The Friendzone Club izdvojena tema

poruka: 10.987
|
čitano: 1.336.001
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: The Friendzone Club
ddarknessfairyy kaže...

 

Btw da ga **beš ak su meni jasne cure/žene koje prgovaraju oko videoigara. Koju vražju mater ti smeta da ti muško sjedi doma i igra igre. Mogao je isto tako hodat okolo i hvatat ženske guzice ili sjedit i šaltat po TV programima. Šuti i budi sretna da ne zayebava 

 

 Ljubim te u celo :D

Iz tog razloga je meni moja kupila ps4

I am over 9000!!!
16 godina
offline
Re: The Friendzone Club
chutac kaže...

Jebale vas cigare, nije zdravo, kosta i smrdi.

Ak bi radi drustva ili cure poceli, jel bi isto tako se poceli pikati zbog drustva?  

 Yebiga, probao sam ostavit i pošlo mi je za rukom, čak 4 mjeseca nisam pušio. A onda jednu večer bili na svinjokolji kod kuma i yebiga, zapalio jednu i opet počeo. Počeo sam pušit relativno kasno, sa nekih 18 godina i to zbog yebene vojske. Davne 2005-e u Osječkoj vojarni (danas kampus iliti novi studentski centar) bio na straži, 12ti mjesec, upeko minus i kako se najbrže zagrijat nego cigaretom. Eto od vojnog roka mi ostalo syebano koljeno i loša navika.

ddarknessfairyy kaže...
Najbrži kaže...

 Moja draga puši, bili smo imali temu oko toga da prestane...samo je rekla ako prestanem pušiti to znači da prestajem i pušiti. Žene su moć!

 

EDIT: napravili smo kompromis: ne prigovaram joj za cigarete, ona meni ne prigovara za videoigre.

 Dobra metoda, kak se ja toga nisam sjetila. *zapisuje u tekicu za ubuduće* 

 

Btw da ga **beš ak su meni jasne cure/žene koje prgovaraju oko videoigara. Koju vražju mater ti smeta da ti muško sjedi doma i igra igre. Mogao je isto tako hodat okolo i hvatat ženske guzice ili sjedit i šaltat po TV programima. Šuti i budi sretna da ne zayebava 

 

 Ova moja nije pušač, ali nema pušenja u stanu nego samo na balkonu ili ako je baš yebački hladno može u kuhinji uz otvoren prozor. Ne da mi ne sere za igre, nego se i sama navukla na igre pored mene. Doduše još uvijek nije taj "level" da provede čitavu noć u raidu, ali svaka 2-3 dana zasjedne i pegla Diablo III ili HotS. Ek, još da nauči sama windows instalirat i promijenit pastu na procesoru pa ženio bi je

Lumia 520, 640, 830, 930, 950
15 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Znam da je škakljiva tema, no što ako mi se jako jako sviđa cura koja je najvjerojatnije zauzeta? Evo detalja:

-kolegica sa faksa, radili smo projektic prosle godine zajedno, a sad se malo dopisujemo uz prekide 2 mjeseca.

- sudeći po slikama na fejsu u Long- Distance je vezi sa deckom iz rodnog grada vec dugo, iako nema status veze postavljen na ništa

- kada sam ju pozvao na pice poslje ispita prek fb, malo se iznenadila i izvlacila al je pristala

- lik je bezveze imho :)

Što mi je činiti? Ne želim "ukrast" curu. Što mogu kad su osjećaji tu, a ona to neće priznati još ali mislim da joj se sviđam.

Trenutno mi je plan da ju pitam jel u vezi, ako je dat joj do znanja da mi se sviđa i tjt, čekati, moliti inadati se?

strokes & weezer
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Dobar plan.

Pitaj ju jel viđa nekoga, to će njoj dati do znanja što hoćeš, a tebi odgovor.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
8 godina
offline
Re: The Friendzone Club
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

Znam da je škakljiva tema, no što ako mi se jako jako sviđa cura koja je najvjerojatnije zauzeta? Evo detalja:

-kolegica sa faksa, radili smo projektic prosle godine zajedno, a sad se malo dopisujemo uz prekide 2 mjeseca.

- sudeći po slikama na fejsu u Long- Distance je vezi sa deckom iz rodnog grada vec dugo, iako nema status veze postavljen na ništa

- kada sam ju pozvao na pice poslje ispita prek fb, malo se iznenadila i izvlacila al je pristala

- lik je bezveze imho :)

Što mi je činiti? Ne želim "ukrast" curu. Što mogu kad su osjećaji tu, a ona to neće priznati još ali mislim da joj se sviđam.

Trenutno mi je plan da ju pitam jel u vezi, ako je dat joj do znanja da mi se sviđa i tjt, čekati, moliti inadati se?

 Sto je imho?

I am over 9000!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

In my honest opinion.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Shivi kaže...
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

Znam da je škakljiva tema, no što ako mi se jako jako sviđa cura koja je najvjerojatnije zauzeta? Evo detalja:

-kolegica sa faksa, radili smo projektic prosle godine zajedno, a sad se malo dopisujemo uz prekide 2 mjeseca.

- sudeći po slikama na fejsu u Long- Distance je vezi sa deckom iz rodnog grada vec dugo, iako nema status veze postavljen na ništa

- kada sam ju pozvao na pice poslje ispita prek fb, malo se iznenadila i izvlacila al je pristala

- lik je bezveze imho :)

Što mi je činiti? Ne želim "ukrast" curu. Što mogu kad su osjećaji tu, a ona to neće priznati još ali mislim da joj se sviđam.

Trenutno mi je plan da ju pitam jel u vezi, ako je dat joj do znanja da mi se sviđa i tjt, čekati, moliti inadati se?

 Sto je imho?

 skraćeno od "i am hoe", tj. ja sam dro*a.

recimo: well, it is not such a good restaurant, imho. iliti : dakle, to i nije tako dobar restoran, ja sam dro*a.

PSN - darklydexter
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Franjo je reka jednom da ak je zauzeto, nije oduzeto 😂.
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

To vrijedi ak si pička i ideš nečiju vezu razjebat.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
offline
Re: The Friendzone Club
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Očito se koristi oboje.

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=IMHO - drugo objašnjenje

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
13 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

Znam da je škakljiva tema, no što ako mi se jako jako sviđa cura koja je najvjerojatnije zauzeta? Evo detalja:

-kolegica sa faksa, radili smo projektic prosle godine zajedno, a sad se malo dopisujemo uz prekide 2 mjeseca.

- sudeći po slikama na fejsu u Long- Distance je vezi sa deckom iz rodnog grada vec dugo, iako nema status veze postavljen na ništa

- kada sam ju pozvao na pice poslje ispita prek fb, malo se iznenadila i izvlacila al je pristala

- lik je bezveze imho :)

Što mi je činiti? Ne želim "ukrast" curu. Što mogu kad su osjećaji tu, a ona to neće priznati još ali mislim da joj se sviđam.

Trenutno mi je plan da ju pitam jel u vezi, ako je dat joj do znanja da mi se sviđa i tjt, čekati, moliti inadati se?

 Dobro ime haha

 

Uglavnom, bio sam u takvoj situaciji. Najpametnije ti je druzit se s njom, bez ikakvog ubacivanja itd. Ako je vec dugo s tim deckom, mora znaciti da je sretna s njim. Tako da bi bilo ok od tebe ne uplitati se u to. 

Na kraju krajeva, mislim da bi joj malim sitnicama mogao dati do znanja da ti se sviđa, no nemoj ništa pokušavati. Nastavi dalje, upoznaj druge cure itd. To šta je ona zauzeta sada ne znači da će biti iduće godine, a isto tako ne znači da ćeš ti biti slobodan. Što ako ti propustiš neku koja ti nevjerojatno paše, a ti sliniš za nekom za koju znaš da je zauzeta i ne znaš ni da li će ikad prekinut.

Sretno u bilo kojem slučaju :)

10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
footballer kaže...

Ako je vec dugo s tim deckom, mora znaciti da je sretna s njim. 

 

 Da jer je opće poznato da su svi parovi koji su u dugogodišnjim vezama neizmjerno sretni i nikad ne šaraju okolo. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
12 godina
offline
Re: The Friendzone Club
ddarknessfairyy kaže...
...

 

 Da jer je opće poznato da su svi parovi koji su u dugogodišnjim vezama neizmjerno sretni i nikad ne šaraju okolo. 

To ti je kao da svaki dan jedeš teletinu ispod peke. Koliko god da je to slasno (a stvarno jest) nećeš izdržati dulje od tri, četiri dana (barem ja ne bi mogao više).

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
13 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Ja ih znam vrlo mnogo.
7 godina
offline
The Friendzone Club

Ljudi i zbog same evolucije ne mogu biti monogamni (tvrde znanstvenici).

Čak ni oni najzatucaniji...

Kolega iznad je dobro rezimirao, teletina ispod peke...

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 12:41 (fer-de-lance).
13 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Slazem se, al isto tako ljudi imaju osjecaje, tako da je bolje prekinut nego lagat itd
10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
footballer kaže...
Slazem se, al isto tako ljudi imaju osjecaje, tako da je bolje prekinut nego lagat itd

 Ne radi se o laganju već o navici. Ljudi su komforna bića koja će radije živjeti s nekim godinama iz navike nego tražiti sreću negdje drugdje.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
7 godina
offline
Re: The Friendzone Club
footballer kaže...
Slazem se, al isto tako ljudi imaju osjecaje, tako da je bolje prekinut nego lagat itd

 Lijepo je da si ovak romantičan, ali, kao što je i kolegica rekla, ljudi su jednostavno takvi.

A osjećaji će te pucat tam negdje taman do punoljetnosti, pa ćeš poslije ionak otupiti na tom polju, i sve će se kasnije svoditi na robotizirane veze, bez emocionalne razine (iznimke su rijetke).

Pa, ako se budeš držao svog poštenja i osjećaja časti, samo ćeš ti ispasti posran...

Premda bi bilo lijepo kad bi ljudi zaista mogli tak funkcionirat (kak ti idealiziraš), puno bi značilo za psihičko zdravlje cijele civilizacije, ali...

Baš mi jedna poznanica priča neki dan, bila je u vezi 4 godine prije braka s likom za kojeg se udala prije 10 godina, i od tad ništa više ne funkcionira.

I normalno da je nesretna, i vjerovatno švrlja sa strane, ali osjeća da je sad prekasno da išta poduzima, jer ima malu djecu, a kad ona stasaju, to je trenutni raspad sistema, i masovna je to pojava.

A to je zapravo i čudo, da netko može tak dugo izdržat s nekim, većina ljudi pukne već nakon par mjeseci veze, ali se barem ne uvuku u daljna govna.

Općenito, veća ti je šansa da gravitacija počne djelovat u kontra smjeru, nego da nađeš kompatibilnu osobu za sebe...

Jedino u tom slučaju bi bilo tak kak idealiziraš...

Ilitiga, kak jedan moj poznanik kaže kad vidi neki friški par: danas smo si medeni, sutra smo si jebeni...

Kruha i igala...
8 godina
offline
The Friendzone Club

Po vasim odgovorima ja imam jeben problem sta sam prek sedam godina u stabilnoj vezi i gdje mi je lijepo provodit vrijeme sa djevojkom Naravno da ce ti teletina dosadit ako je svaki dan identicno pripremas, trebas ponekad i zacinit te promjenit nacin pripreme. Vjerojatno kruh jedes svaki dan pa ti se nije ogadio...

 

Mislim da ste pobrkali nagon sa ljubavlju. Naravno da niti jedna osoba ne moze tvrdit da je 100% monogana jer joj tu i tamo padne na pamet kak je netko zgodan, primamljiv i rado bi se prepustili nagonu, ali eto necete radi postovanja prema osobi koja vas ceka doma...

 

 

Opcenito pisem i razmisljam na glas da nebi netko pomislio da se odnosi posebno na njega jer je danas na internetu previse posebnih pahuljica

I am over 9000!!!
7 godina
offline
Re: The Friendzone Club

Naravno, sve to stoji, ali je kolega otišao u romantične ekstreme, pa je ok ipak malo ukazati na realnu situaciju.

Uvijek se nađu ljudi koji mogu dugoročno zajedno funkcionirati, i imati poštovanja prema partneru (poput tebe i tvoje djevojke), ali većinom su takve situacije rijetke, a ljudi nemaju dovoljno dostojanstva da se ponašaju ljudski, pa od tud i toliki problemi u današnjem društvu.

A kaj se toga tiče, imam jednu vršnjakinju koja je u vezi sa svojim dečkom praktički od 7. godine (od intenzivnog druženja, pa do mladenačkog ljubakanja, pa na dalje , da ne idemo sad u detalje) i samo su jednom prekinuli na kratko, i to točno dva dana nakon što su se zaručili, valjda ih opizdio u glavu gubitak komfora, pa poludili, ali sad su opet zajedno, nezaručeni.

I vjerujem da njih dvoje mogu još barem toliko zajedno funkcionirat, ali isključivo zbog tog poštenja i dostojanstva koje oboje imaju.

Naravno, većina nas ne bi tak mogla, ali ak ih veseli...

K tome, znam i jedan stariji bračni par (moji susjedi) koji su u braku 30 godina, i to je i njoj i njemu drugi brak, i funkcioniraju još uvijek kao mlad zaljubljeni par, lijepo je to za vidjeti.

Iznimke koje potvrđuju pravilo...

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 15:08 (fer-de-lance).
15 godina
online
The Friendzone Club

ja cu osobno onda radije bit sam nego s osobom koja mi je dosadno i s kojom bi kao trebo bit iz navike. ako vidim da nesto nema smisla onda to prekidam. a ove osobe koje rade djecu s ljudima koji im ne pasu i ne osjecaju se odlicno s njima nisu normalne eto. jer nit je to normalan odnos za djecu(koja onda ispadnu kako ispadnu) nit je za te ljude. nema te sanse da bi dane provodio s nekim ko mi ne pase tj s nekim prema kome ne osjecam bas nesto previse nego je eto navika.

ja sam ulazio u veze i da, kao sto velite dosadi nakon nekog vremena zbog tih i tih razloga, i sto onda napravit? kazem to toj osobi i prekinem s njom, skratim muke i sebi i njoj. sto duze to vucete to je teze prekinut kasnije.

11 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
ddarknessfairyy kaže...

 Ne radi se o laganju već o navici. Ljudi su komforna bića koja će radije živjeti s nekim godinama iz navike nego tražiti sreću negdje drugdje.

 Ovo, tisuću puta ovo. 

 

Koliko ste puta vidjeli ljude koji ŽELE ugovor za stalno na nekom jadnom radnom mjestu umjesto da freelanceaju, koliko ste puta vidjeli ljude da kupuju stanove ili kuće kad imaju CIJELI svijet na raspolaganju i doslovno mogu živjeti svaki mjesec u drugoj državi bez da im ikad dosadi, koliko ste puta vidjeli jadnike kako izlaze u jednoj te ISTOJ odjeći kad postoje stranice za razmjenu na kojoj možeš dizajnerske komade dobiti za praktično ništa... 

 

I kad se sve to sruši jer čovjek prirodno ne može podnijeti da živi u istoj kući, radi isti repetativni posao, vozi se jednom cestom tamo-vamo, gleda iste ljude svaki dan, priča isti jezik cijeli život itd. Onda treba varati ženu/muža.

Koristimo domaće automobile (Rimac inc.)
15 godina
offline
The Friendzone Club

Naravno da dvije osobe koje rade u tvornici na traci (karikiram) svaki dan jedno te isto, koje imaju 5 šala sa interneta koje stalno "prodaju" ce si medusobno dosaditi kad tad, teme koje imaju za razgovor se "potrose", tih 5 sala dosadi i gotovo.
S druge strane, dvije osobe koje imaju neki "kreativan" posao, bave se razlicitim stvarima u zivotu, zaraduju dovoljno da si ponekad priuste neko putavnje itd. itd. je puno manja sanse da ce si dosadit. 

 

Gledam unazad nekoliko godina sve manje ljudi ima neku svoju foru te su sve fore jedno te iste sa 9gag-a, osobna komunikacija je na toj razini da izraze lica se zamjenjuje sad "e znas kak se sad osjecam, znas onaj meme kad <nesto>"

A da ne kazem da ove mlade generacije forsiraju prijateljstva, ako se ne druzite odredeno puta tjendom, niste prijatelji, pa kakve veze ima koliko se cesto druzis s nekim....

 

Tako da, smatram da si dvije osobe ne bi dosadile da je jako bitno da imaju neku dinamiku u zivotu, a ne da im je svaki dan isti.

13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

A ne znam baš.

Zavisi i od osoba. Ne mogu reći na primjeru cure, ali recimo ja i frend se družimo svaki dan već 7 godina i nikad nije dosadno. Uvijek, ali doslovno uvijek ili imamo o čem pričati ili koristimo neke fore.
A imam frenda s kojim nakon pol sata(ma i manje) priče, nema više tema i dosadno je.

 

Ne znam ni što je potaknulo ovu raspravu, ali ako si s osobom s kojom se dobro slažeš, neće biti dosadno. + sa curom imaš i seks, jedan element više :D

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
7 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Onjegin kaže...

 

....I kad se sve to sruši jer čovjek prirodno ne može podnijeti da živi u istoj kući, radi isti repetativni posao, vozi se jednom cestom tamo-vamo, gleda iste ljude svaki dan, priča isti jezik cijeli život itd. Onda treba varati ženu/muža.

 

Majstor za detekciju kauzalnosti; svaka čast 

chutac kaže...

 

Ne znam ni što je potaknulo ovu raspravu, ali ako si s osobom s kojom se dobro slažeš, neće biti dosadno. + sa curom imaš i seks, jedan element više :D

 Ovo je gay friendly forum, pa bih te zamolio da preformuliraš rečenicu....

Kruha i igala...
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

+ jebeš ili si jeban, ali na način da ti se svidi

 

Bolje? 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 18:56 (chutac).
7 godina
offline
Re: The Friendzone Club

Uvijek treba biti taktičan, nikad ne znaš gdje LGBT fanatici vrebaju 

 

Kruha i igala...
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Sve ste dobro rekli, ali stvar je slijedeća: ako želiš nešto na brzinu onda probaj preko te veze pa vidi kako će ispasti, ali imaj na umu da za vezu, ako bude na taj način zeznula njega onda će i tebe!
Najbolje bi bilo da joj direktno kažeš sto želiš, pa onda ako je ta veza na daljinu dovoljno jaka jednostavno nastaviš dalje ili ona raskine s njim i vidi da joj je bolje s tobom.
Svojih ideala i časnog držanja se nemoj odreći, osim ako želiš nešto površno jer je to druga priča!
Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
16 godina
offline
Re: The Friendzone Club
ddarknessfairyy kaže...

 Ne radi se o laganju već o navici. Ljudi su komforna bića koja će radije živjeti s nekim godinama iz navike nego tražiti sreću negdje drugdje.

 Yebeš onda takvog čovjeka (ženu) koji bi radije živio konforno nego sretno. Svatko od nas je kovač svoje sreće...

 

pr0n_addict kaže...

To ti je kao da svaki dan jedeš teletinu ispod peke. Koliko god da je to slasno (a stvarno jest) nećeš izdržati dulje od tri, četiri dana (barem ja ne bi mogao više).

 Kruh ti nije još dosadio?  

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice