Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.095
|
čitano: 1.493.130
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
11 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ima li neko invite za torrent sa bogatom bazom knjiga ? imam acc na ipt i torrenthr na oba preko 500 gb uploada, tako da se ne sekirate da cu dobiti ban

http://www.phonespal.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

knjigoteka.org

12 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav :)

Trebao bih invajt za myanonamouse ili neki drugi tracker sa stručnom literaturom.

Hvala 

 

 

Edit: nisam nestrpljiv nego treba mi za radnju tako da je svaki sat značajan :D

Tito is my drug...
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2015 21:37 (14_centurion_11).
12 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Čini mi se da nije sav sadržaj migriran s crowarez na knjigoteka

Dosta toga fali. :(

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

nudim iptorrents. 

proof sa neko drugog trakera.

minimalno 10mbps uploada

H2O
15 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Bok, trebala bi mi pozivnica za neko lijepo mjesto sa puno srtipova. Krenuo sam lagano, pa sam se navukao. Imam seedbox i proof sa THR. 

 

Hvala!

13 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

stripova ili mangi? Imam ti ja AnimeBytes koji je jedan od najboljih anime i manga trackera. Ali to je vecina japanski strip (manga). AKo zelis javi se. 
A za zapadne stripove sam imao negdje acc ali sam zaboravio di xD
Na whatu ima dosta stripova

15 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Hvala, ali trebaju mi western comics. 

14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

trazim Torrentleech

 rjeseno

H2O
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2015 16:12 (zagy15061984).
9 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Trazim THR, nemam nista zauzvrat jer nisam nikad do sad bio na privatnim torrent stranicama, ako bi netko bio ljubazan :)

12 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Hvala kolegi zagy15061984 na IPTorrents

HAKOSUKA
16 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Bok, molio bih pozivnicu za myanonamouse i BTN, za uzvrat mogu ponuditi ipt. 

Imam acc na 4 privatna trackera i mogu za svaki od njih poslati proof, kao i za seedbox.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2015 15:30 (kimi).
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

 ispricavam se na offtopicu ali neznam gdje bi drugdje postavio to pitanje.. dakle brzina uploada na seedboxu je nevjerojatnih 3-10kbps  .jel netko mozda zna u cemu bi bila frka

H2O
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2015 20:56 (zagy15061984).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
zagy15061984 kaže...

 ispricavam se na offtopicu ali neznam gdje bi drugdje postavio to pizanje.. dakle brzina uploada na seedboxu je nevjerojatnih 3-10kbps  .jel netko mozda zna u cemu bi bila frka

 Ja sad od vlasnika seedboxa dobio sljedeći odgovor jer mi je upload na seedboxu

Moje pitanje:

samo da te pitam. koja je max brzina uploada jer trenutno uploadam 1 thr i jedan na partis i max 70 kb/s a većinom je 56?

Odgovor

50-60 MB/s, al to ces rijetko postici jer malo tko moze skidati tolikom brzinom, a i bude drugih seedera hrpa

Pravedni Osvetnik Zorro
9 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

TRažim IPT.

Imam seedbox(od jučer), kao dokaze imam THR (upload 282gb) i partis upload 116gb, download 44gb)

Pravedni Osvetnik Zorro
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Sve zavisi o broju seedera i peerova kolko sam ja skuzio. jer trenutno mi je brzina skidanja na boxu 4,7MB/S a upload 400-600 kbps

Pravedni Osvetnik Zorro
14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Rocker747 kaže...

Sve zavisi o broju seedera i peerova kolko sam ja skuzio. jer trenutno mi je brzina skidanja na boxu 4,7MB/S a upload 400-600 kbps

 e vidis. ja imam 100/20 optiku i imam 500puta bolji upload nego sa seedboxom koji je katastrofalan .tj nikakav / barem u mom slucaju

H2O
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2015 20:57 (zagy15061984).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
zagy15061984 kaže...
Rocker747 kaže...

Sve zavisi o broju seedera i peerova kolko sam ja skuzio. jer trenutno mi je brzina skidanja na boxu 4,7MB/S a upload 400-600 kbps

 e vidis. ja imam 100/20 optiku i imam 500puta bolji upload nego sa seedboxom koji je katastrofalan .tj nikakav

 Ma nemoj da mi je katastrofalan trenutno mi je 2 MB/S a max je 50-60. Evo ti obnjašnjenje.

zato sto skidas torrente koje je vec skinula hrpa ljudi. moras shvatiti na koji nacin funkcioniraju torrenti. nek skine samo 3-4 ljudi prije tebe sa seedboxom to znaci da je na tom torrentu maksimalna brzina seedanja vec tada nekoliko stotina megabita u sekundi, recimo 300 mbit/s i ti dodes i skiens i tad je vec 400 recimo
i onda dodem ja sa svojih 4 mbita downloada, a vi mozete seedati 400, sta vrijedi sto ja ne mogu skidati brze od 4. i onda cu skidati od svakog po malo, podijelit ce se tih mojih 4mbita na vas 4 i seedat ce te svaki 100kB/s. jel shvacas sad?
da ne pricam na ipt-u di zna biti i po nekoliko tisuac seedera, a par ljudi koji skidaju.

Usput nabavio sam pozivnicu za IPT

Pravedni Osvetnik Zorro
14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Rocker747 kaže...
zagy15061984 kaže...
Rocker747 kaže...

Sve zavisi o broju seedera i peerova kolko sam ja skuzio. jer trenutno mi je brzina skidanja na boxu 4,7MB/S a upload 400-600 kbps

 e vidis. ja imam 100/20 optiku i imam 500puta bolji upload nego sa seedboxom koji je katastrofalan .tj nikakav

 Ma nemoj da mi je katastrofalan trenutno mi je 2 MB/S a max je 50-60. Evo ti obnjašnjenje.

zato sto skidas torrente koje je vec skinula hrpa ljudi. moras shvatiti na koji nacin funkcioniraju torrenti. nek skine samo 3-4 ljudi prije tebe sa seedboxom to znaci da je na tom torrentu maksimalna brzina seedanja vec tada nekoliko stotina megabita u sekundi, recimo 300 mbit/s i ti dodes i skiens i tad je vec 400 recimo
i onda dodem ja sa svojih 4 mbita downloada, a vi mozete seedati 400, sta vrijedi sto ja ne mogu skidati brze od 4. i onda cu skidati od svakog po malo, podijelit ce se tih mojih 4mbita na vas 4 i seedat ce te svaki 100kB/s. jel shvacas sad?
da ne pricam na ipt-u di zna biti i po nekoliko tisuac seedera, a par ljudi koji skidaju.

Usput nabavio sam pozivnicu za IPT

 ja sam platio sad i nikada vise za seed box. bolje za dodatnih 20 kn mjesecno nabaciti 200/100 kod t coma i bok/ dobro za tebe da ti je neko poklonio pozivnicu sa tako malo prometa na trekerima

H2O
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2015 20:49 (zagy15061984).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
zagy15061984 kaže...
Rocker747 kaže...
zagy15061984 kaže...
Rocker747 kaže...

Sve zavisi o broju seedera i peerova kolko sam ja skuzio. jer trenutno mi je brzina skidanja na boxu 4,7MB/S a upload 400-600 kbps

 e vidis. ja imam 100/20 optiku i imam 500puta bolji upload nego sa seedboxom koji je katastrofalan .tj nikakav

 Ma nemoj da mi je katastrofalan trenutno mi je 2 MB/S a max je 50-60. Evo ti obnjašnjenje.

zato sto skidas torrente koje je vec skinula hrpa ljudi. moras shvatiti na koji nacin funkcioniraju torrenti. nek skine samo 3-4 ljudi prije tebe sa seedboxom to znaci da je na tom torrentu maksimalna brzina seedanja vec tada nekoliko stotina megabita u sekundi, recimo 300 mbit/s i ti dodes i skiens i tad je vec 400 recimo
i onda dodem ja sa svojih 4 mbita downloada, a vi mozete seedati 400, sta vrijedi sto ja ne mogu skidati brze od 4. i onda cu skidati od svakog po malo, podijelit ce se tih mojih 4mbita na vas 4 i seedat ce te svaki 100kB/s. jel shvacas sad?
da ne pricam na ipt-u di zna biti i po nekoliko tisuac seedera, a par ljudi koji skidaju.

Usput nabavio sam pozivnicu za IPT

 ja sam platio sad i nikada vise za seed box. bolje za dodatnih 20 kn mjesecno nabaciti 200/100 kod t coma i bok/ dobro za tebe da ti je neko poklonio pozivnicu sa tako malo prometa na trekerima

 Ne želim se stobom svađat. Na IPT sam već uploadal 3gb .

Pravedni Osvetnik Zorro
12 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Nudim

3x IPTorrents 

3x BalkanElite

5x XtremeZone

2x TorrentLeech

 

Tražim

Bilošto

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

za THR trenutno nema pozivnica

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.9.2015 15:29 (msrnec).
13 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav, trebao bi mi nekakav tracker sa strucnom literaturom i bogatom bazom knjiga sto na hrvatskom i engleskom jeziku pa ako neko ima prijedlog ili invite...

Nudim dokaze sa drugih trackera i imam seedbox.

 

Hvala

16 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Nudim:

--

vjerojatno ima još koji al mi se neda tražit pa pitajte, možda imam

 

Tražim:

ništa, Pedros ak netko ima al sumnjam

 

Uvjet:

-poslati linkove na profil na trackerima gdje ste regani (screenshotove ne morate slati)

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.10.2015 21:26 (stiffler).
11 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Evo ako nekom treba

Movietorrentz x 2

Bithdtv X 9

Torrentvault x1

Mma torrents x 1

Frolik klatbit x 1

Ipt x 3

The geeks x1

Bitspyder X 6

Hdmkv x 4

Hdme.eu x1

Trancetraffic x 1

Beyondhd x1

Cinemageddon x 3

Crobytes x 5

Forumophillia x 7

Aaarg X 1

Ebookshares x1

Cgpeers x2

Alpharatio x 4

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2015 22:56 (dariodado7).
15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav,

 

da li postoji neki tracker za Techno muziku, tj tražim stare setove (Mills,Cox,Umek,Beyer,Bailey,...) od negdje 95-2002/2003. g.? Ako netko zna može mi poslat PM. Hvala

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Balvan8 kaže...

Pozdrav,

 

da li postoji neki tracker za Techno muziku, tj tražim stare setove (Mills,Cox,Umek,Beyer,Bailey,...) od negdje 95-2002/2003. g.? Ako netko zna može mi poslat PM. Hvala

 

 

what.cd,pedros,waffels i nisam siguran u kakvom stanju je SATClubbing

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Dostupne sljedeće pozivnice:

HD-Space x11

IPT x3

Balkanelite x2
THR x2

 

Za svaku ću tražiti poneki proof da ste uredan seeder.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
15 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Nudim:

RevolutionTT x2

(proof sa drugog trackera)

 

Tražim:

Bilo šta kvalitetno sa domaćim filmovima i crtićima.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
keiichi26 kaže...

Nudim:

RevolutionTT x2

(proof sa drugog trackera)

 

Tražim:

Bilo šta kvalitetno sa domaćim filmovima i crtićima.

 

Budi oprezan kom daješ RevolutionTT

meni uzeli 5 pozivnica zbog nekog mangupa.

 

Ako hoćeš imam crobytes pošalji mi mail

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice