Kovanice od 25 kuna

poruka: 37
|
čitano: 40.265
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kovanice od 25 kuna

Ovako,
imam svih 9 kovanica od 25 kuna i cuo sam nesto da ako odneses svih devet u banku da za njih dobijes 800 kn?!?!?
Jel to istina????
ako neko zna neka mi odgovori plis ;)

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 9:52 (Grga123).
15 godina
online
Kovanice od 25 kuna

dobijes 175 kn.

12 godina
neaktivan
offline
Kovanice od 25 kuna
samo?!?!?! od kud znas???
12 godina
neaktivan
offline
Kovanice od 25 kuna
kako mislis svih 7 kovanica
tureburevalja
12 godina
neaktivan
offline
Kovanice od 25 kuna
krivo sam napisao...9...pa imas 9 razlicitih motiva na zadnjoj strani..
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kovanice od 25 kuna
7*25 je 175
tureburevalja
12 godina
neaktivan
offline
Kovanice od 25 kuna
a frend ima 32 kovanice
tureburevalja
15 godina
online
Kovanice od 25 kuna

ako imas 9 onda dobijes 225 kn.

12 godina
neaktivan
offline
Kovanice od 25 kuna
kakvih 32 kovanice???
pa znam ja da je 9 put 25 225 al neki kazu da dobijes 800 kn jersu rijetke pa sad neznam o.O
16 godina
offline
Re: Kovanice od 25 kuna
Grga123 kaže...

imam svih 9 kovanica od 25 kuna i cuo sam nesto da ako odneses svih sedam u banku da za njih dobijes 800 kn?!?!? 

 

Svih 9? pišeš kao da je 9 napravljeno sveukupno.

 

a sedam nosiš?

 

što radiš s one dvije? potrošiš?

 

ja imam doma jednu, stara je  možda 4-5 godina

 

 

 

 

15 godina
online
Kovanice od 25 kuna

ali mozes mi objasnit zasto bi ti banka dala 800 kn? pa koji k*rac ce njoj te kovanice? i jos da da 3 put vecu vrijednost nego sto si im donio? pa to je glupost.

14 godina
offline
Kovanice od 25 kuna

Dobiješ toliko koliko kovanica imaš puta 25, i ako napomeneš tih nekih 800 KN, dobiješ takav smijeh od tete za šalterom da ćeš htjet propast u zemlju!?

Uglavnom, nema džabe ni u džabe!? 

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
13 godina
neaktivan
offline
Kovanice od 25 kuna

Pametnije ti je to cuvati. Mozda ce jednoga dana i vrijediti vise..

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 9:57 (Agent Rico).
13 godina
offline
Kovanice od 25 kuna

nece nista vrijediti jer kad udemo u eu kuna ce doziviti propast a i preci cemo na eure.trosi

to zeljezo dok mozes

16 godina
offline
Kovanice od 25 kuna

http://www.aukcije.hr/browse.php?id=211

 

Evo pogledaj ovdje koliko vrijedi!

 

Ili bolje ovdje:

 

http://www.aukcije.hr/item.php?id=1639594

Preimenujmo smjeska *namigiva* u *namiguje*!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 10:01 (Maxxy).
13 godina
neaktivan
offline
Kovanice od 25 kuna

Pa bas zato. Moci ce ih prodati nekom muzeju i sl. 

15 godina
online
Re: Kovanice od 25 kuna
Grga123 kaže...
pa ja sam napisao da sam tako cuo a htio sam da mi netko s mozgom napise nesto a ne ti buda**

pazi malo kako pricas. reko sam samo da ti to nitko nece dat. pa kako bi to vrijedilo 800 kn?

12 godina
neaktivan
offline
Kovanice od 25 kuna
pa jer je rijetko -.-
16 godina
offline
Re: Kovanice od 25 kuna
Grga123 kaže...
pa jer je rijetko -.-

Istina, kao djevica od 14 godina..

 

jedan član ti je dao link... http://www.aukcije.hr/item.php?id=1639594

 

dakle početna cijena aukcije je 305,00 Kn...

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kovanice od 25 kuna
herc1988 kaže...

nece nista vrijediti jer kad udemo u eu kuna ce doziviti propast a i preci cemo na eure.trosi

to zeljezo dok mozes

Naravno da će vrijediti jer će nama kuna ostati i dalje kao platežno sredstvo kao što je i do sada. Da bi potpuno prešli na Euro morali bi imati jako gospodarstvo, a to nemamo.

Mnogi su u zabludi da će biti samo Euro kod nas i ništa drugo. Još smo mi jako daljeko da imamo samo Euro kao valutu.

15 godina
online
Re: Kovanice od 25 kuna
vrijedi onolko kolko pise na njoj


p.s. ovo cuvaj i prebacuj s koljena na koljeno a u meduvremenu napravi neku huge kompaniju pa kad tvoj praprapraunuk ide to davat u banku, dobit ce jos mali bonus na to sto si ti vlasnik huge kompanije imao tu kovanicu

p.s.s ili ne :D
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
15 godina
online
Kovanice od 25 kuna

je pa sto ti mislis da ce bit euro i kuna? pa kako ce to onda funkcionirat? kako ce dolazit place? u kojoj valuti? kako cemo placat u ducanima? nemoze bit dvije valute.

12 godina
odjavljen
offline
Kovanice od 25 kuna

Ma nece biti neke razlike kad dođe Euro samo ce se sadasnje place preracunati u eure.Pa ce tako neko ko ima placu od 6500 kuna primati 878 eura.Standard života se neće mjenjati kao sto se nije promjenio ni u Bugarskoj i Rumunjskoj.Jedina dobra stvar je sto ćemo moći putovati i traziti posao vani u Europskoj uniji

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 11:42 (Nitro233).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kovanice od 25 kuna
Grga123 kaže...

Ovako,
imam svih 9 kovanica od 25 kuna i cuo sam nesto da ako odneses svih devet u banku da za njih dobijes 800 kn?!?!?
Jel to istina????
ako neko zna neka mi odgovori plis ;)

Dobiješ jedinicu iz matematike :P

I see peopels who have windows 99.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kovanice od 25 kuna
mar123 kaže...

je pa sto ti mislis da ce bit euro i kuna? pa kako ce to onda funkcionirat? kako ce dolazit place? u kojoj valuti? kako cemo placat u ducanima? nemoze bit dvije valute.

Moze...

Imat cemo sad na pocetku (ne odmah) eure i kune...

A onda poslije ja mislim da se vise kune nece upotreblajvati..

Tak je sad u jednoj drzavi neznam kojoj.... Zaboravio :D

AOM... (mmm)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kovanice od 25 kuna

nitro233---kolko ja znam svaka drzava EU moze stavit zabranu ulaska hrvatima....(od 2 do 7 god)....italija i austrija ce to napravit u startu tak da....cemo cekat ;)

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 12:39 (naki007).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kovanice od 25 kuna
Games 4 life kaže...
mar123 kaže...

je pa sto ti mislis da ce bit euro i kuna? pa kako ce to onda funkcionirat? kako ce dolazit place? u kojoj valuti? kako cemo placat u ducanima? nemoze bit dvije valute.

Moze...

Imat cemo sad na pocetku (ne odmah) eure i kune...

A onda poslije ja mislim da se vise kune nece upotreblajvati..

Tak je sad u jednoj drzavi neznam kojoj.... Zaboravio :D

Ajd da i ja jednom doživim mjenjanje valute.Moj stari je doživio kune a ja ću eure :D

I see peopels who have windows 99.
15 godina
online
Kovanice od 25 kuna

Pa sjetite se slovenaca, imali su i tolare i eure. Tek jedno 2 godine od ulaska u uniju su kompletno prešli na eure. 

 

A kovanica od 25 kuna se u relativno malo primjereka napravila i zato je rjetka i neki kolekcionari bi i dali više para za njih. Meni baš žao da nemam ni jednu od 25kn {#}

Stoja
14 godina
protjeran
offline
Re: Kovanice od 25 kuna
Stoja kaže...

Pa sjetite se slovenaca, imali su i tolare i eure. Tek jedno 2 godine od ulaska u uniju su kompletno prešli na eure.

 

A kovanica od 25 kuna se u relativno malo primjereka napravila i zato je rjetka i neki kolekcionari bi i dali više para za njih. Meni baš žao da nemam ni jednu od 25kn {#}

 Posaljem ti ja jednu od 5KM, blizu je.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
13 godina
neaktivan
offline
Kovanice od 25 kuna

ne znam da li ste premladi ili vas to ne zanima, ali ocito je da ne znate.Prvo, potrebno je zadovoljiti Maastricht kriterije, ući u ERM II sustav, koji traje minimalno 2 godine, i onda se ide na euro. jedno je Eurozona, jedno je Europska Unija....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice