Samsung Gear S3 i Gear Fit2

poruka: 334
|
čitano: 122.162
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Ezio kaže...

 

Ma stalno mjeri. Imaš opcije: Always, Frequent i Never.

Frequent mjeri svakih 10 minuta a Always stalno. Ledice stalno trepere. Prestanu tek kad skineš sat sa ruke.

 

Eh, onda ok, nisam gledao opcije, ok mi je i ovako kako sad radi. 

Samo nisam siguran da mi se dizajn svih tih widgeta sviđa.

 

Ali mi je zakon što se Reminderi sad syncaju sa Reminders appom na mobu.

Ne moram više imati My Notes in Gear.

 

maniti kaže...

Mala nadopuna..ipak nisu riješili battery drain..morat će na servis..toliko o tizenu 3.0 

 

Nosi ga na servis, meni je nakon servisa kao nov.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Nakon zamjene ploče i baterije prije par tjedana kad mi se taman stabiliziralo sve kako je bilo prije problema (baterija je trajala opet 4 dana), sad nakon updejta na Tizen 3.0 baterija je opet katastrofa. Od 7h do sad, znači 4.6h, mi je već na 85%.

To je usage od 4% po satu kako je bilo i dok sam nosio na servis, normalni usage je 1% po satu, sa AOD 2%.

Samsung je opet failao.

 

EDIT: Nakon reboota sata je opet sve ok. Nešto se valjda stiltalo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2017 17:58 (Bitanga).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Bitanga kaže...

Nakon zamjene ploče i baterije prije par tjedana kad mi se taman stabiliziralo sve kako je bilo prije problema (baterija je trajala opet 4 dana), sad nakon updejta na Tizen 3.0 baterija je opet katastrofa. Od 7h do sad, znači 4.6h, mi je već na 85%.

To je usage od 4% po satu kako je bilo i dok sam nosio na servis, normalni usage je 1% po satu, sa AOD 2%.

Samsung je opet failao.

 

EDIT: Nakon reboota sata je opet sve ok. Nešto se valjda stiltalo.

 Bojim se što će biti kad istekne garancija..ako ti se to pojavilo ponovo...budi siguran..u skoroj budućnosti će se pojavit opet...smješno da to nisu uspjeli ispraviti...

14 godina
online
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Bitanga kaže...

Nakon zamjene ploče i baterije prije par tjedana kad mi se taman stabiliziralo sve kako je bilo prije problema (baterija je trajala opet 4 dana), sad nakon updejta na Tizen 3.0 baterija je opet katastrofa. Od 7h do sad, znači 4.6h, mi je već na 85%.

To je usage od 4% po satu kako je bilo i dok sam nosio na servis, normalni usage je 1% po satu, sa AOD 2%.

Samsung je opet failao.

 

EDIT: Nakon reboota sata je opet sve ok. Nešto se valjda stiltalo.

  Koliko ti sad troši po satu? Ja sam pratio stanje i potrošnja mi je 3.5%/h.

S tim da je kod mene uključen always on display i konstantno mjerenje otkucaja srca. I to sam pratio samo tijekom dana. Prije spavanja isključujem always on display, pa to vrijeme nisam ni pratio.

Ako se ne varam, prije upgradea mi je potrošnja bila oko 2%/h. Tad nije bio konstantni hr monitor, već samo povremeni.

PSN - darklydexter
15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Ezio kaže...
Bitanga kaže...

Nakon zamjene ploče i baterije prije par tjedana kad mi se taman stabiliziralo sve kako je bilo prije problema (baterija je trajala opet 4 dana), sad nakon updejta na Tizen 3.0 baterija je opet katastrofa. Od 7h do sad, znači 4.6h, mi je već na 85%.

To je usage od 4% po satu kako je bilo i dok sam nosio na servis, normalni usage je 1% po satu, sa AOD 2%.

Samsung je opet failao.

 

EDIT: Nakon reboota sata je opet sve ok. Nešto se valjda stiltalo.

  Koliko ti sad troši po satu? Ja sam pratio stanje i potrošnja mi je 3.5%/h.

S tim da je kod mene uključen always on display i konstantno mjerenje otkucaja srca. I to sam pratio samo tijekom dana. Prije spavanja isključujem always on display, pa to vrijeme nisam ni pratio.

Ako se ne varam, prije upgradea mi je potrošnja bila oko 2%/h. Tad nije bio konstantni hr monitor, već samo povremeni.

 

Haha, htio sam pogledati sad, i okrenem sat na ruci prema sebi, i upali mi se ekran - cijeli je crn i samo se vidi ona narandžasta točkica za notifikacije. To prvi put vidim sad. Morao sam okrenuti bezel da dobijem watchface :-)

Popizdit ću s tim satom, očito ima novih problema.

 

Ako je oko 3.5% to je vjerojatno radi konstantnog mjerenja hearth ratea. Sad mi troši oko 1% na sat bez AOD što je ok, sa AOD bi bilo 2%.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
online
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Bitanga kaže...

 

Haha, htio sam pogledati sad, i okrenem sat na ruci prema sebi, i upali mi se ekran - cijeli je crn i samo se vidi ona narandžasta točkica za notifikacije. To prvi put vidim sad. Morao sam okrenuti bezel da dobijem watchface :-)

Popizdit ću s tim satom, očito ima novih problema.

 

Ako je oko 3.5% to je vjerojatno radi konstantnog mjerenja hearth ratea. Sad mi troši oko 1% na sat bez AOD što je ok, sa AOD bi bilo 2%.

pa to je onda ok potrošnja. otprilike kao i prije updatea.

jedino nekako imam dojam da se sad sporije puni...

 

Ovo da ostane samo točkica mi se još nije dogodilo

PSN - darklydexter
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Evo da odgovorim sam sebi, danas dok sam bio u Sloveniji mi je nasao update. Nisam checkirao update par dana prije u HR, tako da moguce da je stigao i kod nas.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Update za Gear Fit2
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

dali se itko tusirao ili prao ruke sa gear s3? ja jesam i sada mi je zvucnik 50% tisi...vidiom sam na netu da se tusirati moze,ali kao plivanje nije preporuceno..e sada ako mi je prosao zvucnik dali ce mi prihvatiti garanciju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Možda ti je ostalo vode malo unutra, to se zna desit ali nakon nekog vremena se vrati u normalu. Probaj ga malo protresti i pusti muziku da svira

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
AudioGorilla kaže...

Možda ti je ostalo vode malo unutra, to se zna desit ali nakon nekog vremena se vrati u normalu. Probaj ga malo protresti i pusti muziku da svira

 ispuhao sam koliko sam mogao isto je,ostavit cu u rizi preko noci..

15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
toma20 kaže...
AudioGorilla kaže...

Možda ti je ostalo vode malo unutra, to se zna desit ali nakon nekog vremena se vrati u normalu. Probaj ga malo protresti i pusti muziku da svira

 ispuhao sam koliko sam mogao isto je,ostavit cu u rizi preko noci..

 

Ja sam ga ljetos zalio pivom malo.

Sve je bilo ok dok mi se drugi dan nije gornja tipka pocela lijepiti i cudno ponasati na pritisak.

 

Onda sam ga isprao u vodi i poslije je bilo sve ok. Tako da ne bi smjelo biti problema. Ako budes imao odnesi na servis.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Skidam ga samo za punjac i ako namjeravam plivat, ostalo je sve na ruci, dakle pranje ruku, tusiranje , rad na motoru nikad ga ne skidam i da pokucam nikad problema, a ovo da je zvucnik tisi je normalno na svemu sto  ima IP certifikat, voda jednostavno blokira zrak koji izlazi iz zvucnika i ne treba ti riza nego samo ostavis da se osusi. Malo off ali ako imas mobitel uvijek ga prije napuni prije potapljanja ili koristi wireless punjac.

Dirtbike - most fun you can have with your clothes on
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Pozdrav svima!

kupio sam Gear S3 na proljeće. Do jučer je sve super funkcioniralo i stvarno sam bio zadovoljan. No jučer me pitao dal da uključi štednju baterije, ja sam potvrdio, te napunio sat ćim sam stigao kući. Nakon toga me pitao da li želim da isključim štednju baterije, opet sam potvrdio i od tada ( jučer ) do danas mi samo stoji poruka isključivanje štednje baterije. 

Nekoliko puta sam ga upalio i ugasio i dalje mi se to uključi i ništa više ne mogu sa satom. Kao da je poludio... Jel se to još nekom desilo? Kako si pomoći?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Nadajmo se uskoro kod nas i da će ispravit bug s baterijom ;)

 

https://www.tizenexperts.com/2017/12/new-gear-s3-update-addresses-battery-life-issue/

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
maniti kaže...

Nadajmo se uskoro kod nas i da će ispravit bug s baterijom ;)

 

https://www.tizenexperts.com/2017/12/new-gear-s3-update-addresses-battery-life-issue/

 

Meni radi super otkako se vratio sa servisa jesenas. Kad bih mogao birati ne bih više nikad nijedan updejt na njega stavio :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Ekipa, trebam malu pomoć. Dakle, kupio sam prije 3 dana Gear S3 frontier i sat savršeno radi i prezadovoljan sam do sada. Muči me samo jedna stvar. Skinuo sam na mob Samsung gear i imam S Health (mob mi je Samsung S5 neo), ali ne mogu ga upariti sa satom, ili ne znam. Znači na satu aplikacija savršeno rad i sve zbraja i bilježi, a na mobitelu radi zasebno. Sat mi je spojen stalno preko bluetootha, ali ne znam ga sinkronizirati. Imate kakvu ideju netko ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
mica-skitnica kaže...

Ekipa, trebam malu pomoć. Dakle, kupio sam prije 3 dana Gear S3 frontier i sat savršeno radi i prezadovoljan sam do sada. Muči me samo jedna stvar. Skinuo sam na mob Samsung gear i imam S Health (mob mi je Samsung S5 neo), ali ne mogu ga upariti sa satom, ili ne znam. Znači na satu aplikacija savršeno rad i sve zbraja i bilježi, a na mobitelu radi zasebno. Sat mi je spojen stalno preko bluetootha, ali ne znam ga sinkronizirati. Imate kakvu ideju netko ?

Šta se ne sinkronizira? U S Healthu stvari ili ti ni notifikacije itd. ne rade? Ne sjećam se više prepozna li ga S Health sam ili moraš u njemu otići pod Accessories pa ga dodati. Pogledaj tamo je li pod Registered Accessories. A ako misliš samo na korake, moguće da ti je namješteno da prikazuje korake od mobitela. Imaš opciju kad stisneš na korake da prikazuje korake zabilježene satom, mobom ili sve.

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Hej, molim Vas jedan odgovor. Može li netko od vas probati tko ima Samsung mobitel jel možete dobiti poruke i pozive kada vam je sat spoejn na Wifi, te možete li uputiti poziv s sata putem Wifi !?

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Comfort kaže...

Hej, molim Vas jedan odgovor. Može li netko od vas probati tko ima Samsung mobitel jel možete dobiti poruke i pozive kada vam je sat spoejn na Wifi, te možete li uputiti poziv s sata putem Wifi !?

 

Hvala

 

Ne možeš pozive preko wifia. Samo notifikacije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Baš bezveze, ne kužim čemu onda ova specifikacija...

 

Ne mogu vjerovati da ih u tako banalnoj stvari Apple otkantao tj. pobjedio... Na Apple Watchu to sve radi...

 


 

nema gaaa...
15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Comfort kaže...

Baš bezveze, ne kužim čemu onda ova specifikacija...

 

Ne mogu vjerovati da ih u tako banalnoj stvari Apple otkantao tj. pobjedio... Na Apple Watchu to sve radi...

 


 

 

Apple vjerojatno koristi svoj wi-fi calling u tom slučaju (voip/facetime), sigurno ne radi voice call sa watchem i telefonom uparenim preko wifia. I to vjerojatno radi samo sa iphone-to-iphone pozivima.

https://support.apple.com/en-us/HT203032

 

Nije mi do sada to predstavljalo problem.

 

BTW, stigao mi jučer updejt koji popravlja baterry usage. Nisam imao problema od zadnjeg servisa, pa javite vi koji ste imali probleme s potrošnjom jel sad šta bolje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.12.2017 15:04 (Bitanga).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Supruga ima iWatch 2 i sve sam isprobao s njezinim pa tako i na ovom Samsungu i naravno kod nje sve radi a na ovom Samsungu ne radi (ne mogu vjerovati da je tu Samsung u pušioni) .. Znači na iWatchu ako se izgubi BT a na istoj su WiFi mreži ti možeš komotno zvati s sata i sve odraditi.. Da ne govorimo da ima sve aplikacije (viber, whatsup itd ) dok na ovome nema ni 20% ...

15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Comfort kaže...

Supruga ima iWatch 2 i sve sam isprobao s njezinim pa tako i na ovom Samsungu i naravno kod nje sve radi a na ovom Samsungu ne radi (ne mogu vjerovati da je tu Samsung u pušioni) .. Znači na iWatchu ako se izgubi BT a na istoj su WiFi mreži ti možeš komotno zvati s sata i sve odraditi.. Da ne govorimo da ima sve aplikacije (viber, whatsup itd ) dok na ovome nema ni 20% ...

 

Pa kupi iWatch i spoji si ga s Androidom (don't think so) i problem riješen, a nas pusti da uživamo u samsungu :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.12.2017 19:46 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Nije popravio nista taj update...ipak ce na servis..
13 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
maniti kaže...
Nije popravio nista taj update...ipak ce na servis..

 Ni meni nije nist popravio.. sve isto pa i gore sa svakim updateom...  sad tocno jedan dan izdrzala baterija.. dok na pocetku dok je izasla mi trajalo 3 dana baterija...

15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
vik7 kaže...
maniti kaže...
Nije popravio nista taj update...ipak ce na servis..

 Ni meni nije nist popravio.. sve isto pa i gore sa svakim updateom...  sad tocno jedan dan izdrzala baterija.. dok na pocetku dok je izasla mi trajalo 3 dana baterija...

 

Furajte na servis prije nego istekne garancija.

Meni je od servisa sve prva liga s baterijom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Ja ga isto koristim sad kako sam ga i prije update-a i na srecu baterija je slicna. Ne vidim razlike pretjerane.
Zadovoljan satom sve u svemu. Fale mi neke aplikacije ali preživi se :)
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Baterija je dosta dugo bila dobra i danas izgubim preko 30% u manje od sat vremena...i vidim da mi je  trajanje baterije palo sa 4 dana na nesto manje od 3 dana super im je update

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Bitanga kaže...
vik7 kaže...
maniti kaže...
Nije popravio nista taj update...ipak ce na servis..

 Ni meni nije nist popravio.. sve isto pa i gore sa svakim updateom...  sad tocno jedan dan izdrzala baterija.. dok na pocetku dok je izasla mi trajalo 3 dana baterija...

 

Furajte na servis prije nego istekne garancija.

Meni je od servisa sve prva liga s baterijom.

 Bog,na koji servis si ga slao..ako može privatno mi pošalji...meni se taman vratio sa servisa i lik mi mrtav ladan napiše da je napravio update programa i da je baterija OK,naravno da to nije istina jel...čim sam ga upalio nastavio je po starom...umjesto da mi zamjene bateriju i matičnu..on mi opali reset spakira u kutiju i pošalje natrag...malo je reć da sam ljut...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice