Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ? zaključana tema

poruka: 54
|
čitano: 45.157
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?

Pošto sam registriran samo na ovom forumu morao sam to staviti tu :) ugl imam samo 15 godi vec par godina mi se ruke cudno nekontrolirano tresu mislim ne bas tresu ono al drhte jako jako cesto, rijetko kad da su mirne i to su vec sad svi primijetili i za...bavaju se sa mnom ... a ja ne znam od ceg je to i vec me to lagano pocinje i brinut pa ako bitko znao od cega to moze bit ili neki savjet ili se malo raspitat pa nek mi kaze cisto da znam radi kojeg mi se neodređenog razloga to događa :S

15 godina
neaktivan
offline
Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?

Zašto bi išao kod doktora kad možeš pitati na forumu!?

15 godina
offline
Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?

Pitaj stručniju osobu.

Ako već pitaš na informatičkom forumu, mislim da ti fali rama.

15 godina
neaktivan
offline
Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?

Je li ti se to događa non-stop ili samo ponekad?

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
14 godina
protjeran
offline
Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?

previše upotrebljavaš DESANKU i LJEVANKU ŠAKIĆ

14 godina
offline
Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?

Trebaš to znat iskoristit ko ja. Prije par godina sam odgovarao hrvatski i počele mi se trest ruke od nervoze i profesorica me nije pitala Izlanuo se

 

Edit: imam jos jedan problem. Moram stalno držat neku stvar u rukama ili imat ruke u đepovima. Neznam kak da to objasnim ali me jako živcira Viče

Prodajem Logitech G500 nov,neotvoren za 400kn
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2010 22:21 (cuspajz).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?
cuspajz kaže...

Trebaš to znat iskoristit ko ja. Prije par godina sam odgovarao hrvatski i počele mi se trest ruke od neroze i profesorica me nije pitala Izlanuo se

 

Edit: imam jos jedan problem. Moram stalno držat neku stvar u rukama ili imat ruke u đepovima. Neznam kak da to objasnim ali me jako živcira Viče

i meni je to proble, -.-'

16 godina
offline
RE: Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?
cuspajz kaže...

Trebaš to znat iskoristit ko ja. Prije par godina sam odgovarao hrvatski i počele mi se trest ruke od neroze i profesorica me nije pitala Izlanuo se

 

Edit: imam jos jedan problem. Moram stalno držat neku stvar u rukama ili imat ruke u đepovima. Neznam kak da to objasnim ali me jako živcira Viče

Mora da ti tesko kad ides na kratku nuzdu :D Zezam se, nisam mogao odolit :D

15 godina
offline
Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?
Ako si često za compom može biti do cirkulacije.

Imaju par bolesti vezane za ruke i comp, kada držiš ruke na tipkovnici i naslonjene su na stol baš tamo iza zgloba gdje se vide vene tada ti pričepiš žile i imaš slabu cirkulaciju.

Znam da ima još jedna vezana uz prebrzo tipkanje i previše tipkanja na tipkovnici mislim da je posljedica da nemožeš micat prstima valjda se zglobovi nedovoljno podmazuju..

Ja kada nešto odgovaram u školi digne mi se temperatura na 40C, iako znam gradivo sve zaoboravim u tom trenutku, postajem jako nervozan i otkucaji srca se dignu na stotku i nešto. Hebiga očito nisam za usmeno odgovaranje.
MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
neaktivan
offline
Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?

@Autor teme:

 

Jel pijes puno kave?

 

Od previse kofeina dolazi do nervoze.

http://i50.tinypic.com/35dcdvr.jpg
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2010 21:44 (VirtUoso).
14 godina
offline
RE: Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?
Hyperion kaže...
Ako si često za compom može biti do cirkulacije.

Imaju par bolesti vezane za ruke i comp, kada držiš ruke na tipkovnici i naslonjene su na stol baš tamo iza zgloba gdje se vide vene tada ti pričepiš žile i imaš slabu cirkulaciju.

Znam da ima još jedna vezana uz prebrzo tipkanje i previše tipkanja na tipkovnici mislim da je posljedica da nemožeš micat prstima valjda se zglobovi nedovoljno podmazuju..

Ja kada nešto odgovaram u školi digne mi se temperatura na 40C, iako znam gradivo sve zaoboravim u tom trenutku, postajem jako nervozan i otkucaji srca se dignu na stotku i nešto. Hebiga očito nisam za usmeno odgovaranje.

Stavi bolji cooler i par ispusnih ventova pa ce bit manja sigurno.Mozda je to termalne paste al i to probaj.

LOL CAT! ^^
16 godina
offline
RE: Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?
Hyperion kaže...
Ako si često za compom može biti do cirkulacije.

Imaju par bolesti vezane za ruke i comp, kada držiš ruke na tipkovnici i naslonjene su na stol baš tamo iza zgloba gdje se vide vene tada ti pričepiš žile i imaš slabu cirkulaciju.

Znam da ima još jedna vezana uz prebrzo tipkanje i previše tipkanja na tipkovnici mislim da je posljedica da nemožeš micat prstima valjda se zglobovi nedovoljno podmazuju..

Ja kada nešto odgovaram u školi digne mi se temperatura na 40C, iako znam gradivo sve zaoboravim u tom trenutku, postajem jako nervozan i otkucaji srca se dignu na stotku i nešto. Hebiga očito nisam za usmeno odgovaranje.

to i mene hebe samo kaj se ja pocnem znojit da s mene voda curi

rapidshare premium and warez-bb user
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?
Mitsuoka kaže...
cuspajz kaže...

Trebaš to znat iskoristit ko ja. Prije par godina sam odgovarao hrvatski i počele mi se trest ruke od neroze i profesorica me nije pitala Izlanuo se

 

Edit: imam jos jedan problem. Moram stalno držat neku stvar u rukama ili imat ruke u đepovima. Neznam kak da to objasnim ali me jako živcira Viče

i meni je to proble, -.-'

Manje igrajte džepni biljar :P

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
protjeran
offline
Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?

Slaba prehrana + kofein + alkohol. (uspješno provjereno više puta, opijanje i opijanje s kavama umjesto jela).

Ak nije to, onda si duševni bolesnik xD.

http://s3.ba.bitefight.org/c.php?uid=125264
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2010 21:41 (doxy).
15 godina
odjavljen
offline
Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?

Pokušaj smanjiti kofein ako piješ puno kave ili čaja. Ako si u zadnje vrijeme često pod stresom, pokušaj piti neki čaj koji ima smirujući učinak. Ako ni jedno od ovoga nije slučaj ili ne pomaže ništa od navedenog, idi kod doktora. Takve stvari nisu za igrati se i bolje je provjeriti, iako je vrlo vjerojatno da se radi o stresu, možda čak i nekakvom podsvijesnom pritisku ili je čak uzrok stresa prošao, ali to zezanje zatvara začarani krug.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
15 godina
offline
RE: Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?
VirtUoso kaže...

Jel pijes puno kave?

 

Od previse kofeina dolazi do nervoze.

Nepijem kavu,a alkohol rijetko.

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
odjavljen
offline
Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?

Dupla poruka, prethodnu mi nije prikazalo.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2010 21:44 (MrBlc).
16 godina
online
RE: Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?
wildwest25 kaže...

Pošto sam registriran samo na ovom forumu morao sam to staviti tu :) ugl imam samo 15 godi vec par godina mi se ruke cudno nekontrolirano tresu mislim ne bas tresu ono al drhte jako jako cesto, rijetko kad da su mirne i to su vec sad svi primijetili i za...bavaju se sa mnom ... a ja ne znam od ceg je to i vec me to lagano pocinje i brinut pa ako bitko znao od cega to moze bit ili neki savjet ili se malo raspitat pa nek mi kaze cisto da znam radi kojeg mi se neodređenog razloga to događa :S

Gle, ne znam jesi li ozbiljan ili se samo zezas.

Ukoliko si ozbiljan, reci mi koliko ti se ruke tresu, jel to jako ili samo lagano i koliko dugo ti se to javlja? Mozes li ih zaustaviti? Moj prijatelj isto ima problem s tim, samo sto njemu jedna ruka "igra". Nazalost otkrio je da boluje od Parkinsonove bolesti, pa ako si ozbiljno mislio otidi doktoru il se posavjetuj sa svojima.

 

Ukoliko se za*e*ajes i ako si alkos onda tu nema pomoci.

 

btw, ima jedan mocan, koji pricaju bolesnici: Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
15 godina
offline
Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?

ODI KOD DOKTORA btw.jedno pitanje, dal pucas s prstima, onako lomis ih i to?

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2010 14:49 (LUNAT1C).
16 godina
offline
Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?

Meni se isto dosta cesto tresu ruke.

To mi se dogada jer znam popiti puno kave i jer se ne bavim nikakvim fizickim aktivnostima sa rukama.

Znaci ako popijem 2-3 kave ruke mi se pocnu tresti, ako radim nesto malo teze sa rukama npr. dizem neke teske stvari itd., itd. ruke mi se pocnu tresti.

Uglavnom, jos sam ziv i dobrog zdravlja, a tvoj problem sa rukama se rijesi tako da ne pijes puno kave i vjezbas.

Sklekovi, utezi i sto god ti padne na pamet za podizanje snage u rukama i nema sanse da ce ti se ruke vise tresti.

15 godina
offline
RE: Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?
Sint1 kaže...

Meni se isto dosta cesto tresu ruke.

To mi se dogada jer znam popiti puno kave i jer se ne bavim nikakvim fizickim aktivnostima sa rukama.

Znaci ako popijem 2-3 kave ruke mi se pocnu tresti, ako radim nesto malo teze sa rukama npr. dizem neke teske stvari itd., itd. ruke mi se pocnu tresti.

Uglavnom, jos sam ziv i dobrog zdravlja, a tvoj problem sa rukama se rijesi tako da ne pijes puno kave i vjezbas.

Sklekovi, utezi i sto god ti padne na pamet za podizanje snage u rukama i nema sanse da ce ti se ruke vise tresti.

a nikad nisi cuo da se ruke mogu trest i od prevelikog napora ? :S

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
14 godina
offline
RE: Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?
LUNAT1C kaže...

jedno pitanje, dal pucas s prstima, onako lomis ih i to?

da. dost cesto

Prodajem Logitech G500 nov,neotvoren za 400kn
15 godina
offline
RE: Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?
cuspajz kaže...
LUNAT1C kaže...

jedno pitanje, dal pucas s prstima, onako lomis ih i to?

da. dost cesto

to ti dovodi do parkinsa, nemoj to radit.. ja to stalno radim i vec vidim da mi se ruke lagano pocinju trest, a svi mi govore da to nije dobro..

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2010 22:23 (LUNAT1C).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?
wildwest25 kaže...

Pošto sam registriran samo na ovom forumu morao sam to staviti tu :) ugl imam samo 15 godi vec par godina mi se ruke cudno nekontrolirano tresu mislim ne bas tresu ono al drhte jako jako cesto, rijetko kad da su mirne i to su vec sad svi primijetili i za...bavaju se sa mnom ... a ja ne znam od ceg je to i vec me to lagano pocinje i brinut pa ako bitko znao od cega to moze bit ili neki savjet ili se malo raspitat pa nek mi kaze cisto da znam radi kojeg mi se neodređenog razloga to događa :S

Nije bas smijesno to sto ti se dogadja. Otidji kod lijecnika sto prije. Tresnja ruku moze biti i tremor:

 

˝Tremor je drhtanje ili podrhtavanje koje je uzrokovano izmjeničnim kontrakcijama pojedinih mišićnih skupina i njihovih antagonista. Može zahvatiti bilo koji dio tijela. S obzirom na brzinu, tremor može biti: brz ili spor, a prema amplitudama razlikujemo: fini, srednje izražen i grubi tremor. Postoji više vrsta tremora. Ako se tremor javlja u vrijeme mirovanja uda (ekstremiteta), tada govorimo o tremoru u mirovanju (najčešće u Parkinsonove bolesti). Statički tremor je drhtanje koje nastaje u određenom položaju  ekstremiteta (primjerice, u alkoholičara i tirotoksikozi). Intencijski tremor je drhtanje za vrijeme voljnih kretnji, koji se pojačava kod mišićne napetosti (najčešće kod multiple skleroze i hepatolentikularne degeneracije). Esencijalni tremor je najčešći tremor koji se pojavljuje prije dvadesete godine života ili u sedmom desetljeću (tzv. senilni tremor), a veliku ulogu u njegovoj pojavi ima naslijeđe. Taj tremor može biti izražen samo na jednoj polovici tijela. To je kombinirani tremor (u mirovanju i u poziciji) a najčešće zahvaća ruke i glavu. Emocijska napetost povećava esencijalni tremor (preosjetljivost beta - adrenergičnih receptora). I na kraju, postoji i fiziološki tremor koji je oblik normalnog mehanizma za održavanje položaja. Mnoge osobe ponekad pokazuju takav fini, brzi tremor kod ispruženih ruku. Međutim, on može biti jače izražen u stanjima anksioznosti, umora, zbog pijenja crne kave ili kod korištenja nekih lijekova. Liječenje ovoga fiziološkog tremora ovisi o njegovom uzroku. Kod liječenja esencijalnog tremora primjenjuju se beta - adrenergičnih receptori (propranolol, atenolol). Tremor u mirovanju karakterističan je simptom Parkinsonove bolesti i liječi se u okviru cjelokupne terapije te bolesti˝

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369...Mislim da ce se to promjenit uskoro (na bolje)
14 godina
offline
RE: Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?
LUNAT1C kaže...

to ti dovodi do parkinsa, nemoj to radit.. ja to stalno radim i vec vidim da mi se ruke lagano pocinju trest, a svi mi govore da to nije dobro..

jesi ti siguran za to? Teško ću prestat -.-

Prodajem Logitech G500 nov,neotvoren za 400kn
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?
Fake_Alert kaže...
Hyperion kaže...
Ako si često za compom može biti do cirkulacije.

Imaju par bolesti vezane za ruke i comp, kada držiš ruke na tipkovnici i naslonjene su na stol baš tamo iza zgloba gdje se vide vene tada ti pričepiš žile i imaš slabu cirkulaciju.

Znam da ima još jedna vezana uz prebrzo tipkanje i previše tipkanja na tipkovnici mislim da je posljedica da nemožeš micat prstima valjda se zglobovi nedovoljno podmazuju..

Ja kada nešto odgovaram u školi digne mi se temperatura na 40C, iako znam gradivo sve zaoboravim u tom trenutku, postajem jako nervozan i otkucaji srca se dignu na stotku i nešto. Hebiga očito nisam za usmeno odgovaranje.

Stavi bolji cooler i par ispusnih ventova pa ce bit manja sigurno.Mozda je to termalne paste al i to probaj.

Još bolje,koristi tekući dušik,uostalom mnogo ljdui se prestraši rezultata testa i ispitivanja,tako sam se ja bojao geometrije.

orks is made for two thing' fightin and winnning we are going smash hummies who listen to folk When in deadly danger, when beset by doubt, run in little circles, wave your arms and shout.
14 godina
protjeran
offline
Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?

Manjak secera u krvi, mom se tati stalno desava, pojede cokolade i popije cole i bolje je.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
offline
RE: Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?
cuspajz kaže...
LUNAT1C kaže...

to ti dovodi do parkinsa, nemoj to radit.. ja to stalno radim i vec vidim da mi se ruke lagano pocinju trest, a svi mi govore da to nije dobro..

jesi ti siguran za to? Teško ću prestat -.-

stara mi je medicinska sestra, znam sto pricam, to nije nimalo dobro, jel se oštećuju živci i mišići u prstima i ruci.,..

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?
LUNAT1C kaže...
cuspajz kaže...
LUNAT1C kaže...

to ti dovodi do parkinsa, nemoj to radit.. ja to stalno radim i vec vidim da mi se ruke lagano pocinju trest, a svi mi govore da to nije dobro..

jesi ti siguran za to? Teško ću prestat -.-

stara mi je medicinska sestra, znam sto pricam, to nije nimalo dobro, jel se oštećuju živci i mišići u prstima i ruci.,..

Molim te, nekakav link.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Enterprise Edition, AutoCAD 2009, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
16 godina
online
RE: Zašto mi se ruke nekontrolirano tresu ?
LUNAT1C kaže...
cuspajz kaže...
LUNAT1C kaže...

to ti dovodi do parkinsa, nemoj to radit.. ja to stalno radim i vec vidim da mi se ruke lagano pocinju trest, a svi mi govore da to nije dobro..

jesi ti siguran za to? Teško ću prestat -.-

stara mi je medicinska sestra, znam sto pricam, to nije nimalo dobro, jel se oštećuju živci i mišići u prstima i ruci.,..

Daj ne blesaj, kakav parkins, nemoj siriti lazi. Nikakav parkins ti neces dobiti ako pucas prstima niti ce ti ista biti.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice