Kako da napravim muziku za auto?

poruka: 23
|
čitano: 78.094
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Kako da napravim muziku za auto?

Pozdrav,

 

Ne znam kojoj grupi pripada ova tema pa sam odlucio postaviti je ovde.

Pitanje: Da mi neko zna objasniti kako da napravim muziku za auto?

 

Format mp3, obicni CD

 

Ja sam narezivao muziku na obicni CD i odnesem u automobil i nece, eh sada zasto nece?

 

 

16 godina
offline
Re: Kako da napravim muziku za auto?
Slaven23 kaže...

Pozdrav,

 

Ne znam kojoj grupi pripada ova tema pa sam odlucio postaviti je ovde.

Pitanje: Da mi neko zna objasniti kako da napravim muziku za auto?

 

Format mp3, obicni CD

 

Ja sam narezivao muziku na obicni CD i odnesem u automobil i nece, eh sada zasto nece?

 

 

 Misliš, kako snimiti na medij? Prvo preciziraj koji player imaš u autu.
Drugo, jesi li probao napraviti audio cd? Potom provjeri na karakteristikama

playera koji bitrate i sampling rate podržava i kakav format zapisa.
Na kraju, probaj očistiti leću sa onim cd-ovima za čišćnje natopljenim tekućinom.

11 godina
offline
Re: Kako da napravim muziku za auto?

 

1. U autu imam obicni player (diviks)

2. Pokusavao sam napraviti audio cd, ali nista opet. (ne moze u automobilu)

 

Mislim da podrzava vma ili wav fajlove, ali kako da svoje pjesme konvertujem iz mp3 fajla u .wma ili .wav?

(Vidio sa na nekim CD-ovima velicina fajla je 44KB, npr. originalni CD-ovi od nekih pjevaca)

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.12.2012 19:32 (Slaven23).
14 godina
offline
Kako da napravim muziku za auto?

vjerojatno ti radio u autu ne podrzava mp3, konvetiraj muziku u aac format (ako se dobro sjecam) i normalo ih stavi na cd.

the sound of engine is cure for everything!
14 godina
neaktivan
offline
Kako da napravim muziku za auto?

Kod prženja cd-a moraš koristiti opciju izrade Audio CD-a (kapacitet CD-a ti je prikazan u minutama), a ne obično zapisivanje (izrada Data CD-a, kapacitet prikazan u megabajtima) muzike na CD!

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
11 godina
offline
Re: Kako da napravim muziku za auto?

Koji program preporucujete za konvert iz mp3 fajla u neki drugi (.aac)

14 godina
offline
Re: Kako da napravim muziku za auto?
Slaven23 kaže...

Koji program preporucujete za konvert iz mp3 fajla u neki drugi (.aac)

real player, koristim ga vec duze vrijeme i nikad problema... skidas pjesme direktno sa youtubea kao video i onda ga konvertiras u koji god oces format (mp3,wma,aac...)

the sound of engine is cure for everything!
13 godina
neaktivan
offline
Kako da napravim muziku za auto?

Ja koristim Format Factory, on ti konvertira sve moguće (slike, videa, muzika...)

 

Edit: Spor sam!

Fu**ing posers
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.12.2012 19:38 (Milan AS).
16 godina
offline
Kako da napravim muziku za auto?

MOžda te zeza i loš medij, ili prljava leća. Jel imaš neke cd-ove koje možeš slušati u autu?
mislim, inače ti radi sa npr, kupljenim albumima?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako da napravim muziku za auto?

ja sebi za auto pržim preko Nero Express / Music / Audio CD ....
šta znači da ti na običan cd stane 80 min muzike, bilo to 80 pjesama po minutu ili jedan mix od 80min
i naravno, pjesme su mi u mp3 formatu bez ikakvog prebacivanja u drugi format

Na sreću nitko nije preživio (c) Saša Kopljar@@@@@@@@ http://www.youtube.com/user/0rdreSacre?feature=mhum
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2012 13:42 (CreaToR).
11 godina
offline
Re: Kako da napravim muziku za auto?
overhaul kaže...

MOžda te zeza i loš medij, ili prljava leća. Jel imaš neke cd-ove koje možeš slušati u autu?
mislim, inače ti radi sa npr, kupljenim albumima?

 

Imam!

12 godina
neaktivan
offline
Kako da napravim muziku za auto?

Mene zanima dali je moguce naci ako u autu imam normalni player, ne mp3, nego onaj obicni koji ne cita mp3, dali je moguce na njega stavit u nekom formatu muziku da mi na 1 cd stane barem 100 pjesama, kako to biva sa mp3-em, jer mi ovako može stat samo 18 pjesama.

gjurki
14 godina
offline
Kako da napravim muziku za auto?

vjerojatno mu samo rade kupljeni albumi a pjesme u njima dolaze u aac formatu... i pazi da pjesme stavljas na obican cd a ne dvd i ako przis preko npr neroa kao music cd onda bi ti trebao sam konvertirati u aac.

the sound of engine is cure for everything!
14 godina
neaktivan
offline
Kako da napravim muziku za auto?

Mislim da je već dovoljno uputa dano, a također možeš probati i sa stickom ako ga imaš i ako radio podržava!

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
11 godina
offline
Re: Kako da napravim muziku za auto?

Hvala svima! Pozdrav, ....

 

EDIT: Posebno se zahvaljujem korisniku godo i Genoxxx

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2012 18:07 (Slaven23).
9 godina
neaktivan
offline
snimanje muzike

pozz..znači snimila sam pjesme na cd i sve su pjesme u mp3 formatu i kada sam ga stavila u auto dns osoba s kojom sam se vozila rekla je da radio ne čita mp3 format nego samo audio... zanima me kako ću ja sada snimiti pjesme u audio formatu i jeli to mogu na običan cd na kojem piše 700mb ili....molim vas za pomoć...hvala :)

14 godina
offline
Re: snimanje muzike
dea2312 kaže...

pozz..znači snimila sam pjesme na cd i sve su pjesme u mp3 formatu i kada sam ga stavila u auto dns osoba s kojom sam se vozila rekla je da radio ne čita mp3 format nego samo audio... zanima me kako ću ja sada snimiti pjesme u audio formatu i jeli to mogu na običan cd na kojem piše 700mb ili....molim vas za pomoć...hvala :)

 Možeš bez problema na obični CD to snimiti.

 

Samo u određenom programu za prženje CD-ova staviš mogućnost da prži AUDIO CD. Nisi ograničena s prostorom već s minutama (CD ima prostora 80 minuta), tako da vodiš računa o tome.

 

Osobno koristim Ashampoo burning studio free i sasvim ok radi tu zadaću, ali danas bilo koji program za prženje ima tu mogućnost, pa čak i windows media player

Evo i slika - dolje je traka koliko je CD zauzet u trajanju u minutama u Ashampoo programu.

Swedish latin super funk.
9 godina
neaktivan
offline
Re: snimanje muzike

hvala ti :)

8 godina
neaktivan
offline
Kako da napravim muziku za auto?

Pozdrav, trebam pomoc ak neko zna...Ja u autu imam nis posebni sony mp3/usb radio i mucim se sa pjesmama....od njih 30 na usb-u cita ih 5-6...pjesme sam skidala na video2mp3 stranici i neznam zas mi to radi jel na krivom mjestu skidam il je u necem drugom problem?

 

15 godina
offline
Re: kak da si slozim muziku za autoradio

Mogući problemi, ovisno o konkretnom playeru:

- loša podrška za VBR (varijabilni bitrate)

- nepodržavanje dijakritičkih ili specijalnih znakova u imenima ili ID3 tagovima

 

Uglavnom, trebalo bi u nekom playeru na PC-u vidjeti razlike između tih datoteka da bi se dalo neki konkretniji odgovor.

Probaj skinute datoteke konvertirati nekim alatom (audacity, aimp3 converter,...) pa isprobati na radiju ponovo.

KaeR
6 godina
neaktivan
offline
Kako da vidim koji mi je format cd- u autu?

Nisam znao na koji ću forum postaviti ovo pitanje pa sam odlučio ovdje da ga postavim.Neznam kako da vidim koji mi je format cd-a u autu? 

Da li mi možete pomoći poslao sam dole sliku.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2018 21:06 (ivan_05).
6 godina
neaktivan
offline
Kako da napravim muziku za auto?
izvadis radio van i pise na njemu, ili njuskat po googlu za koji auto je to radio? al mislim da je obicini cd (audio, ne mp3), probaj stavit neki mp3 u njega, ak nece ucitat nije mp3..
13 godina
offline
Re: Kako da vidim koji mi je format cd- u autu?

Izgleda mi kao radio za pasata. Koliko znam mp3 šiba. Osim ako je ovo neka kopija:D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice