Privatni torrent trackeri P&O izdvojena tema

poruka: 3.326
|
čitano: 1.069.636
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pozivnice za privatne torrent trackere
13 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O

Odes na whabox.ca, tamo se logiras i odes u CP svog box-a, te u onim opcijama ili na info stranici ti pisu svi podaci potrebni za vnc ili za ssh, ftp, webui itd itd ...

Samo citaj tamo sto pise i ne mozes pogrijesiti ...

 

Za vnc koristi program TighVNC ili probaj preko stranice ak ce ic ...

Za bytesized-hosting znam da imaju i preko stranice, pa valjda ima i whatbox ...

-=Every moment is another Chance=-
14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Nece da mi se uploaduje (seed-anje) iako sam oznacio sam fajl koji zelim skinut a ne i one ostale sporedne. Novi sam to se tice privatnih trackera, tako da neznam bas. 

dzix
14 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
dzelo kaže...

Nece da mi se uploaduje (seed-anje) iako sam oznacio sam fajl koji zelim skinut a ne i one ostale sporedne. Novi sam to se tice privatnih trackera, tako da neznam bas. 

Seeda ti samo taj koji si označia za skinit (jer i nemože seedat kad nije skinuto). A i pa nije uvik baš tako lako za seedat, nema uvik leechera(oni koji skidaju).

 

O kojem je trackeru riječ?

14 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
dr. zlo kaže...
dzelo kaže...

Nece da mi se uploaduje (seed-anje) iako sam oznacio sam fajl koji zelim skinut a ne i one ostale sporedne. Novi sam to se tice privatnih trackera, tako da neznam bas. 

Seeda ti samo taj koji si označia za skinit (jer i nemože seedat kad nije skinuto). A i pa nije uvik baš tako lako za seedat, nema uvik leechera(oni koji skidaju).

 

O kojem je trackeru riječ?

Evo proradilo, samo trebao par minuta da ufati brzinu. 

dzix
12 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

mogul se na TL slati GB drugim korisnicima

16 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
mirr kaže...

mogul se na TL slati GB drugim korisnicima

Ne.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Sta znaci kad pise da je torrent 2X, je li mozda da kad ga seed-am da se duplo seed-a, tj ako je torrent npr. 15 GB da kad ga sidam pisat ce tamo da sam uploadovo 30 GB ?

dzix
12 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O

da sve sto uploadas se duplo acuna..

15 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Jel vam radi IRC na TS-u?

Meni se neće spojit.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O

Neradi, host jos uvijek zeza, sajt je proradio.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

mozel mi neko pomoci oko TL imam 12 GB UL a samo 300 UL a neznam kako da vratim sad ratio do 1.0 a najgore je sto moram cekat na torrentima i odmah nemogu nista pa mozel mi ko to objasniti sta da skidam da vratim ratio

12 godina
odjavljen
offline
Privatni torrent trackeri P&O

mani se njega TL je sranje skupa sa njegovim staffom 

nigdje logike 

http://x264blog.org/
15 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Proradio je host od TS.

 

Promjenili su domenu od IRC-a:

 

irc.fusionfs.com

 

Kanali su isti i dalje.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.7.2012 14:11 (BORG).
12 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Zna neko šta je sa Yuwabitsom?

16 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Vili94 kaže...

Zna neko šta je sa Yuwabitsom?

Meni radi normalno

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
14 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Vili94 kaže...

Zna neko šta je sa Yuwabitsom?

Imali su malih problema sto je objasnjeno vec na samom loginu no vec danima je sve ok. 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
12 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

a zašto onda meni se neće logirati kada upišem nick i pass piše da je netočno ime ili lozinka,a kada bih htio resetirati pass unesem e-mail i kaže da mail nije u njihovoj bazi podataka.Molim nekoga da mi pomogne jer nebih htio izgubiti tamo account.

14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Evo ja pokusavam vec 6 dana ali bez uspijeha

12 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Vili94 kaže...

a zašto onda meni se neće logirati kada upišem nick i pass piše da je netočno ime ili lozinka,a kada bih htio resetirati pass unesem e-mail i kaže da mail nije u njihovoj bazi podataka.Molim nekoga da mi pomogne jer nebih htio izgubiti tamo account.

jesi siguran da uneseš e-mail s kojim si kreirao nick na stranici, ja sam jučer resetirao pass bez problema ...

12 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

siguran sam

14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Trebam preporuku za tracker s HD serijama, i to BluRay ili Web DL verzije, ne HDTV.

14 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

jel netko mozda zna kako preko seedboxaovog FTP-a prebaciti na FTP od fileserve

Tražim pozivnicu za yuwabits.net pa ko hoće poslati neka mi pošaljepm
14 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

evo ovako treba mi pomoc.jel netko zna kako napraviti torrent na seedboxu.znaci downloadao sam sa jednog treckera i sada zelim uploadati na drugi trecker. treba mi neka mogucnost da ne moram downloadati taj torrent na svoj pc nego da ga direktno uploadam na taj novi trecker

Tražim pozivnicu za yuwabits.net pa ko hoće poslati neka mi pošaljepm
12 godina
odjavljen
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
acmilan0083 kaže...

evo ovako treba mi pomoc.jel netko zna kako napraviti torrent na seedboxu.znaci downloadao sam sa jednog treckera i sada zelim uploadati na drugi trecker. treba mi neka mogucnost da ne moram downloadati taj torrent na svoj pc nego da ga direktno uploadam na taj novi trecker

kaj imas na seedboxu ? rutorrent, utorrent,deluge... ?

 

Svaki bi trebao imat opciju "Create a New Torrent"

 

a za ono pitanje iznad treba ti dedicated server(ili semi) sa nekim linuxom ili windowsom

ili rapidleech (to je imao xirvik na nekim svojim boxevima) 

http://revohd.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.8.2012 11:44 (Arnold Layne).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O

kaj imas na seedboxu ? rutorrent, utorrent,deluge... ?

 

Svaki bi trebao imat opciju "Create a New Torrent"

 

imam rutorrent i imam opciju create a new torrent ali ne znam kako da napravim torrent tj. da napravim od torrenta kojeg sam već skinuo novi torrent i uploadam na novi trecker.jel mozes objasniti

Tražim pozivnicu za yuwabits.net pa ko hoće poslati neka mi pošaljepm
12 godina
odjavljen
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
acmilan0083 kaže...

kaj imas na seedboxu ? rutorrent, utorrent,deluge... ?

 

Svaki bi trebao imat opciju "Create a New Torrent"

 

imam rutorrent i imam opciju create a new torrent ali ne znam kako da napravim torrent tj. da napravim od torrenta kojeg sam već skinuo novi torrent i uploadam na novi trecker.jel mozes objasniti

pa kao i svagdje drugdje 
dodas putanju do file-a ili foldera, trackere, stavis private(ako uploudas na privatni tracker) i preserve file order i to je manje vise to nema tu puno mudrosti 

i jos piece size stavis ovisno o velicini toga sto uploudas recimo za 5gb file stavis 1024kb

http://revohd.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Arnold Layne kaže...
acmilan0083 kaže...

kaj imas na seedboxu ? rutorrent, utorrent,deluge... ?

 

Svaki bi trebao imat opciju "Create a New Torrent"

 

imam rutorrent i imam opciju create a new torrent ali ne znam kako da napravim torrent tj. da napravim od torrenta kojeg sam već skinuo novi torrent i uploadam na novi trecker.jel mozes objasniti

pa kao i svagdje drugdje 
dodas putanju do file-a ili foldera, trackere, stavis private(ako uploudas na privatni tracker) i preserve file order i to je manje vise to nema tu puno mudrosti 

i jos piece size stavis ovisno o velicini toga sto uploudas recimo za 5gb file stavis 1024kb

mozda glupo pitanje ali kada napravim taj novi torrent sa novim treckerom taj torrent nema nikakve vise veze sa starim treckerom

Tražim pozivnicu za yuwabits.net pa ko hoće poslati neka mi pošaljepm
12 godina
odjavljen
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O


mozda glupo pitanje ali kada napravim taj novi torrent sa novim treckerom taj torrent nema nikakve vise veze sa starim treckerom

naravno 

http://revohd.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Arnold Layne kaže...


mozda glupo pitanje ali kada napravim taj novi torrent sa novim treckerom taj torrent nema nikakve vise veze sa starim treckerom

naravno 

hvala na odgovorima

Tražim pozivnicu za yuwabits.net pa ko hoće poslati neka mi pošaljepm
15 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

I ja sam eto izgleda izgubio account na yuwabitsu, tamo sam registriran sa prastarim emailom kojem neznam lozinku, i sad nemogu resetirati lozinku, nevjerojatno {#}

Prof. dr. sc. torrentologije
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pozivnice za privatne torrent trackere
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice