Podijeli fore za prepisivanje na testovima s nama

poruka: 73
|
čitano: 75.019
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
cuspajz kaže...

Mi smo nedavno otkrili još jednu foru. Kupimo novine i stavimo na prvu klupu. Kad pitaju čije je to mi  kažemo da neznamo. I većina profesora uzme novine i čita ih, tako da ne obraćaju pažnju na nas Nevinašce

citiram ovaj stari post, ali eto..mi smo već drugi put za redom to pod testom iz fizike učinili i radi. profesor čita novine, a mi prepisujemo i pomažemo si.

genijalno.

bilo bi dobro naučiti neki kod i onda si pomagati tako.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
13 godina
offline
Re: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
mi smo za geo di imas samo da i ne ili a b c d odgovore sifre radili. Da klimnes glavom gore dolje a ne glavom lijevo desno. A bi bio jedan udarac o klupu b bi bio udarac po radiatoru c bi bilo trazenje nove kemijske a d lik bi reko kako tesko i uvijek je palio . Moram ovu ekipu iz srednje naucit to.
AMD u <3 Intel u 8===3
15 godina
neaktivan
offline
Re: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
GeneralPag1997 kaže...
mi smo za geo di imas samo da i ne ili a b c d odgovore sifre radili. Da klimnes glavom gore dolje a ne glavom lijevo desno. A bi bio jedan udarac o klupu b bi bio udarac po radiatoru c bi bilo trazenje nove kemijske a d lik bi reko kako tesko i uvijek je palio . Moram ovu ekipu iz srednje naucit to.

a jakih šifri haha

najlakše kod toga je ako već ne smiješ usta otvorit klimnut glavnom da ili ne(nije šifra nikakva) ili obični udarci ili dodiri klupe po redu slova(a je 1, d je 4).

mora se razvit neki kod za kompliciranije zadatke jer su oni većinski.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
13 godina
offline
Re: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
ovo mi je stari reko ovo ljeto da si sprljas ruke tintom i razbacano pises po tome olovkom, prof ga nikad nije skuzil jer se olovka nije vidjela zbog tinte dok je ne maknes sa svijetlosti.
AMD u <3 Intel u 8===3
13 godina
offline
Re: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
djdomi smjesno ali je palilo nama su u sk vecinom bili zadaci zaokruzi a sad u srednju ima manje al dosta i dalje
AMD u <3 Intel u 8===3
15 godina
offline
Re: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n

U vecini slucajeva salic metnem u kalkulator ili medu noge,ali se ni njih neda pisat pa je vrlo cesto biljeznica na nogama i prepisujem iz nje.Ili se jednostavno dignem vidim kaj je napiso ovaj ispred mene i prepisem(sjedim u zadnjoj klupi pa nema gledanja nazad)a ako te ulovi i trazi da predas test jednostavno nedas i nakon 5min im dojadi i puste te da pises dalje.

You got to lose to know how to win
14 godina
offline
Podijeli fore za prepisivanje na testovima s nama

Prozirna kemijska olovka sa šalićem namotanim oko uloška.

Korisno za formule te godine (Povijest).

 

Ako u jednu kemijsku ne stane sve u džepu je identična sa drugim šalićem.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
Alkaline kaže...

Prozirna kemijska olovka sa šalićem namotanim oko uloška.

Korisno za formule te godine (Povijest).

 

Ako u jednu kemijsku ne stane sve u džepu je identična sa drugim šalićem.

sviđa mi se ovo sa drugom kemijskom {#}

Nothing is true, Everything is permitted!
14 godina
offline
Podijeli fore za prepisivanje na testovima s nama

Mi smo danas pisali latinski i profesor stvarno pazi na prepisivanja i šalabahtere no malo je zaboravan i predobar je kao osoba..

On ti kaže npr.. 

bonus discipulus 

i sad to ti je nominativ jednine i ti moraš stavit u nominativ množine..

i onda ti kažeš da nisi čuo (nakon nekog vremena naravno) a on zaboravi šta je reko i kaže da neko od učenika pročita šta mora..

i onda taj učenik pročita rješenje..

tj. populi discipuli 

-ja bar mislim da ide tako :)

i ti to napišeš pod svoj odgovor...

Life is simple, kill or be killed, a survivor's code... My code!!
12 godina
neaktivan
offline
Podijeli fore za prepisivanje na testovima s nama

Da oživim malo temu...

 

Ja nikad nisam prepisivao al znam neke fore koje su ovi moji radili...

1. Ako vam dopusti da pijete na provjeri sve što vam nije jasno napišete s unutarnje strane naljepnice na boci . Idealan šallabahter, jer ima dosta mjesta za pisanje a profe vas nikad nece uhvatit

2. Znate onu olovku s nevidlivom tintom koja s vidi samo kad upalite lampu na olovci. Mozete napisat na ruku, što nije baš sigurno jer vas može vidit dok svijetlite, pa je bolje napisat u  unutrašnjoj strani pernice i glumiti da idete uzet neku gumicu i sl. iz pernice

3. Naljepite šalabahter na džon od tenisice

 

Ima mnogo načina, svi su dobri a ovo su samo neki. Ali zapravo, nije tu stvar u mašti niti u profesorima koji ce skuzin u 1% slucajeva.

 

Najveci problem su drugi učenici u razredu. Mi imamo barem 10 tih koji jedva cekaju nekog tuzakat. Dovoljno je u razredu imat 1 takvu tzv. tužibabu.

Vecina djece i koja nisu tuzibabe ce vas reci kad je u pitanju salabahter (ali teško ce vidjeti jer nemaju namjeru traziti tko ima salabahter), ali te  tuzibabe su najgore jer gledaju po cijelom razredu jel tko ima neki šalabahter. Ako  imate puno tih tužibaba u razredu , pogotovo ako sjedi blizu vas bolje vam je nepokusavati, mislim imate 5% sanse. A ako su ti bas glupi , mozete probati ali ideja mora biti jako kreativna.

 

Znaci ako ste kao razred jedno, ako vam je nacelo svi za jednoga jedan za sve, onda cete proci sa bilo kojim salabahterom. Ali ako niste ekipa ili tim jako ce tesko biti.

 

Nastavnici/proifesori su puno manji problem.

12 godina
neaktivan
offline
Podijeli fore za prepisivanje na testovima s nama

Ne kuzim cemu salabahteri?

 

2. sam razred,protekle 3 godine doslovno nisam knjigu pogledao doma,ali ozbiljno,ne sjecam se da sam ijedanput nest radio doma.

 

Imam ukor pred iskljucenje zbog ometanja nastave i neizvrsavanja skolskih duznosti ali i dalje uspijem prolazit  gotovo bez jedinica iz znanja,pa zar vam nista sa sata ne udje u glavu?

 

Dosta da slusas bar kad ponavljate neko gradivo,zapamtis.

 

Sad ovisi o skoli koju ste upisali,ali ako ides u gimnaziju,logicno je da si svijestan da moras uciti za prolazak.

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
9 godina
neaktivan
offline
Podijeli fore za prepisivanje na testovima s nama

U ovih 10 gododina školovanja isprobao sam sve vrste švercanja.Dosada se kao najbolje pokazalo sljedeće:

 

1.napišeš šverc na kompu, veličina 9 (ili manja)

2. isprintaš na papir na kojemu je šverc

3. odrežeš višak papira

4. šverc zaljepiš sa selotejpom na nogu (iznad čarape)

5. staviš nogu na kojoj ti je šverc na suprotnu nogu (da ti dio gdje je čarapa dira koljeno suprotne noge)

 

+ ako te profesori skontaju potrebna je samo jedna sekunda spustiš nogavicu

 

- ostane ti crveno na nozi kada odljepljuješ šverc (ali samo kratko vrijeme)

 

napomena: ljudi iz razreda će ti možda reći da nisi normalan :D

Ljudi ovo 1oo% radi ja tako stalno radim i moze se prepisati  samo treba biti oprezan i drzati nogu preko noge prije nego profesor/ica ili nastavnik udje na sat (cas)

nuiashifa
7 godina
neaktivan
offline
Re: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
Ja prepisujem tako da doma napisem salabahter i zamotam ga u kemijsku ili stavim duge rukave i jednu ruku izvucem i rukav stavim na stol , a ruka mi stoji ispod stola i trazim odgovore na mobitelu
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice