VIP Trio paket

poruka: 271
|
čitano: 119.526
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket

Za sva pitanja vezano uz Vip pakete slobodno mi se obratite :)

9 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket

Da li ste se prebacili?

9 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket

Potpisan ugovor za vip trio paket prije mjesec dana jos sam na cekanju,neznam di je zapelo

12 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket
Mislim uzeti trio paket no neodgovara mi internet, ja mogu imat maks. 10 Mbit zbog udaljenosti a vip nudi ili 4 ili 50 (50kn razlike). Savjeti kakvi?
9 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Javite mi se u inbox,
za savjet

Lp
14 godina
offline
VIP Trio paket

Može kakva preporukica korisnika, zašto se isplati prelazak na vip?

Jer koliko vidim cijene, cjenovno nije isplativo (recimo meni sa bneta).

16 godina
offline
Re: VIP Trio paket
zabranjeniples kaže...

Može kakva preporukica korisnika, zašto se isplati prelazak na vip?

Jer koliko vidim cijene, cjenovno nije isplativo (recimo meni sa bneta).

Hej stari i ja sam prije godinu dana napravio transfer sa Bneta na Vip (3D paket).

Meni se isplatilo jer su cijene skoro iste osim šta su mi prvu godinu dana dali 50% popusta pa mi je ispalo super.

Drugu godinu plačam punu cijenu koja je slična Bnetovoj.

 

P.S. jesi završio GTA V? :)

PSN - Muskarcina77
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2015 10:25 (Virty).
14 godina
offline
VIP Trio paket

 

Nisam jos zavrsio ( zadnjih par dana nisam ni palio konzolu). 

Cekam vikend i sljedeci tjedan, pa cu imat vise vremena. 

 

Ne znam bas koliko su cijene slicne.

Ja ovo sto sad imam na bnetu, placam cca 300kn, s tim da nisam vise vezan ugovorom. 

Dok bi me to isto na vipu izaslo 70-80kn vise.

Jedino sto je sad promocija prvih 6 mjeseci djaba.

 

 P.S. ako budes prodavao sta igara, javi mi ili ovdje ili na reboot. 

Pa ako bude sta zanimljivo, dogovorit cemo se :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2015 23:53 (zabranjeniples).
16 godina
offline
Re: VIP Trio paket
zabranjeniples kaže...

 

Nisam jos zavrsio ( zadnjih par dana nisam ni palio konzolu). 

Cekam vikend i sljedeci tjedan, pa cu imat vise vremena. 

 

Ne znam bas koliko su cijene slicne.

Ja ovo sto sad imam na bnetu, placam cca 300kn, s tim da nisam vise vezan ugovorom. 

Dok bi me to isto na vipu izaslo 70-80kn vise.

Jedino sto je sad promocija prvih 6 mjeseci djaba.

 

 P.S. ako budes prodavao sta igara, javi mi ili ovdje ili na reboot. 

Pa ako bude sta zanimljivo, dogovorit cemo se :)

Nema frke :)

I moj je račun na bnetu bio oko 300kn.

Sad mi je i na vipu toliki, možda koja kuna više, ali vrlo slično.

Ali uračunaj u računicu i 6 mjeseci gratisa pa zbroji.

Meni je bilo 12 mjeseci po 100njak kuna pa mi se isplatilo.

Pošto ti je isteka ugovor, pitaj ih ima li koja dodatna "nagrada" pošto im dolaziš u brlog.

Prijatelj je imao izbor između PS3, PS4 i još nekoga komada hardvera po niskim cijenama, a drugi TV LCD.

Možda to više nije aktualno, pojma nemam.

PSN - Muskarcina77
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2015 7:08 (Virty).
14 godina
offline
Re: VIP Trio paket
Virty kaže...

Ovo za nagradu misliš na bnet ili na vip ?

U vipu postoji šansa za nešto od toga, ali se dodatno plača mjesečno.

Npr, tv ide za 129kn mjesečno.

 

Vezano za ovu promociju što govoriš, ovih 6 mjeseci bez troškova, jednostavno ne vidim isplativost prelaska.

Razlog, promocija trenutno postoji i u bnetu.

Kako god okreneš računicu, bnet je za istu uslugu poprilično jeftiniji.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2015 10:28 (zabranjeniples).
16 godina
offline
Re: VIP Trio paket
zabranjeniples kaže...
Virty kaže...

Ovo za nagradu misliš na bnet ili na vip ?

U vipu postoji šansa za nešto od toga, ali se dodatno plača mjesečno.

Npr, tv ide za 129kn mjesečno.

 

Vezano za ovu promociju što govoriš, ovih 6 mjeseci bez troškova, jednostavno ne vidim isplativost prelaska.

Razlog, promocija trenutno postoji i u bnetu.

Kako god okreneš računicu, bnet je za istu uslugu poprilično jeftiniji.

 

Mislim na vip. Ali ako je tako trenutno stanje, nemoj prelazit jer ne dobijaš ništa bolje niti gore (usluga).

Ja sam upao u akciju pa mi je bilo isplativo, ali bolje ostani na bnetu van ugovora pa ako bude neka dobra akcija, iskoristi je! :)

PSN - Muskarcina77
16 godina
offline
Re: VIP Trio paket

Dal je neko nekad prekinuo s VIPom ugovor prije isteka. Naime jako sam nezadovoljan. Imam TRIO paket i kad god upalim TV slika je zaleđena, vraćanje programa ne radi kako treba. Vratim emisiju i usred emisije me vrati na live program, i konstano šteka. Ugovor mi ističe u 11/2016. Postoji li način da se ugovor raskine, a da me ne oderu s penalima i raznim nametima i haračom s njihove strane?

15 godina
offline
Re: VIP Trio paket
ParaNO1d kaže...

Dal je neko nekad prekinuo s VIPom ugovor prije isteka. Naime jako sam nezadovoljan. Imam TRIO paket i kad god upalim TV slika je zaleđena, vraćanje programa ne radi kako treba. Vratim emisiju i usred emisije me vrati na live program, i konstano šteka. Ugovor mi ističe u 11/2016. Postoji li način da se ugovor raskine, a da me ne oderu s penalima i raznim nametima i haračom s njihove strane?

 Mislim da možeš raskinuti ugovor bez naknade ukoliko oni ne mogu ispoštovati svoj dio ugovora. Ako je tvoj problem vezan uz njih, a vjerovatno je, mislim da ne bi smio imati problema...
Jesili prijavio kvar, možda je samo problem u uređajima ili tako nešto?!

16 godina
offline
Re: VIP Trio paket

Više puta ali nije se ništa promjenilo. Dobio sam novi router ali problem se i dalje ponavlja i koliko god ja zvao i dalje se žalio njih kao da boli k****

12 godina
offline
VIP Trio paket

Imao sam sličnu situaciju ovog ljeta, prešao sam sa Iskona (30/5 mbps) na VIPnet jer su nudili brzine do 50/7.5 mbps ali se na kraju uspostavilo da nemogu pružiti više do 12/1. Zvao sam tehničku službu svakodnevno ali ništa nije pomoglo, na kraju sam poslao mail službi za korisnike da mi nude manje od pola obećanog, odnosno od garantiranih minimalnih 30/5 putem VDSL-a koliko sam imao prije. Sada nakon ~40 dana od pisanja e-maila upravo sam dobio odgovor da su mi odobrili raskid ugovora bez penala ali da ću izgubiti telefonski broj.

 

Sada moram samo porazgovarati sa ukućanima i opet se prebacujem na Iskon.

Xiaomi Redmi 1S + Mi Band
16 godina
offline
Re: VIP Trio paket

Eto u LoL-u traje svjetsko prvenstvo i na VIP-ovom internetu ne mogu gledati live stream u 720p. U 2015. ne mogu dobiti 720p stvarno užas. Očito sam taj dan otišao full retard kad sam potpisao s VIPom ugovor 

8 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Dobro poucite ugovore i ono sto se nudi , osobno sam sve dogovarao telefonom i napomenuo sam curici da imamo filmski paket i da ne zelim da nam racuni idu preko 360 kn, citiram 'sve ce biti isto ali 300 kn , danas bi trebao pogledati drugu seriju Vinil ...Nema pola programa sve je doplata cca 3 mj. Od sklapanja ugovora kada bi sve slozili kao u Amisu prije, kostalo bi preko 400 kn .
Sve ostalo je iznad prosjeka signal ...Nema prekida te tehnicku podrsku MOZES dobiti ...Amis smo konstantno zvali radi prekida tj. smrzavanja slike ... Sada kada smo ponovo spali na dva operatera sve je isto pazite na pakete i ne educirane ljude ....
15 godina
offline
VIP Trio paket

Proslo dvije godine od potpisivanja ugovora (nisu nas obavijestili) i lijepo počeli naplaćivati pakete po punoj cijeni. Ajde dobro kad je tako, sad lijepo ponudite nešto lijepo za potpisivaje ugovora.

Do sad smo imali telefon + internet (12Mbit) + TV(prošireni) za 270 kn.

Njihova nova ponuda : telefon + internet (4Mbit) + TV (osnovni) za 285 kn. Wtf?!?!

 

Prešli na Bnet(isti vlasnik ) : telefon + internet (35 Mbit -50 Mbit) + Tv (osnovni) za 250 kn i prva 3 mjeseca za 0 kn.

Stvarno mi nije jasno kako misle zadržati stare korisnike ili možda samo žele prebaciti nešto korisnika na Bnet ...

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2016 20:20 (SHELBY_09).
16 godina
offline
VIP Trio paket

Meni uskoro ističe 2 godine ugovora te sam nakon par telefonskih razgovora dobio nove uvjete za sljedeće 2 godine:

 

Stari uvjeti: telefon (naplaćuje se uspostava poziva)+internet (12mbit)+tv (prošireni paket) oko 320kn sa uračunatim telefonskim pozivima koje moja žene roka svakodnevno.

Novi uvjeti: telefon (bez uspostave poziva)+internet (50mbit)+tv (prošireni paket)+dodatni tv digitalni prijamnik (za drugi tv) 280kn.

 

Inače se dodatni tv prijamnik plaća jednokratno 100kn+60kn mjesečno, ali sam dobio bez jednokratne naplate te za 30kn mjesečno.

 

Ja zadovoljan 

Xbox: Muskarcina
15 godina
offline
Re: VIP Trio paket
Virty kaže...

Meni uskoro ističe 2 godine ugovora te sam nakon par telefonskih razgovora dobio nove uvjete za sljedeće 2 godine:

 

Stari uvjeti: telefon (naplaćuje se uspostava poziva)+internet (12mbit)+tv (prošireni paket) oko 320kn sa uračunatim telefonskim pozivima koje moja žene roka svakodnevno.

Novi uvjeti: telefon (bez uspostave poziva)+internet (50mbit)+tv (prošireni paket)+dodatni tv digitalni prijamnik (za drugi tv) 280kn.

 

Inače se dodatni tv prijamnik plaća jednokratno 100kn+60kn mjesečno, ali sam dobio bez jednokratne naplate te za 30kn mjesečno.

 

Ja zadovoljan 

 Svaka čast na dogovorenom. Mi smo dva put pričali s njima, nisu bili niti malo zainteresirani da ostanemo. Prestrašno...

16 godina
offline
Re: VIP Trio paket
SHELBY_09 kaže...
Virty kaže...

Meni uskoro ističe 2 godine ugovora te sam nakon par telefonskih razgovora dobio nove uvjete za sljedeće 2 godine:

 

Stari uvjeti: telefon (naplaćuje se uspostava poziva)+internet (12mbit)+tv (prošireni paket) oko 320kn sa uračunatim telefonskim pozivima koje moja žene roka svakodnevno.

Novi uvjeti: telefon (bez uspostave poziva)+internet (50mbit)+tv (prošireni paket)+dodatni tv digitalni prijamnik (za drugi tv) 280kn.

 

Inače se dodatni tv prijamnik plaća jednokratno 100kn+60kn mjesečno, ali sam dobio bez jednokratne naplate te za 30kn mjesečno.

 

Ja zadovoljan 

 Svaka čast na dogovorenom. Mi smo dva put pričali s njima, nisu bili niti malo zainteresirani da ostanemo. Prestrašno...

Meni je rečeno telefonski da ću dobit dobre uvjete te da odem u VIP poslovnicu i sve ponovim.

Na žalost, u poslovnici mlađi gospodin nije bio zainteresiran previše te mi je ponudio nešto bolje uvjete, ali lošije od Bneta.

Na kraju sam napisao email VIP službi sa zamolbom za bolje uvjete te me uskoro nazvalo na telefon i ponudilo ove nove uvjete.

Napisao sam da želim 50mbit internet i drugi tv prijamnik, a gospođa je bila susretljiva te iz prve ponudila bolje uvjete.

Ima bit da su me nazvali iz "odjela za zadržavanje klijenata" te oni imaju pravo dati najbolje uvjete.

Tu sam informaciju dobio od VIP djelatnika.

Xbox: Muskarcina
12 godina
offline
VIP Trio paket

Dragi forumaši, zanima me kakva su vaša iskustva sa Vipom? Mislim na kvalitetu slike, interenta, podrške i općenito.

 

Nedavno mi je istekao ugovor ( Optima) pa sad razmatram 2 opcije. Produžiti ugovor na Optimi ili prijeći na Vip, dok mi HT nije opcija jer mi se ne sviđa i znatno su skuplji sa istim uvjetima (320kn). 

 

Danas sam razgovarao sa momkom iz Vipa i ponudio mi je sljedeće uvjete:

 

Internet 4mb

Prošireni TV paket

Neograničeni telefon

 

To sve za 285 kn dok bi ovo u Optimi bili 305kn uz ipak veću brzinu interneta 10mb ali ajd, to mi nije jako bitna stavka.

 

Imate li kakav savjet ili možda priedlog za još neku opciju?

 

Inače sam iz Vinkovaca i Bnet ne bih mogao imati.

 

Lp
 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2016 20:16 (flatino).
16 godina
offline
Re: VIP Trio paket
flatino kaže...

Dragi forumaši, zanima me kakva su vaša iskustva sa Vipom? Mislim na kvalitetu slike, interenta, podrške i općenito.

 

Nedavno mi je istekao ugovor ( Optima) pa sad razmatram 2 opcije. Produžiti ugovor na Optimi ili prijeći na Vip, dok mi HT nije opcija jer mi se ne sviđa i znatno su skuplji sa istim uvjetima (320kn). 

 

Danas sam razgovarao sa momkom iz Vipa i ponudio mi je sljedeće uvjete:

 

Internet 4mb

Prošireni TV paket

Neograničeni telefon

 

To sve za 285 kn dok bi ovo u Optimi bili 305kn uz ipak veću brzinu interneta 10mb ali ajd, to mi nije jako bitna stavka.

 

Imate li kakav savjet ili možda priedlog za još neku opciju?

 

Inače sam iz Vinkovaca i Bnet ne bih mogao imati.

 

Lp
 

 Dakle korisnik sam VIP TRIO paketa 4 godine, prve dvije bilo sve super, a nakon drugog produženja ove tukuće 2 godine katastrofa. Dobio sam novi router, pisao 3 pisana prigovora, zvao SZK i slao mailove i stalno problemi. Dakle od nedjelje 7.8.2016. mi ne radi internet. Imam 4 Mbps ali ping puca i ima problema s očitavanjem stranica i igranjem preko neta. TV ledi i ne mogu nekad vraćati emisije, stalno slika ima prekida. Zvao sam u nedjelju i ništa. Pošto imam godinu dan već problema rekao sam da ću zvati svaki dan. U ponedjeljak sam zvao za net i kaže mi da mogu imati 40Mbps i da je linija super i da će popraviti. Kasnije mi ne radi telefon i opet zovem, kažu mi da imam samo uslugu TV-a. Danas je 11.8.2016. i dalje mi internet stvara problem, a telefon uopće ne radi. Danas će biti 5. dan zaredom kako zovem. Stvarno užasno iskustvo i savjet svima. Bježite od VIP-a što dalje. Bezobrazni i nesposobni, ništa drugo. Tražit ću raskid ugovora bez penala, držite mi fige!

16 godina
offline
Re: VIP Trio paket
ParaNO1d kaže...
flatino kaže...

Dragi forumaši, zanima me kakva su vaša iskustva sa Vipom? Mislim na kvalitetu slike, interenta, podrške i općenito.

 

Nedavno mi je istekao ugovor ( Optima) pa sad razmatram 2 opcije. Produžiti ugovor na Optimi ili prijeći na Vip, dok mi HT nije opcija jer mi se ne sviđa i znatno su skuplji sa istim uvjetima (320kn). 

 

Danas sam razgovarao sa momkom iz Vipa i ponudio mi je sljedeće uvjete:

 

Internet 4mb

Prošireni TV paket

Neograničeni telefon

 

To sve za 285 kn dok bi ovo u Optimi bili 305kn uz ipak veću brzinu interneta 10mb ali ajd, to mi nije jako bitna stavka.

 

Imate li kakav savjet ili možda priedlog za još neku opciju?

 

Inače sam iz Vinkovaca i Bnet ne bih mogao imati.

 

Lp
 

 Dakle korisnik sam VIP TRIO paketa 4 godine, prve dvije bilo sve super, a nakon drugog produženja ove tukuće 2 godine katastrofa. Dobio sam novi router, pisao 3 pisana prigovora, zvao SZK i slao mailove i stalno problemi. Dakle od nedjelje 7.8.2016. mi ne radi internet. Imam 4 Mbps ali ping puca i ima problema s očitavanjem stranica i igranjem preko neta. TV ledi i ne mogu nekad vraćati emisije, stalno slika ima prekida. Zvao sam u nedjelju i ništa. Pošto imam godinu dan već problema rekao sam da ću zvati svaki dan. U ponedjeljak sam zvao za net i kaže mi da mogu imati 40Mbps i da je linija super i da će popraviti. Kasnije mi ne radi telefon i opet zovem, kažu mi da imam samo uslugu TV-a. Danas je 11.8.2016. i dalje mi internet stvara problem, a telefon uopće ne radi. Danas će biti 5. dan zaredom kako zovem. Stvarno užasno iskustvo i savjet svima. Bježite od VIP-a što dalje. Bezobrazni i nesposobni, ništa drugo. Tražit ću raskid ugovora bez penala, držite mi fige!

Moj savjet ti je da na njihovoj facebook stranici također pises o svojim problemima.

I naravno, napisi im da ces sve prijaviti HAKOM-u.

Nije im drago (svim teleoperaterima) kad "prijetis" HAKOM-om i cesto se problem brzo rijesi.

Sretno.

Xbox: Muskarcina
16 godina
offline
Re: VIP Trio paket
Virty kaže...
ParaNO1d kaže...
flatino kaže...

Dragi forumaši, zanima me kakva su vaša iskustva sa Vipom? Mislim na kvalitetu slike, interenta, podrške i općenito.

 

Nedavno mi je istekao ugovor ( Optima) pa sad razmatram 2 opcije. Produžiti ugovor na Optimi ili prijeći na Vip, dok mi HT nije opcija jer mi se ne sviđa i znatno su skuplji sa istim uvjetima (320kn). 

 

Danas sam razgovarao sa momkom iz Vipa i ponudio mi je sljedeće uvjete:

 

Internet 4mb

Prošireni TV paket

Neograničeni telefon

 

To sve za 285 kn dok bi ovo u Optimi bili 305kn uz ipak veću brzinu interneta 10mb ali ajd, to mi nije jako bitna stavka.

 

Imate li kakav savjet ili možda priedlog za još neku opciju?

 

Inače sam iz Vinkovaca i Bnet ne bih mogao imati.

 

Lp
 

 Dakle korisnik sam VIP TRIO paketa 4 godine, prve dvije bilo sve super, a nakon drugog produženja ove tukuće 2 godine katastrofa. Dobio sam novi router, pisao 3 pisana prigovora, zvao SZK i slao mailove i stalno problemi. Dakle od nedjelje 7.8.2016. mi ne radi internet. Imam 4 Mbps ali ping puca i ima problema s očitavanjem stranica i igranjem preko neta. TV ledi i ne mogu nekad vraćati emisije, stalno slika ima prekida. Zvao sam u nedjelju i ništa. Pošto imam godinu dan već problema rekao sam da ću zvati svaki dan. U ponedjeljak sam zvao za net i kaže mi da mogu imati 40Mbps i da je linija super i da će popraviti. Kasnije mi ne radi telefon i opet zovem, kažu mi da imam samo uslugu TV-a. Danas je 11.8.2016. i dalje mi internet stvara problem, a telefon uopće ne radi. Danas će biti 5. dan zaredom kako zovem. Stvarno užasno iskustvo i savjet svima. Bježite od VIP-a što dalje. Bezobrazni i nesposobni, ništa drugo. Tražit ću raskid ugovora bez penala, držite mi fige!

Moj savjet ti je da na njihovoj facebook stranici također pises o svojim problemima.

I naravno, napisi im da ces sve prijaviti HAKOM-u.

Nije im drago (svim teleoperaterima) kad "prijetis" HAKOM-om i cesto se problem brzo rijesi.

Sretno.

 Napisao sam im pa su mi obrisali post zato što se kao ne držim pravila!? Dalje danas sam 5. dan zaredom nazvao i ženska mi je rekla da nema tog zakona od HAKOM-a da korisnik može raskinit ugovor ako određeno vrijeme nema uslugu samo ako oni ne mogu otkloniti kvar onda mi nude raskid ali nema uopće vremenog roka do kojeg to može trajati. Tako kažu danas

13 godina
offline
VIP Trio paket

Pa to je to po nekoj logici. Oni ako nemogu odklonit kvar u nekom razdoblju (neznam kojem točno-možda čak i vremenskim periodom kojim je u ugovoru navedeno). Idu penali njima i ima se pravo raskinut ugovor.

Bf 4 - Tonyhrv
16 godina
offline
VIP Trio paket

Kad sam imao s njima problema, u mailu i na facebooku sam napisao da cu sve prijaviti HAKOM-u.

Dok nisam HAKOM spomenuo vrtili su me u krug, prebacivali sa sluzbe na sluzbu.

Odjednom me kontaktirao neki voditelj te smo sve rijesili u par minuta.

Dapace, jos su mi dali neke bonuse na cemu sam im zahvalan :)

To za HAKOM sam cuo od vise ljudi, svima je pomoglo da brze i bolje rijesu problem.

Naravno, uvjet je da imas razlog frku dizati :)

 

Xbox: Muskarcina
12 godina
offline
VIP Trio paket

moj savjet je da sve probleme koje imate objavite i na vip forumu.

ja sam se natezao s njima oko 20 dana ( za to vrijeme bio bez interneta, telefona i tv-a). Oni su prebacivali odgovornost na t-com ( problem na centrali)...

pisao sam i pismene prigovore vipu i hakomu, tražio raskid ugovora...

i tek kada sam objavio svoj problem na vip forumu, slučajno ili ne isti dan je problem otklonjen..

11 godina
offline
VIP Trio paket

Pitanje za korisnike vipa - kakva vam je ip adresa dodjeljena?
Već mjesecima imam jednu te istu, to sam primijetio još u 8. mj prošle godine, baš sam išao malo kroz ugovor i nema nigdje ništa navedeno u vezi toga

15 godina
offline
VIP Trio paket

Prebacio s VDSL2 na coax...najbolja odluka.

 

Evo speedtest uz upaljenu Novu HD (ima smisla da ne utjece na brzinu jer STB koristi internet samo za premotavanje, snimalicu itd.)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice