bio 7.10. tako da ne izgleda kao da je povezano s time. Čista navlakuša.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Pratim temu gaming laptopi jer kupujem i novi laptop. Ponadao se nekim popustima, kad ono laptopi od 1.000/1.050€ sad koštaju 1.450€, pa na više. Izgleda da bi i laptop mogao za blagdane. 😂

 

Ha, a ovo za tablete što Samsung daje uz pametne satove, bit će toga još i u 12. mjesecu. Jer nedavno je predstavljena nova A9 serija, pa se trebaju riješiti zaliha A8. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.11.2023 14:33 (Marko :D).
13 godina
offline
Black Friday 2023

Zna netko gdje pratit laptope ovih dana do BF, konkretno Asus laptope s OLED ekranom gledam do 700 eure. Cekat kod nas ili izvana?

7 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Silent horror1992 kaže...
gnautix kaže...
Pro tip: najveca usteda je kada proizvod uopce ne kupite

 

Ja sam baš malo razmišljao o tome.

Koliko imam stvari koje kupim čisto jer mi se čini da je povoljno a zapravo mi ne trebaju.

Strašno nešto.

Neko je linkao nedavno neka dva ssd na mallhr i ja sam uzeo jedan eto bzvz reda radi i stoji već 10 dana neotvoren haha

Da me pitaš naziv ssd-a ne bih znao reći.

Ako moram pogađat onda mu je black u nazivu i od 1tb je haha

 jel mozda sn770? daj pogledaj ak je mogao bih ja uzet ak ti bas smeta na polici :p

6 godina
offline
Re: Black Friday 2023
marxone kaže...

Zna netko gdje pratit laptope ovih dana do BF, konkretno Asus laptope s OLED ekranom gledam do 700 eure. Cekat kod nas ili izvana?

 teško 1130€ intel amd oko 900€, možda kakvih 10% bude al 50% nema šanse,

 moja supruga nije čekala uzela je sad intel 

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Popust za crni petak bude 10%, ali na cijenu koja je povećana prije crnog petka tako da zapravo nemaš nikakav popust nego u najboljem slučaju cijenu koja je bila prije dva mjeseca. U najgorem još veću nego kaj je bila prije. Računala su previše poskupila u odnosu na prošli/pretprošli mjesec.

18 mjeseci
neaktivan
offline
Black Friday 2023

Cijela praksa je ista kao svih zadnjih nekoliko "black friday-a",cijene se mjesec do dva prije napumpaju i onda se lijepe ogromni fontovi 20% i isticanje kao da su stavili 80%.

Sad je sve samo jos pretjeranije, jer why not kad je inflacija.

Netko ce se vec upecat. 

 

Tako da nemojte se dat nategnut, dobro provjerite cijene prije ikakve kupnje za vrijeme ovih dana ekstremnih popusta

 

Mozda prve 2-3 godine kad se bf pojavio kod nas nije bilo ove prakse, ali kad je jednom krenulo...mora se.

 

Jedini pravi popust koji sam ja zapamtio je bio one godine kad je Links PS4 davo za 999kn, sve drugo je bila srednja zalost. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.11.2023 17:04 (SmikPo).
12 godina
offline
Black Friday 2023

Puno bolji popusti su prije pravog black fridaya nego za vrijeme. 

 

Uspio sam ulovit dosta kucanskih aparata po najnizoj cijeni uopce unazad 2g. Tako da, ja sam za sad zadovoljan. 400e ustede na perilici/susilici, 150e na mikrovalnoj, 350e na indukcijskoj ploci. Ja sam za sad zadovoljan.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: Black Friday 2023
SimeKZ kaže...

Puno bolji popusti su prije pravog black fridaya nego za vrijeme. 

 

Uspio sam ulovit dosta kucanskih aparata po najnizoj cijeni uopce unazad 2g. Tako da, ja sam za sad zadovoljan. 400e ustede na perilici/susilici, 150e na mikrovalnoj, 350e na indukcijskoj ploci. Ja sam za sad zadovoljan.

 Pravo pitanje je da li si "uštedio" u tom dućanu ili si provjerio cijene okolo. 

 

Znam da smo i mi gledali u Elipsu, pa na kraju ispalo skuplje sa popustom nego u ostalim dućanima. 

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
12 godina
offline
Re: Black Friday 2023
merio kaže...
SimeKZ kaže...

Puno bolji popusti su prije pravog black fridaya nego za vrijeme. 

 

Uspio sam ulovit dosta kucanskih aparata po najnizoj cijeni uopce unazad 2g. Tako da, ja sam za sad zadovoljan. 400e ustede na perilici/susilici, 150e na mikrovalnoj, 350e na indukcijskoj ploci. Ja sam za sad zadovoljan.

 Pravo pitanje je da li si "uštedio" u tom dućanu ili si provjerio cijene okolo. 

 

Znam da smo i mi gledali u Elipsu, pa na kraju ispalo skuplje sa popustom nego u ostalim dućanima. 

Pratim cijene unazad 1g od kad znam da ulazim u novi stan. Perilica/susilica uzeta u tehnomagu, mikrovalna u SD, indukcija u tehnomagu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Hexfire kaže...
Tincha kaže...

 E jbg..propustio sam, možda onda bolje pričekati Lidlov set da dođe opet u ponudu..

 Biti će ti od slijedećeg petka opet koliko vidim po katalogu. 55€ je set pa si pogledaj.

 Imaš link na taj set možda, ne mogu ga naći?

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Lidl katalog preko njihove aplikacije, stranica 71.

Od 17.11. će biti u ponudi.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
G2Raf kaže...

 jel mozda sn770? daj pogledaj ak je mogao bih ja uzet ak ti bas smeta na polici :p

 

Ne.

750 je.

Sutra ću ga ubacit, časna pionirska, baš mi se da slat poštom nekom za 50e lol

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2023
Bok eli zna ko kakav dobar deal za ryzen 7 5800x il ryzen 7 5800x3D me zanimaju kod nas il vani samo da imaju dostavu u hr?
8 godina
offline
Black Friday 2023

Lidl njemačka online shop ima prvu rundu "black week deal" sa nešto stvari sniženo 40%... brzinski sam prelistao i neke stvari tako snižene su stvarno dobar deal... sljedeća runda je od ponedeljka (20.11.), ne znam hoće li biti još nešto dodatno na sam crni petak... ne šalju za Hr, ja sam više puta koristio mailbox... treba provjeriti može li se kombinirati sa kuponom za besplatnu dostavu iznad određenog iznosa.. ja sam za rođendan dobio takav kupon a znaju i random staviti na webshopu takav kupon za besplatnu dostavu... samo jednu stvar se možda ne isplati kupovati jer plačate dostavu do mailboxa plus mailbox do hrv... ali ako se uzme više stvari i još ako uzimate nešto sa drugih shopova koji ne šalju u hr ili više ljudi uzme nešto pa se poodijele troškovi onda može biti povoljno... ja sam več kupio više parkside alata kojih nikad ni nije bilo kod nas u trgovinama... i spomenuti set alata u kovčegu je snižen također, ne znam hoće li biti još jeftiniji.

11 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2023

Ja sam lani isto popušio spiku od Lidla za ludi popust za neke alate. I dok sam čekao da mi ih frend iz Njemačke doveze, bili su kod nas u trgovini po toj istoj cijeni koju sam platio.

Ne mora značiti da je i sada isto, ali eto..

15 godina
offline
Re: Black Friday 2023
gogač kaže...

Ja sam lani isto popušio spiku od Lidla za ludi popust za neke alate. I dok sam čekao da mi ih frend iz Njemačke doveze, bili su kod nas u trgovini po toj istoj cijeni koju sam platio.

Ne mora značiti da je i sada isto, ali eto..

 bas sad gledam,dosta loše, vecina toga sto ima i kod nas je po istoj cijeni a nije black friday....

battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
8 godina
offline
Re: Black Friday 2023
dado16 kaže...

 

 bas sad gledam,dosta loše, vecina toga sto ima i kod nas je po istoj cijeni a nije black friday....

 Black Friday bi se kod nas trebao preimenovati u Sucker Month.

Prosječno glup i umjereno lud
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Prigodno ovo month, budući da nakon "crnog petka" dolazi "cyber ponedjeljak". 😄

8 godina
offline
Black Friday 2023

Ima u Pevexu deal za Playstation 5 C chassis sa disc driveom. U biti, to je dio njihove tjedne akcije, Pevexovih 7. Za 470€. Iako provjerom na nabavi nisam našao jeftiniju. Bilo je nedavno na mobi storeu Ista konzola sa dodatnim gamepadom za 468€, ako se dobro sjećam. Ali morao sam važnije stvari kupiti. :/.

Prosječno glup i umjereno lud
11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
A1 ima black friday ponudu uredaja na pretplatu.
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
5 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2023

Pa i nije im baš neka ponuda.. očekivao sam bolje popuste.

Ali možda povećaju do crnog petka

6 godina
offline
Re: Black Friday 2023
13 godina
offline
Black Friday 2023

Imate 55" i 65" LG C3 na akciji u Elipsu.

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/LG-OLED55C32LA.AEU/

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/LG-OLED65C32LA.AEU/

 

Od danas na sniženu cijenu ide još 10% rabata za Visa Premium kartice. Ja sam za sada tržio LG C3 65" za 1484€ i PS5 (A1 produženje" za 289€. Navalite narode =)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice