Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.171
|
čitano: 6.282.710
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
cvaja997 kaže...

Ajd saberi se, nitko nije riječi napisao o ljudima koji rade. Napisali su i pišu o ljudima koji kradu. Romi su "naši", svejedno nitko ih ne želi ni blizu. Djeca sa štapovima u rukama po cesti, psuju. Oni konstantno glasno, uz psovke, izražavaju svoje nesuglasice doma, međusobno. Često se dogodi da nekom nestane neki aparat iz dvorišta. Pale smeće u nedjelju popodne, na dvorištu. Sad si zamisli radikalnog imigranta kojeg zasmeta vol koji se okreće na ražnju, zamisli si da tvoju kćer, makar milijun njih bili zlatni, doktori sa diplomama, prisili na spolni odnos. Trinaestogodišnju curicu su silovali, njih 6, na bazenu. Ajmo bit liberalni, spasimo tu dvadesetogodišnju+ mušku "nejač", dajmo im socku i stan i nadajmo se najboljem. Yolo, jel?

 Ček, nijemci su radikalci? 

 

https://www.24sata.hr/fun/bosanska-festa-u-berlinu-pekli-janjce-u-parku-policija-sokirana-572590

2 godine
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
notloB kaže...
Tko, neki svećenici?

 Ograničen si kao balkon.

Ateist sam no ne volim isključive ljude, žao mi je tebe.

合氣道 Tražim novu žđevojku..ma, daaaleko biiilo.
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

LOL, ti se saberi.

Pazi ovo: romi, sirijci, azerbajdžanci, crnci, qurci i palci. Guess what, i bijeli bijelci kradu, siluju i ubijaju.

 

Ove gluposti s volom na ražnju su jednostavno - gluposti. Kao i silovanje curice na bazenu.

Imaš Fritza koji je vlastitu kćer držao zatočenu ali je bijel pa se pored njega u dućanu osjećaš dobro.

 

Jadan si kao i svi ostali mali ljudi koji žive u strahu od samih sebe.

Gledam te!
7 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

ovo sta se događa je strasno, da ljudi bez papira prelaze granicu bez ikakvih sankcija....pokusajte vi isto pa cete vidit kako ce te zavrsiti
jedna potencijalno velika ugroza za drzavu i europu.

 

realno ih sve treba deportirati, ne daj boze da nam hrv izgleda kao njemacka, francuska itd.
kroz zadnjih 20 godina dosta provodim po tim drzavama zbog posla i to kolike su promjene dozivili Paris i Berlin je odvratno. Potpuno se izgubia franc. tj njem.  identitet.

7 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Veliki Brat kaže...

LOL, ti se saberi.

Pazi ovo: romi, sirijci, azerbajdžanci, crnci, qurci i palci. Guess what, i bijeli bijelci kradu, siluju i ubijaju.

 

Ove gluposti s volom na ražnju su jednostavno - gluposti. Kao i silovanje curice na bazenu.

Imaš Fritza koji je vlastitu kćer držao zatočenu ali je bijel pa se pored njega u dućanu osjećaš dobro.

 

Jadan si kao i svi ostali mali ljudi koji žive u strahu od samih sebe.

 mozes ti pricat koliko hoces i revitalizirati, al jednostavno ti je pratiti podatke porasta kriminalnih radnji i nasilja u gradovima gdje su se doseljavali.

 

2 godine
online
Re: Što se događa s našim društvom?
Zaporožac kaže...
notloB kaže...
Tko, neki svećenici?

 Ograničen si kao balkon.

Ateist sam no ne volim isključive ljude, žao mi je tebe.

 Kako isključiv? pitao sam da možda i njih uključimo.

Tvpronlem kaže...
mozes ti pricat koliko hoces i revitalizirati, al jednostavno ti je pratiti podatke porasta kriminalnih radnji i nasilja u gradovima gdje su se doseljavali.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2023 10:33 (notloB).
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Tvpronlem kaže...

 mozes ti pricat koliko hoces i revitalizirati, al jednostavno ti je pratiti podatke porasta kriminalnih radnji i nasilja u gradovima gdje su se doseljavali.

Ma mogu ja pričat koliko hoću ali jadni ljudi će ostat jadni jer ne mogu biti ništa drugo nego jadni, a ne mogu jer ne žele biti ništa drugo nego jadni. I uživaju u toj svojoj jadnoći i misle si kako su super.

Htjeli bi biti pametni i lijepi slobodoumni zapadnjaci a zapravo su puno bliže mentalitetu tim problematičnim bijelcima, crncima i romima nego konstruktivnim i progresivnim slobodoumnim zapadnjacima.

Gledam te!
2 godine
online
Re: Što se događa s našim društvom?
Spacecraft kaže...
Zasto civilizirati necivilizirano?
Probali smo sa zivotinjam pa ne ide.

 Pa dobro nisu svi svećenici takvi, ali ima nedovoljno civiliziranih, onih koji uzdižu zločinačke režime, ima silovatelja maloljetne djece i onih koji bi gazili po ljudskim pravima, pravima žena itd.

Usporedba sa životinjama je krajnje degutantna, odvratna i necivilizirana, zato sam ti prijavio post...

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2023 11:44 (notloB).
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Sto tocno pokusavas ublaziti?
Silovanje djece?

Bar na internetu mozes reci kako stvari stoje.
2 godine
online
Re: Što se događa s našim društvom?
Spacecraft kaže...
Sto tocno pokusavas ublaziti?
Silovanje djece?

Bar na internetu mozes reci kako stvari stoje.

 Kome se obraćaš? Imaš dugme citiraj ili odgovori pa stisni kada se nekome obraćaš.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2023 13:05 (notloB).
7 godina
online
Re: Što se događa s našim društvom?
Spacecraft kaže...
Sto tocno pokusavas ublaziti?
Silovanje djece?

Bar na internetu mozes reci kako stvari stoje.

Nisu svi takvi, u državama gdje ih je nadbiskupništvo stislo bome paze da se klone maloljetnika.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/poljski-svecenici-orgijali-sa-zigolom-njemu-pozlilo-nisu-mu-odmah-pomogli/2498326.aspx

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
14 godina
online
Re: Što se događa s našim društvom?
Psiho246 kaže...
ivan dragi kaže...

 Lol. Pa gore sam napisao bas sve sto treba napraviti i tvoj zakljucak je "..da ostane kako jest". Pa kako je slanje policije u geta "kako jest". 

 

Drugim riječima - ako je narod izglasao zakone onda zakone treba provodit. Ako je imigrant, marsovac, zidov, poljak ili bosanac prekrsio zakon, tko god je pročitao jedan članak zakona zna da su zakonom propisane i .... i ..... KAZNE. Cemu onda zakoni ako cemo tako lopatama bacat ljude?

 

Moj Indijac Miko izgleda ko indijac. Oblaci se ko Indijac. Mozda nije prekrsio zakon al treba ga zamisli deportirat. Zasto? Doso je legalno, radi legalno, ponasa se legalno.. Imamo i Bosance ili odakle su već sa ženama ninđama, nisam čuo da je ikad bio ijedan problem. Janjevaca koliko hoćeš, Srba.. eto možda se netko napio pa zgazio kolateralnu žrtvu, ostalih problema nema. Zasto? Moraju placat racune pa nemaju vremena "nametat kulturu". Dode u opcinu i jednako kao i ostali ceka na salteru. Zasto i gdje da ih deportiramo?

 

Svedska je drkala kurac jos dok sam ja bio gore 2010. Policija nije isla u geta, u disku im ni izbacivaci ne prilaze itd. Uljudna Evropa ih je tretirala ko majmune u zooloskom vrtu, sve u jedan geto i sto dalje od bogatih. Bacimo im malo hrane i vode i pustimo ih nek se kolju. Odlicna prava. I onda prođe 20 godina, ajoj kaos.

 

Deportirat treba sve one koji su preksili zakon za kojeg je kazna deportiranje u maticne zemlje. U zatvor svakoga tko dobije kaznu zatvora. Zvao se on Sanader, zgazio pjesaka ili istuko zenu ninju. Kakve jebene kolektivne kazne.

 

Al ajd. Ajmo ih deportirat. Ti stani prvi i ljepi zelene, zute i crvene naljepnice da znamo tko je za ostat, tko za zatvor, a tko za deportiranje. Po kojem kriteriju ces ih ljepit? Sta s Mikom, ide sutra na poso ili na put?

 Mislim, ne znam konkretne brojke ali pretpostavljam da je najveci broj tih problematicnih migranata, onih koji su ovdje ilegalno. Ne treba li sve takve deportirati? Nije li to dobar kriterij?

 Ne znam pojedinacno zakone svih drzava u EU, kod nas ima (izmedju ostalog) i https://www.zakon.hr/z/142/Zakon-o-strancima

 

Sama riječ ilegalan je već indikator nečega što nije po zakonu pa postoji procedura/kriteriji i u tom slučaju.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
2 godine
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
notloB kaže...
 Kako isključiv? pitao sam da možda i njih uključimo..

Tko zna, možda ti radiš takve besmislene, nakaradne stvari pa ništa.

Pretpostavljamo da nisi svećenik, a najlakše se narugati uopćeno.

 

合氣道 Tražim novu žđevojku..ma, daaaleko biiilo.
2 godine
online
Re: Što se događa s našim društvom?
Zaporožac kaže...

Tko zna, možda ti radiš takve besmislene, nakaradne stvari pa ništa.

Pretpostavljamo da nisi svećenik, a najlakše se narugati uopćeno.

 

 Zašto ovo isto nisi napisao kada su se za isto optuživali imigranti a jesi kada sam upitao za neke svećenike?

6 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Pomoć ženama i djeci. Pomoć u hrani, vojnom obrazovanju i obrazovanju općenito tim ljudima. 20-60 godina vojno sposobni muškarci, deportacija natrag u matičnu državu. I ja bih u USA brodom, ilegalno, usput stat u Južnoj i pokupit 50 kila čistog bijelog. Znaš li što bi mi se tamo dogodilo? Slali bi me doma u drvenom sanduku i naplatili to mojim bližnjima. Živim im na ruti, uredno zovem policiju radi informiranja o kretanju, nikad nisam vidio ženu s djetetom. Sve muški, vojno sposobni. Naravno da se bojim, ne mogu mu ništa, a on meni može uzet auto iz dvorišta kako bi se vozio koji kilometar i ostavio ga u jarku. Taj dan moram doć na posao. Šefa ne interesira što mi je ilegalni vojno sposobni migrant uzeo auto. Postoje zakoni, postoje regulacije. Ne može meni nitko uzet posao ili ženu kako si ti tu napisao i pišeš, oni to nisu sposobni napravit. Da jesu, došli bi normalnim, zakonskim procesima. Ne smeta me rasa, boja, stil... Smeta me što oni mogu kako žele, mi ne smijemo i ne možemo ništa jer imamo ime i prezime na Zapadu i uživamo sva prava i obaveze. Ključne riječi. Prava proizlaze iz ispunjavanja obaveza. Potom dođe SandMan od metar i pol te izbode nožem i siluje curicu. Bitno da si ti pravedan i moralan. Kad smo kod pravednosti i morala, možeš pomoć pravim ljudima sa imenom i prezimenom, poput Bogdanke i Ljiljane, ako želiš. Ili te strah?

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Veliki Brat kaže...

Jadni ste, kao i obicno.

Logicno je to, jer tesko je biti pametan, marljiv i opcenito konstruktivan, a lako je biti glup, lijen i opcenito destruktivan, no i dalje vam ne sluzi na cast decki.

Uvijek su iste price: neki se boje da ce ostat bez posla, drugi da ce ostat bez picke, treci da ce ostat bez tog jada od dosadnog zivota koji ih toliko muci da su nabrijani na sve oko sebe.

 

Moja iskustva su recimo potpuno dugacija:

- nisam se morao zakljucavati u Jugi, otkad imamo slobodnu Hrvatsku moram,

- imigranti koje sam imao prilike upoznati rade kao stalari, baustelci ili taksisti i (pogodi sto) svi odreda imaju ili upisane ili zavrsene fakultete.

 

E sad, teoretski je moguce da ste i vi upoznali nekog od njih i da je zaista djubre od covjeka.

Ipak mi se nekako cini da niste niti jednog od njih upoznali, nemate pojma kako se zovu, zasto su tu i cime bi se najradije bavili u zivotu, ali eto nisu bas u mogucnosti.

Simpaticno mi je kako onaj gore lik spominje nekog ubojicu i onda s visoka objasnjava kako ne misli na Breivika. Zemljo otvori se.

 

Ne dao Bog nesto procitati, malo proputovati i vidjeti svijeta...

Zelio bih vam reci da ne budete mali i jadni ali se bojim da jednostavno niste sposobni za ista vise od toga.

 Rekao bih da se dio odnosi to na mene, tj. barem moja "razglabanja".

 

Jadni ste, kao i obicno.

Logicno je to, jer tesko je biti pametan, marljiv i opcenito konstruktivan, a lako je biti glup, lijen i opcenito destruktivan, no i dalje vam ne sluzi na cast decki. Koliko mi je poznato nisam, barem radi posla ne mogu biti drugi dio rečenice.

Uvijek su iste price: neki se boje da ce ostat bez posla, drugi da ce ostat bez picke, treci da ce ostat bez tog jada od dosadnog zivota koji ih toliko muci da su nabrijani na sve oko sebe. Ne dotiče me se ni jedna ta priča.

Moja iskustva su recimo potpuno dugacija:

- nisam se morao zakljucavati u Jugi, otkad imamo slobodnu Hrvatsku moram, Nisam živio u Jugi, al eto pitah svoje i kažu nisu se ni oni zakljčavali, a niti mi do sad.

- imigranti koje sam imao prilike upoznati rade kao stalari, baustelci ili taksisti i (pogodi sto) svi odreda imaju ili upisane ili zavrsene fakultete. Čast poštenima i radnišnima. Ima i Banožić fakultet, pa bih rekao da to nije nikakvo mjerilo. 

E sad, teoretski je moguce da ste i vi upoznali nekog od njih i da je zaista djubre od covjeka. Jesam, i vani  i tu.

Ipak mi se nekako cini da niste niti jednog od njih upoznali, nemate pojma kako se zovu, zasto su tu i cime bi se najradije bavili u zivotu, ali eto nisu bas u mogucnosti. 

Simpaticno mi je kako onaj gore lik spominje nekog ubojicu i onda s visoka objasnjava kako ne misli na Breivika. Zemljo otvori se. Ne mislim ništa dobro nit o Breiviku nit o takvima.

Ne dao Bog nesto procitati, malo proputovati i vidjeti svijeta... Proputovao sam poprilično i vidio svašta (većinom poslovno), manje privatno.

Zelio bih vam reci da ne budete mali i jadni ali se bojim da jednostavno niste sposobni za ista vise od toga. S obzirom da mi nije dalo citirati na sljedećoj stranici, ne trebaš etikirati ljude jadnima one koji se ne slažu sa tobom ili ti ne odgovara što se piše.

 

10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Polako decki. Da se ne zakljuca tema od ovih beskicmenjaka na vlasti.
Odkad je tema zakljucana svijet je postao bolje mjesto.
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
cvaja997 kaže...

20-60 godina vojno sposobni muškarci

 svi su progresivni dok netko od tih ne vikne allahu akbar, onda naglo nastupa regresija

10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Nekuzim cemu rasprava o muslimanima i popovima pedofiloma na neutralnoj ili obrambenoj bazi?
Mislim opcenito.
2 godine
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
notloB kaže...

  Zašto ovo isto nisi napisao kada su se za isto optuživali imigranti a jesi kada sam upitao za neke svećenike?

Zato što si maliciozno provocirao..

Evo tvoj post, spominju imigrante, a ti ga ubode; Tko, svećenici ?!

Mislim, bez smisla, osim što je trolanje..

 

 

 

Nisam stigao "reagirati" na imigrante jer me je tvoj post ubo u zjenicu božju... 

 

Gore sam napisao o sukobu civilizacija općenito, tako da se zna sve o imigrantima.

 

Poslijepodne sam pogledao istinitu priču, film Sound of Freedom o preprodaji djece, iskorištavanje istih za prostituciju i na kraju autor piše da će u skoroj budućnosti "taj biznis" godišnjom zaradom na svjetskoj razini prestići narko bizniz.

Trenutno je treći ilegalni biznis, upetljani su svi ljudi od najnižeg staleža ako hoćeš i preko svećenika,  do liječnika, znanstvenika, svjetske elite koja je mentalno bolesna. Koriste djecu muškiće i djevojčice od 6-7 godina za seks.

Kažu i da nikada u povijesti nije bilo više roblja nego danas.

Više se ne gleda jesi li crnac, bijelac, žut, plav.


Odvratno bro, što reći osim polomiti im kosti i metak u potiljak.

 

合氣道 Tražim novu žđevojku..ma, daaaleko biiilo.
2 godine
online
Re: Što se događa s našim društvom?
Zaporožac kaže...

Nisam stigao "reagirati" na imigrante jer me je tvoj post ubo u zjenicu božju... 


 

 Ne seri!

Na kraju, napiši sada...

Imaš ih koliko hoćeš na ovoj i prošloj stranici kojima možeš napisati isto što si meni.

I to što su napisali nije trolanje nego čista ksenofobija a da te interesiralo što ja pišem vidio bi i ovaj upis...

notloB kaže...
Spacecraft kaže...
Zasto civilizirati necivilizirano?
Probali smo sa zivotinjam pa ne ide.

 Pa dobro nisu svi svećenici takvi, ali ima nedovoljno civiliziranih, onih koji uzdižu zločinačke režime, ima silovatelja maloljetne djece i onih koji bi gazili po ljudskim pravima, pravima žena itd.

Usporedba sa životinjama je krajnje degutantna, odvratna i necivilizirana, zato sam ti prijavio post...

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2023 18:40 (notloB).
2 godine
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
notloB kaže...
 Ne seri!

Na kraju, napiši sada...

Imaš ih koliko hoćeš na ovoj i prošloj stranici kojima možeš napisati isto što si meni.

??!!

 

Dečko, tako s tatom svojim razgovaraj.

合氣道 Tražim novu žđevojku..ma, daaaleko biiilo.
2 godine
online
Re: Što se događa s našim društvom?
Zaporožac kaže...
notloB kaže...
 Ne seri!

Na kraju, napiši sada...

Imaš ih koliko hoćeš na ovoj i prošloj stranici kojima možeš napisati isto što si meni.

??!!

 

Dečko, tako s tatom svojim razgovaraj.

 Šta ti ja mogu kad kenjaš da nisi stigao reagirati na kilo postova prije moga.

Čisto sranje.

2 godine
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
notloB kaže...
 Šta ti ja mogu kad kenjaš da nisi stigao reagirati na kilo postova prije moga.

Čisto sranje.

Sve sam objasnio u postu https://forum.bug.hr/forum/topic/ostalo/sto-se-dogada-nasim-drustvom/37246.aspx?page=2069&jumpto=6691162&sort=asc&view=flat

 

Jedino ti siroče narcisoidnih crta osobnosti patiš što nisam baš na "tvoj" post reagirao, pohvalio ga..

Nebitan si mi sinko.

 

Ograničen si kao balkon.

合氣道 Tražim novu žđevojku..ma, daaaleko biiilo.
2 godine
online
Re: Što se događa s našim društvom?
Zaporožac kaže...
notloB kaže...
 Šta ti ja mogu kad kenjaš da nisi stigao reagirati na kilo postova prije moga.

Čisto sranje.

Sve sam objasnio u postu https://forum.bug.hr/forum/topic/ostalo/sto-se-dogada-nasim-drustvom/37246.aspx?page=2069&jumpto=6691162&sort=asc&view=flat

 

Jedino ti siroče narcisoidnih crta osobnosti patiš što nisam baš na "tvoj" post reagirao, pohvalio ga..

Nebitan si mi sinko.

 

Ograničen si kao balkon.

U postu odgovaraš na pitanja o ratu na bliskom istoku, a ne na ksenofobni odnos forumaša prema imigrantima, na to si šutio ali kada sam spomenuo neke svećenike u kontekstu onoga što se spočitava imigrantima si skočio kao uboden u dupe, ono što sam ja napravio je trolež koji također uzima grupu ljudi, neke svećenike i prikazuje ih kao silovatelje maloljetnika isto kao što se od forumaša imigranti prikazuju kao silovatelji, teroristi i razbojnici.

 

Naravno da je i jedno i drugo pogrešno, moj trolež je udica i služi usporedbi dvije grupe ljudi, njime pokušavam ukazati što se dešava kada uzmeš grupu ljudi koju veže posao kojim se bave ili porijeklo ili nebitno i kompletnu je optužiš za nešto što u toj grupi radi manjina.

 

Uopće nisam bitan ja već tvoj zagriz na udicu kojim pokazuješ da se u biti slažeš sa ksenofobnim forumašima i njihovim ksenofobnim razlozima.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2023 12:11 (notloB).
6 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
cvaja997 kaže...

ne mogu mu ništa, a on meni može uzet auto iz dvorišta kako bi se vozio koji kilometar i ostavio ga u jarku. 

 Sad mi je prijatelj na kavi rekao da se ovo dogodilo ovaj tjedan njemu. Ušli su mu u dvorište, ključevi su u autu jer smo sa sela, imamo svoje dvorište, živimo okruženi šumom, nema nas puno. Svatko svakog poznaje, drugim riječima osjećamo se toliko sigurno da ostavljamo ključeve u autu, alat i skupe uređaje ne zaključane... Uglavnom uzeli su mu clia, odvezli se koji kilometar prema granici sa slovenijom, malo su ga izgrebali i uspjeli su probušit gumu. Ostavili ga na cesti. Ima kameru u dvorištu pa je vidio da su oni, iako je smeće kamera, više radi "zastrašivanja". Nevjerojatno. Policija je napravila zapisnik, on neće dobit kaznu, a kako će to proć sa osiguranjem, ne znam. Čak je njega u ovoj priči bilo trta da će dobit kaznu. Deportirat otkuda su došli.  
edit: niti jedan od lokalnih portala nije ni slova napisao o tome. Bitno da pišu kad uhvate ljude koji napušu preko 0.5, što je problem i o čemu treba pisat, ali ovo je još veći. Nevjerojatno, da ću na izborima morat glas dat onima koji se najviše javno eksponiraju u slučajevima s migrantima...

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2023 20:00 (cvaja997).
14 godina
online
Što se događa s našim društvom?

A eto, nastavi imati otkljhučano dvorište i ključ u autu, tvoj izbor.

15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Čuj, to sa nezaključavanjem mi nikada nije bilo jasno. Uvijek zaključaj jer nikada ne možeš biti 100% siguran da netko neće naletiti i iskoristiti priliku nešto uzeti. Netko domaći ili strani, nebitno. A to što se ne piše o kriminalnim djelima koja počine migranti ili se jako rijetko piše, e to i nije neka novost. Jer očito da ih se izbjegava prikazivati u lošem svjetlu kada ih se od 2015. na ovamo drage volje puštalo u Europu. I mediji su ih gorljivo branili. Ne znam je li itko primjetio, ali na 24 sata se redovito, ako se radi o vijesti da je pripadnik nacionalne manjine učinio nešto loše i kažnjivo isključuje mogućnost komentiranja članka tj. takve vijesti.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2023 21:30 (Izzy).
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
cvaja997 kaže...

Sad mi je prijatelj na kavi rekao da se ovo dogodilo ovaj tjedan njemu.

A pazi sto se danas dogodilo meni.

Usao sam u bauhaus i tamo neki imigrant radi. Nikoga nije prebio niti silovao, nije ukrao auto. Mozda mu je danas bas prvi radni dan, ne znam, ali mi je nekako vjerojatnije da je i jucer dosao na posao, kao i dan ranije ili dan prije toga.

I zena, zamisli, isla danas na jahanje, u stali nekoliko stalara imigranata. Ljudi odradili svoj posao, kao i svaki drugi dan do sada, nisu nikoga silovali ili ubili, niti opljackali i tako vec nekoliko godina.

Nedavno sam se vozio taksijem. Taksist imigrant. Malo pricamo, ima faks, kaze ne bi niti lud trazio bolji posao. I za ovo se namucio da moze raditi, strah ga je uopce pomisliti da mora suradjivati s nekim.

Dostave mi u 90% slucajeva rade imigranti. Dobijem tocno ono sto sam narucio, nemam osjecaj da je pljunuo u burger ali tko ce biti siguran, mozda krajem smjene sjedne na svoj bicikl i odveze se negdje na selo...

Ne znam, mozda je do grada, ali ovdje ima tisuce i tisuce svakodnevnih primjera imigranata koji su normalni clanovi drustva.

Gledam te!
8 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Imigracija radne snage kroz sustav nije problem  problem je ilegalna imigracija kad u zemlju bez nadzora ulaze kriminalci,besposličari,teroristi

waaagh ;
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice