Prevaren na njuskalu

poruka: 42
|
čitano: 6.698
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Prevaren na njuskalu

evo frend mi danas dode po savjet, kaze shebo me neki lik na njuskalu i pita dal moze ista napravit. situacija je ovakva:

on je naso oglas za neki odjevni predmet, nemam pojma koji, i javio se na oglas i sad mu je tip reko da to dolazi izvana i da mora prvo uplatit 400 kn a onda ostalo ce pouzecem kad ovaj posalje, i ovaj njemu uplatio na ziro racun. i doba je kao trebala stic za 2 tjedna, kad ono robe nema, oglasa vise uopce nema, mobitel nije ni postojao nego je kontakt bio samo preko maila na koji isto vise ovaj ne odgovara. stvar je u tom sto je mail glasio nesto tipa "prodaja stvari" a ovaj kad ga je moj frend u mailu pito za ime je vjerojatno lupio prvo koje mu je palo na pamet i vjerojatno je izmisljeno. i sad on mene pita sto on sad moze? ja sam mu reko da nista, al eto pitam tu vas da vidim ideje.

15 godina
offline
Re: Prevaren na njuskalu

Ne može ništa, neka uči iz greške.

GL&HF
13 godina
offline
Prevaren na njuskalu

Naravno da može! Ubuduće ne uplaćivat nikom na račun pare! {#}

Maurer
12 godina
neaktivan
offline
Prevaren na njuskalu

a i ja sam mu reko da je budala, al on je uvjeren da moze nesto napravit. znali netko kako ide zakon u policiji, do koje svote oni nista ne poduzimaju tj kolko mora bit love da bi poduzeli nesto?

13 godina
offline
Prevaren na njuskalu

od 2000kn po novom, prije je bilo minimalno  1000kn, znaci upola manje...

12 godina
neaktivan
offline
Prevaren na njuskalu

Kvota 1.02 da neće više vidit te pare.

12 godina
neaktivan
offline
Prevaren na njuskalu

znaci ako je manje od 2 soma nemora se ni trudit ic na murju?

13 godina
offline
Re: Prevaren na njuskalu
maraac kaže...

znaci ako je manje od 2 soma nemora se ni trudit ic na murju?

  ne

jedino ako se moše skupit više ljudi koje je ista osoba zalevatila, a zajedno su spušili minimalno 2k kuna

10 godina
neaktivan
offline
Re: Prevaren na njuskalu
maraac kaže...

znaci ako je manje od 2 soma nemora se ni trudit ic na murju?

ne.

Spale su nam gaće,zagrizli smo udice,glave nam u pijesku,nezaštićene guzice....
10 godina
neaktivan
offline
Re: Prevaren na njuskalu
Caesar et Brutus kaže...
maraac kaže...

znaci ako je manje od 2 soma nemora se ni trudit ic na murju?

  ne

jedino ako se moše skupit više ljudi koje je ista osoba zalevatila, a zajedno su spušili minimalno 2k kuna

još da znaju tko je ta osoba.....

Spale su nam gaće,zagrizli smo udice,glave nam u pijesku,nezaštićene guzice....
15 godina
offline
Prevaren na njuskalu

Neka ide tražit informacije o tom žiro računu i osobno hebat mater.

 

 

Radi uvijek

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prevaren na njuskalu
Mitch kaže...

Neka ide tražit informacije o tom žiro računu i osobno hebat mater.

 

 

Radi uvijek

gdje da ide trazit? u banku? mislis da ce dat oni podatke?

13 godina
offline
Prevaren na njuskalu

povukao je račun 100%, ugasio ga

12 godina
neaktivan
offline
Re: Prevaren na njuskalu
Caesar et Brutus kaže...

povukao je račun 100%, ugasio ga

možda nije iskusan lopov

12 godina
neaktivan
offline
Prevaren na njuskalu

mozda i nije, ali dali ce banka dat podatke o svom korisniku tako bilokome?

13 godina
offline
Re: Prevaren na njuskalu
maraac kaže...

mozda i nije, ali dali ce banka dat podatke o svom korisniku tako bilokome?

  ne bi zaposlenik banke smio dat, to je zabranjeno, ali uvijek možeš probat pitat, nagovorit, podmitit :/....

16 godina
offline
Prevaren na njuskalu

Mozes dici privatnu tuzbu, ako imas love naravno. Mislim da je potrebno 4000kn za pokretanje i na taj nacin doci do love. Znaci imas dokaze, tuzis, dobijes svoje a lik ce jos naebati. U nekom idealnom svijetu...

Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
12 godina
neaktivan
offline
Prevaren na njuskalu

Šta nemoze otic na policiju i reć da mu je uplatio 5 tisuća kn i to je to, i dalje oni obave svoj posao.

Battlelog: Xtream_gjurki
13 godina
offline
Re: Prevaren na njuskalu
ukay1000 kaže...

Mozes dici privatnu tuzbu, ako imas love naravno. Mislim da je potrebno 4000kn za pokretanje i na taj nacin doci do love. Znaci imas dokaze, tuzis, dobijes svoje a lik ce jos naebati. U nekom idealnom svijetu...

  To da.

 

15 godina
offline
Re: Prevaren na njuskalu
maraac kaže...
Mitch kaže...

Neka ide tražit informacije o tom žiro računu i osobno hebat mater.

 

 

Radi uvijek

gdje da ide trazit? u banku? mislis da ce dat oni podatke?

 

Caesar et Brutus kaže...

povukao je račun 100%, ugasio ga

 

Caesar et Brutus kaže...
maraac kaže...

mozda i nije, ali dali ce banka dat podatke o svom korisniku tako bilokome?

  ne bi zaposlenik banke smio dat, to je zabranjeno, ali uvijek možeš probat pitat, nagovorit, podmitit :/....

Ima jedan trik.

 

 

Naime ako koristite internet bankarstvo Zabe ili PBZ-a uvijek možete provjerit informacije o žiro računima, kad radite nalog i upišete broj računa primatelja, možete napraviti provjeru i on bi trebao ispisati ime i prezime vlasnika računa (ako je korisnik te banke).

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prevaren na njuskalu
Volvox kaže...

Šta nemoze otic na policiju i reć da mu je uplatio 5 tisuća kn i to je to, i dalje oni obave svoj posao.

obave svoj posao i otkriju da je lago policiji te on jos nahebe.

12 godina
offline
Prevaren na njuskalu

Ja osobno smatram,da taj tvoj prijatelj je budala i da bi trebao šutiti o tome kakav je moron ispao...mislim ono,bez ljutnje!

Zaista ne opravdavam takve koji nasjednu na takve spletke!

Pazi ti price; Roba nije tu,treba uplatiti da stigne!

Postoje mnogo sigurniji nacini prodaje preko interneta,a ovaj ne prolazi niti na buvljaku.

 

   Moze se hebat,jer nece nista dobiti,neka se pozdravi sa parama,jer niti jedna banka nece bez sudskog naloga dati informacije o svome korisniku!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Prevaren na njuskalu
Mitch kaže...
maraac kaže...
Mitch kaže...

Neka ide tražit informacije o tom žiro računu i osobno hebat mater.

 

 

Radi uvijek

gdje da ide trazit? u banku? mislis da ce dat oni podatke?

 

Caesar et Brutus kaže...

povukao je račun 100%, ugasio ga

 

Caesar et Brutus kaže...
maraac kaže...

mozda i nije, ali dali ce banka dat podatke o svom korisniku tako bilokome?

  ne bi zaposlenik banke smio dat, to je zabranjeno, ali uvijek možeš probat pitat, nagovorit, podmitit :/....

Ima jedan trik.

 

 

Naime ako koristite internet bankarstvo Zabe ili PBZ-a uvijek možete provjerit informacije o žiro računima, kad radite nalog i upišete broj računa primatelja, možete napraviti provjeru i on bi trebao ispisati ime i prezime vlasnika računa (ako je korisnik te banke).

da bi ovo radilo covjek kako kazes mora bit u zabi ili pbzu, cak da i uspijemo ja i on nac to ime, npr ivo ivic, sto dalje s tim imenom, koji je dalje postupak, jer na murju opet nemozemo, a kolega gore kaze da za privatnu tuzbu treba 4 soma, a to on bas nema.

12 godina
neaktivan
offline
Prevaren na njuskalu

Najbolja solucija ti je provjerit na facebooku dal ima profil. A opet mozes otic na muriju i reć da te opljačkao, imaš ime i sve i  samo ga trebaju nać.

Battlelog: Xtream_gjurki
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prevaren na njuskalu
Volvox kaže...

Najbolja solucija ti je provjerit na facebooku dal ima profil. A opet mozes otic na muriju i reć da te opljačkao, imaš ime i sve i  samo ga trebaju nać.

ali nije ga opljackao, to sto je on njemu napravio nije pljacka jer mu nije oteo nista, moj frend je njemu svojevoljno to uplatio, a nema sve nego samo ime, sto ako u hr postoji 100 osoba pod tim imenom?

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.10.2013 20:22 (maraac).
13 godina
offline
Re: Prevaren na njuskalu
Volvox kaže...

Najbolja solucija ti je provjerit na facebooku dal ima profil. A opet mozes otic na muriju i reć da te opljačkao, imaš ime i sve i samo ga trebaju nać.

To samo je kod naših MUP-ovaca jako puno...

Maurer
12 godina
neaktivan
offline
Prevaren na njuskalu

A koda je bitno šta je napravio, odi tamo nek kaže da sumnjaš da ti je ukrao bicikl, i kad ti kazu di zivi ili ga privedu to rjesis s njime, i kazes da si krivo sumnjao i nikom ništa.

Ili imaš kakvu vezu u policiji, bilo kakvu, pa nek ti pogledaju.

Battlelog: Xtream_gjurki
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prevaren na njuskalu
Volvox kaže...

A koda je bitno šta je napravio, odi tamo nek kaže da sumnjaš da ti je ukrao bicikl, i kad ti kazu di zivi ili ga privedu to rjesis s njime, i kazes da si krivo sumnjao i nikom ništa.

Ili imaš kakvu vezu u policiji, bilo kakvu, pa nek ti pogledaju.

ma covjece nejde to tako, nemozes ti policiju koristit ko svoju privatnu agenciju da bi doso do odredenih ljudi. da kazem da sumnjam da mi je ukrao bicikli, znaci dodem na murju i kazem dobar dan ivo ivic mi je ukrao bicikl, kad oni pitaju koji, kako, kada, jesi ga vidio? sto cu ja rec? lagat njima, pa dobit cu prekrsajnu prijavu za to. a i sto da mi nadu tog lika, ja dodem njemu doma i napravim sto? da ga udarim? sto ako je jaci, sto ako pozove murju pa ja odem malo u zatvor zbog napada i ulazenja u tudu kucu? mislim ja ne mislim radit tu nista, i sam sam mislio da se tu nemoze nista i to sam reko frendu al je on inzistiro pa sam ipak pito tu.

12 godina
online
Re: Prevaren na njuskalu
Volvox kaže...

A koda je bitno šta je napravio, odi tamo nek kaže da sumnjaš da ti je ukrao bicikl, i kad ti kazu di zivi ili ga privedu to rjesis s njime, i kazes da si krivo sumnjao i nikom ništa.

Ili imaš kakvu vezu u policiji, bilo kakvu, pa nek ti pogledaju.

Ne ide to baš tako, tj. nije policija kao tete iz vrtića kojima prijaviš tko te dirao dok si u vrtiću bio. 

 

Jedino što mi pada napamet prijavit kakvim adminima ako ih imaju na njuškalu pa da pokušaju obavit abuse prijavu provideru pa onda vidjeti može li se išta.

12 godina
neaktivan
offline
Prevaren na njuskalu

to smo vec provjerili, admini na njuskalu kazu da se oni ne mjesaju u transakcije izmedu korisnika, te jedino sto mogu je ukloniti oglas i zabraniti postavljanje drugih.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice