Privatni torrent trackeri P&O izdvojena tema

poruka: 3.326
|
čitano: 1.069.455
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pozivnice za privatne torrent trackere
6 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

pozdrav svima

novi sam ovdje

volio bih saznati za jos par dobrih torenata sa nasih podrucja

trenutno sam samo clan crneberze pa ako koga zanimaju pozivnice mogu poslati nekoliko

 

scorpy

6 godina
protjeran
offline
Privatni torrent trackeri P&O

pozdrav, trazim nesto tipa partis.si. Dakle no drama tracker generalne stvari na njemu. Imam dobar ratio i ne bi mi ni trebao drugi, ali vidim da nekih stvari tipa alien covenant tamo uopce nema. Cak ni cam ripa nema. Samo zato bih htio neki drugi. Ali neki di nisu hipertfroficni zohari od korisnika i modova, pa ako mi se i dogodi hit n run, da ne dobijem promptno ban...dakle no drama tracker prvenstveno, nismo u jebenoj vojsci...imam bivseg JNA desetara doma kojeg moram slusat, ne triba mi jos, fala...

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.7.2017 19:54 (Gorstak79).
12 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Gorstak79 kaže...

pozdrav, trazim nesto tipa partis.si. Dakle no drama tracker generalne stvari na njemu. Imam dobar ratio i ne bi mi ni trebao drugi, ali vidim da nekih stvari tipa alien covenant tamo uopce nema. Cak ni cam ripa nema. Samo zato bih htio neki drugi. Ali neki di nisu hipertfroficni zohari od korisnika i modova, pa ako mi se i dogodi hit n run, da ne dobijem promptno ban...dakle no drama tracker prvenstveno, nismo u jebenoj vojsci...imam bivseg JNA desetara doma kojeg moram slusat, ne triba mi jos, fala...

 IPT ti je dobar general tracker. Ima bonus points system i dosta freeleech torrenata tako da možeš nabiti malo buffera za početak. Ako trebaš pozivnicu nabaci mi gmail u PP

8 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Pozdrav zanimalo bi me ako znate neki tracker di ima dosta snimaka sportova.

Hvala

12 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O

Ako te zanimaju auto moto fore, probaj Racing For Me :)

8 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Ode i CBT...

16 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Izgleda da sam ipak dobro predskazao budućnost .

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
crankshaft kaže...

Ode i CBT...

 Prilično me iznenadila ta obavijest, no šta je tu je, okrenut ćemo se više torrenthr-u koji nudi sličan sadržaj.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
13 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Pošto se CBT gasi..

molio bih pozivnicu za TorrentHR,ako može..
Tnx..

13 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Berkut kaže...

Pošto se CBT gasi..

molio bih pozivnicu za TorrentHR,ako može..
Tnx..

 Kao i kolega, pa ako netko može poslati...

 

Unaprijed hvala.

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Ja sam se nadao da će thr otvoriti registracije povodom zatvaranja crobytes, ali ništa. Žicam pozivnice za thr, ali čini mi se ništa ni od toga.
12 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O

Imaš otvorene registracije na BE ;)

"Uzevši u obzir da se gasi naš partnerski tracker odlučili smo iz solidarnosti otvoriti registracije na par dana. Hvala na pozornosti... Svim novopridošlim korisnicima želimo puno zabave i zezancije. Uploaderi imaju posebni tretman. Pišemo se na IRC-u.

//BE staff"

 

 

14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

zanima me koji su dobri privatni trackeri za knjige, magazine itd. (osim bitspyder)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
loky4i4 kaže...

zanima me koji su dobri privatni trackeri za knjige, magazine itd. (osim bitspyder)

 Bibliotik, My Anonamouse

16 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

BE je izbrisan i morat ćete se ponovo registrirat 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Baš mi je žao BE-a, imao sam tonu bonus poena, preko 2 miliona i uploada oko 2TB-a.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.10.2017 22:10 (Haker_x).
14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

SCC R.I.P

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Bi li tko mogao pomoći. Nov net, pa bih htio sredit portove i sve što ide uz da mogu bit spojiv, do sad sam radio s freeleech torrentima i na no ratio trackerima, dakle držao na seedu 72 ili koliko je već sati bilo nužno i to funkcionira na stranicama koje koristim, ali evo, it's time for sth new.

klijent: BT, Huawei B315. DL 40-45, UL cca 25.

16 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
11 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Zna netko dobar tracker sa stripovima na engleskom jeziku. Konkretno zanimaju me starija izdanja i kompletne kolekcije, na iptorrentsu imaju samo noviji, izlaze tjedan za tjedan. Hvala :)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
ruzcheHR kaže...
Zna netko dobar tracker sa stripovima na engleskom jeziku. Konkretno zanimaju me starija izdanja i kompletne kolekcije, na iptorrentsu imaju samo noviji, izlaze tjedan za tjedan. Hvala :)

 32pag.es

definitivno najbolji tracker za stripove, ogroman izbor i super community. ja sam tamo, ali nemam pozivnicu. mislim da primaju zahtjeve za registraciju svaki prvi ponedjeljak u mjesecu, ili tako nešto, moraš se malo raspitat. uglavnom taj zahtjev ima par pitanja pa ako im se svidi što odgovoriš prime te. tako sam ja upao..

16 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
ervin121 kaže...
ruzcheHR kaže...
Zna netko dobar tracker sa stripovima na engleskom jeziku. Konkretno zanimaju me starija izdanja i kompletne kolekcije, na iptorrentsu imaju samo noviji, izlaze tjedan za tjedan. Hvala :)

 32pag.es

definitivno najbolji tracker za stripove, ogroman izbor i super community. ja sam tamo, ali nemam pozivnicu. mislim da primaju zahtjeve za registraciju svaki prvi ponedjeljak u mjesecu, ili tako nešto, moraš se malo raspitat. uglavnom taj zahtjev ima par pitanja pa ako im se svidi što odgovoriš prime te. tako sam ja upao..

 

Imaju i recruitment svugdje

11 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O

po ovom sto san nasa izgleda se svakog prvog moze prijavit, valjda triba speedtest i proof sa nekog drugog trackera

12 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Nova domena Balkan Elite

11 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Imali koja pozivnica za privatni torrent vecinom za filmove. 

Finger Up :)
8 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Pozdrav tražim nekakav tracker da na njemu mogu nać snime sportova i to je jedini uvjet jer gledam ove neke bas i nemaju takav izbor pa ako iko nekakav savjet bilo bi mi drago da ga podjeli. Hvala!!

7 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Tražim pozivnicu za torrenthr.org

http://www.speedtest.net/my-result/6808338458

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.11.2017 23:26 (Veblar).
13 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Ima netko mozda trenutno VIP na myanonamouse? 

Nasao sam si tamo knjigu koju jako dugo trazim, ali nemam vip :/

11 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O

Tema je pitanja i odgovori, imaš drugu temu za tražit pozivnice.

Traži od nekog pozivnicu za IPT, imaš points sustav i većinu filmova možeš nać Freeleech, ne znam koja te kvaliteta zanima, ja skidam 10-15GB, možeš nać gotovo svaki film u toj kvaliteti i većinu freeleech, koristiš bodove za "Zap" torrenta torrenta tako da se ne moraš mučit sa seedom.

13 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Nisam siguran jel meni odgovor upucen? Ako je, mislim da ti moje pitanje nije jasno..

Kao prvo, ne trazim film, nego knjigu. 

Kao drugo, bas zato sto ne trazim pozivnicu (jer sam reg. na tom trackeru, no nemam vip status), pisem u ovoj temi, a ne u onoj koju navodis.

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pozivnice za privatne torrent trackere
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice