Chat tema ljubitelja hardvera zaključana tema

poruka: 24.323
|
čitano: 2.626.696
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...

Znaci jos godinu i po skylake-a 

 Da.

Generalno poslovanje je je bolje nego ikad, 16% up, Ryzen I Epic nisu ništa specijalno uzeli market shera, i dalje je su proizvođači ARM procesora, najveća prijetnja, zato su vjerovatno i doveli Jima, da napravi konačno konkurentni SoC.

 

Nvidia je isto trn u oku, zato i partnerstvo sa AMD da se adresira deep machine learning I IoT tržište gdje je nvidiji ARM partner.

Sve u svemu,osim desktopa Intel se pošteno trgnuo iz sna i misli vrlo ozbiljno

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

 

To sam si i mislio

 bas mi zao, unistio ga AMD!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.4.2018 22:20 (Stjepanj).
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Znate vec to kako ide. Ako imate prituzbe na rad moderatora onda to napisite u pripadajucu temu ili se direktno obratite nekom od super modova ili e-mailom.

Dobivanje kartona nije stvar osobnog ubedenje vec je reakcija na prijave ostalih korisnika. Modovi ne mogu nadgledati 100.000 korisnika u svako vrijeme dana.

 

Ovo se najvise odnosilo na Lucidiusa i likovima slicnih njemu.

9 godina
neaktivan
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

U cemu je fora sad banati luciju? Nakon toliko vremena, trolanja? Sad kad su postovi postali normalniji. Bezveze. Booooo

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Kolacic kaže...

U cemu je fora sad banati luciju? Nakon toliko vremena, trolanja? Sad kad su postovi postali normalniji. Bezveze. Booooo

Luci je nakon kreativne pauze i povratka sa privjeskom postao jedan od normalnijih aktivnih forumasa, a drugi nek kažu što hoće...

to što je mnogima stao na žulj, mnogima i opravdano, samo je to uglavnom povlačilo neprimjeren način komunikacije s njegove strane, je trebalo rješiti ranije, a sad je ionako kasno, ove moderatorske mjere u zadnje vrijeme postaju tragikomedija.

Ništa, sad da stvari vratimo u ravnotežu, treba jedan permaban nekom od ryzen bande, a Stjepanu jedan crveni od mjesec dana onako da se smiri 

 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Kako je krenulo ostat ce samo dezinformator armada... Trebat ce se borit za dobrobit foruma.
14 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Moderatorima se ocito upalio alarm jer su se u zadnje vrijeme poceli odjavljivati stari/iskusni/informativni forumasi.

Istina da se Luci u zadnje vrijeme smirio i da je eventualni ban trebao dobiti dosta prije, ali ocito ga sustigla karma.

14 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Kolacic kaže...

U cemu je fora sad banati luciju? Nakon toliko vremena, trolanja? Sad kad su postovi postali normalniji. Bezveze. Booooo

 Pa nema fore sta je sad problem covjek ce se vratiti opet samo po drugim imenom i opet nastaviti sa trolanjem 

AMD AntiBoy
14 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Evo jedan bench od mene nisam odavno

 

 

AMD AntiBoy
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
dreadmoore kaže...
Kolacic kaže...

U cemu je fora sad banati luciju? Nakon toliko vremena, trolanja? Sad kad su postovi postali normalniji. Bezveze. Booooo

 Pa nema fore sta je sad problem covjek ce se vratiti opet samo po drugim imenom i opet nastaviti sa trolanjem 

 Kad se vrati s drugim imenom i nastavi s trollanjem vrlo lako će ga se identificirat i banat isti dan, on će potrošit 2-3 minute na pravljenje novog accounta, admin par sekundi na perma ban. Drago mi je da je protjeran i nadam se da će admini nastaviti s čišćenjem foruma od osnovnoškolaca , čvrsta ruka, batine i zatvori.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.4.2018 11:58 (Shockwave).
14 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Kako bas me zanima jel zbog ip adrese ili ima jos neki bolji nacin mozda mac adrese nisam bas upoznat tim nacinom.Da mozes otkriti tko je cisto me zanima kako mu uci u trag ili mozda samo na osnovu trola. 

AMD AntiBoy
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.4.2018 12:15 (dreadmoore).
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Zalosno da je uz svo trolanje i vrijedanje bio kvalitetniji forumas od vecine ovih "pristojnih" i "odraslih" dezinformatora.

Dogodit ce se to da ce prevladat subjektivna manjina fanboyeva, isti oni koji su ljudima za 144hz gaming preporucali ryzen 1700 pa su ljudi morali mijenjati cpu nakon sto su se razocarali, ekipa sta bere tresnje po recenzijama, sto izostavlja (il jednostavno ne razumije) bitne cinjenice, sjetimo se onog testa procesora na gtx1070 na 4k, uglavnom ekipa sto na dnevnoj bazi prica bedastoce i siri dezingormacije i sto na silu zeli od necega napraviti nesto sto nije i nikada nece biti.

Za takve vrijede drugaciji standardi na zalost, a cine vise stete od nekih koje se proziva, jadno i zalosno...

12 godina
suspendiran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Kao i na svakom forumu AMD vs NVIDIA i INTEL vs  AMD  rasprave na razini osnovne škole do 5 razreda. Iskreno šta češ drugo baljezgat nego ova ima 10 fps više ovaj procesor ima 15 fps više i tako u nedogled. Pravi gameri ni nisu na forumu jel nemaju cajta od hakle.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
dreadmoore kaže...

Kako bas me zanima jel zbog ip adrese ili ima jos neki bolji nacin mozda mac adrese nisam bas upoznat tim nacinom.Da mozes otkriti tko je cisto me zanima kako mu uci u trag ili mozda samo na osnovu trola. 

 Dovoljno je i na osnovu trollanja pretpostaviti da je to luci i dati perma ban, a u ostalom kolike su šanse da neki novoregistrirani troller nije luci??  Ne trebaš biti psiholog niti detektiv da shvatiš da je to on, pričekajmo nekoliko sati, dana i vidit ćemo ga u novom izdanju, i nadam se opet brzom odlasku.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...
Zalosno da je uz svo trolanje i vrijedanje bio kvalitetniji forumas od vecine ovih "pristojnih" i "odraslih" dezinformatora.

Dogodit ce se to da ce prevladat subjektivna manjina fanboyeva, isti oni koji su ljudima za 144hz gaming preporucali ryzen 1700 pa su ljudi morali mijenjati cpu nakon sto su se razocarali, ekipa sta bere tresnje po recenzijama, sto izostavlja (il jednostavno ne razumije) bitne cinjenice, sjetimo se onog testa procesora na gtx1070 na 4k, uglavnom ekipa sto na dnevnoj bazi prica bedastoce i siri dezingormacije i sto na silu zeli od necega napraviti nesto sto nije i nikada nece biti.

Za takve vrijede drugaciji standardi na zalost, a cine vise stete od nekih koje se proziva, jadno i zalosno...

 Dogodilo se to da ste ostali vas par osnovnoškolaca koji konstantno trollate i dižete tenzije, i večina kvalitetnih i odraslih forumaša je otišla. Nemoj zaboravit da je i tebe Tonči spomenuo prije odlaska pa se ne pravi grbav nego se uozbilji.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Ne mijenjaj temu i ne pravi se mutav, preocito je tko je zapravo rak ovog foruma, tuzno je ako to ne vidis...
9 godina
neaktivan
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Intel je bolji od nvidia i amd skupa, a ljepo je razgovarati o svemu u vezi hardvera, no intel je. I onda je dosao, skupa. 

Treba privatizirati bug online. Micite se. 

14 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
mislioc kaže...

Kao i na svakom forumu AMD vs NVIDIA i INTEL vs  AMD  rasprave na razini osnovne škole do 5 razreda. Iskreno šta češ drugo baljezgat nego ova ima 10 fps više ovaj procesor ima 15 fps više i tako u nedogled. Pravi gameri ni nisu na forumu jel nemaju cajta od hakle.

 Pa zato  postoji forum i informiranje a pogotove te rasprave sto je bolje uzeti za odredjeni scenariji odnosno zasto je namjena koristenja pojedinog hw kod kojeg imas bolji benefit za sto ces ga koristit.

AMD AntiBoy
11 godina
suspendiran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
dreadmoore kaže...

 Pa zato  postoji forum i informiranje a pogotove te rasprave sto je bolje uzeti za odredjeni scenariji odnosno zasto je namjena koristenja pojedinog hw kod kojeg imas bolji benefit za sto ces ga koristit.

 

Istina, ali je problem sto u novije vrijeme 90% tih rasprava bude između ljudi koji svojeg (amd/intela;amd/nvidiu) konja hvale i ne vide niti jednu manu niti grešku i na kraju se ta rasprava svede na međusobno trolanje.

11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Prika, ne mozes samo pisati jedan te isti post danima i prozivati ekipu Ryzen armadom, bez da kazes kako su oni cisti odgovor na je8eno iritantnog i cudnog Intel royal family guya. Svi znaju na koga referiram.

 

Ne kazem da je on losa osoba ili jedini krivac, ali moras biti prokleto naivan ili slijep da ne povezes degradaciju foruma s njegovim sranjem.

 

Nije on tako bitan da je sam sve $jebao, ali trebao je letiti davno.

Ali bolje ikad nego nikad. Btw. takodjer sam protiv pisanja gluposti, ali mogu prezaliti ako ne vrijeđaju i podcjenjuju gdje stignu.

coffe,coffe,coffe.....
13 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Ajde malo da prekinemo monotoniju prepiranja...

 

Kad prodajete neki komad hardvera, koji ima račun, garanciju itd...E sad, pošto na računu imam više stvari, od kojih su neke još kod mene, a među njima je komad hardvera koji želim prodati, mogu li ja samo potencijalnom kupcu iskopirati svoj račun? Hoće li mu to priznati ukoliko dođe do nekog problema?

12 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...
Cisto za info eywa je radi jednog nadasve politicki nastrojenog moderatora otisao.

 Hmmm, tko ? ...Ne bih rekao da je ovdje netko politički nastrojen...Ja sam jedini žuti i bris dobio od Mbakse samo zato što sam mu citirao njegove postove sa upitnikom i povlačio neke logične zaključke gdje si je sam skakao u usta. Sklon sam mišljenju da mi je obrisao postove jel se počeo blamirati. To mu je inače jako zrelo bilo.

 

 

 

 

6 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Promster kaže...

Ajde malo da prekinemo monotoniju prepiranja...

 

Kad prodajete neki komad hardvera, koji ima račun, garanciju itd...E sad, pošto na računu imam više stvari, od kojih su neke još kod mene, a među njima je komad hardvera koji želim prodati, mogu li ja samo potencijalnom kupcu iskopirati svoj račun? Hoće li mu to priznati ukoliko dođe do nekog problema?

 Da , dovoljna ti je kopija računa. Neće imati nikakvih problema

9 godina
neaktivan
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Kolacic kaže...

U cemu je fora sad banati luciju? Nakon toliko vremena, trolanja? Sad kad su postovi postali normalniji. Bezveze. Booooo

 Znate kako to ide. Promijenili stranku pa sad misle da su cisci.

Zasto nije dobio ban kad je trebalo?  Manjak resursa? 

12 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Stize jos Ryzenčića

lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
14 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Ako ovaj r3 2100 ne razvali privjesak onda neznam cemu sav ovaj refresh

AMD AntiBoy
11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Stjepanj kaže...

Ako TR ode na 4.4ghz sve jezgre ima jos dodatno da pokopa intel u tom segmentu a ionako je rip 

 

 

A tek EPYC 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.4.2018 23:05 (chaselol).
11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
dreadmoore kaže...

Ako ovaj r3 2100 ne razvali privjesak onda neznam cemu sav ovaj refresh

Moguće da razvali

 

http://hwbot.org/signature/u135800.png
8 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
chaselol kaže...
Stjepanj kaže...

Ako TR ode na 4.4ghz sve jezgre ima jos dodatno da pokopa intel u tom segmentu a ionako je rip 

 

 

A tek EPYC 

 

Ni ovi mainstream nemogu na toliko, teško da će onda oni moći, 3. generacija (zen2) kažu da će ići preko 5ghz

 

 

 

Šta se tiče ovih koji su se previše razveselili kavi malo će promjeniti mišljenje, čini se da će na z390 ići i coffee lake osim planiranih 8-jezgrenih procesora a na z370 i ostale neće moći 8-jezgreni jer je intel malo previše uranio pa će biti problema s matičnim oko struje

 

 

Lucidius je pametno proda svoju kavu 

14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
chaselol kaže...

Ako TR ode na 4.4ghz sve jezgre ima jos dodatno da pokopa intel u tom segmentu a ionako je rip 

 

 

A tek EPYC 

Stvarno ti je ocekivanje realno, nema sta. 2700x ide na 4.2ghz u prosjeku al od Threadrippera sa duplo jezgri ocekujes 200mhz vise...

 

Imas kakve podatke o tom pokapanju ili projiciras vlastite zelje?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice